Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.01.2020 16:25

alechandro napisał(a): jakoś nie widzi mnie się Hvar natomiast.

Co Ci się tam nie spodobało ?
yzedef
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 14.01.2020 17:35

alechandro napisał(a):Byłem dwa razy, teraz będzie trzeci raz bo Brać po Peljeściu to moja ulubiona lokalizacja, jakoś nie widzi mnie się Hvar natomiast.

Mam podobne przemyślenia co alechandro, Peljesac jest daleko, a nie daje dla mnie jakiegoś efektu Wow... Orebic totalnie nas nie urzekł wręcz mieliśmy negatywne doświadczenia.
Hvar podobnie, niby ładnie i fajnie... np. Zavala dla mnie była dosyć podobna do Dignac Borak, też za tunelem też specyficzne drogi/dojazd (Zavala raczej większa). Tak naprawdę dużo zależy od własnych wymagań, sposobu spędzania czasu, preferencji i tutaj nie ma co dyskutować bo każdy z nas lubi coś innego. Brać cenię za dużą przestrzeń, ciekawe miejsca, różnorodność ale to pewnie można znaleźć na większości wysp :), dlatego nie ma co robić doktoratu i kierować się sercem, upodobaniami :). Dlatego w tym roku znowu wracamy na Brac :D
Krzychooo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 14.01.2020 19:27

Hejo, w ramach walki z zimową deprechą rozglądam się za kwaterami w Cro. W oko wpadł mi Sutivan. Jeśli tam, to którą część miasteczka polecacie?
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.01.2020 19:38

Krzychooo napisał(a):Hejo, w ramach walki z zimową deprechą rozglądam się za kwaterami w Cro. W oko wpadł mi Sutivan. Jeśli tam, to którą część miasteczka polecacie?

Ja po lekturze travel wybrałam zachodnią część. :D
SebastianM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 14.01.2020 19:50

My także w tym roku Brač. Pierwszy raz będziemy na chorwackiej wyspie .
Krzychooo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 14.01.2020 20:06

piekara114 napisał(a):
Krzychooo napisał(a):Hejo, w ramach walki z zimową deprechą rozglądam się za kwaterami w Cro. W oko wpadł mi Sutivan. Jeśli tam, to którą część miasteczka polecacie?

Dzięki! Znalazłem relację, zaraz przeczytam :)
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 14.01.2020 21:39

Krzychooo napisał(a):
piekara114 napisał(a):

Dzięki! Znalazłem relację, zaraz przeczytam :)

Cieszę się ,że moje wypociny na coś się przydają :D

Ja w tym roku będę trzeci raz na Braču . Tym razem noclegi zarezerwowałam w Postirze :papa:
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 15.01.2020 09:53

Widzę że sporo forumowiczów będzie w tym roku na Brač :wink: My tam jedziemy po raz siódmy, tylko że na przeciwny koniec wyspy.
yzedef
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 15.01.2020 09:56

dids76 napisał(a):Widzę że sporo forumowiczów będzie w tym roku na Brač :wink: My tam jedziemy po raz siódmy, tylko że na przeciwny koniec wyspy.

Ja tradycyjnie koło Ciebie, duża wyspa... spokojnie wszystkich pomieści :D
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 16.01.2020 10:10

kaeres napisał(a):Co Ci się tam nie spodobało ?

W sumie wyręczył mnie kolega yzedef. Napisał co mu się podoba na Brać, uważam tak samo jak on i uważam, że na Hvar tego nie ma. Poza tym, na Hvar jest masakrycznie dużo ludzi bo przylgnęła łatka, że prawdziwa Chorwacja to na Hvar ale ja mam odmienne zdanie. Trzy razy miałem styczność z Hvarem i to nie dla mnie, na Brać czuję się zaś jak u siebie a tylu ludzi co na Hvar nigdzie w sezonie nie widać. Ale każdy ma inny gust, urok Chorwacji na tym polega, że w sumie każdy znajdzie coś dla siebie ale pewne opinie wyrabia się sobie po kilku latach bo jeszcze 18 lat temu uważałem, że Rogoźnica jest rajem na Ziemi :lol:

A z Hvarem jest u mnie jak z serialem Breaking Bad...bardzo lubię seriale, 4 razy robiłem do niego start i uważam, że jest do bani mimo, że inni mają na jego temat zupełnie inne zdanie a opinie w necie wznoszą ten serial do poziomu arcydzieła ale ok :)
Do Hvaru startowałem trzy razy ale doszedłem do wniosku, że interesuje mnie tak samo jak Breaking Bad :wink:
Są seriale, które wbijają mnie w fotel od razu, podobnie jak od razu zauroczyła mnie Brać.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.01.2020 10:28

No już 3 podejścia dają pełen ogląd na sytuację.
Gdyby dana miejscowość była bezkonkurencyjnie idealna i przewyższała nad każdą inną to byłoby to nie wskazane bo nie pomieścilibyśmy się.
Ja mam identycznie z Krk.
Byłem na niej 2x i jedynie kilka miejsc da się opisać w pozytywny sposób. Większość mi tam nie siedziała.

O Hvarze możesz myśleć co chcesz ale NIE GRZESZ MI NA BREAKING BAD :)
Mam kumpla, który nie mógł przebrnąć przez pierwszy sezon. I mnie zaczepiał latami, że mam z**** gust.
Wreszcie mu powiedziałem, że jak dokończy cały serial i mu się nie spodoba to mu stawiam flaszkę whisky.
...
podziękował, że go namówiłem i napiliśmy się razem...on kupił.
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 16.01.2020 10:40

Hehe, fajna dyskusja się wywiązała. Jedno jest pewne - obiektywnie nie da się stwierdzić, że jedna lokalizacja jest lepsza od innej. Ja na Bracu byłem 2 razy, na Hvarze raz i...jest to za mało, żebym się autorytarnie wypowiadał na ich temat, ale żadna z nich mnie nie uwiodła. Wolę Vis i Lastovo (choć na L. byłem też tylko raz, wracałbym tam jak do siebie).

A co do Breaking Bad...nie ma lepszego serialu i kropka.
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 16.01.2020 11:46

No wiedziałem z tym BB :lol:
Ja uważam że najlepszym serialem jest Peaky Blinders ale to rzecz gustu.
Na Lastovo nie byłem, KRK też mi nie pasi ale Brać szybko mnie zauroczyła. Na temat Rogoźnicy się wypowiedziałem a też kilka lat temu wzdychałem do Orebicia, teraz nie pojechałbym tam.
SebastianM
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 17.01.2020 11:29

Po zeszłorocznym wypadzie na Czarnogórę, w tym roku zdecydowaliśmy się poszukać czegoś spokojniejszego, kameralnego. Wybór padł na Povlja.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.01.2020 12:44

,
Ostatnio edytowano 18.01.2020 17:41 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 141
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019