Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
niemen73
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 12.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) niemen73 » 07.11.2019 13:27

Witam, czy ktoś zna te kwatery? http://www.apartamentychorwacja.pl/apar ... zelic/1488
Nie widzę zadnych opinii w necie, a wydaja się super. Właściciel twierdzi że wszystko jest tak jak na zdjęciach, ale nigdzie nie ma żadnych komentarzy o tym obiekcie. Ktoś widział lub mieszkał tam?
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 12.11.2019 16:12

niemen73 napisał(a):Witam, czy ktoś zna te kwatery? http://www.apartamentychorwacja.pl/apar ... zelic/1488
Nie widzę zadnych opinii w necie, a wydaja się super. Właściciel twierdzi że wszystko jest tak jak na zdjęciach, ale nigdzie nie ma żadnych komentarzy o tym obiekcie. Ktoś widział lub mieszkał tam?


Byłem, widziałem, korzystałem:) Na maila odpowiedziałem:) Śmiało jedź. Widoki z basenu - pierwyj sort:)
darko07
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 17.11.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko07 » 22.11.2019 12:25

Witam,
chętnie dołączam do grona miłośników Breli :D , choć dopiero wybieram się z rodziną w 2020 w sierpniu i jestem ciekawy ile to tych schodków z Frankopanskiej do plaży , mówią że aż 200? A tyle naczytałem się o Breli że nie mogę już doczekać się urlopu , odliczanie czas zacząć hura :hut:
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 29.11.2019 14:58

Witam,
mam ogromną prośbę do osób, które znają Brelę aby coś podpowiedzieli o lokalizacji -----------Jardula--------, czy jest to dobre i w miarę spokojne miejsce dla rodziny z małymi dziećmi (5 lat)? Proszę podpowiedzcie coś :D i oczywiście czy wieczorkiem do centrum to daleka wyprawa? Dziękuję :-) :papa: 8)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10897
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.11.2019 19:07

nadia2014 napisał(a):Witam,
mam ogromną prośbę do osób, które znają Brelę aby coś podpowiedzieli o lokalizacji -----------Jardula--------, czy jest to dobre i w miarę spokojne miejsce dla rodziny z małymi dziećmi (5 lat)? Proszę podpowiedzcie coś :D i oczywiście czy wieczorkiem do centrum to daleka wyprawa? Dziękuję :-) :papa: 8)

Tak, Jardula, to spokojne wypoczynkowe miejsce; czy dla rodzin z małymi dziećmi, to zależy w jakiej miejscówce będziecie (tzn. ile schodów w dół/w górę i czy Wam to przeszkadza), w Breli widywałem zawsze sporo rodzin z dziećmi i nie było to dla nich problemem, zawsze można z wózkiem trochu dalej ulicą. Do centrum to spacerek kilkadziesiąt minut promenadą, ale bardzo przyjemny spacerek.
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 29.11.2019 19:23

te kiero napisał(a):
nadia2014 napisał(a):Witam,
mam ogromną prośbę do osób, które znają Brelę aby coś podpowiedzieli o lokalizacji -----------Jardula--------, czy jest to dobre i w miarę spokojne miejsce dla rodziny z małymi dziećmi (5 lat)? Proszę podpowiedzcie coś :D i oczywiście czy wieczorkiem do centrum to daleka wyprawa? Dziękuję :-) :papa: 8)

Tak, Jardula, to spokojne wypoczynkowe miejsce; czy dla rodzin z małymi dziećmi, to zależy w jakiej miejscówce będziecie (tzn. ile schodów w dół/w górę i czy Wam to przeszkadza), w Breli widywałem zawsze sporo rodzin z dziećmi i nie było to dla nich problemem, zawsze można z wózkiem trochu dalej ulicą. Do centrum to spacerek kilkadziesiąt minut promenadą, ale bardzo przyjemny spacerek.


Dziękuję bardzo za informację, co do schodków to nie wiem ile, ale niby apartament ma być 40 m od morza :D a jeszcze zapytam czy centrum Breli to bardzo duże miasto, ostatnio byłam w Brist i wieczorkiem nie było zbytnio (oprócz spacerów śliczną promenadą) gdzie się "podziać" :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.11.2019 19:42

W Breli 40 m od morza to przeważnie w pionie.
Centrum Breli większe od Brist.

https://www.google.com/maps/place/Pla%C ... 16.9105574

Polecam lekturę pierwszej strony. :wink: :idea:
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 29.11.2019 19:46

Janusz Bajcer napisał(a):W Breli 40 m od morza to przeważnie w pionie.
Centrum Breli większe od Brist.

https://www.google.com/maps/place/Pla%C ... 16.9105574

Polecam lekturę pierwszej strony. :wink: :idea:


Jeśli mogę oczywiście to dopytam,czy mój wybór czyli Brela-Jardula jest ok pod względem ładnych plaż i w miarę spokoju, czyli brak nadmiernego tłoku na plażach (koniec sierpnia do 10 września)?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.11.2019 20:28

Wybór dobry. :idea:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10897
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.11.2019 20:39

nadia2014 napisał(a): jeszcze zapytam czy centrum Breli to bardzo duże miasto, ostatnio byłam w Brist i wieczorkiem nie było zbytnio (oprócz spacerów śliczną promenadą) gdzie się "podziać" :D

Brela nie ma za ciekawego centrum, raczej spacery promenadą, okolice portu oraz hotelu Maestral; można też przejść się do pobliskiej BV.
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 07.12.2019 10:57

Przeglądnięte forum, ale nic nie znalazłam za temat Studio apartmani Slavko - Jakirusa na ulicy Put luke 45 :?:
Może jakaś dobra "duszyczka" pomoże :wink: Lokalizacja praktycznie na plaży, z jednej strony to duża wygoda ale czy na pewno? Proszę o podpowiedz osób, które znają tą miejscówkę, były tam, kojarzą.... Dodam że wyjazd planowany pierwszy tydzień września. Będę bardzo wdzięczna za kazdą pomoc a pewnie i inni chętnie się dowiedzą. :papa:
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 11.12.2019 14:02

Jeżeli to ta miejscówka to rzeczywiście pierwsza linia brzegowa i świetne miejsce. W tym roku praktycznie codziennie plażowaliśmy dokładnie vis a vis tego app.

Plusy? Fajna plaża, fajne skałki, zero schodów, rzut beretem do wejścia na szlak ku plaży Vrulja i innych malutkich, dzikich plażyczek (klify, skały, itp.), blisko sklep, kawiarnia, knajpa.

Minusy? Bliskość plaży i promenady, czyli mało ciszy i spokoju (coś za coś), brak spektakularnych widoków z tarasu (coś za coś - wystarczy wejść wyżej po schodach, które są bardzo blisko). I dowiedz się, jak z parkingiem, bo tam jest problem z dojazdem - przez promenadę. Ze zdjęć wynika, że parkują ok. 200-300m od apartmana, w publicznych miejscach - mogą być płatne.

Put Luke 45.jpg
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 11.12.2019 14:39

Pamiętam ten apartament z 2010r.
Kąpaliśmy się na tej plaży i ja mówię. Ale zajebiście, nic nie musisz ze sobą wyciągać. Piwko w lodówce czeka, jedzonko na stoliczku, wołasz dzieci i załatwione.
A żona na to. W ŻYCIU, przecież ludzie im chodzą po tarasie. Oczywiście w przenośni ale rzeczywiście od rana do wieczora zero intymności.
Miliony ludzi koło Ciebie.
nadia2014
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) nadia2014 » 11.12.2019 16:26

Dzięki za odpowiedz, właśnie obawiam się, że będzie zero spokoju tym bardziej że ten taras jest wspólny dla całego domu :( fajnie to wygląda jak nie ma tłoku ludzi, ale w pierwszym tygodniu września pewnie jeszcze sporo turystów :?:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10897
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.12.2019 22:46

Mogę tylko potwierdzić uwagi innych, byłem w podobnej miejscówce z tarasem bezpośrednio na promenadę, tutaj u Dragutina.
Dopiero pod koniec pobytu się uciszyło, na szczęście często byliśmy poza apartmanem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone