Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9107
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 06.11.2016 12:55

dids76 napisał(a): 24h na promie, wiec można było wypocząć.

Ale i wynudzić się, też można było pewno nie źle :?: 8O :D
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 06.11.2016 15:48

ELIMAR, ciekawa jestem, czy trafisz po raz kolejny do Povlji, czy tym razem jednak gdzieś indziej... :wink:[/quote]

Mam dylemat :(
Straszny :(
z jednej strony chciałabym zobaczyć coś innego a z drugiej .... ech
tak się wczoraj nakręciłam oglądając zdjęcia i filmiki z Povlji , że sama nie wiem co zrobić :evil:
Dobrze, że do wakacji jeszcze trochę czasu :D :D :D
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 06.11.2016 17:08

Zrób tak jak ja na 2017, poszukaj czegoś innego... ale jeżeli nie znajdziesz nić satysfakcjonującego to nie jedz na siłę w nowe miejsce i wracaj do Povlij :).
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7953
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 06.11.2016 18:48

elka21 napisał(a):
dids76 napisał(a): 24h na promie, wiec można było wypocząć.

Ale i wynudzić się, też można było pewno nie źle :?: 8O :D


Nie była aż tak źle, był basen, dyskoteka, restauracja itp. :oczko_usmiech: :mrgreen:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 06.11.2016 19:47

yzedef napisał(a):Zrób tak jak ja na 2017, poszukaj czegoś innego... ale jeżeli nie znajdziesz nić satysfakcjonującego to nie jedz na siłę w nowe miejsce i wracaj do Povlij :).


Pewnie tak zrobię :)
Zawsze można wrócić na stare śmieci :) :)
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 13.11.2016 19:35

Więc kwatery na Braci już zarezerwowane, cały dom dla nas :) Tak myślimy o pysznym winie i raki. Jedziemy do Postiry i tu prośba :) Jeżeli ktoś z forumowiczów ma dobre miejsce, gdzie możemy kupić trunki i świeże rybki, to prosimy o namiary :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 13.11.2016 20:29

Jędrula napisał(a):Więc kwatery na Braci już zarezerwowane, cały dom dla nas :) Tak myślimy o pysznym winie i raki. Jedziemy do Postiry i tu prośba :) Jeżeli ktoś z forumowiczów ma dobre miejsce, gdzie możemy kupić trunki i świeże rybki, to prosimy o namiary :)


Jeśli będziecie w Postirze to świeże ryby codziennie w sklepie obok przetwórni ryb - to sklep firmowy :)
Co do trunków się nie wypowiadam bo nie wiem .
No i lody w Postirze polecam - najlepsze na wyspie :)
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 13.11.2016 20:53

ELIMAR napisał(a):
Jędrula napisał(a):Więc kwatery na Braci już zarezerwowane, cały dom dla nas :) Tak myślimy o pysznym winie i raki. Jedziemy do Postiry i tu prośba :) Jeżeli ktoś z forumowiczów ma dobre miejsce, gdzie możemy kupić trunki i świeże rybki, to prosimy o namiary :)


Jeśli będziecie w Postirze to świeże ryby codziennie w sklepie obok przetwórni ryb - to sklep firmowy :)
Co do trunków się nie wypowiadam bo nie wiem .
No i lody w Postirze polecam - najlepsze na wyspie :)





Dziękuję serdecznie. Jeżeli ktoś będzie miał sprawdzony wodopój w innym mieście, to też chętnie przyjmiemy do wiadomości.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 19.11.2016 16:43

Sprawdzony wodopój to jest w Povlji. Z tego co tu było pisane to nie tylko mi smakowało :). Miejsce jest koło kościoła/boiska.
Jakoś ten domek z czerwonym dachem największy na środku. Podwójne drzwi białe od drogi i wejście do piwnicy i od razu widać duuużo trunków :)
Na pewno trafisz.
https://www.google.pl/maps/place/Povlja ... 16.8380603
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 19.11.2016 21:11

yzedef napisał(a):Sprawdzony wodopój to jest w Povlji. Z tego co tu było pisane to nie tylko mi smakowało :). Miejsce jest koło kościoła/boiska.
Jakoś ten domek z czerwonym dachem największy na środku. Podwójne drzwi białe od drogi i wejście do piwnicy i od razu widać duuużo trunków :)
Na pewno trafisz.
https://www.google.pl/maps/place/Povlja ... 16.8380603






Bardzo dziękuje, możesz być pewien, że wypijemy w sierpniu Twoje zdrowie.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 19.11.2016 21:28

Jędrula napisał(a):
Bardzo dziękuje, możesz być pewien, że wypijemy w sierpniu Twoje zdrowie.


To ja będę pierwszy i wypiję twoje w czerwcu :), aczkolwiek mam jeszcze zapasy z tego roku :)
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 21.11.2016 10:52

Jędrula napisał(a):Więc kwatery na Braci już zarezerwowane, cały dom dla nas :) Tak myślimy o pysznym winie i raki. Jedziemy do Postiry i tu prośba :) Jeżeli ktoś z forumowiczów ma dobre miejsce, gdzie możemy kupić trunki i świeże rybki, to prosimy o namiary :)


Proponuję posmakować wina i oliwy w knajpie Bracera, a jeżeli posmakują to spytać o namiary. Magazyn jest o rzut beretem :wink:
Tak było dwa lata temu, więc mogło się nieco pozmieniać. A Brač i Postira u nas ciągle na podium 8)
Pzdr.
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 22.11.2016 13:24

zibi.s napisał(a):
Jędrula napisał(a):Więc kwatery na Braci już zarezerwowane, cały dom dla nas :) Tak myślimy o pysznym winie i raki. Jedziemy do Postiry i tu prośba :) Jeżeli ktoś z forumowiczów ma dobre miejsce, gdzie możemy kupić trunki i świeże rybki, to prosimy o namiary :)


Proponuję posmakować wina i oliwy w knajpie Bracera, a jeżeli posmakują to spytać o namiary. Magazyn jest o rzut beretem :wink:
Tak było dwa lata temu, więc mogło się nieco pozmieniać. A Brač i Postira u nas ciągle na podium 8)
Pzdr.





Dzięki piękne.
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 29.11.2016 21:54

Jędrula napisał(a):Dzięki piękne.

Nie ma za co :wink: Kilka fotek z Postiry na zachętę..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na dolnym planie Bracera, o której wspomniałem 8) Pzdr.
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 01.12.2016 19:43

ELIMAR napisał(a):Mam dylemat :(
Straszny :(
z jednej strony chciałabym zobaczyć coś innego a z drugiej .... ech
tak się wczoraj nakręciłam oglądając zdjęcia i filmiki z Povlji , że sama nie wiem co zrobić :evil:

Pocieszyliście mnie że nie tylko mną tak szarpie :) Miała być Jelsa, lawendowe pola Hvaru ale
Brač taka piękna że żal nie wracać :D
Kwatera w Sutivanie ponownie zarezerwowana na czerwiec 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 70
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone