Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jaka jest najlepsza mapa do Mio na Chorwację??

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malczykos
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) malczykos » 18.06.2009 09:45

Kynio napisał(a):Do zorientowanych w temacie. Prosze o odpowiedz, czy mozna wgrac na kartę dla iGo wiele map, np. kilka map państw płd. Europy i czy jadąc iGo samo przechodzi z mapy na kolejna mape przy przekroczeniu granicy. Mam zamiar zagladnac do Albanii i Czarnogóry.

Mapy wgrywasz do folderu Igo/content/map,
po jednej mapie dla każdego kraju. Mapy przełączają się automatycznie pomiędzy krajami.
marko-wroclaw
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko-wroclaw » 21.06.2009 00:04

Wiele tych map dla igo, które wersje wybrać najlepiej jest dla poszczególnych krajów?
(Polska, Austria, Czechy, Słowenia, Chorwacja, Czarnogóra, Słowacja, Węgry)
pioszczep
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pioszczep » 21.06.2009 00:43

Kynio napisał(a):Do zorientowanych w temacie. Prosze o odpowiedz, czy mozna wgrac na kartę dla iGo wiele map, np. kilka map państw płd. Europy i czy jadąc iGo samo przechodzi z mapy na kolejna mape przy przekroczeniu granicy. Mam zamiar zagladnac do Albanii i Czarnogóry.

Hmmmm..... Może tu coś znajdziesz:
http://megawarez.eu/pda/137524-igo-8-na ... 20092.html
patart
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) patart » 21.06.2009 00:47

marko-wroclaw napisał(a):Wiele tych map dla igo, które wersje wybrać najlepiej jest dla poszczególnych krajów?
(Polska, Austria, Czechy, Słowenia, Chorwacja, Czarnogóra, Słowacja, Węgry)

ja wrzucam i sprawdzam CZY WIDZI :)
marko-wroclaw
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko-wroclaw » 23.06.2009 00:32

No ja też z reguły używam map które działają, ale jednak jest lekkie zróżnicowanie pod wzgl. wydawnictw map i to mnie ciekawi, które mapy nadają się najlepiej do danych krajów. (dokładność, ilość dróg, danych adresowych itd)
Kynio
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kynio » 01.07.2009 14:31

Jeden guru z peb twierdzi, ze do IGO na Balkany, poludniowa Europę debeściaste mapy sa od TeleAtlasu
Haweł
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 01.07.2009 15:11

TeleAtlas jest OK,super jest asystent pasa ruchu,ale na sama Chorwacje,to najdokladniejsza jest mapka od dostawcy Navigo Sistem,nawet w Omis Nemira sa ulice w tej mapce...
decklen
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) decklen » 01.07.2009 15:44

Zdecydowanie nie TA zawsze dostawcy lokalni są dokładniejsi .
Jak już coś to NAVIGO.
Nawet w Polsce TeleAtlas ma niezbyt aktualne mapy.
M@rlon
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) M@rlon » 28.07.2009 11:24

Kynio napisał(a):Jeden guru z peb twierdzi, ze do IGO na Balkany, poludniowa Europę debeściaste mapy sa od TeleAtlasu

jeden z kolegów dobrze zorientowany w temacie map do GPS również najbardziej polecał mi na Bałkany IGO.
Myślę, ze jest kilka dobrych map, a wybór jednej jest kwestią indywidualnego przyzwyczajenia :)
Crayfish
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 28.07.2009 11:41

TA dla igo8 ma wjazd na sv. jure i uliczki górnego Tucepi.
W niektórych miejscowościach gubiła się kierując mnie na nieistniejące drogi (jadąc Jadranką)
patart
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) patart » 10.09.2009 23:08

Mio, była najdokładniejsza, najekonomiczniejsza i najbardziej oddawała rzeczywistą siec dróg, sprawdzałem w Omis, rewelacja !
polecam
blubaj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 10.09.2009 23:26

Zastanawiam się czy nie przekraczamy pewnej granicy - już drugi warezowy link w tym temacie :roll:
kolega el_guapo próbował zwrócić uwagę ale chyba nikt tego nie zauważył więc wrzucę jeszcze raz zaznaczając tylko, że tyczy się to wszystkich:

el_guapo napisał(a):
kuchar504 napisał(a):po czym z powrotem wyrzuciło mnie do windowsa5 Bardzo prosze o pomoc...

Kolego kuchar504 - pomoc znajdziesz wysyłając zapytanie na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. :wink:

Pees: Internet jest pełny rad tego typu i tylko od Ciebie zależy czy je znajdziesz. Bądź jednak łaskaw nie zamieniać tego forum w peb.pl
piotrtc
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrtc » 11.09.2009 21:45

Witajcie. W tym roku jechałem z AM 5.5.2. Szczerze mówiąc nie było żadnego problemu z dotarciem do celu, nawet w tak małej wsi jak Okrug Donji (wyspa Ciovo) były wszystkie ulice(nawet w iGO ich nie było). W Budapeszcie trochę poblądziliśmy, ale powodem były roboty drogowe i niektóre ulice były pozamykane. Być może wbudowane TMC pomogłoby. A czy Wy może macie jakiś pomysł jak ominąć Budapeszt(chodzi mi o obwodnice itp.), bo za rok nie chciałbym znowu zgubić się w stolicy Węgier.
Blums
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 09.11.2009 08:08

Hej , żeby iGO dobrze pokazywało wszystkie połączenia między różnymi mapami i różnymi krajami musi byc wgrany plik basemap.fbl do katalogu z mapami.

A najlepiej mapy od tego samego dostawcy. TeleAtlas ma chyba najdokładniejsze. AM5.5.2 też bezproblemowo wszędzie prowadziła, wyjątkiem jest BiH tam to tylko iGO. Pozdrawiam
Ndrangheta
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ndrangheta » 19.12.2009 17:00

:papa:
Ostatnio edytowano 26.11.2010 15:27 przez Ndrangheta, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Jaka jest najlepsza mapa do Mio na Chorwację?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019