Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 22.05.2019 07:54

Znalazłem coś takiego :) więc plan wycieczki już gotowy
Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc !!!
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 22.05.2019 07:56

Kurcze chyba za krótko jestem na forum i nie mogę dodawać linków :(
Znalazłem, że w czerwcu będzie festiwal lawendy w Velo Grablje
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 22.05.2019 08:39

Janusz Bajcer napisał(a):
henius34 napisał(a):Kochani, podpowiedzcie mi bo nie kojarzę, od której w czerwcu (27.06) startują promy ze Splitu i z Drvenika?

Jadronija wie :oczko_usmiech:

https://www.jadrolinija.hr/


Kurcze Janusz, znam tą stronę, ale z tego jak dobrze pamiętam, to promy śmigały od 6 rano, a tu teraz pierwszy dopiero o 7:30, a kolejny za 1,5 godziny 8O 8O 8O Mowa o Drvenik - Sucuraj
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 22.05.2019 08:46

www+hvarinfo+com/pl/hvar-prom/
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 22.05.2019 08:48

LUKI40 napisał(a):www+hvarinfo+com/pl/hvar-prom/


Nie mogę wstawić linka więc zamiast kropek dałem plusiki
Tu znalazłem stronę z promami
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 22.05.2019 08:55

henius34 napisał(a):Kurcze Janusz, znam tą stronę, ale z tego jak dobrze pamiętam, to promy śmigały od 6 rano, a tu teraz pierwszy dopiero o 7:30, a kolejny za 1,5 godziny 8O 8O 8O Mowa o Drvenik - Sucuraj

Z tego co teraz widzę, to pierwszy prom jest o 5.45 ale w terminie od 28.06.19, czyli dzień po Tobie.
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 22.05.2019 09:46

Trajgul napisał(a):
henius34 napisał(a):Kurcze Janusz, znam tą stronę, ale z tego jak dobrze pamiętam, to promy śmigały od 6 rano, a tu teraz pierwszy dopiero o 7:30, a kolejny za 1,5 godziny 8O 8O 8O Mowa o Drvenik - Sucuraj

Z tego co teraz widzę, to pierwszy prom jest o 5.45 ale w terminie od 28.06.19, czyli dzień po Tobie.


No dokładnie... trudno, poczekam do 7:30, opóźnie godzinę wyjazdu :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.05.2019 14:06

LUKI40 napisał(a):
LUKI40 napisał(a):www+hvarinfo+com/pl/hvar-prom/

Nie mogę wstawić linka więc zamiast kropek dałem plusiki
Tu znalazłem stronę z promami
Zawsze lepiej trzymać się oficjalnej strony przewoźnika, którą podał Janusz
Janusz Bajcer napisał(a): https://www.jadrolinija.hr/
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 22.05.2019 14:10

Racja :) zawsze to info z pierwszej ręki
Chodzi mi o kolegę Janusza i o Jadrolinje oczywiscie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.05.2019 14:39

henius34 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
henius34 napisał(a):Kochani, podpowiedzcie mi bo nie kojarzę, od której w czerwcu (27.06) startują promy ze Splitu i z Drvenika?

Jadronija wie :oczko_usmiech:

https://www.jadrolinija.hr/


Kurcze Janusz, znam tą stronę, ale z tego jak dobrze pamiętam, to promy śmigały od 6 rano, a tu teraz pierwszy dopiero o 7:30, a kolejny za 1,5 godziny 8O 8O 8O Mowa o Drvenik - Sucuraj

Skoro znasz stronę, to powinieneś wiedzieć, że 27.06. pierwszy prom z Drvenika jest o 7:30, a 28.06. pierwszy jest o 5:45
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 28.05.2019 09:30

Ani się człowiek obejrzał, a pozostało mniej niż miesiąc czasu do wyjazdu.

Najważniejsze decyzje już podjęte:

- po raz pierwszy od xx lat jedziemy przez Czechy (zamiast przez Słowację)
- po raz drugi z rzędu do Chorwacji wjedziemy przez Węgry, tyle że zamknięte stare przejście w Letenye zmusza nas do przejazdu przez słoweński trójkąt z Lendavą
- tym razem nocujemy na trasie w mieście, w którym jeszcze nas nie było - w Szybeniku
- planujemy płynąć promem z Drvenika, nie ze Splitu.

E-winiety na Austrię już kupione, po czeskie naklejki udam się któregoś dnia po pracy do sklepu stacjonarnego. Jeszcze parę dni temu nie czułem w ogóle klimatu wakacji, a tymczasem... :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 28.05.2019 09:48

Marsallah napisał(a):Ani się człowiek obejrzał, a pozostało mniej niż miesiąc czasu do wyjazdu.


Ale pięknie!
U nas też by już tak było... winiety, planowanie, wyjazd 27 czerwca.
Tak się jednak złożyło, że chyba nie pojedziemy w ogóle. :roll: Najlepsze jednak jest to, że po raz pierwszy do 7 lat nie chcieliśmy jechać pod namiot, tylko wpłaciliśmy zadatek na apartman w Metajnie... i po raz pierwszy nie będziemy mogli pojechać. Ot, taki psikus losu. :twisted:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 28.05.2019 10:49

Marsallah napisał(a):Ani się człowiek obejrzał, a pozostało mniej niż miesiąc czasu do wyjazdu.

Najważniejsze decyzje już podjęte:

- po raz pierwszy od xx lat jedziemy przez Czechy (zamiast przez Słowację)
- po raz drugi z rzędu do Chorwacji wjedziemy przez Węgry, tyle że zamknięte stare przejście w Letenye zmusza nas do przejazdu przez słoweński trójkąt z Lendavą
- tym razem nocujemy na trasie w mieście, w którym jeszcze nas nie było - w Szybeniku
- planujemy płynąć promem z Drvenika, nie ze Splitu.

E-winiety na Austrię już kupione, po czeskie naklejki udam się któregoś dnia po pracy do sklepu stacjonarnego. Jeszcze parę dni temu nie czułem w ogóle klimatu wakacji, a tymczasem... :D

Wieczorny Szybenik jest super, polecam widok z okolic plaży Banj.
Beatka73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 18.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 28.05.2019 12:06

Roxi napisał(a):
Marsallah napisał(a):Ani się człowiek obejrzał, a pozostało mniej niż miesiąc czasu do wyjazdu.


Ale pięknie!
U nas też by już tak było... winiety, planowanie, wyjazd 27 czerwca.
Tak się jednak złożyło, że chyba nie pojedziemy w ogóle. :roll: Najlepsze jednak jest to, że po raz pierwszy do 7 lat nie chcieliśmy jechać pod namiot, tylko wpłaciliśmy zadatek na apartman w Metajnie... i po raz pierwszy nie będziemy mogli pojechać. Ot, taki psikus losu. :twisted:


Oh, why??? Współczuję na maksa, wiem jakie to straszne -nie móc pojechać do Cro ale...... nie ma tego złego co by ba dobre nie wyszło :) :) :)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 28.05.2019 13:46

Roxi napisał(a):Tak się jednak złożyło, że chyba nie pojedziemy w ogóle. :roll:


Bardzo mi przykro :cry: Marne to pocieszenie, ale za rok to dopiero będziecie się cieszyli na wyjazd :papa:

Kasia i Krzyś napisał(a):Wieczorny Szybenik jest super, polecam widok z okolic plaży Banj.


Gdzieś powyżej tej plaży będziemy mieli nocleg, więc poprzyglądamy się temu Szybenikowi wieczorową porą :)

Aha, nie dopisałem, że za wyborem Drvenika stoi m.in. chęć zawitania po raz pierwszy w życiu (tylko przejazdem, ale dobre i to) na Riwierę Makarską + przejazd nowym (dla nas wciąż nowym) tunelem :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 295
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone