Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 17.07.2019 13:38

leswac napisał(a)::D :D :D
ja podobnie jak co roku zamykam się w kwocie około 6.000 złotych.
rodzinka 3 osobowa ale 3 osoby dorosłe, nocleg apartament wielki pokój+kuchania+ łazienka+balkon na Adriatyk+parkin+tvsat+wifi to 70 euro za dobę.
w kwotę wliczam też oprócz noclegu winiety, paliwo, wydatki na miejscu i wszelkie inne.
fakt zabieram też sporo żywności ze sobą bo jestem hehehehe z Poznania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jedzenie zabrane ze sobą starcza nam na cały pobyt. na miejscu dokupujemy pieczywko, owoce, piwko, napoje i takie tam to co potrzebne.
dlaczego nie jeśli można w ten sposób zaoszczędzić.


Też uważam, ze na na to co można kupić w kraju po co wydawać za granicą. W końcu popieramy też naszą gospodarkę.
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 17.07.2019 13:42

Ja odnoszę wrażenie, że cześć osób chce po prostu "zaimponować" innym, że stać ich na to i na to.
Co do noclegów - można znaleźć w bardzo podobnym standardzie za 50€ i 100€ no ale...ja to będzie wyglądało, że spaliśmy w kwaterze za te 50€ :roll:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 17.07.2019 13:49

Fela napisał(a):Ja odnoszę wrażenie, że cześć osób chce po prostu "zaimponować" innym, że stać ich na to i na to.
Co do noclegów - można znaleźć w bardzo podobnym standardzie za 50€ i 100€ no ale...ja to będzie wyglądało, że spaliśmy w kwaterze za te 50€ :roll:


To też prawda. Ja nikomu nie imponuję i nie chcę imponować. Na Ciovo miałem kwatery po 67 zł od osoby za dobę w trzeciej linii na przełomie czerwiec lipiec 60 m od morza z widokiem na morze, z wielkim tarasem i wyposażeniem apartamentu we wszystko.
Ceny kształtują się różnie - trzeba szukać. Czy skorzystałem ze wszystkiego otóż nie. Grilla nie robiłem, specjalnie do konob nie chodziłem - jakoś dało radę.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 17.07.2019 13:58

Nie sztuką jest wydać 100 za coś co kosztuje 60
Sztuką jest kupić za 60 coś co kosztuje 100 :oczko_usmiech: :mrgreen:

Wychodzi na to ze my to dziady

45E za 2+1 w sierpniu

Znajomi co jadą z nami

45E za 2+2

:wink:
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 17.07.2019 14:01

leswac napisał(a)::D :D :D
ja podobnie jak co roku zamykam się w kwocie około 6.000 złotych.
rodzinka 3 osobowa ale 3 osoby dorosłe, nocleg apartament wielki pokój+kuchania+ łazienka+balkon na Adriatyk+parkin+tvsat+wifi to 70 euro za dobę.
w kwotę wliczam też oprócz noclegu winiety, paliwo, wydatki na miejscu i wszelkie inne.
fakt zabieram też sporo żywności ze sobą bo jestem hehehehe z Poznania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jedzenie zabrane ze sobą starcza nam na cały pobyt. na miejscu dokupujemy pieczywko, owoce, piwko, napoje i takie tam to co potrzebne.
dlaczego nie jeśli można w ten sposób zaoszczędzić.

A nie masz ochoty spróbować miejscowego sera? Wędlin? Miejscowej kuchni?? Cały rok wpierdzielasz ser Podlaski i pasztetową to chociaż na wakacjach zaszalej
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 17.07.2019 14:01

Post napisał(a) sito_zabrze » 17.07.2019 12:58

Nie sztuką jest wydać 100 za coś co kosztuje 60
Sztuką jest kupić za 60 coś co kosztuje 100 :oczko_usmiech: :mrgreen:

Wychodzi na to ze my to dziady

45E za 2+1 w sierpniu

Znajomi co jadą z nami

45E za 2+2

:wink:


My płacimy za 2 + 2(6 i 8 ) od 21.08 do 30.08 41€/doba to nawet na dziada się nie łapię :wink:

Dokładnie tak jak piszesz
Sztuką jest kupić za 60 coś co kosztuje 100 :oczko_usmiech: :mrgreen:
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 17.07.2019 14:04

599 napisał(a):często mam wrażenie że jest sporo "cromaniaków" którzy byli by nieszczęśliwi jeśli by zapłacili za "spanie" mniej jak 100Euro,
Fela napisał(a):Ja odnoszę wrażenie, że cześć osób chce po prostu "zaimponować" innym, że stać ich na to i na to.
Co do noclegów - można znaleźć w bardzo podobnym standardzie za 50€ i 100€ no ale...ja to będzie wyglądało, że spaliśmy w kwaterze za te 50€
A ja mam wrażenie, że niektórych "gryzie" gdy widzą, że ktoś wydaje na tę przykładową kwaterę x razy więcej niż oni sami.
Ale nie pomyślą, że każdy człowiek spędza urlop na swój sposób.
Jedni nie mogą sobie wyobrazić, że ktoś może cały dzień spędzić w schłodzonym pokoju, inni nie wyobrażają sobie leżenia plackiem na plaży.
Jeszcze inny potrzebuje samotni nad samym morzem.
Ja osobiście nie mam zbyt dużych wymagań jeśli chodzi o kwaterę, ale jeśli chodzi o plażę/zatokę to 1 obcy człowiek na 50 m plaży jest dla mnie "przeludnieniem" i nie wchodzę na taką, bądź ją opuszczam jeśli to ktoś inny doszedł.
Proste?
Chyba nie :?
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 17.07.2019 14:06

LUKI40 napisał(a):
leswac napisał(a):(...)

A nie masz ochoty spróbować miejscowego sera? Wędlin? Miejscowej kuchni?? Cały rok wpierdzielasz ser Podlaski i pasztetową to chociaż na wakacjach zaszalej

leswac napisał(a):Zawsze mam gratisy podczas pobytu. W ciągu całego pobytu zawsze mamy darmową kolacja, darmowy obiad wszystko przyniesione i zastawione na balkonie na gotowo tylko siadać i jeść, kilka butelek lepszego winka, śliwowica, wiśniowica też przynajmniej po flaszce, owoce, czasem sardynki, ryby grilowane i słodkie deserowe dodatki. praktycznie codziennie coś mamy nowego dostarczone do pokoju
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 17.07.2019 14:13

boboo napisał(a):
LUKI40 napisał(a):
leswac napisał(a):(...)

A nie masz ochoty spróbować miejscowego sera? Wędlin? Miejscowej kuchni?? Cały rok wpierdzielasz ser Podlaski i pasztetową to :D chociaż na wakacjach zaszalej

leswac napisał(a):Zawsze mam gratisy podczas pobytu. W ciągu całego pobytu zawsze mamy darmową kolacja, darmowy obiad wszystko przyniesione i zastawione na balkonie na gotowo tylko siadać i jeść, kilka butelek lepszego winka, śliwowica, wiśniowica też przynajmniej po flaszce, owoce, czasem sardynki, ryby grilowane i słodkie deserowe dodatki. praktycznie codziennie coś mamy nowego dostarczone do pokoju


Jakież to masz gratisy, od kogo bo nie bardo kumam :D Codziennie ?

:roll: :roll: :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2019 14:19

To tak jest do chwili gdy się obudzi :lol: :lol:
boboo
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 17.07.2019 14:20

leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 17.07.2019 14:23

witajcie
szczerze wam napiszę tak :
ja też nie miałem zamiaru komukolwiek imponować. nie jestem bogaczem - niestety, więc staram się zawsze aby koszty były jak najmniej dotkliwe. wcale się nie wstydzę tego że mi się nie przelewa i muszę ciułać cały rok na wakacje :( :( :(
te 70 euro za dobę dla mnie to dużo, ale za to jadę w piękne miejsce w super warunki domowe, piękna plaża i wszystkich miejscowych tam znam.
co do tego co napisał Łuki to też miejscowe kupujemy ale w małych ilościach, poza tym jak ktoś zauważył takie smaki i przysmaki mamy w gratisie od naszych Gospodarzy i nie są to małe ilości ale takie że czasem nie dajemy zjeść od razu... :P :P :P
dlatego zawsze zabieram prezenty z Polski aby się Gospodarzom odwdzięczyć.
:hut: :hut: :hut:
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 17.07.2019 14:25

Ural napisał(a):
boboo napisał(a):
LUKI40 napisał(a):
leswac napisał(a):(...)

A nie masz ochoty spróbować miejscowego sera? Wędlin? Miejscowej kuchni?? Cały rok wpierdzielasz ser Podlaski i pasztetową to :D chociaż na wakacjach zaszalej

leswac napisał(a):Zawsze mam gratisy podczas pobytu. W ciągu całego pobytu zawsze mamy darmową kolacja, darmowy obiad wszystko przyniesione i zastawione na balkonie na gotowo tylko siadać i jeść, kilka butelek lepszego winka, śliwowica, wiśniowica też przynajmniej po flaszce, owoce, czasem sardynki, ryby grilowane i słodkie deserowe dodatki. praktycznie codziennie coś mamy nowego dostarczone do pokoju


Jakież to masz gratisy, od kogo bo nie bardo kumam :D Codziennie ?

:roll: :roll: :roll:


no wiadomo że nie codziennie ale takich gratisów i niespodzianek jest sporo - no nie liczę tego......
chodzi mi ogólnie w ciągu całego naszego pobytu.
Ostatnio edytowano 17.07.2019 14:26 przez leswac, łącznie edytowano 1 raz
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 17.07.2019 14:26

boboo jak detektyw :lol:

Obrazek
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 17.07.2019 15:43

Ile w Chorwacji kosztuje fryzjer - męskie cięcie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 695
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone