Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 22.12.2014
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 03.07.2020 14:42

Rysio napisał(a):
anakin napisał(a):Powitać..


Przyszłem zapytać czy lepiej zabrać ojro czy qny i po ile autobany. I jeszcze niy wiym czy mje ze Śląska przez Czechy puszczom a jak już puszczą to lepiej promem na Pag czy przez most ? :roll:

Jakbym się tu tego wszystkiego dowiedział i uda mi się zajechać i wrócić to zrobiem relacjem ze zdjeńciami. Mam aparat co robi 7 zdjeńć na sekundem to będzie kolorowo w .... :D


Kolega przeczyta 500 stron wątku o korona wirusie i się wszystkiego dowie.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.07.2020 14:58

Przeczytałem 3 ostatnie posty, na więcej sił nie starczyło. Jakoś ominę te Czechy, jak przez ostatnie ćwierćwiecze :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107654
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.07.2020 16:46

Zago napisał(a):Kolega przeczyta 500 stron wątku o korona wirusie i się wszystkiego dowie.

Nie potrzeba 500 stron - wystarczy jedną stronę >>> jak-dojechac-do-chorwacji-po-otwarciu-granic-sezon-2020-t55858.html
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.07.2020 17:20

Rysio napisał(a):Przyszłem zapytać czy lepiej zabrać ojro czy qny i po ile autobany. I jeszcze niy wiym czy mje ze Śląska przez Czechy puszczom a jak już puszczą to lepiej promem na Pag czy przez most ? :roll:

Jakbym się tu tego wszystkiego dowiedział i uda mi się zajechać i wrócić to zrobiem relacjem ze zdjeńciami. Mam aparat co robi 7 zdjeńć na sekundem to będzie kolorowo w .... :D

:lool:
Widzem, że Boss jezd w wybornym nastroju... :lol:
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 22.12.2014
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 04.07.2020 10:02

Janusz Bajcer napisał(a):
Zago napisał(a):Kolega przeczyta 500 stron wątku o korona wirusie i się wszystkiego dowie.

Nie potrzeba 500 stron - wystarczy jedną stronę >>> jak-dojechac-do-chorwacji-po-otwarciu-granic-sezon-2020-t55858.html


To był taki żarcik skierowany do Rysia.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.07.2020 00:02

CROberto napisał(a):Widzem, że Boss jezd w wybornym nastroju... :lol:


Zawsze :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.07.2020 00:08

Zago napisał(a):
To był taki żarcik skierowany do Rysia.

Jutro robię testy zaburtowych. Dziś pospawalem pęknięcia Alu podłogi. Jak motorki odpalą to już tylko czekać na urlop 8)
rekordarek
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 07.07.2020 11:04

Po dłuższym namyśle, i lekturze kilku Pag-owych relacji, tegoroczny wybór padł na tą właśnie wyspę. Proszę doradźcie mi co do miejscowości. Z dotychczasowych chorwackich mieścin najlepiej wspominam Pisak, Zavala, Zavalatica. Wszystko to wioski, i czegoś takiego szukam na Pagu. Wyjazd z 7-latkiem, zakładam dojazdy na plaże, nie interesują mnie miejske i te najbardziej oblegane.
Z racji bliskości wielu interesujących plaż szukam w okolicach Bosany, ale nie ma tam już dużego wyboru apartamentów. Inne miejscowości ktore mam na oku - Mandre, Lun i miejscowosci w jego kierunku, wioski od Vidalici do Metajny ale tu obawiam się opisywanych hałasów z Zrce.
Czy z Waszych praktycznych doświadczeń te miejscowości powinny trafić w mój zakres potrzeb :lol: ?
Może poradzicie, gdzie powinienem celować?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.07.2020 13:31

rekordarek napisał(a):Z racji bliskości wielu interesujących plaż szukam w okolicach Bosany, ale nie ma tam już dużego wyboru apartamentów. Inne miejscowości ktore mam na oku - Mandre, Lun i miejscowosci w jego kierunku, wioski od Vidalici do Metajny ale tu obawiam się opisywanych hałasów z Zrce.
Czy z Waszych praktycznych doświadczeń te miejscowości powinny trafić w mój zakres potrzeb :lol: ?
Może poradzicie, gdzie powinienem celować?

A co Ty chcesz na tym Pagu robić?

Lun - fajny do zobaczenia na raz, ani tam fajnych plaż nie uświadczysz, ani specjalnych atrakcji, do których warto by było wracać (no chyba, że chcesz każde drzewo zobaczyć :wink: )
Mandre- mała mieścina, fajna na wieczorne spacery, zachody słońca. Jednak znów brak atrakcyjnych plaż. Jedynie Girenica, ale musisz się z samego Mandre trochę na nią pofatygować (warto).
Od Vidalici do Metajny - jak najbardziej tak. Fajne plaże w zasięgu wzroku, te fajniejsze (Rucica, Beretnica) wymagają przemieszczania się samochodem/pieszo, ale wg mnie warto.
Co do odgłosów z Zrce..
Ktoś tu pisał, że mieszkał w m. Caska i ich nie słyszał.
Jam jest człowiek małej wiary, bo skoro ja je słyszałem w Metajnie to........ :wink:
Wg mnie im dalej od Zrce tym lepiej.
ani5500
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 24.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ani5500 » 07.07.2020 13:33

rekordarek napisał(a): ale tu obawiam się opisywanych hałasów z Zrce.



W tym roku festiwale na plaży Zrce są odwołane. Myślę, że powinno być tam w tym roku spokojnie, bez hałasów:

https://www.total-croatia-news.com/trav ... zrce-beach

Za 3 dni będę mogła osobiście to sprawdzić :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15634
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.07.2020 13:35

rekordarek napisał(a):Z racji bliskości wielu interesujących plaż szukam w okolicach Bosany, ale nie ma tam już dużego wyboru apartamentów.
8O 8O Nie wiem w jakim przedziale cenowym szukasz, ale jeszcze 2 tyg. temu było multum ofert Pag-Vodice czyli przy samej Bosnie na połowę lipca. Trzeba wysyłać zapytania, wysyłać i jeszcze raz wysyłać. Polecam stronę www.visit-pag.com
rekordarek
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 07.07.2020 23:13

anakin napisał(a):A co Ty chcesz na tym Pagu robić?


Priorytet to spokojne kameralne plaże. Poza tym - kilka wieczorów na lodach, spacerku, kolacji.
piekara114 napisał(a): 8O 8O Nie wiem w jakim przedziale cenowym szukasz, ale jeszcze 2 tyg. temu było multum ofert Pag-Vodice czyli przy samej Bosnie na połowę lipca. Trzeba wysyłać zapytania, wysyłać i jeszcze raz wysyłać. Polecam stronę http://www.visit-pag.com


Szukam na booking.com z uwagi na w miarę jasne regulacje dotyczące odwołania rezerwacji. Termin - przełom lipiec/ sierpień. Jak wrzucę filtr na bezpłatne odwołanie, to w okolicy tej Bosany nie ma prawie nic, niezależnie od ceny. Nie licząc oczywiście odjazdów powyzej 100€/noc.
Visit-pag sprawdze, dzieki
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.07.2020 23:28

rekordarek napisał(a):Szukam na booking.com z uwagi na w miarę jasne regulacje dotyczące odwołania rezerwacji.

Jeżeli jesteś w stanie zaakceptować ewentualną utratę zaliczki wpłaconej bezpośrednio gospodarzowi, sprawdź wolne ap. jeszcze tu:
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/pag/
https://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/bosana

Dobranoc. :papa:
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 07.07.2020 23:34

Ja zarezerwowalem w lutym przez booking Wplacilem 30 procent. Od 26 czerwca bez mozliwosci zwrotu a po przyjezdzie gospodyni udzielila rabat z powodu covid. tak ze bywa roznie
KasiaWW
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 17.01.2018
Pogoda Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaWW » 08.07.2020 13:45

Witam Was
W sierpniu dokładnie od 14 -23 wybieram się do miejscowości Pag. Chciałam zapytać osoby ,które w zeszłych latach przebywały W Pag-u o pogodę w drugiej połowie sierpnia ;) wybieram się z dziećmi dlatego zastanawiam się czy druga połowa sierpnia to nie będzie za chłodno na kąpiel w morzu.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 380
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone