Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamping w Veli Losinj

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Croatia
Kamping w Veli Losinj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Croatia » 11.08.2003 09:12

8) Cześć wszystkim. Kolejny raz wybieram sie do Chorwacji, tym razem na wyspę Losinj, do miasteczka Veli Losinj. Czy ktoś moze mi rzucić namiary na jakis fajny camp? Ja słuze namiarami na kamp na Korculi, jeśli ktoś sie tam wybiera.
Wskazana szybka odpowiedx - wyruszamy już w piatek!!! Pozdrawiam
Charlie Watts
Ciepłe noclegi z przygodami

Nieprzeczytany postnapisał(a) Charlie Watts » 11.08.2003 10:42

Jasne!! Skarbie, będę tam siedział wkrótce, to zorientuję się i dam CI znać. Pogoń tylko tego swojego męża i dołącz do wolnego grzechotnika. Całuję gorąco po rączkach
Charlie
Croatia
Re: Ciepłe noclegi z przygodami

Nieprzeczytany postnapisał(a) Croatia » 12.08.2003 14:12

Charlie Watts napisał(a):Jasne!! Skarbie, będę tam siedział wkrótce, to zorientuję się i dam CI znać. Pogoń tylko tego swojego męża i dołącz do wolnego grzechotnika. Całuję gorąco po rączkach
Charlie
:twisted:

:twisted: :twisted: :twisted: Croatia do Charliego - jaki grzechotnik, toż to zaskrończyk!
emes
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 09.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) emes » 12.08.2003 16:55

Wiem, ze nie na temat. Ale ze o Veli Losinj mowa wiec:

w zeszlym roku mialem tam super zabawe przy jednej z lodziarni na przeciwko mariny. Lodziarz wyczynial z waflami i lodami takie sztuczki, ze kopara opadala z gluchym loskotem. Rzucal, lapal, udawal, ze gubi, podawal i zabieral tak, ze nikt nie widzial kiedy - super!!!

Zobacz - moze jeszcze tam dziala - nie pozalujesz :D Poza tym lody byly dobre :D
Croatia
Lody

Nieprzeczytany postnapisał(a) Croatia » 14.08.2003 10:56

Z takim asem ds. lodów miałam do czynienia w Puli. Też fikał waflami, niczym Jackson nogami. Szkoda, ze nie masz namiarów na żaden kamp. Ale pozdrawiam! :D
emes
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 09.08.2003
Re: Lody

Nieprzeczytany postnapisał(a) emes » 14.08.2003 11:17

Croatia napisał(a):Z takim asem ds. lodów miałam do czynienia w Puli. Też fikał waflami, niczym Jackson nogami. Szkoda, ze nie masz namiarów na żaden kamp. Ale pozdrawiam! :D


Moze bede mial namiar za miesiac :D bo sobie zaplanowalem wyjazd na wrzesien.

Z zeszlym roku bylem tam jachtem :hearts:
Ania i Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 08.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania i Grześ » 15.08.2003 11:39

Na Losinj byliśmy w 2001 roku i wspominamy tę wyspę bardzo ciepło.
Jeśli chodzi o kampy, to polecamy Polianę ok. 3 km przed Mali Losinj.
Wbrew nazwom to właśnie Mali jest większym i dużo ciekawszym miasteczkiem.
W Veli Losinj jest także kemping wciśnięty pomiędzy drogę a morze, ale wydaje nam się, że Poliana jest atrakcyjniejsza.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - chętnie odpowiemy.
Ania i Grześ :papa:

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamping w Veli Losinj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone