Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria! KtÓrĘdy JechaĆ???

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ORLIK2000
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 29.06.2006
Istria! KtÓrĘdy JechaĆ???

Nieprzeczytany postnapisał(a) ORLIK2000 » 30.06.2006 17:12

ANO!!! TO JADĘ NA ISTRIĘ!!! NA 90% RABAC!!! ALE,ALE...KTÓRĘDY JECHAĆ?????????PRZEZ LJUBLJANE CZY ZAGREB???? ACHA I MAM AUTKO NA GAZ, A WIĘC CZY TAM GDZIEŚ W POBLIŻU JEST "PLIN"?
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 30.06.2006 17:56

W jedną stronę jechałem Graz->Maribor->Ljubljana a wracałem Ljubljana->przełęcz Loibl (trasa widokowa)->Klagenfurt->Graz
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5196
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.06.2006 18:36

polska-cieszyn-czechy-wieden-ljubljana-postojna-chorwacja

byl tez jakis graz, maribor, mikulov i duzo innych

po drodze prawie non stop LPG
wodnik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 288
Dołączył(a): 28.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) wodnik » 30.06.2006 23:57

ORLIK2000 napisał(a):ANO!!! TO JADĘ NA ISTRIĘ!!! NA 90% RABAC!!! ALE,ALE...KTÓRĘDY JECHAĆ?????????PRZEZ LJUBLJANE CZY ZAGREB???? ACHA I MAM AUTKO NA GAZ, A WIĘC CZY TAM GDZIEŚ W POBLIŻU JEST "PLIN"?


Tak pomykam ( w tym roku kolejny raz do Rabac )
Graz, Klagenfurt. Ljubljana, Postojna, Rabac

:wink:
ORLIK2000
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 29.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ORLIK2000 » 01.07.2006 08:28

dzięki!!! napisz coś o kwaterach i w ogóle o rabac!! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Istria! KtÓrĘdy JechaĆ???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone