Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.01.2020 13:20

W tym roku Stari Grad. I dwie noce w Splicie.
O Bracz tylko z ciekawości pytałam.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.01.2020 13:45

Już myślałam, że pobyt podzieliłaś :D Jedziecie końcem czerwca polować na lawendę?
Wybraliśmy to: www.apartments-dropuljic.com i powiem, Ci że z cenami to ciężko, sporo drożej niż w Grecji, ale chciało nam się do Chorwacji jechać, no krótsza jazda i ciekawsze snurkowanie - to jedyne 2 argumenty, w których Chorwacja dla mnie z Grecją teraz wygrywa....
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.01.2020 14:50

Na Hvarze będziemy od 23 czerwca do 4 lipca. Na lawendową wyspę choruję od dawna i doszliśmy do wniosku, że czas w końcu najwyższy, bo jak nie pojedziemy teraz to już chyba nigdy. Po lekturze wątków o cenach w CRO mam trochę obaw :roll: :lol:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.01.2020 15:52

piekara114 napisał(a):Wybraliśmy to: http://www.apartments-dropuljic.com i powiem, Ci że z cenami to ciężko, sporo drożej niż w Grecji, ale chciało nam się do Chorwacji jechać, no krótsza jazda i ciekawsze snurkowanie - to jedyne 2 argumenty, w których Chorwacja dla mnie z Grecją teraz wygrywa....

Miejsce wygląda na fajne. Czyli jednak będzie Brač. :)
Co do cen, muszę powiedzieć, że po Pelo szukanie odpowiednich miejscówek w Portugalii też nie jest całkiem miłym doświadczeniem. :roll:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.01.2020 15:54

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a):Wybraliśmy to: http://www.apartments-dropuljic.com i powiem, Ci że z cenami to ciężko, sporo drożej niż w Grecji, ale chciało nam się do Chorwacji jechać, no krótsza jazda i ciekawsze snurkowanie - to jedyne 2 argumenty, w których Chorwacja dla mnie z Grecją teraz wygrywa....

Miejsce wygląda na fajne. Czyli jednak będzie Brač. :)
Co do cen, muszę powiedzieć, że po Pelo szukanie odpowiednich miejscówek w Portugalii też nie jest całkiem miłym doświadczeniem. :roll:

Myślę, że i tak Santorini wygrywa cenami z kosmosu :roll:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.01.2020 15:57

mysza73 napisał(a):Myślę, że i tak Santorini wygrywa cenami z kosmosu :roll:

Trudniej znaleźć taką Stefcię z Xifias, co? :oczko_usmiech:
Jakie tam panują widełki cenowe?
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.01.2020 16:06

Mikromir napisał(a):
mysza73 napisał(a):Myślę, że i tak Santorini wygrywa cenami z kosmosu :roll:

Trudniej znaleźć taką Stefcię z Xifias, co? :oczko_usmiech:
Jakie tam panują widełki cenowe?

Dla mojej rodzinki apartman z osobną sypialnią - od 90 euro do +∞ :smo:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.01.2020 17:40

90 eur w sezonie na tak komercyjnej wyspie jak Santorini to uważam, że nie jest źle. Teraz na Braciu (chyba nie ma co porównywać) średnie ceny za app. dla nas to 70-80 EUR - takie dominowały, ale na prawdę dużo, dużo ofert (aż mnie zaskoczyło) było po 150 eur - i w cenie ani śniadań, ani zmiany pościeli, tyle, że zwykle (ale nie wszystkie) miały na posesji basen...
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.01.2020 17:53

piekara114 napisał(a):90 eur w sezonie na tak komercyjnej wyspie jak Santorini to uważam, że nie jest źle. Teraz na Braciu (chyba nie ma co porównywać) średnie ceny za app. dla nas to 70-80 EUR - takie dominowały, ale na prawdę dużo, dużo ofert (aż mnie zaskoczyło) było po 150 eur - i w cenie ani śniadań, ani zmiany pościeli, tyle, że zwykle (ale nie wszystkie) miały na posesji basen...

Ale ile ja się musiałam naszukać :wink:
A dodatkowym problemem było to, że potrzebowałam też drugiego apartmana dla 5 osób, a to wiele komplikowało :?
No i ten mój też ma basen :oczko_usmiech: ... ale pewnie nie będzie czasu z niego skorzystać :lol:
I jeszcze właściciele karmią warzywami ze swojego ogrodu i jajkami od swoich kurek :lol: :lol: :lol:
Może znalazłam na Santo drugą Stefcię :mrgreen:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.01.2020 17:54

mysza73 napisał(a):Dla mojej rodzinki apartman z osobną sypialnią - od 90 euro do +∞ :smo:

piekara114 napisał(a):90 eur w sezonie na tak komercyjnej wyspie jak Santorini to uważam, że nie jest źle. Teraz na Braciu (chyba nie ma co porównywać) średnie ceny za app. dla nas to 70-80 EUR - takie dominowały, ale na prawdę dużo, dużo ofert (aż mnie zaskoczyło) było po 150 eur - i w cenie ani śniadań, ani zmiany pościeli, tyle, że zwykle (ale nie wszystkie) miały na posesji basen...

W tym kontekście moje 63 ojro za mały ap. dla 4 osób z basenem na posesji nawet tak źle nie wygląda. :lol:
Drożyzna w tej Europie, panie, drożyzna... :roll: :smo:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.01.2020 18:00

Myślę, że to po prostu Chorwacja, podobnie jak wcześniej Bałtyk czy Zakopane odleciały z cenami. Ja rozumiem wysokie ceny w Skandynawii, Szwajcarii, bo tam wysoki poziom życia, czy na Islandii, bo daleko z transportem czegokolwiek, ale nie w Chorwacji - Chorwaci się przejadą... I gdyby nie to, że apartament trafił się super i w idealnym regionie dla nas, to teraz szukałabym noclegów w Grecji na Kasandrze (tak sobie założyliśmy), bo wiem, że w kwocie 60 EUR to mogłabym przebierać w ofertach...
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 13.01.2020 19:36

piekara114 napisał(a):Wybraliśmy to: http://www.apartments-dropuljic.com

No to kawał od mojej kwatery bo ja będę przy kralja Zvonimira, koszt 70 E, od 03.08.
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.01.2020 19:43

Mikromir napisał(a):moje 63 ojro za mały ap. dla 4 osób z basenem na posesji nawet tak źle nie wygląda. :lol:

Jak na Portugalię to rewelacja 8) . W życiu się tak nie napociłam przy szukaniu dachu nad głową jak przy planowaniu urlopu właśnie w Portugalii. W następnym roku z radością wróciłam do Włoch :lol: .
Teraz w Stari Gradzie poszło mi w sumie łatwiej niż się spodziewałam. Ale app bez basenu i daleko od morza :mrgreen: . No i mocno zahaczam o czerwiec :hut: .

Fajna lokalizacja 8) .
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.01.2020 20:38

alechandro napisał(a):

No to kawał od mojej kwatery bo ja będę przy kralja Zvonimira, koszt 70 E, od 03.08.
To się miniemy i to mocno, wtedy to ja będę już w PL od tygodnia. Byłeś już na Braciu?

Marzena, właśnie lokalizacja na zachodzie Sutivanu była w moich planach po tym jak czytam na bieżąco relację @travel Dwie wyspy W Supetarze (druga z rozpatrywanych miejscowości) więcej przystępnych ofert, ale wszystkie w centrum i blisko portu, a mi to nie pasowało...
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 14.01.2020 15:12

Byłem dwa razy, teraz będzie trzeci raz bo Brać po Peljeściu to moja ulubiona lokalizacja, jakoś nie widzi mnie się Hvar natomiast.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 140
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019