Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hiszpania - Calella + Barcelona + Montserrat

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
Alexaa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alexaa » 06.06.2010 18:21

mutiaq wielkie dzięki za rozkład i za dodatkowe info :D niezmiernie się cieszę :D jeszcze raz bardzo dziękuję :*
orfik11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 28.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) orfik11 » 26.01.2011 09:33

Witam. Musze przyznać się, iż w tym roku najprawdopodobniej zamienię moją ukochaną Dalmację na miejscowość Cambrils na Costa Dorada. Wybieram się tam we wrześniu. Zaczynam się więc interesować tematem. Ląduję na lotnisku w Barcelonie na Terminalu 2. Coś tam udało mi się dowiedzieć o dojeździe z lotniska do tej miejscowości lecz za każdą podpowiedz będę wdzięczny. Ponadto mam zamiar udać się na wycieczkę do Barcelony i zobaczyć co nie co. W planie również Camp Nou chociaż Barcelona to nie jest mój klub ha ha. Może podpowiedzi jak się poruszać, jak się dostać. Ewentualnie czy macie wiedzę gdzie zaparkować samochód w Barcelonie/gdybym wypożyczył/ gdzieś na obrzeżach, bezpiecznie i na miejscach niepłatnych/czy takie są/ a dalej metrem. Pozdrawiam i dziękuję.
Poprzednia strona

Powrót do Hiszpania - España



cron
Hiszpania - Calella + Barcelona + Montserrat - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone