Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 06.02.2009 09:58

:D to i ja się zapisze do Klubu!
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 06.02.2009 11:18

A to plaża o rzut kamieniem od wioski indiańskiej w Zavali.


Obrazek
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 06.02.2009 12:00

FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.02.2009 12:03

Międzyzdroje; za tłoczno... :?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 06.02.2009 12:07

Nie oszukujmy się, gdzie jest żwir, tam w sezonie są ludzie..ale są i miejsca (dzikie, skaliste), gdzie nawet w sezonie pustki :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.02.2009 12:12

FUX napisał(a):Międzyzdroje; za tłoczno... :?


Nie jest tak źle :lol: w Pakoštane chyba jeszcze tłoczniej :wink:
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 06.02.2009 12:17

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Nie oszukujmy się, gdzie jest żwir, tam w sezonie są ludzie..ale są i miejsca (dzikie, skaliste), gdzie nawet w sezonie pustki :D


I takie miejsca w Zavali można znaleźć :wink:

PozdraV!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.02.2009 12:17

Janusz Bajcer napisał(a):
FUX napisał(a):Międzyzdroje; za tłoczno... :?


Nie jest tak źle :lol: w Pakoštane chyba jeszcze tłoczniej :wink:

A za Club Pakostane na Duboke nie chcialo się iść... :wink:
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 06.02.2009 12:25

Ta część zatłoczonej :wink: Zavali z większej perspektywy.


[img][img]http://img145.imageshack.us/img145/8359/zavala99yv7.jpg[/img]
Obrazek[/img]
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 06.02.2009 12:55

Ahhh pięknie!!!!
Trzeba pamiętać, że na Hvarze, jak i w całej HR ciężko o ciągnące się kilometrami plaże, zatem o puste plaże blisko miejscowości raczej będzie trudno - polecam czerwiec lub wrzesień :)

Ahhhh może ponownie Hvar w tym roku .......
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 06.02.2009 13:23

Takie miejsca w Zavali też można znaleźć.
Bardzo spokojne i niezatłoczone.
Mnie to bardzo odpowiadało :D


Obrazek
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 06.02.2009 13:40

zawodowiec napisał(a): w razie czego jest jeszcze szutrowa droga nad tunelem

Wielkie dzięki zawodowcu za fotkę tej drogi. W czerwcu br będę po niej szedł na piechotkę z plecakiem. Wprawdzie jest ona na mojej w miarę dokładnej mapie, ale potwierdzenie zdjęciem to już jednak konkret. Zdarzało mi się, pomimo że mapa wskazywała jakąś sciężkę to jednak jej nie było.
Fajny wątek wielce mnie interesujący, mam nadzieje że po moim powrocie z HVARU umieszę kilka zdjęć z miejsc mało znanych.
Pozdrawiam GAJUS
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 06.02.2009 13:57

Już od kilku sezonów planuję pojechać na Hvar, piękne zdjęcia, piękne miejsca ciągną mnie, nas w ten rejon. Mamy tylko jeden problem, mianowicie, jeździmy sami (2 osoby), w drugiej połowie września i ...co robić wieczorami, już dosyć długimi o tej porze roku. Zwykle wybieramy ustronne miejsce, jednocześnie położone tak, aby na piechotę, ew na rowerze w max 20/30 min znaleźć się wśród knajpek, sklepików, życia wieczorno-nocnego.
Zavala, czy inne tego typu miejsca, wykluczają taką możliwość (tak to oceniam po zdjęciach i rozmowach), a może wybrać jednak tę lokalizację i przeżywać 28-lecie ślubu we dwoje, w samotności :?: :D
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 06.02.2009 14:02

maciek1956 napisał(a):Już od kilku sezonów planuję pojechać na Hvar, piękne zdjęcia, piękne miejsca ciągną mnie, nas w ten rejon. Mamy tylko jeden problem, mianowicie, jeździmy sami (2 osoby), w drugiej połowie września i ...co robić wieczorami, już dosyć długimi o tej porze roku. Zwykle wybieramy ustronne miejsce, jednocześnie położone tak, aby na piechotę, ew na rowerze w max 20/30 min znaleźć się wśród knajpek, sklepików, życia wieczorno-nocnego.
Zavala, czy inne tego typu miejsca, wykluczają taką możliwość (tak to oceniam po zdjęciach i rozmowach), a może wybrać jednak tę lokalizację i przeżywać 28-lecie ślubu we dwoje, w samotności :?: :D


Zawsze można podzelić urlop na pół i killka dni spędzić w miasteczku, dojeżdzając na plaże (różne) , a na drugie pół wybrać się za tunel...We wrześniu na wyspie znowu zaczyna być naprawdę fajnie... i śmiało można "w ciemno".

Gajus, jeśli masz ochotę, zajrzyj o naszego
albumu
Foty bardziej niż przeciętne (bo ani sprzętu, ani umięjętnosći, co gorsza)...ale może się przydadzą
Pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 06.02.2009 14:13

maciek1956 napisał(a):Już od kilku sezonów planuję pojechać na Hvar, piękne zdjęcia, piękne miejsca ciągną mnie, nas w ten rejon. Mamy tylko jeden problem, mianowicie, jeździmy sami (2 osoby) :D

Podobna i u mnie będzie wyprawa w tym roku, i ze względów ekonomicznych Hvar na ten rok jeszcze nie będzie. Ale z pewnością choć jeden dzień spędzę na tej pięknej wyspie, i po powrocie umieszczę tu kilka fotek.
Już widzę, że będzie ciężko dorównać wklejonym tu zdjęciom. Super!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone