Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3444
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 30.01.2018 09:25

A ja napisałem, że zaglądam do namiotu ???????? Wiesz... nie przyszło by mi do głowy by zaglądać komuś do talerza, do bagażnika i obserwować jakie robi zakupy w sklepiku 8O Czy po to jeździsz do Chorwacji :? Co za durne pytanie. Pospolity hejt. Widać, że nie bywasz na campie. To są/byli nasi sąsiedzi i widzimy się/rozmawiamy/pozdrawiamy na co dzień.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 30.01.2018 11:41

damianisko5 napisał(a):A ja napisałem, że zaglądam do namiotu ???????? Wiesz... nie przyszło by mi do głowy by zaglądać komuś do talerza, do bagażnika i obserwować jakie robi zakupy w sklepiku 8O Czy po to jeździsz do Chorwacji :? Co za durne pytanie. Pospolity hejt. Widać, że nie bywasz na campie. To są/byli nasi sąsiedzi i widzimy się/rozmawiamy/pozdrawiamy na co dzień.

Nie denerwuj się tak :wink: Masz rację - w Chorwacji nigdy nie byłem na campie, choć kiedyś często spędzałem tak urlop w naszym kraju.
Mój hejt (jak to nazywasz) wynika z tego, że mam alergię na ludzi, którzy wścibiają nos w nie swoje sprawy i sam czułbym się niekomfortowo, gdyby ktoś w ten sposób obserwował i oceniał mnie i moją rodzinę na wakacjach. Jeśli uważasz, że z mojej strony była to nadinterpretacja Twojego postu i czujesz się urażony to przepraszam :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.01.2018 12:00

Rysio napisał(a):Najpierw zgrzewki wody..

No widzisz...
Ale np. mój młody pił jeden, określony rodzaj wody mineralnej, której w Cro nie było szans kupić.
Tak, więc chcąc, nie chcąc musiałem te zgrzewki taszczyć jak Beduin do apartmana. :roll:
:mrgreen:
Czasem więc to nie jest krakusowatość, ale konieczność.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3444
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 30.01.2018 12:11

Ok, przeprosiny przyjęte. A życie na campie jest specyficzne. Dodam tylko, gwoli wyjaśnienia, że camp ma kilka hektarów powierzchni i cenimy go przede wszystkim
ze względu na ciszę i spokój. Nie ma potrzeby wbijać śledzi tuż obok śledzi sąsiada. A namiot to miejsce na nocleg. Cały czas spędza się na powietrzu i całe campingowe życie tak wygląda czyli poza szmatami namiotu. Życzę udanych wakacji. Pozdrawiam.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 30.01.2018 12:29

yzedef napisał(a):Mi natomiast po kilku już latach totalnie zbrzydła Rakija, nawet mam tego trochę w domu i tak stoi bez żadnych perspektyw (niektóre butelki już z 3 lata).

Przywieź na zlot, wszystko zniknie. :lol: :lol: :lol:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.01.2018 14:21

Mnie nie dziwi zabieranie zgrzewek wody czy nawet worka kartofli. Mnie nieco martwi zabieranie zgrzewek piwska czy licznych "mocniejszych trunków". Martwi mnie gdyż zawsze obawiam się trafienia na takich "oszczędnych" jako sąsiadów. Za dawnych czasów takiego pecha w PL mieliśmy notorycznie gdy to pijani sąsiedzi wpadali nam na namiot a do pijackich awantur w nocy przyjeżdżała Policja. Gdy zaczęliśmy wyjeżdżać na zagraniczne wakacje naście lat temu to takiego pecha raz mieliśmy i to na samym początku. Pijackie wrzaski, śmiechy, wulgaryzmy, bluzgi w stosunku do innych na próby uciszania. O zgrozo byli to również niestety rodacy. Od tego czasu unikaliśmy krajan jak ognia. W ostatnich latach jednak ten trend znacząco się odmienił i od lat na jednym campie w tym samym miejscu i terminie spotykamy coraz więcej NASZYCH i jest zwykle bardzo miło. My zwykle sporo z PL zabieramy. Dzienne zakupy w sklepach na śniadanie, obiad i kolacje mieszczą się zwykle w około 100kn na 2+1
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.01.2018 15:35

anakin napisał(a):
Rysio napisał(a):Najpierw zgrzewki wody..

No widzisz...
Ale np. mój młody pił jeden, określony rodzaj wody mineralnej, której w Cro nie było szans kupić.
Tak, więc chcąc, nie chcąc musiałem te zgrzewki taszczyć jak Beduin do apartmana. :roll:
:mrgreen:
Czasem więc to nie jest krakusowatość, ale konieczność.


Myślisz że by się odwodnił i zmarł z braku wody :?: :mrgreen:

Wiem, wiem dzieci są różne, ale chyba bym pizgnął w łeb jakby mi młoda z rodzajem wody mineralnej wymyślała. Rozumiem że woli pizze od kalmarów, ale jak jest podane to ma wybór: jeść albo nie jeść. Następna pora karmienia zgodnie z harmonogramem 8)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.01.2018 15:56

Rysio napisał(a):Myślisz że by się odwodnił i zmarł z braku wody :?: :mrgreen:

Podobno mój charakter :mrgreen: , więc śmiem twierdzić, że nie pił by nic.
A sprawdzać tego nie miałem zamiaru.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 30.01.2018 16:10

anakin napisał(a):
Rysio napisał(a):Myślisz że by się odwodnił i zmarł z braku wody :?: :mrgreen:

Podobno mój charakter :mrgreen: , więc śmiem twierdzić, że nie pił by nic.
A sprawdzać tego nie miałem zamiaru.

Ty na wakacjach dużo pijesz... tak przy okazji zapytam ?:)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.01.2018 16:20

Rysio napisał(a):
anakin napisał(a):
Rysio napisał(a):Najpierw zgrzewki wody..

No widzisz...
Ale np. mój młody pił jeden, określony rodzaj wody mineralnej, której w Cro nie było szans kupić.
Tak, więc chcąc, nie chcąc musiałem te zgrzewki taszczyć jak Beduin do apartmana. :roll:
:mrgreen:
Czasem więc to nie jest krakusowatość, ale konieczność.


Myślisz że by się odwodnił i zmarł z braku wody :?: :mrgreen:

Wiem, wiem dzieci są różne, ale chyba bym pizgnął w łeb jakby mi młoda z rodzajem wody mineralnej wymyślała. Rozumiem że woli pizze od kalmarów, ale jak jest podane to ma wybór: jeść albo nie jeść. Następna pora karmienia zgodnie z harmonogramem 8)


Witam w klubie tych co dają prosty i dobry wybór :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.01.2018 17:17

yzedef napisał(a):Ty na wakacjach dużo pijesz... tak przy okazji zapytam ?:)

Niemało, ale nie wszystko. :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.01.2018 21:07

Ja podobnie. Wody staram się unikać. Droga w Cro jak cholera :mrgreen:
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 30.01.2018 21:42

My to pikuś. Lipiec 2015, prom Jadrolinija Z Vodic do Sibenika, jakiś festiwal miejscowy na wyspie Zlarin lub Prvic. Wsiada kilkanaście osób , lokalesi. Każdy facet targa kilka kanistrów, plus namioty śpiwory itp. Myślę że pewnie woda mineralna lub ew. paliwo do kuchenki, może oliwa z oliwek. Na promie otwierają kanistry, rozlewają do kubków i muzyka i śpiewy pod takty wspomnień z wojny Ale na taki 2-3 dniowy wyjazd to tak lekko licząc to było 5litrów Rakiji na głowę. Szacun. A my się licytujemy zgrzewką piwa z Biedronki na 2 tygodnie.

Ale napiszę tak. Z alkoholem jeszcze nikt nie wygrał. Ale Polacy I Rosjanie toczą zażartą walkę i remisują. Może tylko Rosjanie i Ukraińcy?
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 30.01.2018 22:35

anakin napisał(a):Podobno mój charakter (...)

Znaczy typ: "na złość babci odmrozi sobie uszy"?
:lol:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.01.2018 22:38

boboo napisał(a):
anakin napisał(a):Podobno mój charakter (...)

Znaczy typ: "na złość babci odmrozi sobie uszy"?
:lol:

Znaczy typ - nie, to nie i uj ! :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 476
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone