Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.12.2017 21:04

Myślę myślę i głowa mnie zaczyna bolec od tego:)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.12.2017 21:14

Ciesz się że Cię głowa boli z przepychu :lool:
Nie każdemu jest dane otrzymać taką masę informacji :oczko_usmiech:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.12.2017 21:16

amatus1 napisał(a):Myślę myślę i głowa mnie zaczyna bolec od tego:)

Dobry objaw :mrgreen:
mnie też nie raz bolała :D
Teraz zarezerwowałem w Pisaku i dalej mnie boli bo nie wiem czy dobrze zrobiłem :roll: :wink:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.12.2017 21:21

Czesto bywałem w Pisaku, obok stacjonowalem w Lokvie. Dzieki za te kompendium ale podpowiedzcie gdzie jest lepsza lokalizacja- Nadia czy Željko Hrkac:). Wszystko ogólnie ok tylko ta plaża tak jakoś mnie nie kręci...dziś narad a zzona i zdecydujemy:)>
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 04.12.2017 21:36

lotnikwsk napisał(a):
amatus1 napisał(a):Myślę myślę i głowa mnie zaczyna bolec od tego:)

Dobry objaw :mrgreen:
mnie też nie raz bolała :D
Teraz zarezerwowałem w Pisaku i dalej mnie boli bo nie wiem czy dobrze zrobiłem :roll: :wink:


O jeny nawet nie chcecie wiedzieć jak mnie boooolała głowa ! I jak zakończyłam boje z jednym miejscem to rozpoczęłam z drugim :mrgreen:
Ale teraz cieszę się z podjętych decyzji, miejscówkę w Korčuli oglądam sobie co 2 dzień i ciągle się zachwycam tym domem przy wodzie, a na myśl o Hvarze czuję euforię więc będzie super :mrgreen: Ale nerwów mnie to kosztowało dużo :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.12.2017 21:38

Żejko jest niżej czyli do Nady 20 metrów górki więcej przy powrocie z plaży,
Z drugiej strony do Nady można spokojnie dojechać autem, jest parking na cztery auta, jedno miejsce metr od drzwi apartmana
( w życiu tak nie miałem) :D i na pewno lepszy widok bo wyżej
a do Żejko codzienna jazda raczej odpada (pozostaje tylko nieszczęsna koparka) :( i chodzenie do samej góry) :wink:
Załączniki:
DSC_1452.JPG
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 04.12.2017 22:02

To może i ja coś dorzucę od siebie :D.
Mieszkałem w tej okolicy na samym dole Brdanjaka (właśnie patrzę że to było u Zelkow). Zapomnijcie aby tam dojechać autem, trzeba by chyba z gór pochodzić aby to ogarnąć :lol: Miałem ten duży apartament, dwie sypialnie + salonik z kanapą i w sumie 3 tarasy. Gospodarze praktycznie nie widoczni, spokojni ludzie. Do Zatoki nie było daleko, trochę schodków i było się na miejscu.
Mają bardzo ładny wyremontowany apartament na piętrze chyba 2:1 ?. Jest też pralnia oraz na zewnątrz prysznic przed domem.
My parkowaliśmy przy koparce bo ja jestem cykor i nawet do Nady bym nie zjechał. Sama Nada to bardzo zadbany dom nawet z iluminacją otoczenia domu w nocy. Byłem tam jeden raz w nocy po ciemku u sąsiada :D więc za dużo nie widziałem ale standard naprawdę bardzo ładny. Z Brdanjaka dla nas najgorzej było chodzić do sklepu... jeden raz poszedłem po chleb właśnie droga pod górkę koło koparki i to by było na tyle bo mało płuc nie wyplułem, spacerowaliśmy zawsze dołem bo to najszybsza droga, najgorsze jednak były powroty i wejście po schodach na górę (bodajże coś koło 96-100 schodów), oczywiście człowiek dzięki temu dbał o kondycję.
Polecam jednak Puntę bo w tym roku właśnie tutaj stacjonowaliśmy, teren płaski, do wody blisko (wpaść do domu np. po zimne piwo to była chwila). Plaża duża i rozległa (fajne płaskie kamienie np. do opalania) i kilka drzew z cieniem i wybetonowanymi miejscami do posiedzenia. Do miasta fajna spokojna droga wzdłuż morza drogą asfaltową. Jednak tutaj możesz mieć problem z ceną bo zapewne będą to wyższe kwoty niż u Nady a i standard niższy.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.12.2017 22:33

U Nady faktycznie standard ciut lepszy :wink:
Za to u Any ceny niższe i lokalizacja lepsza :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.12.2017 22:36

sdolas napisał(a):U Nady faktycznie standard ciut lepszy :wink:
Za to u Any ceny niższe i lokalizacja lepsza :wink:

U Any taniej?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.12.2017 22:42

60E za 2+2 w lipcu i sierpniu, jak się zahaczy o początek lipca czy koniec sierpnia to 55E :wink:
U Nady to w szczycie 70-80E, jeśli dobrze widzę...
Ana ma więcej apartamentów, lepsza opcja jak się jedzie w kilka rodzin.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 04.12.2017 22:59

sdolas napisał(a):U Nady to w szczycie 70-80E, jeśli dobrze widzę...

Dobrze widzisz ale to jest apartament czerwony na górze , nie wiem czy go widziałeś jaki tam jest wypas :?: ( nas Nada zawołała przy zmianie właścicieli ) normalnie byłem w szoku 8O
A apartman zielony spokojnie wystarczający na cztery osoby w lipcu po negocjacjach płaciłem 57 euro
niebieski 2+1 jest jeszcze tańszy :D
amatus1 ma chyba rodzinkę 2+1 :roll:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 04.12.2017 23:00

tak 2+1 ( 10 lat)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.12.2017 01:05

Wiecie, to zastanawiające, ale mój obecnie osiemnastoletni syn ze wszystkich miejsc, w których stacjonowaliśmy na wakacjach w Cro (a będzie ich z 8 w jego życiu) najmilej wspomina Povlję właśnie. Podobało mu się szczególnie to, że kawałek za naszą chałupą zaczynał się piniowy las z całą jego dziczą, ruinami starych domostw, murkami, wałęsającymi się osłami, i całym tym dreszczykiem odkrywania nieznanego. Jednocześnie po 10 minutach spaceru był już w miasteczku z lodziarnią, ciastkarnią i sklepami ze słodyczami. :mrgreen: I jeszcze Tičja Luka - bezpieczny port, po którym młodzież sama mogła pływać pontonem.
Może kiedyś jeszcze tam wróci?... A na pewno zostanie mu to miłe wspomnienie z wyjazdu ze starymi :) (z którymi już nie chce teraz jeździć na wakacje... :| )
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 05.12.2017 11:54

Mikromir napisał(a):Wiecie, to zastanawiające, ale mój obecnie osiemnastoletni syn ze wszystkich miejsc, w których stacjonowaliśmy na wakacjach w Cro (a będzie ich z 8 w jego życiu) najmilej wspomina Povlję właśnie. Podobało mu się szczególnie to, że kawałek za naszą chałupą zaczynał się piniowy las z całą jego dziczą, ruinami starych domostw, murkami, wałęsającymi się osłami, i całym tym dreszczykiem odkrywania nieznanego. Jednocześnie po 10 minutach spaceru był już w miasteczku z lodziarnią, ciastkarnią i sklepami ze słodyczami. :mrgreen: I jeszcze Tičja Luka - bezpieczny port, po którym młodzież sama mogła pływać pontonem.
Może kiedyś jeszcze tam wróci?... A na pewno zostanie mu to miłe wspomnienie z wyjazdu ze starymi :) (z którymi już nie chce teraz jeździć na wakacje... :| )


Pewnie wróci ale już ze Swoją rodzinką :D. Ja też zamierzam tam wrócić za jakiś czas, dwa razy pod rząd wystarczy bo jednak trochę brakowało tego początkowego WoW i odkrywania nowego miejsca... za to po latach fajnie się powraca i człowiek przypomina sobie stare miejsca i obserwuje co się zmieniło 8).
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 05.12.2017 13:02

Dragica u Sutjeski wyżej czy niżej będzie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone