Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.07.2022 20:03

Vrboska pusta. Jest :hearts:
nenek
Croentuzjasta
Posty: 400
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 18.07.2022 20:12

Nie wiem czemu ta Vrboska ma takie kiepskie opinie.Jestem tu tydzien i zostaly jeszcze 4 dni i jest jednym z moich ulubionych wiosek . Totalna dzicz dookoła. konoba Lem naprawde z przyzwoitymi cenami ,cisza w dzien co 2 wieczor cos tam graja , jest gdzie autem podjechac cos zobaczyc, jestem naprawde zadowolony.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.07.2022 20:39

Jest tu jedna osdoba na forum, która widziała jeden most i dwie plaże w Jelsie :lol: i w każdym swoim poście pisze jaki Hvar jest do dooopy. Stąd ten ferment. Ci którzy mieszkali we Vrboskiej, złego słowa na nią nie powiedzieli. Tak się robi zły PR przez forumowe pseudo -expertki :oczko_usmiech:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 18.07.2022 21:16

Vrboska jest cudowna...przecudowna
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 18.07.2022 21:20

Stół uderzony, czekam na nożyce... :smo: :oczko_usmiech:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 18.07.2022 21:23

Habanero napisał(a):Jest tu jedna osdoba na forum
:lol: Perfekcyjnie pasujące słówko :lol:
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 18.07.2022 21:32

Habanero napisał(a):Jest tu jedna osdoba na forum, która widziała jeden most i dwie plaże w Jelsie :lol: i w każdym swoim poście pisze jaki Hvar jest do dooopy. Stąd ten ferment. Ci którzy mieszkali we Vrboskiej, złego słowa na nią nie powiedzieli. Tak się robi zły PR przez forumowe pseudo -expertki :oczko_usmiech:
Bravik napisał(a):Stół uderzony, czekam na nożyce... :smo: :oczko_usmiech:


Prowokacyjne i nie sprawiedliwe te Wasze sugestie. :?: :?:
Chociażby na stronie 385 tego wątku, kilku userów (różnej płci, nie chce mi się cytować) ma też inne zdanie, na temat Vrboskiej i jakoś Wam to nie przeszkadza... Dziwne to, że uparliście się tak na jedną osobę... Trochę nie przystoi Wam chłopaki :papa: :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.07.2022 21:42

Rozumiem wyrazić opinię...raz. Ale nie przy każdej okazji, a o tym pisałem. Widzisz różnicę ?
croner
Croentuzjasta
Posty: 385
Dołączył(a): 11.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) croner » 18.07.2022 21:50

Habanero napisał(a):Rozumiem wyrazić opinię...raz. Ale nie przy każdej okazji, a o tym pisałem. Widzisz różnicę ?


Noo nie lubi i co z tego...
I myślisz, że z tego biorą się opinie o Hvarze?
Jeden lubi, drugi nie musi...
Bądź ponad to i popatrz inaczej. Im mniej lubi, tym więcej wolnych plaż dla pozostałych. I szklaneczka w połowie pełna :mrgreen:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 19.07.2022 10:40

Bravik napisał(a):Stół uderzony, czekam na nożyce... :smo: :oczko_usmiech:


Haha ja nie lubię Vrboskiej, ale może Konrad mi wybaczy :smo:
Dałam jej 3 razy szanse, i więcej nie zamierzam, ale żeby przez Vrboskę nie lubić Hvaru :devil:
Nie bez przyczyny wracam na niego 5 raz, już niedługo niedługo :hearts:

Konrad Habanero gdybyś miał sekundkę kiedyś, to proszę podeślij czy znalazłeś jakieś warte jedzenia miejscówki na Korculi :wink: Może być na priv czy messengera, nie chciałam zawracać głowy :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 19.07.2022 16:36

Koło Ciebie najlepsza to Samograd. Vaja przeludniona.
Druga strona, to Pupnatska Luka /moim zdaniem najbardziej spektakularna na Korčuli / ale trochę ludzi tam będzie.
Dalej będziesz mieć do tych co już u mnie widziałaś :wink: w okolicach Žitnej. Chcesz bezludną zatoczkę/ byłem sam/ to Babina. Blisko macie, ale niestety musicie jechać naokoło , bo od Samogradu szutr jest kiepski Polacy w Prigradicy odradzili mi pchanie się z Babiny na Samograd. W Babinie kończy się asfalt. To tak na szybko. A, Proizd wymiata, zwłaszcza ostatnia plaża dla naturystów. Pozdrav.
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 20.07.2022 06:55

Habanero napisał(a):Koło Ciebie najlepsza to Samograd. Vaja przeludniona.
Druga strona, to Pupnatska Luka /moim zdaniem najbardziej spektakularna na Korčuli / ale trochę ludzi tam będzie.
Dalej będziesz mieć do tych co już u mnie widziałaś :wink: w okolicach Žitnej. Chcesz bezludną zatoczkę/ byłem sam/ to Babina. Blisko macie, ale niestety musicie jechać naokoło , bo od Samogradu szutr jest kiepski Polacy w Prigradicy odradzili mi pchanie się z Babiny na Samograd. W Babinie kończy się asfalt. To tak na szybko. A, Proizd wymiata, zwłaszcza ostatnia plaża dla naturystów. Pozdrav.


Habanero, wydaje mi się, że Wioli chodziło o kwestie kulinarne :wink:
Podepnę się tylko w kwestii Pupnatskiej Luki- jak tam ze zjazdem, czy jest bardzo stromo? Ze względu na niesprawną skrzynię w automacie, chyba w tym roku jednak odpuścimy plaże po tej stronie... :cry:
Pozdrawiam z drugiej strony wyspy :papa:
I przepraszam za zaśmiecanie KMWH, możesz odpowiedzieć na prv.
Na odkupienie win, wczorajszy Hvar z naszej korčulańskiej miejscówki :hut:
received_422202909949912.jpeg
Ostatnio edytowano 20.07.2022 08:06 przez corrina, łącznie edytowano 1 raz
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 20.07.2022 06:57

corrina napisał(a):
Habanero napisał(a):Koło Ciebie najlepsza to Samograd. Vaja przeludniona.
Druga strona, to Pupnatska Luka /moim zdaniem najbardziej spektakularna na Korčuli / ale trochę ludzi tam będzie.
Dalej będziesz mieć do tych co już u mnie widziałaś :wink: w okolicach Žitnej. Chcesz bezludną zatoczkę/ byłem sam/ to Babina. Blisko macie, ale niestety musicie jechać naokoło , bo od Samogradu szutr jest kiepski Polacy w Prigradicy odradzili mi pchanie się z Babiny na Samograd. W Babinie kończy się asfalt. To tak na szybko. A, Proizd wymiata, zwłaszcza ostatnia plaża dla naturystów. Pozdrav.


Habanero, wydaje mi się, że Wioli chodziło o kwestie kulinarne :wink:


Konrad jest w plażowym amoku. :oczko_usmiech: :papa:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.07.2022 07:49

Do Pupnatskiej Luki jest stromy i wąski zjazd. Niesprawnym autem bym nie ryzykował. Pozdrawiam.
P.S.
Jeśli Wioli chodziło o kwestie kulinarne, to polecam relację Zdziha :wink: My jedliśmy tylko w Prižbie
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 20.07.2022 08:09

Habanero napisał(a):Do Pupnatskiej Luki jest stromy i wąski zjazd. Niesprawnym autem bym nie ryzykował. Pozdrawiam.
P.S.
Jeśli Wioli chodziło o kwestie kulinarne, to polecam relację Zdziha :wink: My jedliśmy tylko w Prižbie


Ok, dzięki. Czyli raczej odpuścimy w tym roku. Niby i tak już po różnych dziwnych miejscach już tu jeździliśmy, albo w Bośni w drodze do Cro, ale nie chcemy już bardziej kusić losu, bo jeszcze trzeba wrócić do domu...
Miłego odpoczynku :papa: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 395
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone