Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 30.12.2017 20:35

Napisz proszę kilka zdańz wraże n z pobytu w Dragicy i Povlji. U Sutjeski mamy być w Sierpniu. Może być na Priv
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 30.12.2017 21:30

piotrekbeti napisał(a):Napisz proszę kilka zdańz wraże n z pobytu w Dragicy i Povlji. U Sutjeski mamy być w Sierpniu. Może być na Priv

a mogę i tu :) Povlja była wspaniała, pobyt wspominam doskonale. Oczywiście jeśli ktoś nie potrzebuje miliona sklepów, straganów, dyskotek itp. Miejscowość jest dość cicha, chociaż w lipcu było sporo ludzi. Villa Dragica leży w oddaleniu od portu, więc jest naprawdę bardzo spokojnie. Dojście do plaży wymaga pokonania kilku schodków, jak na zdjęciach, które zamieściłam. W apartamencie przyjemnie, czysto. Jedyny minus pod nami i obok mieszkały trzy rodziny Czechów, byli trochę głośni wieczorami, ich taras był akurat pod oknem naszej sypialni. Który macie apartament? My mieliśmy 2+2 i z trójką dzieci było ciasno. Ale nie narzekamy, przecież tam nie przesiadywaliśmy dniami. Pani Sutjeska była super, przynosiła nam pomidory, paprykę z ogródka, smażyła naleśniki i zachwycała się dziećmi, co było niezwykle przyjemne ;) na odchodne dzieci obdarowała słodkościami.
Do "miasta" chodziliśmy czasem naokoło Puntą, czasem tą ścieżką w prawo wychodząc z willi, parę razy mój mąż uparł się i szliśmy Brdanjakiem o matkooooo ;) ja najbardziej lubiłam wstać raniutko i sobie pójść spacerkiem tą ścieżką w prawo, przejść się po Povlji, zrobić zakupy, pooglądać miasteczko. Sama plaża to już chyba wszystko zostało napisane przez innych użytkowników. Kamyki są ostre, ale nie jakieś tragiczne, nie są to otoczaki. Plażowanie w Ticja Luka było megaprzyjemne ze względu na spokojną zatoczkę, brak fal, nie musiałam ciągle stać i pilnować dzieci.
Jedyne czego mi brakowało to piekarni i porządnego warzywniaka.
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 30.12.2017 22:39

A 2+2 Czerwony. Ten sam? Szukamy spokoju, poprzednio Tribunj, 150km bliżej, ale mamy noclegi tranzytowe
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 30.12.2017 22:46

Mieliśmy być w lipcu 2017-od10do24ego ale nie dało rady, był Balaton w tym terminie, ktoś ,może Wy ? nas ubiegł z zaliczką, ale teraz w pażdzierniku zaklepane
joso79
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) joso79 » 31.12.2017 10:40

piotrekbeti napisał(a):A 2+2 Czerwony. Ten sam? Szukamy spokoju, poprzednio Tribunj, 150km bliżej, ale mamy noclegi tranzytowe

Tak w tym byliśmy
bodek23
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 03.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodek23 » 06.01.2018 20:33

Lipiec 2018 zaklepany

Pozdrawiam wszystkich miłośników Povlji
PrzeMal
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PrzeMal » 09.01.2018 21:11

Witam
Po waszych opisach i pięknych fotografiach również na początku lipca stanę się miłośnikiem Povlji :)
Mam zaklepany apartament w Villi Arija i już nie mogę się doczekać wyjazdu :)
Mam pytanie czy ktoś miał już doświadczenie z tym apartamentem.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje oraz pozdrawiam wszystkich miłośników Povlji :papa: .
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.01.2018 22:12

PrzeMal napisał(a):
Mam pytanie czy ktoś miał już doświadczenie z tym apartamentem.

O ile dobrze pamiętam, możesz pisać do yzedef.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.01.2018 13:58

Tayla napisał(a):dzięki za informacje - wyjazd z psem.
Pewnie i ja po powrocie wkleję kilka ciekawostek i fotek ( chociaż chyba wszystko już zostało napisane i pokazane :) )

No i jest coś wklejone :wink: :?:
caltan
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) caltan » 11.01.2018 11:36

Witam
Wygląda na to, że od drugiej połowy sierpnia dołączę do waszego klubu :)

Do tej pory przez kilka lat naszą bazą wypadową była wioska naprzeciwko Povlji czyli Pisak. Pomyśleliśmy, że czas najwyższy obejrzeć z bliska miejsce rozświetlone wieczorami, które widzieliśmy z naszego tarasu w Pisaku.

Będziemy zainstalowani w Villa Vanja (nie Vania bo takie też jest nawet blisko). Może ktoś był tam i ma jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam
Marcin
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 11.01.2018 19:24

caltan napisał(a):Witam
Wygląda na to, że od drugiej połowy sierpnia dołączę do waszego klubu :)

Do tej pory przez kilka lat naszą bazą wypadową była wioska naprzeciwko Povlji czyli Pisak. Pomyśleliśmy, że czas najwyższy obejrzeć z bliska miejsce rozświetlone wieczorami, które widzieliśmy z naszego tarasu w Pisaku.

Będziemy zainstalowani w Villa Vanja (nie Vania bo takie też jest nawet blisko). Może ktoś był tam i ma jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam
Marcin

Polecam Ville Vanje, gospodarze mili, jest czysto i jak za komuny. Ale chodzi o to ze nie drogo i po to się jedzie by było się przespać a resztę dnia poza apartamentem :) blisko do plaży i do zatoki Tićja Luka
Zdjecia się gdzieś zapodziały, jak znajdę to wstawię.
caltan
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) caltan » 11.01.2018 19:56

kokos0 napisał(a):Polecam Ville Vanje, gospodarze mili, jest czysto i jak za komuny. Ale chodzi o to ze nie drogo i po to się jedzie by było się przespać a resztę dnia poza apartamentem :) blisko do plaży i do zatoki Tićja Luka
Zdjecia się gdzieś zapodziały, jak znajdę to wstawię.


No to fajnie. Nie potrzeba nam przesadnych wygód.
Mamy stały system. Dzień plażowania, dzień wyjazdowy na zwiedzanie na przemian. No chyba że dzień plażowania zakończy się burzliwymi "dyskusjami" przy orachowicy do późniejszych godzin.

Jakby ktoś potrzebował to służę doświadczeniami co do apartamentu w Pisaku Josko Vladilavica. Trochę drożej, ale za to przy samym brzegu morza z prywatną plażą dostępną tylko dla jego gości.
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 11.01.2018 20:01

caltan napisał(a):dzień plażowania zakończy się burzliwymi "dyskusjami" przy orachowicy do późniejszych godzin.


Orachowice jak i inne trunki też mają dobre, tak że tylko z nimi porozmawiać i wszystko się znajdzie :wink:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4141
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 13.01.2018 17:03

caltan napisał(a):Witam
Wygląda na to, że od drugiej połowy sierpnia dołączę do waszego klubu :)

Będziemy zainstalowani w Villa Vanja (nie Vania bo takie też jest nawet blisko). Może ktoś był tam i ma jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam
Marcin


O matko :D
Chyba najgłośniejsi w Povlji gospodarze. My stacjonując "za płotem" czyli u Gracinów mamy dość ich codziennych wrzasków i nawoływań.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 13.01.2018 17:17

ELIMAR napisał(a):
caltan napisał(a):Witam
Wygląda na to, że od drugiej połowy sierpnia dołączę do waszego klubu :)

Będziemy zainstalowani w Villa Vanja (nie Vania bo takie też jest nawet blisko). Może ktoś był tam i ma jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam
Marcin


O matko :D
Chyba najgłośniejsi w Povlji gospodarze. My stacjonując "za płotem" czyli u Gracinów mamy dość ich codziennych wrzasków i nawoływań.


No toś ich pocieszyła :oczko_usmiech: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 40
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone