Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 20.09.2012 10:10

janusz.w. napisał(a):
Joan65 napisał(a):
janusz.w. napisał(a):Ja nie mogę się zebrać do pisania o naszej tegorocznej Grecji... :( :oops:

pozdr


To bardzo proszę zbierz się w sobie i pokaż Grecję bo chodzi mi już mocno po głowie wyprawa niekomercyjna na Kretę...


Aaa jak Kreta to tu masz taki 'staroć' :wink: :
grecja-kreta-2007-t17500.html?hilit=kreta 2007

pozdr


Dzięki za linka. My raczej samolotem bo tylko we dwójkę i auto na miejscu wypożyczymy na 10-12 dni. W 1988 jeździliśmy stopem po Grecji (to były wakacje...studenckie czasy:D ) i najwyższa pora powrócić do Hellady.
Młodzież nasza ma już swoje plany i "staruszki dostały pozwolenie na samopas wakacyjny 2013". :wink:

Pozdrawiam cieplutko
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 20.09.2012 10:14

Szkoda że to już koniec , zaglądałam regularnie .

Mimo iż relacji z Hvaru , prawdziwy wysyp ostatnio , to wcale nie mam dość.
My tylko " zahaczyliśmy " o wyspę w ubiegłym roku , może kiedyś zakotwiczymy tam na dłużej ?

Pozdrawiam serdecznie - Iwona
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.09.2012 10:34

longtom napisał(a):Najważniejsze są te wspomnienia które się kłębią pod czaszką.
Szczególnie u dzieciaków.

Jeszcze Was zaskoczą za kilka, kilkanaście lat jakie szczegóły będą pamiętać :!:

pozdrowienia z Poznania :)


Już wspominają! Trochę mieszają się im te wyjazdy :) w sumie nie ma się co dziwić. Starszy chłopak ma siedem lat a sześć pobytów w Chorwacji zaliczonych :lol:

Pozdrowienia... na teraz z Wisły. :papa:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.09.2012 12:20

Dzięki ZoltaN za info. Rzeczywiście istna robinsonada, ale za to jaka piękna. Ja bym się może jeszcze do takiej formy przekonała (choć zimna woda w łazience to dla mnie kosmos jakiś :) ) ale obawiam się, że moich znajomych, którzy się zapowiadają na przyszły rok, ta forma niestety nie zadowoli. A szkoda.

Plitvice...czy ja w końcu do nich dotrę? Zawsze mi coś staje na przeszkodzie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.09.2012 12:24

Iwona75 napisał(a): My tylko " zahaczyliśmy " o wyspę w ubiegłym roku , może kiedyś zakotwiczymy tam na dłużej ?


Warto. Polecam.
Co do wysypu hvarskich relacji, to mam nadzieję, że jeszcze pojawią się nowe. Sam chętnie spokojnie pozaglądam.

Pozdrawiam.
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 20.09.2012 14:14

janusz.w. napisał(a):
ArliJ napisał(a):a relacja bardzo ciekawa, zdjęcia piękne, oddają dużo lepiej piękno Hvaru niż moje które własnie zrzuciłam z karty pamięci po powrocie 17-09 z 2 tyg. pobytu na Hvarze:).

Staraliśmy się też aktywnie spędzać czas ale sporo ograniczeń wynikało z wieku młodszej córki - 7 miesięcy, starsza 4-letnia byłaby pewnie zachwycona takimi jaskiniami, niestety do grot nie doatrliśmy.

Planowałam skrobnać własna relację ale pełno tu tych z Hvaru i pewnie nikt już by tam nie miał zapału zaglądać;).


Zdjęcia zrzucaj i pokazuj :!: Te z Krety, Korsyki i wcześniejszej Chorwacji były świetne :!:

pozdr


z takim dopingiem to już się zabrałam za pisanie :D

a co Plitvic...mieliśmy w planie w drodze powrotnej ale w sumie stwierdziliśmy ze może to za dużo dla naszych maluchów, zawitamy tam jak młode będą starsze.
tward
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 26.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tward » 20.09.2012 15:27

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Skończyły się wakacje, skończyła się Twoja relacja. Dynamiczna, pisana ze swadą, okraszona doskonałymi zdjęciami. Dziękuję, ci Mariuszu za chęci, wytrwałość i ogrom pracy włożony w to, by powstała taka perełka. Czytałem i oglądałem z wielką przyjemnością.

Pozdrawiam
tward
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 20.09.2012 16:44

Dziękuję za relację, miło mi było z Wami podróżować.

Pozdrawiam :)
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 20.09.2012 17:24

I ja pogratuluję udanych wakacji! :papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4910
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 20.09.2012 17:31

W moich oczach to wygląda tak...:
Ekipa super....... 8) .małolaty - niedługo będą lepsze od taty..... :wink:
Fotki extra....oglądam je po dwa razy......
Pokazałeś w wielu odsłonach inne oblicze wyspy.....oglądałem to tak....jakbym tam nigdy nie był.....
Dzięki za ekscytującą podróż... 8)

Jedyny minus tej relacji jest taki...... że się za szybko zakończyła....
:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.09.2012 18:21

tward napisał(a):Wszystko, co dobre szybko się kończy. Skończyły się wakacje, skończyła się Twoja relacja. Dynamiczna, pisana ze swadą, okraszona doskonałymi zdjęciami. Dziękuję, ci Mariuszu za chęci, wytrwałość i ogrom pracy włożony w to, by powstała taka perełka. Czytałem i oglądałem z wielką przyjemnością.


Dziękuję bardzo!

Może uda nam się kiedyś spotkać i wymienić spostrzeżenia dotyczące Chorwacji i nie tylko...? Chętnie skorzystamy także z Waszego, z tego co wiem, bogatego doświadczenia kempingowego.

Pozdrawiamy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.09.2012 18:23

Aguha napisał(a):Dziękuję za relację, miło mi było z Wami podróżować.


ARTUR_KOLNICA napisał(a):I ja pogratuluję udanych wakacji! :papa:


Wpisuję zbiorcze, co nie znaczy że słabsze: Wielki Dzięki! :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.09.2012 18:32

Witam!

CROberto napisał(a):Dzięki za ekscytującą podróż... 8)


... a ja dziękuję serdecznie za motywację w formie odwiedzin w tym miejscu.

CROberto napisał(a):Jedyny minus tej relacji jest taki...... że się za szybko zakończyła....


Kiedyś napisałem koledze buberowi, że ja już skończyłem, ale cieszę się, że jego relacja wciąż się posuwa... :lol: Jak widać nie wypadło to najlepiej... :wink: ... więc ja już skończyłem, ale cieszę się, że Twoja relacja wciąż idzie na przód!

Pozdrawiam.
Interseal M.
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 20.09.2012 20:01

Interseal napisał(a):

Z nowym dniem, choć z dala od Dalmacji nastroje były całkiem niezłe... :wink:

Obrazek



Nareszcie usmiechnieta buzia! :) Bo juz myslalam,ze masz strasznie powaznego syna!

Mariusz - relacja fantastyczna! Pokazales mi inne sciezki niz te,ktorymi przemierzylam "moj Hvar".... Dzieki!! :D

Pozdrawiam cieplutko!
Basia

:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.09.2012 20:52

Basiulinek napisał(a):Nareszcie usmiechnieta buzia! :) Bo juz myslalam,ze masz strasznie powaznego syna!


Raczej jest z niego z niego śmieszek... jakoś tak wypadł na tych zdjęciach poważnie.

Basiulinek napisał(a):Mariusz - relacja fantastyczna! Pokazales mi inne sciezki niz te,ktorymi przemierzylam "moj Hvar".... Dzieki!! :D


Dziękuję Basiu i pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Hvar 2012 - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone