Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
creep22
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) creep22 » 17.07.2020 11:41

Witam!
Nie udała mi sie Toskania (rezygnacja gospodyni), potem Grecja (rezygnacja z wyjazdu biura podróży po wprowadzeniu obowiązku przeprowadzenia testu) więc zostaje Cro jako ostatnia opcja żeby trochę ciepła liznąć w tym roku. Padło na Pag, bo nie mamy już ochoty zwiedzać tylko poleżeć po prostu na plaży. Jaką miejscowość polecacie na wyspie oprócz samego Pagu, w którym znalezienie czegoś teraz graniczy z cudem. Chcemy po prostu pojeździć po wyspie, ale w ostateczności skorzystać z plaży na miejscu, dlatego szukam takiej mieściny, w której będzie ona w porządku. Dzięki za podpowiedzi.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.07.2020 11:46

Dużo app jest pustych w Pagu. Na booking też sporo wolnych - wczoraj szwagier przeglądał oferty, aby pobyt przedłużyć.
creep22
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) creep22 » 17.07.2020 14:02

Dobrze wiedzieć, będę próbował dalej, bo nijak nic nie mogę znaleźć w cenie do 80E na początek sierpnia
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.07.2020 16:27

Próbuj. Visit-pag skorzystaj z tej strony i nie patrz na ceny wyjściowe tylko wysyłaj.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2020 22:39

kaeres napisał(a):Możesz coś więcej o bramce ?
Mowa o tej z głównej drogi co street view pokazuje ?


Na GSV widać jedną bramę. Na plażę Čista jednak są dwie drogi i chyba dwa parkingi (wczoraj wracalem z Zadaru i się temu z grubsza przyjrzałem).

canon napisał(a):Tak, opłata 20 kun za cały dzień, pracownik pobierający opłatę znika koło 17.30


Dzięki. Miała być plaża dzisiaj ale do południa deszcz a dopiero ok. 15 się wypogodziło a i tak teraz rządzi bura...

pascalek napisał(a):
Zjazd z głównej drogi dobrze oznakowany, skręca się w taką jakby bramkę - przerwę w murku. Na parkingu trzeba podejść do parkingowego kierując się strzałkami. Drugi parking przy barze i tam jest chyba osobny wjazd. Ludzi dzisiaj prawie tyle co zwykle. Uwaga - w barze kuchnia nieczynna.



Dzięki, faktycznie są dwa różne parkingi i dwa osobne wjazdy, jeden za drugim. Co to znaczy "ludzi tyle, co zwykle"? Tłumy?

Janusz Bajcer napisał(a):
piekara114 napisał(a):Danka to się rozminęliśmy i wczoraj i dzis.

No to kiedy spotkanie w realu na Pagu. :?: :wink:


Taaa, zrobmy se wszyscy co tu jestesmy, spota na Pagu - zbiorowe focenie nalepek, itd :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 17.07.2020 23:20

Ja w niedzielę wyjeżdżam.

A co do dzisiejszego popołudnia, to opalanie jak ta lala w zatoczce za zachodnim wybrzeżu wyspy. Tylko delikatny wiaterek, taki w sam raz. Tylko morze miało ledwie oe 19,9 stopni.....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2020 23:34

Wypogodziło się ok. 15, było ciepło a woda tu miała cca 23 stopnie ale w wodzie byli ci najtwardsi, reszta przegrała z burą :oczko_usmiech: Wiatr momentami drzewa z korzeniami wyrywał a teraz to mam wrażenie, jakby ktoś po dachu łaził. Wczoraj jakiś Krakus albo KSU z ciemnego Subaru mi pomachał przy wymijaniu i nie wiem, kto zač ani co chciał :mrgreen:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 18.07.2020 02:31

pääkäyttäjä napisał(a):
kaeres napisał(a):Możesz coś więcej o bramce ?
Mowa o tej z głównej drogi co street view pokazuje ?


Na GSV widać jedną bramę. Na plażę Čista jednak są dwie drogi i chyba dwa parkingi (wczoraj wracalem z Zadaru i się temu z grubsza przyjrzałem).

[

Na gsv widać bramki zamknięte.
Jednak w sezonie są otwarte.
Podjeżdżasz pod każdą plażę Kolan bez szlabanów.
W Cistej i Prnijicy jest cieć z biletami.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.07.2020 08:04

pääkäyttäjä napisał(a): Wiatr momentami drzewa z korzeniami wyrywał

Nie sądzę. :lol:
Wiązali stoły linami w "Sidro"?
Jeżeli nie to raczej słabo wiało. :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2020 10:56

pääkäyttäjä napisał(a):
pascalek napisał(a):
Zjazd z głównej drogi dobrze oznakowany, skręca się w taką jakby bramkę - przerwę w murku. Na parkingu trzeba podejść do parkingowego kierując się strzałkami. Drugi parking przy barze i tam jest chyba osobny wjazd. Ludzi dzisiaj prawie tyle co zwykle. Uwaga - w barze kuchnia nieczynna.


Dzięki, faktycznie są dwa różne parkingi i dwa osobne wjazdy, jeden za drugim. Co to znaczy "ludzi tyle, co zwykle"? Tłumy?



Samochodów i ludzi było prawie tyle co zwykle.
Plaża jest dłuuuga, więc nawet w normalnym sezonie można spokojnie znaleźć miejscówkę z odpowiednim dystansem społecznym ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2020 11:02

anakin napisał(a):Nie sądzę. :lol:
Wiązali stoły linami w "Sidro"?
Jeżeli nie to raczej słabo wiało. :oczko_usmiech:


Stoły są tu poprzykręcane a to, czego się nie da przykręcić, przyniesie sąsiad :mrgreen: Wracam ja wczoraj z Bakmazu i widzę, jak po asfalcie sunie złożona rama ze składanego wyra :lol: Na wietrze spodnie mi na sznurze szybko wyschły :oczko_usmiech:

pascalek napisał(a):Samochodów i ludzi było prawie tyle co zwykle.
Plaża jest dłuuuga, więc nawet w normalnym sezonie można spokojnie znaleźć miejscówkę z odpowiednim dystansem społecznym ;)


Aaa ha, to okay. Niech tylko przestanie wiać a temperatura zmieni się na coś więcej, jak 20°C...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.07.2020 12:01

piekara114 napisał(a):A co do dzisiejszego popołudnia, to opalanie jak ta lala w zatoczce za zachodnim wybrzeżu wyspy. Tylko delikatny wiaterek, taki w sam raz. Tylko morze miało ledwie oe 19,9 stopni.....

Którą zatoczkę wybrałaś?
lawenda80
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 18.07.2020 12:51

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a):Na naszym samochodzie jest mała naklejka cro.pl

O, mogłam fotkę cyknąć, szkoda. :wink:

piekara114 napisał(a):A Elenę vel Marco mamy wstępnie min. na jutro w planie

My wstępnie zaplanowaliśmy na jutro Beritnicę, a jak zapału wystarczy, to może i Slaną. Ale Elenę polecam - może kamienie mniej ładne niż w Sv. Mariji, ale za to miejsca chyba więcej.

aIMG_20200713_100340446.jpg


My raczej schodzimy tam ścieżką od strony domków kawałek za 15 południkiem (chyba łatwiej), a nie z samego południka.

aIMG_20200713_100625778.jpg


Cudownie !na zdjeciu jest łodka orzeszek naszego gospodarza z której korzystałam wraz z dziecmi jak chciałam się dostać do zatoczki za skałkami :D widzę,że odmalowana :D
lawenda80
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 18.07.2020 13:10

Uvala Klara jak dla mnie jedna z najładniejszych plaż na wyspie. Sv Marija zawsze oblegana .W zeszłym roku już w połowie czerwca tłok i ludz przy ludziu :-)Polecam tez Filino na przeciw apartamentu Vilc. Dla mnie nr 1 mało ludzi cisza i spokój.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.07.2020 13:15

pääkäyttäjä napisał(a):Wypogodziło się ok. 15, było ciepło a woda tu miała cca 23 stopnie ale w wodzie byli ci najtwardsi, reszta przegrała z burą :oczko_usmiech:
Gdzie taka ciepła woda???


My wczoraj i dziś na zachodzie wyspy, tylko ta temp. wody :roll:
Screenshot_20200718-131100_resize_82.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 383
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone