Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.05.2020 20:51

Stwierdziłam, że jak odwołany to w tym roku nie jest to miejsce dla nas :D
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 20.05.2020 21:01

Heheh no to ciekawe gdzie wylądujecie :mrgreen:
Ja tam Pag polecam, jest inny i dla mnie super :hearts: chociaż byliśmy tam tylko "chwilkę". Nawet przez chwilę zastanawialiśmy się czy w przyszłym roku nie wpaść też do Bosany przy okazji Povlji (czyli powtórzyć wakacje z 2017 plus dołożyć Hvar, bo bez niego nie przeżyje :lool: ) jednak dostępność plaż z kilkumiesięcznym dzieckiem na rękach może być trochę problematyczna, więc niestety będzie musiał dłużej na nas poczekać 8)
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 01.06.2020 14:12

Hotel Pagus będzie zamknięty w tym sezonie

https://radiopag.hr/vijesti/1304-poslje ... ezone.html
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 01.06.2020 22:41

No Namo gwiazdą telewizyjną jesteś. Widziałem, widziałem na TVN.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.06.2020 21:33

Chyba Pag będzie :D Mam nadzieję, ostateczna decyzja za tydzień.

Ale, już się przygotowuję i znawców i miłośników pytam: jaką plażę na Pagu polecacie na snurkowanie? Dużo rybek, roślinek, skałek, ukwiałów i innych cudów podwodnych. Specjalnie do niej dojadę :D
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 16.06.2020 21:54

piekara114 napisał(a): jaką plażę na Pagu polecacie na snurkowanie?


JADRA BEACH
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.06.2020 22:39

Powiem szczerze, że liczyłam na coś lepszego...
lawenda80
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 16.06.2020 23:05

Jak dla mnie śv.Marko jest numer jeden.Spokój , cisza i słychać tylko beczące barany :-)na wyciągnięcie ręki najpiękniejsze klimatyczne plaże.Cudowne miejsce.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.06.2020 23:07

Plaże ok, ale co pod wodą :-D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.06.2020 23:14

piekara114 napisał(a):Chyba Pag będzie :D Mam nadzieję, ostateczna decyzja za tydzień.

Ooo... Którą miejscowość masz w takim razie na oku?
Myślę, że ta wyspa to niezły cel w obecnej sytuacji.
Ciebie Czesi przepuszczą... mnie nie. :( A też bym się chętnie wybrała na Pag w tym sezonie, bo trochę mi tęskno za tymi łysymi skałami i wiatrem we włosach. 8) Nie na tyle jednak, żeby dokładać setki kilometrów przez Niemcy. :oczko_usmiech:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.06.2020 11:09

Mikromir napisał(a):Ooo... Którą miejscowość masz w takim razie na oku?
Myślę, że ta wyspa to niezły cel w obecnej sytuacji.
:D Właśnie miałam pisać. Może ktoś coś poleci w Pagu, Mandre, Bosana lub Novalja dla 3 osób z a/c, parkingiem obok, app. z jedną sypialnią.

Mikromir napisał(a): Nie na tyle jednak, żeby dokładać setki kilometrów przez Niemcy. :oczko_usmiech:
Wczoraj Pan M. napisał: Jak trzeba będzie to przez Niemcy, Francję, Włochy i prom do Chorwacji :D Takiej determinacji to już dawno w nim nie było :D

Mikromir napisał(a):A też bym się chętnie wybrała na Pag w tym sezonie, bo trochę mi tęskno za tymi łysymi skałami i wiatrem we włosach. 8)
A coś planujesz? Bo z ES czy PT zrezygnowałaś?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.06.2020 00:27

piekara114 napisał(a):
Mikromir napisał(a): Nie na tyle jednak, żeby dokładać setki kilometrów przez Niemcy. :oczko_usmiech:
Wczoraj Pan M. napisał: Jak trzeba będzie to przez Niemcy, Francję, Włochy i prom do Chorwacji :D Takiej determinacji to już dawno w nim nie było :D

8O Rzeczywiście mocno zdeterminowany. :lol:

piekara114 napisał(a):
Mikromir napisał(a):A też bym się chętnie wybrała na Pag w tym sezonie, bo trochę mi tęskno za tymi łysymi skałami i wiatrem we włosach. 8)
A coś planujesz? Bo z ES czy PT zrezygnowałaś?

Zrezygnowałam z PT, rezerwacje mieszkań odwołane bezkosztowo, czekam aż Lufthansa odwoła mi lot, bo ponoć z Pyrzowic mają latać dopiero od września.
Co do planów - myślałam nieśmiało o powrocie do Chorwacji w tych okolicznościach, dopóki Czesi mnie nie uziemili na Śląsku. :( W Polsce poza Śląskiem nas ostatnio ponoć nie lubią... :roll: Zaczynam się czuć nieco klaustrofobicznie. :roll: :wink: Jednak sytuacja jest bardzo dynamiczna, więc czekam z wszelkimi planami, może los się wreszcie uśmiechnie i coś w ostatniej chwili zdecydujemy. Jak Czesi trochę zmiękną, to może Cię jeszcze na Pagu spotkam. :oczko_usmiech: Kiedy jedziecie?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.06.2020 14:24

Mikromir napisał(a): Jak Czesi trochę zmiękną, to może Cię jeszcze na Pagu spotkam. :oczko_usmiech: Kiedy jedziecie?
Muszę potwierdzić rezerwację (mam zgryz, bo kilka fajnych ofert w cenie do 60 eur, i każda ma inną zaletę lub wadę... jest dużo wolnych ofert i w dobrych cenach, np. fajna nowoczesna kwatera prawie przy samym morzu, Pag - kierunek Bosana w ofercie cena 95 eur i na stracie zniżka do 65, potem do 55 eur, ale oliczają 25 eur za końcowe sprzątanie a mnie z zasady to zniechęca....) A chcemy być w Pagu w piątek 10 lipca. Więc jak będziesz w połowie lipca to daj znać to się spotkamy :D Teraz śmiało możesz śmiało na Zwardoń jechać. Najgorszy odcinek to od Żywca do granicy i potem od Świerczynowa do Żyliny, w sumie jakieś 70 km. A tak to masz do Pagu same autostrady bez większych remontów i objazdów. (my tak jedziemy). Kiedy planujesz wyjazd?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.06.2020 15:17

piekara114 napisał(a): Kiedy planujesz wyjazd?

Teoretycznie od 6 lipca moglibyśmy ruszać, czas mamy prawie do końca lipca. Tylko z kwaterą właśnie mam zgryz, bo na Pagu ja bym raczej celowała w jakieś zadoopie, ale niestety moje upatrzone kwatery w Sv Marko nie wypaliły z różnych powodów. Mam tylko jedną mało interesującą ofertę, gdzie głównym atutem jest tylko położenie, a gospodarz nie zrobił dobrego wrażenia mailowo.
Może tutaj ktoś w cudowny sposób ma jakieś namiary na wolną kwaterę dla 5 osób w Sv. Marko lub okolicach? Bo internet już przeczesałam, ze dwa wolne apartamenty wprawdzie u Czechów bym znalazła (nawet Vilc miał lukę), tylko w kosmicznych cenach pośrednika. :?
Z desperacji zaczęłam już nawet przeczesywać Hvar, ale tam trochę powstrzymuje mnie konieczność podróży promem - w obecnych warunkach chciałabym móc szybko dotrzeć do szpitala lub wrócić do Polski w razie problemów w rodzinie.
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 20.06.2020 17:18

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a): Kiedy planujesz wyjazd?

Teoretycznie od 6 lipca moglibyśmy ruszać, czas mamy prawie do końca lipca. Tylko z kwaterą właśnie mam zgryz, bo na Pagu ja bym raczej celowała w jakieś zadoopie, ale niestety moje upatrzone kwatery w Sv Marko nie wypaliły z różnych powodów. Mam tylko jedną mało interesującą ofertę, gdzie głównym atutem jest tylko położenie, a gospodarz nie zrobił dobrego wrażenia mailowo.
Może tutaj ktoś w cudowny sposób ma jakieś namiary na wolną kwaterę dla 5 osób w Sv. Marko lub okolicach? Bo internet już przeczesałam, ze dwa wolne apartamenty wprawdzie u Czechów bym znalazła (nawet Vilc miał lukę), tylko w kosmicznych cenach pośrednika. :?
Z desperacji zaczęłam już nawet przeczesywać Hvar, ale tam trochę powstrzymuje mnie konieczność podróży promem - w obecnych warunkach chciałabym móc szybko dotrzeć do szpitala lub wrócić do Polski w razie problemów w rodzinie.



Probuje ci wyslac namiary an maila ale niestety nie przechodza.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 377
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone