Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 14.01.2020 16:25

alechandro napisał(a): jakoś nie widzi mnie się Hvar natomiast.

Co Ci się tam nie spodobało ?
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 14.01.2020 17:35

alechandro napisał(a):Byłem dwa razy, teraz będzie trzeci raz bo Brać po Peljeściu to moja ulubiona lokalizacja, jakoś nie widzi mnie się Hvar natomiast.

Mam podobne przemyślenia co alechandro, Peljesac jest daleko, a nie daje dla mnie jakiegoś efektu Wow... Orebic totalnie nas nie urzekł wręcz mieliśmy negatywne doświadczenia.
Hvar podobnie, niby ładnie i fajnie... np. Zavala dla mnie była dosyć podobna do Dignac Borak, też za tunelem też specyficzne drogi/dojazd (Zavala raczej większa). Tak naprawdę dużo zależy od własnych wymagań, sposobu spędzania czasu, preferencji i tutaj nie ma co dyskutować bo każdy z nas lubi coś innego. Brać cenię za dużą przestrzeń, ciekawe miejsca, różnorodność ale to pewnie można znaleźć na większości wysp :), dlatego nie ma co robić doktoratu i kierować się sercem, upodobaniami :). Dlatego w tym roku znowu wracamy na Brac :D
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 14.01.2020 19:27

Hejo, w ramach walki z zimową deprechą rozglądam się za kwaterami w Cro. W oko wpadł mi Sutivan. Jeśli tam, to którą część miasteczka polecacie?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.01.2020 19:38

Krzychooo napisał(a):Hejo, w ramach walki z zimową deprechą rozglądam się za kwaterami w Cro. W oko wpadł mi Sutivan. Jeśli tam, to którą część miasteczka polecacie?


Ja po lekturze travel wybrałam zachodnią część. :D
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 14.01.2020 19:50

My także w tym roku Brač. Pierwszy raz będziemy na chorwackiej wyspie .
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 14.01.2020 20:06

piekara114 napisał(a):
Krzychooo napisał(a):Hejo, w ramach walki z zimową deprechą rozglądam się za kwaterami w Cro. W oko wpadł mi Sutivan. Jeśli tam, to którą część miasteczka polecacie?


Ja po lekturze travel wybrałam zachodnią część. :D


Dzięki! Znalazłem relację, zaraz przeczytam :)
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 14.01.2020 21:39

Krzychooo napisał(a):
piekara114 napisał(a):
Krzychooo napisał(a):Hejo, w ramach walki z zimową deprechą rozglądam się za kwaterami w Cro. W oko wpadł mi Sutivan. Jeśli tam, to którą część miasteczka polecacie?


Ja po lekturze travel wybrałam zachodnią część. :D


Dzięki! Znalazłem relację, zaraz przeczytam :)


Cieszę się ,że moje wypociny na coś się przydają :D

Ja w tym roku będę trzeci raz na Braču . Tym razem noclegi zarezerwowałam w Postirze :papa:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 15.01.2020 09:53

Widzę że sporo forumowiczów będzie w tym roku na Brač :wink: My tam jedziemy po raz siódmy, tylko że na przeciwny koniec wyspy.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 15.01.2020 09:56

dids76 napisał(a):Widzę że sporo forumowiczów będzie w tym roku na Brač :wink: My tam jedziemy po raz siódmy, tylko że na przeciwny koniec wyspy.

Ja tradycyjnie koło Ciebie, duża wyspa... spokojnie wszystkich pomieści :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2020 10:10

kaeres napisał(a):Co Ci się tam nie spodobało ?

W sumie wyręczył mnie kolega yzedef. Napisał co mu się podoba na Brać, uważam tak samo jak on i uważam, że na Hvar tego nie ma. Poza tym, na Hvar jest masakrycznie dużo ludzi bo przylgnęła łatka, że prawdziwa Chorwacja to na Hvar ale ja mam odmienne zdanie. Trzy razy miałem styczność z Hvarem i to nie dla mnie, na Brać czuję się zaś jak u siebie a tylu ludzi co na Hvar nigdzie w sezonie nie widać. Ale każdy ma inny gust, urok Chorwacji na tym polega, że w sumie każdy znajdzie coś dla siebie ale pewne opinie wyrabia się sobie po kilku latach bo jeszcze 18 lat temu uważałem, że Rogoźnica jest rajem na Ziemi :lol:

A z Hvarem jest u mnie jak z serialem Breaking Bad...bardzo lubię seriale, 4 razy robiłem do niego start i uważam, że jest do bani mimo, że inni mają na jego temat zupełnie inne zdanie a opinie w necie wznoszą ten serial do poziomu arcydzieła ale ok :)
Do Hvaru startowałem trzy razy ale doszedłem do wniosku, że interesuje mnie tak samo jak Breaking Bad :wink:
Są seriale, które wbijają mnie w fotel od razu, podobnie jak od razu zauroczyła mnie Brać.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.01.2020 10:28

No już 3 podejścia dają pełen ogląd na sytuację.
Gdyby dana miejscowość była bezkonkurencyjnie idealna i przewyższała nad każdą inną to byłoby to nie wskazane bo nie pomieścilibyśmy się.
Ja mam identycznie z Krk.
Byłem na niej 2x i jedynie kilka miejsc da się opisać w pozytywny sposób. Większość mi tam nie siedziała.

O Hvarze możesz myśleć co chcesz ale NIE GRZESZ MI NA BREAKING BAD :)
Mam kumpla, który nie mógł przebrnąć przez pierwszy sezon. I mnie zaczepiał latami, że mam z**** gust.
Wreszcie mu powiedziałem, że jak dokończy cały serial i mu się nie spodoba to mu stawiam flaszkę whisky.
...
podziękował, że go namówiłem i napiliśmy się razem...on kupił.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 16.01.2020 10:40

Hehe, fajna dyskusja się wywiązała. Jedno jest pewne - obiektywnie nie da się stwierdzić, że jedna lokalizacja jest lepsza od innej. Ja na Bracu byłem 2 razy, na Hvarze raz i...jest to za mało, żebym się autorytarnie wypowiadał na ich temat, ale żadna z nich mnie nie uwiodła. Wolę Vis i Lastovo (choć na L. byłem też tylko raz, wracałbym tam jak do siebie).

A co do Breaking Bad...nie ma lepszego serialu i kropka.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2020 11:46

No wiedziałem z tym BB :lol:
Ja uważam że najlepszym serialem jest Peaky Blinders ale to rzecz gustu.
Na Lastovo nie byłem, KRK też mi nie pasi ale Brać szybko mnie zauroczyła. Na temat Rogoźnicy się wypowiedziałem a też kilka lat temu wzdychałem do Orebicia, teraz nie pojechałbym tam.
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 17.01.2020 11:29

Po zeszłorocznym wypadzie na Czarnogórę, w tym roku zdecydowaliśmy się poszukać czegoś spokojniejszego, kameralnego. Wybór padł na Povlja.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.01.2020 12:44

,
Ostatnio edytowano 18.01.2020 17:41 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 141
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone