Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 05.12.2016 21:48

wiolek_lp napisał(a):Ciekawi mnie czy widok faktycznie jest na morze czy bardziej na roślinność w której trzeba dopatrywać się wody ? :wink:

Wioletta, loverosa tam była w tym roku ,właśnie w zielonym 8)
tutaj masz opisane :D pewnie przeoczyłaś :roll: :wink:
odkrywanie-kolejnej-wyspy-tym-razem-brac-t50751.html
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.12.2016 22:06

wlaśnie śledziłam cały wątek :) ale zdj mi się nie zgadzały więc już nie wiem bo loverosa pisała, że widok morza z okna sypialni a niby na stronie Nady widok jest też z tarasu czy tam balkonu i już zgłupiałam :)
czyli jednak zdjęcia przekłamane :?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 05.12.2016 22:11

Mi się wydaje że widok musi być na morze bo balkony są od strony morza :roll:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 05.12.2016 22:36

Nie pamiętam w którym byłem (w sensie jak się nazywał) ale był to ten na dole narożny co jest jeden połączony balkon duży, apartament od ulicy. Myślę że z stamtąd zatokę powinno być widać.
W załączeniu kilka fotek z góry, powinno tobie zobrazować okolicę... jest też zdjęcie na którym widać koparkę :)
Załączniki:
DJI_0043.JPG
DJI_0042.JPG
DJI_0041.JPG
DJI_0009c.JPG
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 05.12.2016 22:54

lotnikwsk napisał(a):Mi się wydaje że widok musi być na morze bo balkony są od strony morza :roll:


też mi się tak wydaje ale cytując loverose:
"Wychodzę na taras...nie no nie wierzę...miał być widok na morze,tak było na zdjęciach,a tu tylko zieleń,drzewa...ogarnia mnie jeszcze większe rozczarowanie..."
i dalej:
".weszłam do naszej sypialni,gdzie okno mocno zasłonięte żaluzjami,włączyłam klimę,podeszłam,odsunęłam firankę...O kurczę...co ja widzę?
JEST:) Hurra serce mocniej zaczęło bić...zgadza się,ten sam widok,cudny na zatokę Ticja Luka."

zgłupiałam kompletnie i pomyślałam, że może była jednak w innym apartamencie :)

yzedef dzięki, świetne zdjęcia :) teraz już wszystko wiadomo :):)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 05.12.2016 22:56

Dzięki yzedef, fajnie na twoich fotkach to widać 8)
zielony to jest ten narożny z dwoma balkonami (widok musi być) :roll: :wink:
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 04.01.2017 10:54

Drodzy miłośnicy Wyspy Brać, czy orientujecie się może czy do apartamentu Dragica jest dojazd samochodem od strony zatoki Ticija Luka czy tylko od Brdanjaka?
pozdrawiam serdecznie :)
Jolanta
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 04.01.2017 11:09

wstawię jakieś zdjęcie żeby nie było że tak wlazłam na wątek i nic ;)
brac.jpg
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.01.2017 13:58

joso79 napisał(a):Drodzy miłośnicy Wyspy Brać, czy orientujecie się może czy do apartamentu Dragica jest dojazd samochodem od strony zatoki Ticija Luka czy tylko od Brdanjaka?
pozdrawiam serdecznie :)
Jolanta

Piszesz o Povlji, oczywiście. :-)
Do Dragicy nie ma dojazdu od Brdanjaka - Brdanjak to ślepa uliczka kończąca się przy Croatii, dalej tylko schody w dół. Właśnie na dole tych schodków jest Dragica.
Do Dragicy dojedziesz od Tičjej Luki (kawałek przy zatoce szutrówką). Ewentualnie jest też wąska betonowa droga z miasteczka od drugiej strony. Wydaje mi się, że Dragica ma parking przy zatoce - było o tym tu.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 11.01.2017 01:28

Mikromir napisał(a):
joso79 napisał(a):Drodzy miłośnicy Wyspy Brać, czy orientujecie się może czy do apartamentu Dragica jest dojazd samochodem od strony zatoki Ticija Luka czy tylko od Brdanjaka?
pozdrawiam serdecznie :)
Jolanta

Piszesz o Povlji, oczywiście. :-)
Do Dragicy nie ma dojazdu od Brdanjaka - Brdanjak to ślepa uliczka kończąca się przy Croatii, dalej tylko schody w dół. Właśnie na dole tych schodków jest Dragica.
Do Dragicy dojedziesz od Tičjej Luki (kawałek przy zatoce szutrówką). Ewentualnie jest też wąska betonowa droga z miasteczka od drugiej strony. Wydaje mi się, że Dragica ma parking przy zatoce - było o tym tu.


Dokładnie jest tak Danka pisze, ty po Bradanjaku nawet nie próbuj autem zjeżdżać tam do dołu bo możesz już pod górę nie wrócić :). Ten apartament ma parking bardzo fajny pod tymi metalowymi zadaszeniami. Dojazd jest ok pod sam apartament tą szutrówką kilkanaście metrów, potem trzeba się delikatnie wycofać na wstecznym i luz (w sam raz aby rozładować/załadować samochód z bagaży). Zazdroszczę ci tej lokalizacji bo też masz zatoczkę w której możesz na luzie trzymać ponton lub inne pływadło.
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 11.01.2017 12:51

no i zaklepane :) :) :) początek lipca zaczynamy w Povliji . :) :) :)
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 11.01.2017 13:43

w tym roku widzę ze będą tam sami forumowicze :). Miejscowi powinni dać nam jakieś rabaty za reklamę :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 11.01.2017 13:50

No dosyć sporo nas na wyspie będzie w tym roku. Ja na przełomie czerwca i lipca w Selcy :papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 11.01.2017 18:52

anusiek napisał(a):no i zaklepane :) :) :) początek lipca zaczynamy w Povliji . :) :) :)

No to teraz będę wypatrywał piesków :wink:
anusiek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 25.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anusiek » 11.01.2017 19:51

jaka spostrzegawczość :) :) :) oczywiście pieski jadą z nami :) Jak zobaczysz buldoga i goldena to wiadomo że to my, miło bedzie spotkac Cromaniaka :) :) :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 72
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone