Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 19.10.2016 23:29

andeo napisał(a):Wybieram się do Sutivanu w czerwcu,nie mogę się doczekać ,także dzięki za fotki ! :)

Cieszę się że komuś poprawią nastrój moje focie :mrgreen:
Jako że nadal nie mogę się przekonać do pisania relacji a samą produkcją zdjęciową :oczko_usmiech: chętnie się podzielę, pozwolę sobie wrzucić kolejną niewielką próbkę z różnych lokacji Bračowych:

Sutivan ulubiony :mrgreen:
DSC019130001.JPG


Pučišca też ciekawa
DSC021100001.JPG


Zlatni Rat popołudniową porą
DSC020030001.JPG


Migający w oddali Split
DSC02179 (2)0001.JPG


Wieczorny połów widziany z Sutivanu
DSC02180 (2)0001.JPG


Dobranoc :papa:
ancys55
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 08.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ancys55 » 28.10.2016 08:42

Czy ma ktoś może sprawdzone noclegi w miejscowości Povlja. Szukałam w internecie ale propozycji 2+0 lub 2+1 jest bardzo mało. Może Ktoś,. gdzieś był i może polecić. Jedziemy z małym dzieckiem. Zależy nam na apartamencie z kuchnia i balkonem lub tarasem samodzielnym. I raczej na obrzeżu miejscowości a nie w centrum. Do plaży możemy dojść oczywiście w miarę rozsądku.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.10.2016 11:01

Adam ,super zdjęcia :)
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 29.10.2016 19:27

andeo napisał(a):Adam ,super zdjęcia :)

Dzięki. Daleko mi jeszcze do większości Bywalców ale mam nadzieję że trochę klimatu przemyciłem :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 31.10.2016 15:08

ancys55 napisał(a):Czy ma ktoś może sprawdzone noclegi w miejscowości Povlja. Szukałam w internecie ale propozycji 2+0 lub 2+1 jest bardzo mało. Może Ktoś,. gdzieś był i może polecić. Jedziemy z małym dzieckiem. Zależy nam na apartamencie z kuchnia i balkonem lub tarasem samodzielnym. I raczej na obrzeżu miejscowości a nie w centrum. Do plaży możemy dojść oczywiście w miarę rozsądku.


Przeszukaj ten wątek a na pewno znajdziesz :)
Polecam wille Gracin
http://www.apartmentspovlja.com/
reniaf77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) reniaf77 » 04.11.2016 11:02

Ancyz, ap. sprawdzony w tym roku , polecam w 100%, i ten widooook. Zajrzyj też do relacji Mikromir. Wklejam link, ale nie wiem czy mogę. Moderator niech usunie jeśli uważa, że nie powinnam wstawiać.
http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ ... ava-uvala/
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.11.2016 16:47

reniaf77 napisał(a): ap. sprawdzony w tym roku , polecam w 100%, i ten widooook. Zajrzyj też do relacji Mikromir.

Cieszę się, że Ci się tam spodobało. :wink:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 04.11.2016 22:01

Mikromir napisał(a):
reniaf77 napisał(a): ap. sprawdzony w tym roku , polecam w 100%, i ten widooook. Zajrzyj też do relacji Mikromir.

Cieszę się, że Ci się tam spodobało. :wink:


Też byliśmy w tym roku u nich dzięki naszej koleżance Mikromir, link bezpośredni do strony właścicieli to:
http://www.apartman-croatia.eu/
Bardzo fajnie jeśli chodzi o standard prezentuje się ten mniejszy na piętrze, odnowiony i naprawdę fajnie wygląda.
Ogólnie my też byliśmy zadowoleni ale była na początku pobytu ftopa która nas mocno zniechęciła i przeraziła.
Byliśmy chyba pierwsza rodziną (pobyt od 18 czerwca), która rozpoczynała zamieszkiwanie w nowym sezonie. Mieszkanie jest trochę zacienione i nie było raczej wietrzone po zimie tylko 1-2 dni przed naszym przyjazdem posprzątane. Tak więc była straszna stęchlizna i wilgoć na kanapach i łóżkach, dodatkowo właściciel spsikał je jakimś odświeżaczem i wszystko się nieźle pogryzło... tak więc pierwsze 2-3 dni to było wietrzenie na maksa no i pierwsza nocka też specyficzna i niezbyt przyjemna. Potem się już wywietrzyło i było ok :). Właściciele mili i pomocni i prawie niewidoczni (my jak byliśmy to był tylko sam właściciel a jego żona przyjechała pod koniec wyjazdu).
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.11.2016 13:46

Ups, pecha mieliście z tym niewywietrzonym mieszkaniem. :?

W tym roku spędziłam przypadkiem parę dni w willi Renata dwie chałupy nad Croatią, czyli paręnaście schodków więcej wracając z plaży. Mieszkania dość wypasione (przynajmniej te na 1. piętrze i wyżej), ale widok na morze już tylko nad dachami domów. Ja akurat mieszkałam na 1. piętrze w 2+1 (dla zainteresowanych: kosztował w last minute 40E w połowie sierpnia), z 6+2 na poddaszu (bardzo ładne mieszkanie) widok już lepszy.
Z 1. piętra real photo tu: :wink:

P1260798b.jpg


P1260986 (2).JPG


P1260989 b.jpg


P1260997b.jpg


Ale gospodarze też bardzo sympatyczni, mieszkania super (właścicielka utalentowana artystycznie), a ceny myślę, że można negocjować. :wink:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 05.11.2016 19:11

Danka a jakie plany na 2017?. Ja jednak wracam do Povlji, szukałem dużo na Korculi itp. ale ceny mnie przeraziły... nie dam 100 euro za apartament, nie ma bata :). Tym razem jednak będę na płaskim z samochodem pod domem :) i 30 metrów od morza.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.11.2016 20:51

yzedef napisał(a):Danka a jakie plany na 2017?
...Tym razem jednak będę na płaskim z samochodem pod domem :) i 30 metrów od morza.

O, fajnie. A w którym to miejscu Povlji? Gdzieś na Puncie?
Povlja to jedyna miejscowość w Chorwacji, w której stacjonowałam 2 razy. :)

W 2017 do Chorwacji raczej nie zajrzymy. No chyba że mi znowu coś strzeli do głowy w ostatniej chwili... :mrgreen:
Myślimy wraz ze znajomymi o innych kierunkach - przede wszystkim zwiedzanie Rumunii z Transylwanią na czele, a potem parę dni nad jakimś morzem. Rumuńskie wybrzeże odpadło w przedbiegach. :| Moja propozycja Grecji została zbojkotowana :( więc być może... Bułgaria. 8O :roll: :oczko_usmiech: Będzie dość egzotycznie, jak dla mnie, ale mam nadzieję, że wytrzymam po tegorocznej zaprawie na all-in na Korfu :mrgreen: :oczko_usmiech: bo jak nie, to przyjdzie mi z płaczem i skruchą wrócić do Chorwacji... :wink:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 06.11.2016 00:30

Tak Punta i arija, zobaczymy jak będzie... będąc w tym rok byłem u nich i sobie to obejrzałem... wydali się sympatyczni :).
Tez medytowałem na jakimś alll inc. np. Zakhyntos itp. (jednak hotel w sezonie na 2 tyg. stołówka-basen-apartament jakoś nie dla nas... tak to mozna na tydzien max. Grecja kusi bo jest piękna ale za cholere nie chce mi się aż tyle tłuc autem i w dodatku to już jest konieczne z noclegiem.
Tak więc zostaje jak co roku Chorwacja :D
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 06.11.2016 00:41

yzedef napisał(a):Tak Punta i arija, zobaczymy jak będzie... będąc w tym rok byłem u nich i sobie to obejrzałem... wydali się sympatyczni :).
Tez medytowałem na jakimś alll inc. np. Zakhyntos itp. (jednak hotel w sezonie na 2 tyg. stołówka-basen-apartament jakoś nie dla nas... tak to mozna na tydzien max. Grecja kusi bo jest piękna ale za cholere nie chce mi się aż tyle tłuc autem i w dodatku to już jest konieczne z noclegiem.
Tak więc zostaje jak co roku Chorwacja :D



A termin pobytu już zaklepany?
Och jak zazdroszczę takich konkretnych planów :)
Też rozmyślam nad wakacjami w nowym roku.
Może też mi się uda wrócić do tej uroczej mieściny :D
Na razie to marzenia...
ale ... marzenia maja to do siebie, że się potrafią spełniać. :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 06.11.2016 00:58

yzedef napisał(a):Tak Punta i arija, zobaczymy jak będzie... będąc w tym rok byłem u nich i sobie to obejrzałem... wydali się sympatyczni :).
...Grecja kusi bo jest piękna ale za cholere nie chce mi się aż tyle tłuc autem

Też przyglądałam się swego czasu Ariji i nawet o mały włos tam nie pojechaliśmy. Te apartmany na piętrze całkiem niezłe. :)

Odległość od Grecji też jakoś zniechęciła moich znajomych, niestety. Samolotem wprawdzie da się szybko i nawet niedrogo, jeśli odpowiednio wcześnie zabukować, ale wynajęcie samochodu na miejscu na dłużej to już spory koszt, no a jak przeżyć bez auta i zwiedzania. ;-) Choć na Korfu sprawdziła się poniekąd i komunikacja miejska i lokalne biura oferujące przejazdy / wycieczki, to jednak własne auto najwygodniejsze. :wink:


ELIMAR, ciekawa jestem, czy trafisz po raz kolejny do Povlji, czy tym razem jednak gdzieś indziej... :wink:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 06.11.2016 02:43

Też nadal nie mam pewnego terminu, ale na 100% będzie Brač ;)
Do Grecji kiedyś jechałem samochodem . Najpierw do Triestu, tam na prom który nas zawiózł do Igumenitzy. 24h na promie, wiec można było wypocząć. Było to dobre 15 lat temu, więc kosztów nie pamiętam, ale jakieś super drogie to nie było. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 69
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone