Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zago
Cromaniak
Re: PAG-bez strachu nie ma odwagi...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 03.07.2020 14:42

Rysio napisał(a):
anakin napisał(a):Powitać..

Przyszłem zapytać czy lepiej zabrać ojro czy qny i po ile autobany. I jeszcze niy wiym czy mje ze Śląska przez Czechy puszczom a jak już puszczą to lepiej promem na Pag czy przez most ? :roll:

Jakbym się tu tego wszystkiego dowiedział i uda mi się zajechać i wrócić to zrobiem relacjem ze zdjeńciami. Mam aparat co robi 7 zdjeńć na sekundem to będzie kolorowo w .... :D

Kolega przeczyta 500 stron wątku o korona wirusie i się wszystkiego dowie.
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.07.2020 14:58

Przeczytałem 3 ostatnie posty, na więcej sił nie starczyło. Jakoś ominę te Czechy, jak przez ostatnie ćwierćwiecze :wink:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.07.2020 16:46

Zago napisał(a):Kolega przeczyta 500 stron wątku o korona wirusie i się wszystkiego dowie.

Nie potrzeba 500 stron - wystarczy jedną stronę >>> jak-dojechac-do-chorwacji-po-otwarciu-granic-sezon-2020-t55858.html
CROberto
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.07.2020 17:20

Rysio napisał(a):Przyszłem zapytać czy lepiej zabrać ojro czy qny i po ile autobany. I jeszcze niy wiym czy mje ze Śląska przez Czechy puszczom a jak już puszczą to lepiej promem na Pag czy przez most ? :roll:

Jakbym się tu tego wszystkiego dowiedział i uda mi się zajechać i wrócić to zrobiem relacjem ze zdjeńciami. Mam aparat co robi 7 zdjeńć na sekundem to będzie kolorowo w .... :D

:lool:
Widzem, że Boss jezd w wybornym nastroju... :lol:
Zago
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 04.07.2020 10:02

Janusz Bajcer napisał(a):
Zago napisał(a):Kolega przeczyta 500 stron wątku o korona wirusie i się wszystkiego dowie.

Nie potrzeba 500 stron - wystarczy jedną stronę >>> jak-dojechac-do-chorwacji-po-otwarciu-granic-sezon-2020-t55858.html

To był taki żarcik skierowany do Rysia.
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.07.2020 00:02

CROberto napisał(a):Widzem, że Boss jezd w wybornym nastroju... :lol:

Zawsze :wink:
Rysio
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.07.2020 00:08

Zago napisał(a):
To był taki żarcik skierowany do Rysia.

Jutro robię testy zaburtowych. Dziś pospawalem pęknięcia Alu podłogi. Jak motorki odpalą to już tylko czekać na urlop 8)
rekordarek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 07.07.2020 11:04

Po dłuższym namyśle, i lekturze kilku Pag-owych relacji, tegoroczny wybór padł na tą właśnie wyspę. Proszę doradźcie mi co do miejscowości. Z dotychczasowych chorwackich mieścin najlepiej wspominam Pisak, Zavala, Zavalatica. Wszystko to wioski, i czegoś takiego szukam na Pagu. Wyjazd z 7-latkiem, zakładam dojazdy na plaże, nie interesują mnie miejske i te najbardziej oblegane.
Z racji bliskości wielu interesujących plaż szukam w okolicach Bosany, ale nie ma tam już dużego wyboru apartamentów. Inne miejscowości ktore mam na oku - Mandre, Lun i miejscowosci w jego kierunku, wioski od Vidalici do Metajny ale tu obawiam się opisywanych hałasów z Zrce.
Czy z Waszych praktycznych doświadczeń te miejscowości powinny trafić w mój zakres potrzeb :lol: ?
Może poradzicie, gdzie powinienem celować?
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 07.07.2020 13:31

rekordarek napisał(a):Z racji bliskości wielu interesujących plaż szukam w okolicach Bosany, ale nie ma tam już dużego wyboru apartamentów. Inne miejscowości ktore mam na oku - Mandre, Lun i miejscowosci w jego kierunku, wioski od Vidalici do Metajny ale tu obawiam się opisywanych hałasów z Zrce.
Czy z Waszych praktycznych doświadczeń te miejscowości powinny trafić w mój zakres potrzeb :lol: ?
Może poradzicie, gdzie powinienem celować?

A co Ty chcesz na tym Pagu robić?

Lun - fajny do zobaczenia na raz, ani tam fajnych plaż nie uświadczysz, ani specjalnych atrakcji, do których warto by było wracać (no chyba, że chcesz każde drzewo zobaczyć :wink: )
Mandre- mała mieścina, fajna na wieczorne spacery, zachody słońca. Jednak znów brak atrakcyjnych plaż. Jedynie Girenica, ale musisz się z samego Mandre trochę na nią pofatygować (warto).
Od Vidalici do Metajny - jak najbardziej tak. Fajne plaże w zasięgu wzroku, te fajniejsze (Rucica, Beretnica) wymagają przemieszczania się samochodem/pieszo, ale wg mnie warto.
Co do odgłosów z Zrce..
Ktoś tu pisał, że mieszkał w m. Caska i ich nie słyszał.
Jam jest człowiek małej wiary, bo skoro ja je słyszałem w Metajnie to........ :wink:
Wg mnie im dalej od Zrce tym lepiej.
ani5500
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ani5500 » 07.07.2020 13:33

rekordarek napisał(a): ale tu obawiam się opisywanych hałasów z Zrce.

W tym roku festiwale na plaży Zrce są odwołane. Myślę, że powinno być tam w tym roku spokojnie, bez hałasów:

https://www.total-croatia-news.com/trav ... zrce-beach

Za 3 dni będę mogła osobiście to sprawdzić :D
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.07.2020 13:35

rekordarek napisał(a):Z racji bliskości wielu interesujących plaż szukam w okolicach Bosany, ale nie ma tam już dużego wyboru apartamentów.
8O 8O Nie wiem w jakim przedziale cenowym szukasz, ale jeszcze 2 tyg. temu było multum ofert Pag-Vodice czyli przy samej Bosnie na połowę lipca. Trzeba wysyłać zapytania, wysyłać i jeszcze raz wysyłać. Polecam stronę www.visit-pag.com
rekordarek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) rekordarek » 07.07.2020 23:13

anakin napisał(a):A co Ty chcesz na tym Pagu robić?

Priorytet to spokojne kameralne plaże. Poza tym - kilka wieczorów na lodach, spacerku, kolacji.
piekara114 napisał(a): 8O 8O Nie wiem w jakim przedziale cenowym szukasz, ale jeszcze 2 tyg. temu było multum ofert Pag-Vodice czyli przy samej Bosnie na połowę lipca. Trzeba wysyłać zapytania, wysyłać i jeszcze raz wysyłać. Polecam stronę http://www.visit-pag.com

Szukam na booking.com z uwagi na w miarę jasne regulacje dotyczące odwołania rezerwacji. Termin - przełom lipiec/ sierpień. Jak wrzucę filtr na bezpłatne odwołanie, to w okolicy tej Bosany nie ma prawie nic, niezależnie od ceny. Nie licząc oczywiście odjazdów powyzej 100€/noc.
Visit-pag sprawdze, dzieki
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.07.2020 23:28

rekordarek napisał(a):Szukam na booking.com z uwagi na w miarę jasne regulacje dotyczące odwołania rezerwacji.

Jeżeli jesteś w stanie zaakceptować ewentualną utratę zaliczki wpłaconej bezpośrednio gospodarzowi, sprawdź wolne ap. jeszcze tu:
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/pag/
https://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/bosana

Dobranoc. :papa:
robertpeti
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 07.07.2020 23:34

Ja zarezerwowalem w lutym przez booking Wplacilem 30 procent. Od 26 czerwca bez mozliwosci zwrotu a po przyjezdzie gospodyni udzielila rabat z powodu covid. tak ze bywa roznie
KasiaWW
Podróżnik
Pogoda Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaWW » 08.07.2020 13:45

Witam Was
W sierpniu dokładnie od 14 -23 wybieram się do miejscowości Pag. Chciałam zapytać osoby ,które w zeszłych latach przebywały W Pag-u o pogodę w drugiej połowie sierpnia ;) wybieram się z dziećmi dlatego zastanawiam się czy druga połowa sierpnia to nie będzie za chłodno na kąpiel w morzu.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 380
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019