Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.12.2016 11:06

heej :papa:
I ja tu dołączę pełnoprawnie w przyszłym roku :mrgreen:
Zaliczka właśnie poszła więc można spokojnie odliczać czas do sierpnia i Povlji :hut: :-D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.12.2016 11:21

wiolek_lp napisał(a):Zaliczka właśnie poszła więc można spokojnie odliczać czas do sierpnia i Povlji :hut: :-D

8O 8O 8O
Ale wiesz, że tam jest...hmmm... inaczej niż w Veprinovej?... 8)
:papa:

P.S. Gdzie będziecie stacjonować?
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.12.2016 11:40

Mikromir napisał(a): 8O 8O 8O
Ale wiesz, że tam jest...hmmm... inaczej niż w Veprinovej?... 8)
:papa:

P.S. Gdzie będziecie stacjonować?


Ehh wiem wiem ale może miło będzie mieć neta a nie mówiąc już o pralce :D:D
App. Nada zielony 8 nocy ;)
(wcześniej jeszcze 5 dni na Pag ale to w styczniu będę szukać noclegu :twisted: )
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.12.2016 13:31

wiolek_lp napisał(a):Ehh wiem wiem ale może miło będzie mieć neta a nie mówiąc już o pralce :D:D
App. Nada zielony 8 nocy ;)
(wcześniej jeszcze 5 dni na Pag ale to w styczniu będę szukać noclegu :twisted: )

Ale Was wciągnęło, no no... 8O

Widzę, że tym razem postawiliście na cywilizację, luksus, piękne widoki i wspinaczkę wysokogórską. :wink: Ale spoko dacie radę, kto jak nie Wy? :oczko_usmiech:

Miałam okazję zerkać czasem na Nadę w minionym sezonie:

aP1260988.jpg


...ale sugerowałabym parkowanie raczej na górze, koło koparki... 8)

Macie już coś upatrzonego na Pagu?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.12.2016 14:12

wiolek_lp napisał(a):heej :papa:
I ja tu dołączę pełnoprawnie w przyszłym roku :mrgreen:
Zaliczka właśnie poszła więc można spokojnie odliczać czas do sierpnia i Povlji :hut: :-D

Czyli piwo w lodówce będę musiał zostawić :mrgreen:
możemy odliczać :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 04.12.2016 14:43

AdamZ napisał(a):Pocieszyliście mnie że nie tylko mną tak szarpie :) Miała być Jelsa, lawendowe pola Hvaru ale
Brač taka piękna że żal nie wracać :D
Kwatera w Sutivanie ponownie zarezerwowana na czerwiec 8)

Dwa lata temu były pola lawendowe ,teraz przyszła pora na Brać ,w czerwcu również będziemy w Sutivanie!juupii! nie mogę się doczekać :hearts:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.12.2016 14:53

andeo napisał(a):w czerwcu również będziemy w Sutivanie!juupii! nie mogę się doczekać :hearts:

8O
Ależ najazd cromaniaków na wyspę! :mrgreen: :smo:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 04.12.2016 15:04

A jak :) miedzy innymi za Twoją sprawą Mikromirku ! i znajomych przywiozę ze sobą ,to pierwszy nasz wyjazd z kimś ,a ich pierwszy do Cro ,oj co to będzie,co to będzie :oczko_usmiech:
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 04.12.2016 15:56

Miałem podobny plan żeby znajomych na ich pierwszą chorwacką wyprawę zabrać na wyspę. Sam się przekonałem że jak się tu wpadnie to do uzależnienia blisko :) Niestety termin znajomym nie pasował i w efekcie jednorodzinne będziemy się zachwycać i nacieszać 8)
Już widzę ten bezlik powiązanych ze sobą relacji z przyszłorocznego Brača :mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 04.12.2016 17:40

Ja pisania relacji zaniechałam ,ale wspominać tu chętnie będę z Wami :)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.12.2016 18:05

Mikromir napisał(a):Ale Was wciągnęło, no no... 8O

Widzę, że tym razem postawiliście na cywilizację, luksus, piękne widoki i wspinaczkę wysokogórską. :wink: Ale spoko dacie radę, kto jak nie Wy? :oczko_usmiech:

...ale sugerowałabym parkowanie raczej na górze, koło koparki... 8)

Macie już coś upatrzonego na Pagu?


Apartament faktycznie jak na cenę 55e jest dość " luksusowy " ;) akurat wstrzeliliśmy się w termin, w którym ta cena obowiązuje ;) Wspinaczka super sprawa, chłopaki wymęczą się przy wieczornych spacerach i pójdą ładnie spać :D
Fajnie zapowiada się ten aprtament, oby taki był faktycznie :)
A czemu lepiej parkowac na górze ? :)

Co do Pagu to nie mam jeszcze nic konkretnego, znalazłam jeden app w Bosanie ale pisać będę dopiero w styczniu.
Raczej zależy nam na cenie 50- 55e, bo i tak będziemy dużo jeździć i plażować będziemy pewnie w Metajnie, no i tam tylko 4 noce więc też nie wszyscy będą chcieli na tak krótko wynająć. Sv. Marko niestety zajęty w naszym terminie, zresztą tam już wołają 65e w naszym strasznym terminie :? Jak nic fajnego nie znajdęi to wylądujemy w mieście Pag, tam więcej apartów za 50e a parę dni przetrwamy :D

lotnikwsk napisał(a):Czyli piwo w lodówce będę musiał zostawić :mrgreen:
możemy odliczać :papa:


Tak udało się :mrgreen:
Szkoda, że terminy nam się rozjeżdżają :| :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.12.2016 18:47

wiolek_lp napisał(a): A czemu lepiej parkowac na górze ? :)

Z litości dla sprzęgła. :wink:

Raczej zależy nam na cenie 50- 55e, bo i tak będziemy dużo jeździć i plażować będziemy pewnie w Metajnie, no i tam tylko 4 noce więc też nie wszyscy będą chcieli na tak krótko wynająć. Sv. Marko niestety zajęty w naszym terminie, zresztą tam już wołają 65e w naszym strasznym terminie :? Jak nic fajnego nie znajdę to wylądujemy w mieście Pag, tam więcej apartów za 50e a parę dni przetrwamy :D

Szkoda, że mesites nie ma już w ofercie Gojko... Był świetnie położony w Dubravie i ceny też ok.
Pamiętam, że Fijan w Bosanie dość mocno zszedł z ceny po negocjacjach, nawet w sezonie. To naprzeciwko knajpy rybaka. Ale sama Bosana nie ma tak całkiem uroku tych dalszych osad nad zatoką...


Pewnie zajrzycie na Beritnicę, to obowiązkowe, ale nie zapomnijcie podjechać do Filino i znaleźć sobie miejsce na plaży tylko dla siebie. Pag jeszcze ma takie urokliwie ustronne nawet w sezonie zakątki... 8) No i niesamowite skałki przy plażach w Sv. Mariji - koniecznie! :)
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 04.12.2016 19:37

Byłem jednego wieczorka w tym apartamencie na "jednym" u cromaniaka ze śląska... aczkolwiek nie zwiedzałem go i było ciemno bo jego dziecię małe spało a my urzędowaliśmy na balkonie :):). Bardzo zadbany domek... roślinki na zewnątrz ładne, nawet podświetlone... fajnie to wygląda.
Aczkolwiek tak jak Danka pisze przed wyjazdem potrenujcie koniecznie kondycje bo podejście jest wymagające :). Aby zaparkować na tym parkingu to chyba trzeba pochodzić z gór, okolica koparki dużo fajniejsza dla samochodu którym przecież trzeba wrócić do domu:).
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.12.2016 19:49

No i trochę trudno potem z tego ich parkingu zawrócić na wąskiej stromej drodze, żeby podjechać w górę. W tym roku ktoś tam urwał sobie zderzak cofając.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.12.2016 21:07

Śliczne dzięki za porady na pewno skorzystamy :) jeszcze nie wiem gdzie okolica koparki ale się dowiem ;/d szkoda, że ludzik z google tam nie dochodzi :)
yzedef czy byłeś w tym apartamecie zielonym ?
Ciekawi mnie czy widok faktycznie jest na morze czy bardziej na roślinność w której trzeba dopatrywać się wody ? :wink: Na zdjęciach na stronce na pewno widać góry ale czy morze ? ( edit na stronce bezpośredniej apartamentu widać morze w oddali, czyli pewnie nie widać zatoki ale dalszą wodę :))
Jak by nie było to na pewno będzie cudownie, w końcu to wyspa w Cro :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 71
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone