Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria 2008 - powrót do źródeł.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 14.09.2008 19:28

to fakt było kilka byków ale to powoduje zdenerwowanie i nieodparta chęć szybkiej odpowiedzi darkowi-1
pozdrawiam :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.09.2008 19:38

darek1 napisał(a):Na Krk w ubiegłym roku, przełom czerwca i lipca, 14 dni, 4 osoby, z klimatyzacją, 40 m od morza, w centrum Silo po 12,5 euro od osoby, wynajęte w ciemno, parking u właściciela. Płaciłem przez biuro turystyczne gdyż właścicielka była z nim powiązana. Nie wiem czy mam takie szczęscie czy potrafię negocjować cenę. Były i wyższe ceny ale nie brałem ich pod uwagę.

Trzy lata temu po 8,5 euro od osoby, było nas 7 osób, bez klimy w Igrane. Rezerwacja w czerwcu przez internet, przełom czerwca i lipca.


Dalej czekam na ofertę kwatery dla 2 osób za 26.5 euro w lipcu lub w sierpniu. :wink: :lol:

Pobyt 4 osób na kempingu Valkanela (na mojej parceli :wink: :lol:) w sierpniu , czyli w najdroższym okresie na Istrii - to ok. 10.5 euro ca dobę.

Kwatery w tej cenie w lipcu lub sierpniu blisko morza, z klimatyzacją i innymi wygodami nie znajdziesz na Istrii, bo o tym terminie i o tym regionie Chorwacji mówimy :!:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.09.2008 19:47

ziomek napisał(a):to fakt było kilka byków ale to powoduje zdenerwowanie i nieodparta chęć szybkiej odpowiedzi darkowi-1
pozdrawiam :lol:


Co nagle , to po diable :wink: :lol:

Pozdrawiam :papa:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.09.2008 20:03

Na Istri może i nie znajdzie kwatery za 26,5 , ale w innych regionach tak. Zawsze jest tak, że przy apartamentach gdzie wynajmuje się dla więcej osób są pokoje dla 2 osób, tak było w Igrane czy Silo. Gospodarze zgodzą się aby tylko wynająć. Oni też liczą i nie chcą miec pustostanu, oni chca zarobić choćby 1 euro. Nie mam problemu z kwaterami, chyba że ich po prostu nie ma bo są wynajęte. Trzeba tylko pochodzić.
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 14.09.2008 21:46

Widzę że rozmowa zeszła na Psy. Janusz ciekawie pisze dla wielu jest to elementarz wyjazdów do Chorwacji a tu Darek1 zaczyna jak zwykle coś udowodniać ale po co ? Ja jestem fanem Janusza bo dzięki jego postom i opisom po raz pierwszy pojechałem 5 lat temu do Chorwacji jak po sznurku. Odwalił tu kawał dobrej roboty. Czekamy na takie relacje planując gdzie to jechać w 2009. :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.09.2008 21:54

wlodek napisał(a):Widzę że rozmowa zeszła na Psy. Janusz ciekawie pisze dla wielu jest to elementarz wyjazdów do Chorwacji a tu Darek1 zaczyna jak zwykle coś udowodniać ale po co ? Ja jestem fanem Janusza bo dzięki jogo postom i opisom po raz pierwszy pojechałem 5 lat temu do Chorwacji jak po sznurku. Odwalił tu kawał dobrej roboty. Czekamy na takie relacje planując gdzie to jechać w 2009. :lol:



Kolego Włodku, kolega rzadko zaglada na forum to niech się nie spiera i nie wychwala do Pana Boga kolegę Janusza. Janusz swój chłop, niejednego kielicha ze mna dziabnął ale to nie oznacza, że nie mam mu udowadniać swojej racji. W końcu to demokracja na Croforum. Skoro mówię, że można wynając na 2 osoby za 26,5 w lipcu i sierpniu to można. Zyczę i koledze taka kwaterę, a nawet tańszą po 8,5 euro z klimatyzacją i sauną..
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.09.2008 22:09

wlodek napisał(a): Ja jestem fanem Janusza bo dzięki jego postom i opisom po raz pierwszy pojechałem 5 lat temu do Chorwacji jak po sznurku.


Dziękuję Włodku - ale 5 lat temu nie było mnie jeszcze na forum :lol:

Jechałeś wtedy do Chorwacji jak po sznurku korzystając z postów i opisów jakiegoś innego Janusza :wink: :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.09.2008 22:16

Janusz Bajcer napisał(a):
wlodek napisał(a): Ja jestem fanem Janusza bo dzięki jego postom i opisom po raz pierwszy pojechałem 5 lat temu do Chorwacji jak po sznurku.


Dziękuję Włodku - ale 5 lat temu nie było mnie jeszcze na forum :lol:

Jechałeś wtedy do Chorwacji jak po sznurku korzystając z postów i opisów jakiegoś innego Janusza :wink: :lol:



No proszę, kolega Włodek jeszcze nieprawdę poświadcza. Rzeczywiście Janusza 5 lat temu nie było na forum, chociaż w Chorwacji był już prawie 10 razy ( i to na Campingu pod namiotem - raz nawet w towarzystwie ślicznych obywatelek Czech, ale to już inna sprawa).
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 14.09.2008 22:48

Darek1 ilość postów nie świadczy o ilości wejść na Forum, korzystania z forum. Tylko mam takie spostrzeżenie , że Janusz tu się naprodukował i jak zwykle ktoś się znalazł i stwierdził "a ja to jeszcze lepiej potrafię zorganizować" to jak dzieci w piaskownicy co się chcą przekomarzać kto jest lepszy. Cenię Twoje rady, posty ale tu chyba to powinieneś odpuścić.


:wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 15.09.2008 08:57

Wyższość Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia :lol: nie o ceny tu chodzi przecież.

ok 350 dni spędzam w betonowych 4 ścianach więc urlop, chcę spędzić bliżej natury, im bliżej tym lepiej a to zapewnia mi camping ;)

Pozdrav :papa:

P.S. Podejrzewam, że Janusz ma tak samo jak ja :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.09.2008 09:18

Leszek Skupin napisał(a):

P.S. Podejrzewam, że Janusz ma tak samo jak ja :D


Dobrze podejrzewasz :lol:

Choć żona się powoli buntuje i coś o kwaterach przebąkuje :cry:

Ale jak zobaczy w necie kwatery - to znowu woli namiotowe ściany cztery :wink: :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 15.09.2008 12:20

Przecież chodzi o to, żeby mieć przyjemność z urlopu i każdy wybiera, to co mu odpowiada najbardziej i nie po to jest ta relacja, żeby dyskutować na ten temat :idea: tylko żeby poczytać, jak to Janusz wypoczywał na urlopie :wink: . Czekam na ciąg dalszy Januszu :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.09.2008 21:06

Campy w Cro są rewelacyjne pod względem wyposażenia, warunków "biwakowania", dostępu do atrakcji (jeśli ktoś lubi). Tylko zauważyłem, że u nas pokutuje stereotyp "kempingów polskich" tzn. polskie pole namiotowe z drewnianym wychodkiem, lasem iglastym, komarami, zapitymi turystami i wszechobecnym piaskiem z plaży w namiocie. Te lepsze campy hrvatskie to wisienka na torcie turystyki i dobrze z nich korzystać po rocznym siedzeniu w bloku z wielkiej płyty.

pozdrav
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 15.09.2008 21:30

darek1 napisał(a):50 m od morza

ale w pionie dla alpinistów... bywa :wink:

darek1 napisał(a):łazienka full

prywatny prysznic to jest to :wink: a czujesz klimat tego co miałem jeszcze obok domu?

darek1 napisał(a):można zamknąć drzwi i nikogo nie słychać

albo nas :wink:

A tak ogólnie to zgadzam się z Tobą Darek. Swego czasu co roku nad jakieś jezioro z namiotem jeździłem. Choć miło wspominam te czasy (liczy się towarzystwo), to bywało, że wymarzłem, zmokłem lub jak się przebił materac to było "suuuper wygodnie".
Gdyby teoretycznie nie siadło mi obecne autko na glebę i załadował bym to całe ustrojstwo związane z namiotem to może kiedyś chciałbym objechać Chorwację podobnie jak Leszek czy Janusz, beztrosko i bez tracenia czasu na szukanie kwatery codziennie w innym miejscu. Wiem, wiem - kup A6 i jedź bez znajomych.
Tym czasem już za wygodnicki i licząc kasę na zakup ekwipunku, dodatkowe zużycie paliwa przez ciężar, to ekonomicznie podchodząc do tego tematu, daję sobie z tym siana. Ma to swój urok niewątpliwie, ale przy cenie apartamentu 4os/50e/2pokoje, kuchnia, kibelek, no i własny prysznic hehe.. branie wszędzie dokumentów czy kluczyków, brak własnego grilla przy domu i co tam jeszcze jest... nie warto się w to bawić. Jak się nie weźmie kwatery w centrum Makarskiej to kontakt z naturą też jest.

Kupię kiedyś może kampera albo dodga z przyczepą, co praktyczniejsze, to zmienię zdanie, ale na razie stoję murem za Darkiem.

8)
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 15.09.2008 23:27

A do namiotu to może wejść pająk :!: A do pokoju to tylko wleci komar albo mucha :!:
To tyle w tej sprawie :wink: :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Istria 2008 - powrót do źródeł. - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone