Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KARBUNI-KORCULA co na miejscu ???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
janek_pl
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.04.2010
Re: Karbuni, Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek_pl » 24.04.2010 18:07

Południowiec napisał(a):Przyznam,że nie chciałem zaczynać nowego tematu, ale po przeszukaniu forum nic nie znalazłem.
Chodzi mi o apartament http://www.apartmani-maskovic.com/aboutus.html


Właśnie zarezerwowałem pobyt na koniec czerwca w tym apartamencie.

Jak wrócę dam Ci znać jak było :)
Baru
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 29.05.2008
Re: Karbuni, Korcula

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baru » 13.05.2010 12:53

janek_pl napisał(a):
Południowiec napisał(a):Przyznam,że nie chciałem zaczynać nowego tematu, ale po przeszukaniu forum nic nie znalazłem.
Chodzi mi o apartament http://www.apartmani-maskovic.com/aboutus.html


Właśnie zarezerwowałem pobyt na koniec czerwca w tym apartamencie.

Jak wrócę dam Ci znać jak było :)

Jest szansa, że będziemy sąsiadami - tez jedziemy końcem czerwca :)
janek_pl
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek_pl » 15.06.2010 14:39

No to fajnie. W ten piątek wyjeżdżamy.

Przeraża mnie tylko załamanie pogody, które szykuje się od soboty.... http://www.weather.com/weather/tenday/HRXX0020

Historia się powtarza. W zeszłym roku na Pag mieliśmy to samo :(

Pozdrawiam
Baru
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baru » 15.06.2010 22:19

My jedziemy za tydzień. Na ile jedziecie?
PS. Jak w przyszłą niedzielę, poniedziałek w pobliżu usłyszysz wrzaski i zobaczysz ganiające 4 dziewczyny - małolaty - to będę ja z rodzinką :-).
Baru
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baru » 16.06.2010 11:38

Janek!
Czy będziesz może korzystał z netu tam na miejscu?
Mógłbyś mi wiadomość jakąś wysłać na maila - mam w profilu.
Pytam, bo mąż niestety musi być niestety na bieżąco z pracą, a kobitka u której wynajmujemy apartament mówiła, że słabo jest z netem, bo Karbuni jest z "drugiej strony" wyspy. I teraz pytanie: co to znaczy słabo?? ;-)

Pozdrawiam i życzę bezstresowego pakowania :-) (mnie już ciary chodzą w te i z powrotem jak sobie pomyślę o pakowaniu naszej szóstki :roll:
Baru
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baru » 12.07.2010 12:55

Jestem, wróciłam - znaczy przeżyłam :-). Jeszcze tony prania na mnie czekają, ale to normalka.
Polecam Karbuni dla tych, którym sklep jest potrzebny raz, dwa razy w tygodniu - najbliżej jest hipermarket TOMMY w Vela Luce.
Spokój, zero knajp, my mieliśmy domek nad samym morzem i wspaniałych gospodarzy.
Dla całkiem małych dzieci się nie nadaje niestey - nie ma plaż jako takich, tylko wybetonowane pomosty.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 13.07.2010 12:59

Baru,
Czy mógłbyś podać mi taką informację, czy w rejonie, w którym byłeś są jakieś pola namiotowe?
Pozdrawiam! 8)
janek_pl
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek_pl » 13.07.2010 13:34

Minęliśmy się z @Baru w Karbuni więc może ja dam odpowiedź :)

W samej Karbuni oprócz apartamentów wzdłuż linii brzegowej nic więcej nie ma.

Jeśli chodzi o pole to widziałem tylko drogowskaz w Vala Luka, który był właśnie przed marketem Tomi. Natomiast samego pola nie widziałem.

Podobnie jak @Baru również i ja polecam Karbuni do wypoczynku. Cisza spokój, przyjaźni ludzie.

Problem z dziećmi, tj brak plaży można rozwiązać w inny sposób.

W Vela Luka obok Hotelu Adria jest fajna plaża ze żwirkiem gdzie przychodzą tylko rodzice z dzieciaczkami..


Pozdrawiam



P.S. Jak ktoś będzie w Vela Luka to polecam fajną kawiarnie Baltoni Cafe. Znajduje się w centrum, w bocznej uliczce obok Konzum Market.

Świetne kawy,ciasta, lody, internet oraz bardzo serdeczni właściciele, tj Baldo i Toni. Jeśli kiedykolwiek traficie do tej kafejki to przekażcie pozdrowienia od Janusza :)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 13.07.2010 13:59

Janku,
Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
Myślę, że do kawiarni w Vela Luce wpadniemy, bo z koleżanką jesteśmy fankami wszelkich słodkości i kawki :D :D
Pozdrawiam!
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 13.07.2010 14:01

a co tam słychać w Prizbie :):)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 13.07.2010 14:03

Podbijam temat o Prizbie :D
janek_pl
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek_pl » 13.07.2010 15:50

Dwa razy tam byliśmy, ale za pierwszym razem zastał nas grad, tak grad !!! Za drugim razem padało :)

Niech ktoś inny się wypowie,haha

@Monia Pamiętaj by pozdrowić chłopaków z Baltoni.....będę bardzo wdzięczny :)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 13.07.2010 16:04

Pamiętam, że od Janusza :wink:
janek_pl
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) janek_pl » 13.07.2010 17:45

thx :D
Marshall
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 310
Dołączył(a): 29.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marshall » 14.07.2010 07:10

monia85 napisał(a):Baru,
Czy mógłbyś podać mi taką informację, czy w rejonie, w którym byłeś są jakieś pola namiotowe?
Pozdrawiam! 8)


janek_pl napisał(a):W samej Karbuni oprócz apartamentów wzdłuż linii brzegowej nic więcej nie ma.


Twoja wypowiedź dotyczy pól namiotowych o które pytała monia85, czy ogólnie jest tam zero sklepów, restauracji, pizzerii :?: :?: :?: Sprzedają w Karbuni rakiję i wino, czy po to tez trzeba jeździć :?: :?: :?:
Czy Prizba to w porównaniu z Karbuni metropolia :?: Tam jest sklep, knajpki, pizzeria, dziadek sprzedający rakiję. W Karbuni na prawdę taka pustynia, że nic nie ma :?: :?: :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KARBUNI-KORCULA co na miejscu ??? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone