Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
babiszado
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 02.08.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) babiszado » 03.02.2018 15:40

Janusz Bajcer napisał(a):
babiszado napisał(a):Postaram się was zawrócić lekko w stronę tytułu tego wątku. Orientujecie się, który bank ma w tym momencie promocję "bezpłatne wypłaty za granicą"? Mam konto w Credit Agricole i w ubiegłym roku niewielką ale jakąś jednak prowizję trzeba było zapłacić.

To też nie ten watek na to pytanie. :wink:


100% zgoda, natomiast jeśli pozwolić chłopakom dłużej rozmawiać o przecinkach, to za chwilę któryś śladem Lwa Rywina wyląduje w więzieniu za ciężką zbrodnię ;-) Z drugiej strony nierozważne korzystanie z kart bankowych może mieć duży wpływ na ostateczny koszt urlopu w Chorwacji.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.02.2018 15:44

Pisałem wcześniej, że ten wątek o kosztach jest do dyskusji o wszystkim. :wink:
Konkrety o cenach są w innym miejscu i tam dyskusji, takiej jak tutaj nie ma. :idea:
katarzyna93
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.02.2018
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) katarzyna93 » 06.02.2018 19:35

polecacie jakis hotel z dobra oferta dla rdzin z dziecmi ?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.02.2018 20:17

katarzyna93 napisał(a):polecacie jakis hotel z dobra oferta dla rdzin z dziecmi ?


Dziń dybry

Proszę zapoznać się z regulaminem.
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 06.02.2018 21:51

katarzyna93 napisał(a):polecacie jakis hotel z dobra oferta dla rdzin z dziecmi ?


Ja bym polecił lekturę forum. Straszne lenistwo niektórych ogarnia. Ja jak zaczynałem swoją przygodę z Chorwacją to pierwszy wyjazd zorganizowałem sobie bez zadania ani jednego pytania na forum bo po prostu tu wszystko jest napisane...Trzeba tylko poczytać. A ostatnio prawie co dzień widzę nowych użytkowników których pierwszy post to "Witajcie jadę pierwszy raz co polecicie"... No ludzie to już naprawdę męczące.

PS sorki ale musiałem bo już mnie spokojnego człeka to denerwuje...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107688
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.02.2018 22:03

toomas napisał(a):
katarzyna93 napisał(a):polecacie jakis hotel z dobra oferta dla rdzin z dziecmi ?


Ja bym polecił lekturę forum. Straszne lenistwo niektórych ogarnia. .

Lenistwo + niechlujstwo w pisowni. :roll:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 06.02.2018 22:07

katarzyna93 napisał(a):polecacie jakis hotel z dobra oferta dla rdzin z dziecmi ?

Ja nie będę taki jak przedmówcy i Ci dam, a co mi tam..
https://hotelzora-adriatiq.com/en/hotel-zora

:mrgreen:
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 06.02.2018 22:58

Cze!
Family Hotel Vespera w Mali Lošinj
pozdro
fly
...Używaj polskich znaków (chyba, że piszesz z zagranicy i masz zagraniczną klawiaturę)...


(⌐■_■)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 06.02.2018 23:15

katarzyna93 napisał(a):polecacie jakis hotel z dobra oferta dla rdzin z dziecmi ?

Nie byłem ale też se polece :wink:
http://www.solarishotelsresort.com
http://otochorwacja.pl/nocleg-13846-hot ... is-sibenik
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 07.02.2018 07:31

toomas napisał(a):
katarzyna93 napisał(a):polecacie jakis hotel z dobra oferta dla rdzin z dziecmi ?


Ja bym polecił lekturę forum. Straszne lenistwo niektórych ogarnia. Ja jak zaczynałem swoją przygodę z Chorwacją to pierwszy wyjazd zorganizowałem sobie bez zadania ani jednego pytania na forum bo po prostu tu wszystko jest napisane...Trzeba tylko poczytać. A ostatnio prawie co dzień widzę nowych użytkowników których pierwszy post to "Witajcie jadę pierwszy raz co polecicie"... No ludzie to już naprawdę męczące.

PS sorki ale musiałem bo już mnie spokojnego człeka to denerwuje...

Jak co roku zaczyna się wysyp świeżaków :D ,w kwietniu i maju obudzą się śpiochy i pierdzielnik pół roku na okrągło :D
schindler2
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 08.02.2018
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) schindler2 » 08.02.2018 18:10

Ja się w tego typu tematach doradzam znajomych. To jest bardzo dobre źródło wiedzy oraz informacji :)
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017
Re: Lublin-Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 13.02.2018 22:53

Majo napisał(a):którędy jechać żeby było najtaniej (samochód bez gazu i prawie 200koni)


Jakąś sprzecznośc tu widzę, skoro masz takie auto to parę złotych różnicy nie powinno ci sprawiać problemu.

No chyba że kupiłeś na wyrost i teraz kombinujesz jak obniżyć koszty eksplaoatacji ;)

Pisząę to, bo mi się przypomnial wpis z innego forum sprzed paru lat, gdzie gość sprowadził sobie z US Dodge Rama, a potem szukał na wyjeździe wakacyjnym najtańszych stacji, bo 6-litrowy silnik palił mu prawie 20 l/100km na trasie.
mari18
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.03.2016
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) mari18 » 15.02.2018 12:06

Ile potrzebuje wziąśc pieniędzy aby zobaczyć te atrakcje:
- wodospady Krka
- Omis-twierdza Śtarigrad i Mirabell
- Twierdza Klis
- Mostar-Blagaj-Kravica ( jaka waluta i ile )
- Dubrovnik - Mury-wzgórze Srd wjazd autem
Proszę w zaokrągleniu podać ceny za bilety i za parkingi. Z tego co się orientuje najdrożej będzie w Dubrovniku.

Ile natomiast mamy zagospodarować na samo paliwo ( auto w dieslu z 2010r)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15674
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Koszt urlopu w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.02.2018 12:49

mari18 napisał(a):Ile potrzebuje wziąśc pieniędzy aby zobaczyć te atrakcje:
- wodospady Krka
- Omis-twierdza Śtarigrad i Mirabell
- Twierdza Klis
- Mostar-Blagaj-Kravica ( jaka waluta i ile )
- Dubrovnik - Mury-wzgórze Srd wjazd autem
Proszę w zaokrągleniu podać ceny za bilety i za parkingi. Z tego co się orientuje najdrożej będzie w Dubrovniku.

Ile natomiast mamy zagospodarować na samo paliwo ( auto w dieslu z 2010r)

Ile osób? A wszelkie informacje są we właściwych watkach, trzeba zajrzeć i zsumować...to nie boli...
1. wodospady Krk - cennik tu http://www.np-krka.hr/stranice/price-list/37/en.html parking w zależności gdzie zaprujesz, założ 10kn/h - nie wiem ile godz. tam spędzicie

2. Omiś - twierdza Mirabell - coś 30kn/os, parking w zależności gdzie zaparkujesz, moze być free przed tunelem

4. Mostar - parking może być free - patrz w odpowiednim wątku, Blagaj - nie pamietam cen, Kravica - zajrzyj do odpowiedniego wątku - może być euro

5. Dubrovnik - srd wjazd free, parking free, kolejka - http://www.dubrovnikcablecar.com/
Mury: tu lub odpowiedni wątek https://www.wallsofdubrovnik.com/
Parking - w zależności gdzie, pod murami nawet 40 kn/godz., przy Jadrance - free, jest odpowiedni watek

Użyj wyszukiwarki: górny prawy gór strony - to nie boli
Majo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.01.2018
Re: Gdzie konkretnie kupić winietę

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majo » 15.02.2018 20:00

Wiesz,malinero...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 481
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone