Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria - pomoc w wyborze campingu

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
makosm
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 01.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) makosm » 16.07.2012 15:06

dzięki za wyjaśnienie.
i moje pytanie ile mogą kosztować namioty z punku 2 - stacjonarne??
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 17.07.2012 09:36

makosm napisał(a):dzięki za wyjaśnienie.
i moje pytanie ile mogą kosztować namioty z punku 2 - stacjonarne??


Kosztuja różnie, w zależności od terminu i kempingu:

http://www.selectcamp.pl/
http://www.suncamp.pl/pl/pl/strona-g%b3 ... -l11-n804/
adszat
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adszat » 20.07.2012 08:14

odświeżam temat :)
przed chwilą zabookowałem miejsce na campingu Kazela - apartamenty dla 3 osób ( 2 + dziecko 3lata).. ale...
dopiero po rejestracji zdałem sobie sprawę że to dla naturystów :). czy ktoś był na tym campie i może coś więcej napisać? jest część podzielona na textile i no textile.. jakie plaże gdzie najlepiej?
alula
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alula » 21.07.2012 23:00

to który z kempingów na Istrii polecacie dla dwulatka? pod względem basenów, zejścia do wody, plaży i ciekawego placu zabaw?
zbyszum
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbyszum » 25.07.2012 08:49

polecam Lanterna
przede wszystkim kompleks basenowy ze słodką wodą jest dla dziecka prawdziwym rajem
Camping jest ogromny ale dzieki temu wszystko na nim jest poczynając od wi-fi a kończąc na przedszkolu dla dzieci
domeldoom
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2006
Szukam campingu: Istria, Hvar lub Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) domeldoom » 30.06.2015 08:52

Witam
Szukam cichego, spokojnego campingu.
Zależy mi na ciszy, spokoju, fajnym dostępie do morza, mile widziane zacioniony drzewami teren, nie interesuję mnie molochy typu Bjela Uvala.
Camoping akceptujący czworonogi.
Najchetniej
- Istria, wybrzeże zachodnie pomiędzy Poreć, a Medulin (w obu wspomnanych byłem i wolę coś innego),
- Brać,
- Hvar.
Będęw dzięczny za pomoc.
pzdr
tomek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Szukam campingu: Istria, Hvar lub Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.06.2015 09:04

domeldoom napisał(a):Witam
Szukam cichego, spokojnego campingu.
Zależy mi na ciszy, spokoju, fajnym dostępie do morza, mile widziane zacioniony drzewami teren, nie interesuję mnie molochy typu Bjela Uvala.
Camoping akceptujący czworonogi.
Najchetniej
- Istria, wybrzeże zachodnie pomiędzy Poreć, a Medulin (w obu wspomnanych byłem i wolę coś innego),
- Brać,
- Hvar.

Straszny rozrzut :wink:

Między Porec a Medulin i w zasadzie na całym zachodnim wybrzeżu Istrii trudno o cichy i spokojny kemping.
Ja osobiście zawsze polecam Valkanelę, ale to duży kemping.
Mimo tego w części kempingu przyległego do hotelu Funtna jest spokojnie.
Na wspomnianych wyspach na kempingach nie byłem, ale tam ciszę i spokój na pewno znajdziesz.
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 30.06.2015 09:36

Tak jak kolega wyżej napisał, strasznie duży obszar zaznaczyłeś, jako, że Istria kampingami stoi.
W niedzielę wróciłem z kampingu Lanterna. Mimo, że to duży obiekt, zupełnie nie czułem się jak w molochu. Cisza, spokój, 3/4 kampingu jest zacienione, plaże na długości chyba ze 2 km, do wyboru, żwirkowa, betonowa, kamienista.
No ale skoro duże molochy nie są w Twoim typie to nie pomogę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.06.2015 10:01

Slavko weź poprawkę na to, że byłeś w czerwcu.
Dlatego miałeś luz, ciszę i spokój ... no i zdecydowanie taniej niż w lipcu lub w sierpniu.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Szukam campingu: Istria, Hvar lub Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.06.2015 10:31

domeldoom napisał(a):Witam
Szukam cichego, spokojnego campingu.
Zależy mi na ciszy, spokoju, fajnym dostępie do morza, mile widziane zacioniony drzewami teren, nie interesuję mnie molochy typu Bjela Uvala.

Kilka małych na Istrii jest ale głównie w okolicy Puli (nie znam osobiście żadnego)
http://www.chorvatsko.cz/kemp/miniistra.html
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Szukam campingu: Istria, Hvar lub Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.06.2015 11:00

Janusz Bajcer napisał(a):
domeldoom napisał(a):Witam
Szukam cichego, spokojnego campingu.
Zależy mi na ciszy, spokoju, fajnym dostępie do morza, mile widziane zacioniony drzewami teren, nie interesuję mnie molochy typu Bjela Uvala.

Kilka małych na Istrii jest ale głównie w okolicy Puli (nie znam osobiście żadnego)
http://www.chorvatsko.cz/kemp/miniistra.html


Medveja ale czy on taki cichy... :?: ja źle go nie wspominam jakby co. :)
http://www.camping.hr/campsites/medveja
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 01.07.2015 09:29

My byliśmy na Bi village(fasana) i mogę polecić. Teraz jesteśmy na Isamar (Włochy) ale polecać nie będę.
Seavolv
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seavolv » 13.07.2015 12:36

Już drugi rok, zamiast Cro wybrałem Włochy ale jeśli chodzi o kemping dla dzieci w CRO to tak naprawdę mogę polecić dwa na które chętnie zawsze bym wrócił.
Ulubiony to Bjela Uvala sensowne baseny + ceny, sam kemping też bardzo fajny.
Drugi to Park Umag bardzo fajny basen ze statkiem pirackim i płytką wodą, tylko jego wielkość może przerażać, jak załapie się gdzieś parcele na końcu kepingu to wycieczka na basen może zająć chwilę, i bywały sezony gdzie na tego molocha bez rezerwacji nie wpuszczali :P
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 22.07.2015 18:39

Czy ktoś może był na kempingu Tramontana w Savudriji. Wiem, że jest malutki i skromniutki, ale ma posłużyć jako baza wypadowa podczas zwiedzania Włoch i Słowenii. Wklejam linka: http://www.avtokampi.si/kamp/3/391/Tramontana/
brys
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 26.04.2009
Re: Poszukuje kempingów na Krk, Cres lub Lośinj.

Nieprzeczytany postnapisał(a) brys » 02.03.2016 18:03

Czy był ktoś na campingu Sidro w miejscowości Banjole. Chciałbym poznać jakiekolwiek opinie o tym kampingu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Istria - pomoc w wyborze campingu - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone