Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.01.2020 14:20

W tym roku Stari Grad. I dwie noce w Splicie.
O Bracz tylko z ciekawości pytałam.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.01.2020 14:45

Już myślałam, że pobyt podzieliłaś :D Jedziecie końcem czerwca polować na lawendę?
Wybraliśmy to: www.apartments-dropuljic.com i powiem, Ci że z cenami to ciężko, sporo drożej niż w Grecji, ale chciało nam się do Chorwacji jechać, no krótsza jazda i ciekawsze snurkowanie - to jedyne 2 argumenty, w których Chorwacja dla mnie z Grecją teraz wygrywa....
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.01.2020 15:50

Na Hvarze będziemy od 23 czerwca do 4 lipca. Na lawendową wyspę choruję od dawna i doszliśmy do wniosku, że czas w końcu najwyższy, bo jak nie pojedziemy teraz to już chyba nigdy. Po lekturze wątków o cenach w CRO mam trochę obaw :roll: :lol:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.01.2020 16:52

piekara114 napisał(a):Wybraliśmy to: http://www.apartments-dropuljic.com i powiem, Ci że z cenami to ciężko, sporo drożej niż w Grecji, ale chciało nam się do Chorwacji jechać, no krótsza jazda i ciekawsze snurkowanie - to jedyne 2 argumenty, w których Chorwacja dla mnie z Grecją teraz wygrywa....

Miejsce wygląda na fajne. Czyli jednak będzie Brač. :)
Co do cen, muszę powiedzieć, że po Pelo szukanie odpowiednich miejscówek w Portugalii też nie jest całkiem miłym doświadczeniem. :roll:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.01.2020 16:54

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a):Wybraliśmy to: http://www.apartments-dropuljic.com i powiem, Ci że z cenami to ciężko, sporo drożej niż w Grecji, ale chciało nam się do Chorwacji jechać, no krótsza jazda i ciekawsze snurkowanie - to jedyne 2 argumenty, w których Chorwacja dla mnie z Grecją teraz wygrywa....

Miejsce wygląda na fajne. Czyli jednak będzie Brač. :)
Co do cen, muszę powiedzieć, że po Pelo szukanie odpowiednich miejscówek w Portugalii też nie jest całkiem miłym doświadczeniem. :roll:


Myślę, że i tak Santorini wygrywa cenami z kosmosu :roll:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.01.2020 16:57

mysza73 napisał(a):Myślę, że i tak Santorini wygrywa cenami z kosmosu :roll:

Trudniej znaleźć taką Stefcię z Xifias, co? :oczko_usmiech:
Jakie tam panują widełki cenowe?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.01.2020 17:06

Mikromir napisał(a):
mysza73 napisał(a):Myślę, że i tak Santorini wygrywa cenami z kosmosu :roll:

Trudniej znaleźć taką Stefcię z Xifias, co? :oczko_usmiech:
Jakie tam panują widełki cenowe?

Dla mojej rodzinki apartman z osobną sypialnią - od 90 euro do +∞ :smo:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.01.2020 18:40

90 eur w sezonie na tak komercyjnej wyspie jak Santorini to uważam, że nie jest źle. Teraz na Braciu (chyba nie ma co porównywać) średnie ceny za app. dla nas to 70-80 EUR - takie dominowały, ale na prawdę dużo, dużo ofert (aż mnie zaskoczyło) było po 150 eur - i w cenie ani śniadań, ani zmiany pościeli, tyle, że zwykle (ale nie wszystkie) miały na posesji basen...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 13.01.2020 18:53

piekara114 napisał(a):90 eur w sezonie na tak komercyjnej wyspie jak Santorini to uważam, że nie jest źle. Teraz na Braciu (chyba nie ma co porównywać) średnie ceny za app. dla nas to 70-80 EUR - takie dominowały, ale na prawdę dużo, dużo ofert (aż mnie zaskoczyło) było po 150 eur - i w cenie ani śniadań, ani zmiany pościeli, tyle, że zwykle (ale nie wszystkie) miały na posesji basen...

Ale ile ja się musiałam naszukać :wink:
A dodatkowym problemem było to, że potrzebowałam też drugiego apartmana dla 5 osób, a to wiele komplikowało :?
No i ten mój też ma basen :oczko_usmiech: ... ale pewnie nie będzie czasu z niego skorzystać :lol:
I jeszcze właściciele karmią warzywami ze swojego ogrodu i jajkami od swoich kurek :lol: :lol: :lol:
Może znalazłam na Santo drugą Stefcię :mrgreen:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.01.2020 18:54

mysza73 napisał(a):Dla mojej rodzinki apartman z osobną sypialnią - od 90 euro do +∞ :smo:


piekara114 napisał(a):90 eur w sezonie na tak komercyjnej wyspie jak Santorini to uważam, że nie jest źle. Teraz na Braciu (chyba nie ma co porównywać) średnie ceny za app. dla nas to 70-80 EUR - takie dominowały, ale na prawdę dużo, dużo ofert (aż mnie zaskoczyło) było po 150 eur - i w cenie ani śniadań, ani zmiany pościeli, tyle, że zwykle (ale nie wszystkie) miały na posesji basen...


W tym kontekście moje 63 ojro za mały ap. dla 4 osób z basenem na posesji nawet tak źle nie wygląda. :lol:
Drożyzna w tej Europie, panie, drożyzna... :roll: :smo:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.01.2020 19:00

Myślę, że to po prostu Chorwacja, podobnie jak wcześniej Bałtyk czy Zakopane odleciały z cenami. Ja rozumiem wysokie ceny w Skandynawii, Szwajcarii, bo tam wysoki poziom życia, czy na Islandii, bo daleko z transportem czegokolwiek, ale nie w Chorwacji - Chorwaci się przejadą... I gdyby nie to, że apartament trafił się super i w idealnym regionie dla nas, to teraz szukałabym noclegów w Grecji na Kasandrze (tak sobie założyliśmy), bo wiem, że w kwocie 60 EUR to mogłabym przebierać w ofertach...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.01.2020 20:36

piekara114 napisał(a):Wybraliśmy to: http://www.apartments-dropuljic.com

No to kawał od mojej kwatery bo ja będę przy kralja Zvonimira, koszt 70 E, od 03.08.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 13.01.2020 20:43

Mikromir napisał(a):moje 63 ojro za mały ap. dla 4 osób z basenem na posesji nawet tak źle nie wygląda. :lol:

Jak na Portugalię to rewelacja 8) . W życiu się tak nie napociłam przy szukaniu dachu nad głową jak przy planowaniu urlopu właśnie w Portugalii. W następnym roku z radością wróciłam do Włoch :lol: .
Teraz w Stari Gradzie poszło mi w sumie łatwiej niż się spodziewałam. Ale app bez basenu i daleko od morza :mrgreen: . No i mocno zahaczam o czerwiec :hut: .


piekara114 napisał(a):Wybraliśmy to: http://www.apartments-dropuljic.com

Fajna lokalizacja 8) .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.01.2020 21:38

alechandro napisał(a):
piekara114 napisał(a):Wybraliśmy to: http://www.apartments-dropuljic.com

No to kawał od mojej kwatery bo ja będę przy kralja Zvonimira, koszt 70 E, od 03.08.
To się miniemy i to mocno, wtedy to ja będę już w PL od tygodnia. Byłeś już na Braciu?

Marzena, właśnie lokalizacja na zachodzie Sutivanu była w moich planach po tym jak czytam na bieżąco relację @travel Dwie wyspy W Supetarze (druga z rozpatrywanych miejscowości) więcej przystępnych ofert, ale wszystkie w centrum i blisko portu, a mi to nie pasowało...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.01.2020 16:12

Byłem dwa razy, teraz będzie trzeci raz bo Brać po Peljeściu to moja ulubiona lokalizacja, jakoś nie widzi mnie się Hvar natomiast.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 140
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone