Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kontrowersyjne Ciovo - Okrug Gornji 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aprokop
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 76
Dołączył(a): 30.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) aprokop » 13.05.2010 21:53

5 razy w czerwcu na Ciovo i nigdy komary nie były problemem. Kilka razy nieznośne bzyczenie obok ucha spowodowało polowanie przed snem ale zakończyło się powodzeniem. Życzę tylko takich problemów. W tym roku jedziemy również w czerwcu ze względu na zielone i kwitnące pięknie rośliny oraz czyste jeszcze plaże. Do zobaczenia na Ciovo i copacabanie. 8) :P
andre47
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 31.01.2010
zapytanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) andre47 » 17.05.2010 13:08

A kto się wybiera we wrześniu w okolice Trogiru ?
new1984
Croentuzjasta
Posty: 260
Dołączył(a): 18.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) new1984 » 17.05.2010 13:32

klik[/url]
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 18.07.2010 18:22

obecnie jestem na CIOVO jak do tej pory nie mamy zadnych ukaszen komarow. nawet jak siedzimy wieczorami do puznej nocy nic nie ma i nic nie slychac.
wiec ci co jeszcze jada to spoko
makek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 21.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) makek » 18.07.2010 19:47

To może ja mam pecha, 13.07 wróciliśmy z Ciovo, u nas komary były.
nat_ja
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) nat_ja » 19.07.2010 00:55

iltor napisał(a):wybieram sie latem tu : www.coala-inn.com
jakieś opinie?
i czy te ceny to norma czy mozna znalesc lepiej?

Price for this apartment is euro 35.- - to 20.08
from 20.--24. euro 32.--
turist tax euro 1.-- adults /day
final cleaning euro 15.--
----------------------------------------------------------------
Total price for 7 nights for 2 persons euro 262.--

lecimy samolotem do siltu i potem komunikacja miejska, czy lokalizacja jest dobra dla osob bez samochodu ? rowery? skutery? samochod wypozyczalnia?


Drogi Iltor,w zeszłym roku byliśmy u tego samego właściciela ale w apartamentach Cornelia. Bardzo mili i sympatyczni gospodarze. Anton mówi świetnie po angielsku i niemiecku. Czytałam przed wyjazdem jedną opinię cromaniaka ale w zupełności się z nią nie zgodzę, gospodarze nie robią żadnych problemów, a apartamenty są dobrze wyposażone. Dwa lata temu również byliśmy w Okrug Gorni, w apartamencie Sladic, schodząc na plażę codziennie mijaliśmy Coala Inn, piękny ogród i widok na morze. A jeśli chodzi o ceny to raczej standard. Pozdrawiam i życzę udanego urlopu :)
A co do komarów, mnie żaden nie dopadł, a poza tym teraz to już każdy apartament ma na wyposażeniu system gniazdkowy przeciw komarom i insektom.
iltor
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iltor » 19.07.2010 11:10

tez nocuję w jednym z apartamentów Cornelia :) coala to poprostu strona internetowa, i maja apartemanty coala i cornelia :)
juz tylko m-c i nie mogę się doczekać :) i mówisz że widoczki super? i lokalizacja też? to bardzo się ciesze :)
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 19.07.2010 12:37

makek napisał(a):To może ja mam pecha, 13.07 wróciliśmy z Ciovo, u nas komary były.


my jesteśmy w Arbanija i dopiero wczoraj późnym wieczorem coś żonę ugryzło ale raczej to nie był komar
Dragon
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 27.08.2010
Re: zapytanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dragon » 27.08.2010 18:05

andre47 napisał(a):A kto się wybiera we wrześniu w okolice Trogiru ?

Ano ja się wybieram... Byliśmy w kwietniu i tak się spodobało że znów jedziemy :D
mario03
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 01.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario03 » 28.08.2010 14:43

Witam
Jutro wyjeżdżamy z Arbaniji (Ciovo)
Żona trochę narzeka na komary(w nocy dobierają się do niejjavascript:emoticon(':D') )ale to nie może zmienić naszego postanowienia że za rok tu wracamy. Jesteśmy pierwszy raz , ale nie ostatni. Super ludzie, świetny bar na plaży :wink: Nie mogliśmy trafić lepiej.
Pozdrawiam
Macie pytania, postaram się odpowiedzieć
mariusz 69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 05.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz 69 » 19.08.2019 21:35

Z małym sentymentem wraca się do tych relacji sprzed kilku-kilkunastu lat. Czas mija a problemy ciągle te same. Ha,ha :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kontrowersyjne Ciovo - Okrug Gornji 2009 - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone