Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - pomoc w wyborze campingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.03.2016 18:01

Nie zmam tego kempingu, ale ze stronki nie wygląda źle.

http://campsidro.com/campsidro.html

Jak na Istrię - to kameralny i nie drogi.
brys
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 26.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) brys » 04.04.2016 09:45

A proszę mi jeszcze powiedzieć (napisać) czy wysłanie zaliczki za rezerwację miejsca na kampingu to są normalne praktyki Chorwatów? Byłem w Chorwacji juz na kilku kempingach i na żadnym nie musiałem wysyłać zaliczki, tutaj chcą.
OneDayStop
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 26.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) OneDayStop » 26.04.2016 22:32

W Medulinie na samym cyplu jest fajny i duży kamaping. Można w sierpniu (koniec) znaleźć spokojnie miejsce według uznania. Nas na Istrii złapał deszcz - tego nie życzymy nikomu, bo zupełnie nie można się nigdzie ruszyć - wszystko w korkach. Pod tym względem Dalmacja jest lepsza.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.04.2016 23:44

W Dalmacji też pada czasami deszcz, taki sam jak na Istrii :wink:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Lanternacamp , Park Umag czy Bi Village.

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 08.05.2016 19:36

W terminie od 11 do 25 czerwca mam okazję zarezerwować na tych kempingach namiot lub mobildomek. Najważniejsze dla mnie są atrakcje dla prawie czterolatka. Baseny, animacje i odpowiednia plaża. Z tego co wyczytałem to Lanterna na plus - baseny i animacje, na minus zejście na plażę schodami i chyba większe skałki/płyty na plaży. Umag na plus bardziej płaski, fajne baseny, na minus - mało cienia i animacje dopiero od 15 czerwca. Bi Village na plus to chyba najlepsza dla dziecka plaża i spacerkiem można zajść do Fazana, na mały minusik to mniejszy basen i betonowa zjeżdżalnia dla dzieci, duży minus to konieczność wykupienia kart dziecko + rodzic(jeśli dzieciak ma mniej niż 10 lat) za korzystanie z animacji - w sumie ponoć 300zł. Tyle znalazłem.

Napiszcie o jakości zajęć dla dzieci.

Ponadto plusami będzie możliwość pojeżdżenia na hulajnodze, jakieś trasy rowerowe i ewentualnie ciekawe miasteczka w zasięgu rowera.

Przeglądałem dziś sporo opinii i wyczytałem, że na niektórych kempingach płaci się za wejście na basen, na innych za korzystanie z animacji. Jeśli w ww ośrodkach obowiązują dodatkowe opłaty za jakiekolwiek atrakcje, to proszę napiszcie.

Jak wyglądają alejki po deszczu, czy woda stoi?

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 08.05.2016 22:23

Dzięki za przeniesienie mojego posta. Strony oczywiście odwiedziłem. Proszę jednak o osobiste opinie osób, które spędzały tam wakacje. Im świeższe tym lepiej, bo ośrodki się zmieniają, ale chętnie poczytam również starsze. Głównie interesuje mnie jak bawią się tam dzieci. Lanterna na podstawie tego co wyczytałem, jak do tej pory prowadzi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.05.2016 22:26

W tym roku zapewne jeszcze nikt nie był na kempingach.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 08.05.2016 22:31

Mało precyzyjnie się wyraziłem ;)

Chodziło mi o osoby, które spędziły na tych (dwóch lub trzech) kempingach wakacje i są w stanie porównać i podpowiedzieć mi co lepiej wybrać. Głównie ze względu na dzieciaka.

Dla zainteresowanych. W tym roku na Lanternie pojawiła się nowa zjeżdżalnia i statek w basenie.
Załączniki:
lanterna_bazeni_03_v.jpg
lanterna-bazen-brod_v.jpg
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.05.2016 22:40

SingSing74 napisał(a):Głównie interesuje mnie jak bawią się tam dzieci. Lanterna na podstawie tego co wyczytałem, jak do tej pory prowadzi.

Ja bym wybrał Lanternę
http://www.camping-adriatic.com/pl/lant ... -2016-roku
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 09.05.2016 09:29

OK. Decyzja podjęta - Lanternacamp.

Teraz pytanie dla kogoś kto korzystał z usług operatorów Homair i Happy Camp. Proszę o opinie na ich temat i jeśli ktoś pamięta jak ze "świeżością" ich domków. Lokalizacja mniej więcej podobna. Bierzemy rowery więc odległości to nie problem. Trochę obawiam się wspomnianego kamieniołomu. Czy to nie właśnie ten rejon kempingu jest jemu bliski?. Czerwony kolor - Homair, czrany - Happy Camp.
Załączniki:
CAMPING LANTERNA MAPA.PNG
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.05.2016 09:36

Kamieniołom - wpis z 2010 roku
lanterna-camping-istria-t24153-30.html#p598643
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009
Re: Lanternacamp , Park Umag czy Bi Village.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 09.05.2016 10:05

SingSing74 napisał(a):W terminie od 11 do 25 czerwca mam okazję zarezerwować na tych kempingach namiot lub mobildomek. Najważniejsze dla mnie są atrakcje dla prawie czterolatka. Baseny, animacje i odpowiednia plaża. Z tego co wyczytałem to Lanterna na plus - baseny i animacje, na minus zejście na plażę schodami i chyba większe skałki/płyty na plaży. Umag na plus bardziej płaski, fajne baseny, na minus - mało cienia i animacje dopiero od 15 czerwca. Bi Village na plus to chyba najlepsza dla dziecka plaża i spacerkiem można zajść do Fazana, na mały minusik to mniejszy basen i betonowa zjeżdżalnia dla dzieci, duży minus to konieczność wykupienia kart dziecko + rodzic(jeśli dzieciak ma mniej niż 10 lat) za korzystanie z animacji - w sumie ponoć 300zł. Tyle znalazłem.

Napiszcie o jakości zajęć dla dzieci.

Ponadto plusami będzie możliwość pojeżdżenia na hulajnodze, jakieś trasy rowerowe i ewentualnie ciekawe miasteczka w zasięgu rowera.

Przeglądałem dziś sporo opinii i wyczytałem, że na niektórych kempingach płaci się za wejście na basen, na innych za korzystanie z animacji. Jeśli w ww ośrodkach obowiązują dodatkowe opłaty za jakiekolwiek atrakcje, to proszę napiszcie.

Jak wyglądają alejki po deszczu, czy woda stoi?

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze.

Wczoraj wieczorem pisałem ale postów brak. Próbuję ponownie :D W ub.roku byliśmy na Bi village. Baseny nie były płatne a zjeżdżalnia wyłożona płytkami więc poślizg jest. Animacje były bezpłatne -animatorki same przychodziły po dzieciaki i o żadnej kasie nie było mowy. Teren duży więc dzieciaki będą miały gdzie poszaleć. Plaża ok. -idziesz po płaskim :D . Sanitariaty czyściutkie , panie z obsługi nie robiły problemów gdy ktoś "wlazł" na mokre. Płatne były korty tenisowe i boiska do kosza czy nogi ( sztuczna nawierzchnia)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 09.05.2016 14:07

Dziękuję za odpowiedzi. O opłatach za animacje przeczytałem tu:
http://www.zoover.pl/chorwacja/istria/f ... ge/kemping

Trochę martwię się tym kamieniołomem. Do oferty dołożyli jeszcze Park Soline, ale w necie ma gorsze opinie od Lanterny.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.05.2016 18:39

Janusz Bajcer napisał(a):
SingSing74 napisał(a):Głównie interesuje mnie jak bawią się tam dzieci. Lanterna na podstawie tego co wyczytałem, jak do tej pory prowadzi.

Ja bym wybrał Lanternę
http://www.camping-adriatic.com/pl/lant ... -2016-roku


Słychać go było nawet w głębi campu (czasami).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Istria - pomoc w wyborze campingu - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone