Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka nawigacja?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.03.2010 19:56

pawelli napisał(a):
to fakt, podstawa to dobra mapa !!! :)

Zwłaszcza piracka... :wink:
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 29.03.2010 20:06

Działa tak samo jak ta niepiracka...
doctorwho
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 21.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) doctorwho » 29.03.2010 20:16

tyle, że na tej pirackiej jest większe prawdopodobieństwo znalezienia skarbu :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 29.03.2010 20:19

Pakula napisał(a):Działa tak samo jak ta niepiracka...

Chciałbyś, aby Twoją wielotygodniową/wielomiesięczną pracę ktoś zap...ł i później żenił innym, biorąc kasę dla siebie?
Ja nie...
Chyba, że jesteś urzędasem i jest Ci to obojętne, bo i tak masz co miesiąc X kasy o Y za dużo... :roll:


:wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 29.03.2010 20:19

Ja mam taką, już trochę się zużyła

Obrazek
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 29.03.2010 20:56

FUX napisał(a):
Pakula napisał(a):Działa tak samo jak ta niepiracka...

Chciałbyś, aby Twoją wielotygodniową/wielomiesięczną pracę ktoś zap...ł i później żenił innym, biorąc kasę dla siebie?
Ja nie...
Chyba, że jesteś urzędasem i jest Ci to obojętne, bo i tak masz co miesiąc X kasy o Y za dużo... :roll:


:wink:



Nie jestem żadnym urzędasem,wręcz przeciwnie.Odpowiedź jest taka:

Poprostu takie LIFE.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 29.03.2010 21:34

Jaka?
Ta w głowie skonfrontowana z normalną mapą plus czasami wydruki z mapy satelitarnej.
Tam gdzie gubią się GPS-y (szutry, lokalne boczne drogi) nie zgubi się trenowana wciąż głowa. :) :wink:
Mam Toma ale nie korzystam na wakacjach.
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 29.03.2010 21:55

FUX napisał(a):Chyba, że jesteś urzędasem i jest Ci to obojętne, bo i tak masz co miesiąc X kasy o Y za dużo... :roll:
:wink:


Od urzędasów to się proszę odp...impać :evil: Urzędas ma z reguły większą świadomość prawną, świadomość konsekwencji łamania przepisów.

Dlatego też - jako urzędas właśnie - wolałem kupić navi z wgranymi fabrycznie mapami całej Europy niż kombinować jak by tu odblokować navi, jak ściągnąć z netu Automapę, czyli ogólnie jakby tu zmienić wizerunek typowego Polaka-kombinatora.

A tak na marginesie to jednak częściej prywatny przedsiębiorca najchętniej zjadłby "g... spod siebie", albo obciął pod byle pozorem wypłatę sprzątaczce dla zaoszczędzenia kilku zł. i dlatego kombinuje jak być "cfańszym"...

A co do zarobków urzędasów, to temat rzeka... i żeby nie rozpętywać burzy proponuję na drugi raz przemyśleć to co się napisze. Ale najpierw popytaj tychże urzędasów... a tych od czarnej roboty...
piter83pl
Cromaniak
Posty: 651
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter83pl » 29.03.2010 22:19

Panowie, luz. Ja kupiłem larka 50.1 za niewielkie pieniądze i jestem zadowolony. iGo śmiga perfekcyjnie, do tego jest wybór map z poziomu nawigacji. A urządzenia FUX'a jest super, normalna nawigacja średnio się sprawdzi w innych warunkach niż auto.
Pozdrawiam!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 30.03.2010 07:13

Za urzędasów przepraszam, ale skoro się wzburzyliście, tzn. nie czujecie się urzędnikami... :wink:
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 30.03.2010 09:42

FUX jest ok.. :)
jarku007
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 02.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarku007 » 30.03.2010 11:27

Viniu napisał(a):A tak na marginesie to jednak częściej prywatny przedsiębiorca najchętniej zjadłby "g... spod siebie", albo obciął pod byle pozorem wypłatę sprzątaczce dla zaoszczędzenia kilku zł. i dlatego kombinuje jak być "cfańszym"...
    A ładnie to tak wszystkich " prywatnych przedsiębiorców " pakować do jednego wora :evil:
    Pozdrawiam i życzę Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych .
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 30.03.2010 12:11

Jeśli automapa to najlepiej legalna.
Od tego roku obiecują aktualizacje map aż 6 razy.
W przypadku byłych państw bloku wschodniego - nieocenione.
Co chwilę coś sie buduje, coś się zmienia.
Ale nie tylko, np w Austrii też budują nowe odcinki autostrad (ważne dla tych co jadą do Wiednia przez dawne przejści Mikulov - Drasenhofen)
Ponadto można korzystać z serwisu miplo.pl z potężną bazą punktów poi.
Przy każdej aktualizacji dostaje się maila z wiadomością o nowych mapach lub nowej wersji programu.

Pozdrawiam użytkowników Automapy
smer
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) smer » 30.03.2010 13:31

Ja śmigam na iGo8 i jestem z niego zadowolony. Próbowałem AutoMapy, ale przyzwyczajenie zwyciężyło i powróciłem do iGo.
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 01.04.2010 14:39

Ja jeżdże na TomTom lub AutoMapie z obu jestem zadowolony.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone