Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kontrowersyjne Ciovo - Okrug Gornji 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aprokop
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) aprokop » 13.05.2010 21:53

5 razy w czerwcu na Ciovo i nigdy komary nie były problemem. Kilka razy nieznośne bzyczenie obok ucha spowodowało polowanie przed snem ale zakończyło się powodzeniem. Życzę tylko takich problemów. W tym roku jedziemy również w czerwcu ze względu na zielone i kwitnące pięknie rośliny oraz czyste jeszcze plaże. Do zobaczenia na Ciovo i copacabanie. 8) :P
andre47
Globtroter
zapytanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 17.05.2010 13:08

A kto się wybiera we wrześniu w okolice Trogiru ?
new1984
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 17.05.2010 13:32

klik[/url]
andrzej.k
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 18.07.2010 18:22

obecnie jestem na CIOVO jak do tej pory nie mamy zadnych ukaszen komarow. nawet jak siedzimy wieczorami do puznej nocy nic nie ma i nic nie slychac.
wiec ci co jeszcze jada to spoko
makek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) makek » 18.07.2010 19:47

To może ja mam pecha, 13.07 wróciliśmy z Ciovo, u nas komary były.
nat_ja
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) nat_ja » 19.07.2010 00:55

iltor napisał(a):wybieram sie latem tu : www.coala-inn.com
jakieś opinie?
i czy te ceny to norma czy mozna znalesc lepiej?

Price for this apartment is euro 35.- - to 20.08
from 20.--24. euro 32.--
turist tax euro 1.-- adults /day
final cleaning euro 15.--
----------------------------------------------------------------
Total price for 7 nights for 2 persons euro 262.--

lecimy samolotem do siltu i potem komunikacja miejska, czy lokalizacja jest dobra dla osob bez samochodu ? rowery? skutery? samochod wypozyczalnia?

Drogi Iltor,w zeszłym roku byliśmy u tego samego właściciela ale w apartamentach Cornelia. Bardzo mili i sympatyczni gospodarze. Anton mówi świetnie po angielsku i niemiecku. Czytałam przed wyjazdem jedną opinię cromaniaka ale w zupełności się z nią nie zgodzę, gospodarze nie robią żadnych problemów, a apartamenty są dobrze wyposażone. Dwa lata temu również byliśmy w Okrug Gorni, w apartamencie Sladic, schodząc na plażę codziennie mijaliśmy Coala Inn, piękny ogród i widok na morze. A jeśli chodzi o ceny to raczej standard. Pozdrawiam i życzę udanego urlopu :)
A co do komarów, mnie żaden nie dopadł, a poza tym teraz to już każdy apartament ma na wyposażeniu system gniazdkowy przeciw komarom i insektom.
iltor
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) iltor » 19.07.2010 11:10

tez nocuję w jednym z apartamentów Cornelia :) coala to poprostu strona internetowa, i maja apartemanty coala i cornelia :)
juz tylko m-c i nie mogę się doczekać :) i mówisz że widoczki super? i lokalizacja też? to bardzo się ciesze :)
andrzej.k
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 19.07.2010 12:37

makek napisał(a):To może ja mam pecha, 13.07 wróciliśmy z Ciovo, u nas komary były.

my jesteśmy w Arbanija i dopiero wczoraj późnym wieczorem coś żonę ugryzło ale raczej to nie był komar
Dragon
Turysta
Re: zapytanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dragon » 27.08.2010 18:05

andre47 napisał(a):A kto się wybiera we wrześniu w okolice Trogiru ?

Ano ja się wybieram... Byliśmy w kwietniu i tak się spodobało że znów jedziemy :D
mario03
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario03 » 28.08.2010 14:43

Witam
Jutro wyjeżdżamy z Arbaniji (Ciovo)
Żona trochę narzeka na komary(w nocy dobierają się do niejjavascript:emoticon(':D') )ale to nie może zmienić naszego postanowienia że za rok tu wracamy. Jesteśmy pierwszy raz , ale nie ostatni. Super ludzie, świetny bar na plaży :wink: Nie mogliśmy trafić lepiej.
Pozdrawiam
Macie pytania, postaram się odpowiedzieć
mariusz 69
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz 69 » 19.08.2019 21:35

Z małym sentymentem wraca się do tych relacji sprzed kilku-kilkunastu lat. Czas mija a problemy ciągle te same. Ha,ha :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Kontrowersyjne Ciovo - Okrug Gornji 2009 - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019