Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie, ile jedzenia, ile za paliwo-chce wiedziec wszystko...

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
alalat
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 02.06.2014
Gdzie, ile jedzenia, ile za paliwo-chce wiedziec wszystko...

Nieprzeczytany postnapisał(a) alalat » 02.06.2014 10:08

Witam wszystkich:)
w połowie lipca razem z mężem i synem wybieramy sie do Cro jest to nasz pierwszy wyjazd
i o Chorwacji wiem tyle co przeczytałam na waszym forum. Bardzo dużo się już dowiedziałam, ale chcę wiedziec jeszcze wiecej...Nie wiemy jeszcze gdzie dokładnie pojedziemy jak na razie myślimy nad okolicami Zadaru, ale chciała bym żeby to była raczej spokojna okolica i chociaz skrawek piaszczystej plaży. Jestem ciekawa co do jedzenia czy zabieracie duże zapasy żywności z domów, ile mniej więcej na paliwo i autostrady (jedziemy astra 3 silnik 1,6 benzyna) w jakich cenach są pokoje (dla rodziny zarabiającej nie duże pieniądze w Polsce :) )
Oglądając filmiki jesteśmy zachwyceni i juz nie możemy sie doczekac wyjazdu. Ciekawi mnie też jak wasze dzieci znosza podróż, nasz syn ma 5 lat i chyba jeszcze nie rozumie, że pojedziemy całą noc, obaw mam wiele...
ale dla takich widoków warto jechac tym bardziem, że Polskie morze mnie nie bawi...jedziemy z okolic Będzina wiec jeżeli będzie do kogo się podłączyc to było by super :) pozdrawiam
alalat
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 02.06.2014
Re: Gdzie, ile jedzenia, ile za paliwo-chce wiedziec wszystk

Nieprzeczytany postnapisał(a) alalat » 02.06.2014 10:22

Oj bardzo dziękuje:)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013
Re: Gdzie, ile jedzenia, ile za paliwo-chce wiedziec wszystk

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.06.2014 10:23

Paliwo+winiety-szykuj sie na wydatek do 1500zl.Jak zostanie-bedziesz na plusie :-D
Przy 3os.rodzinie za apartament licz sie z kwota 45 euro(w tej cenie juz powinnas miec klime)
alalat
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 02.06.2014
Re: Gdzie, ile jedzenia, ile za paliwo-chce wiedziec wszystk

Nieprzeczytany postnapisał(a) alalat » 02.06.2014 10:29

hmm te 45 euro to dosc dużo rezerwowac coś wcześniej, czy jechac w ciemno?
a to paliwo to juz w 2 strony tak :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie, ile jedzenia, ile za paliwo-chce wiedziec wszystk

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.06.2014 10:32

Czytaj FAQ, pytaj w istniejących tematach.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie, ile jedzenia, ile za paliwo-chce wiedziec wszystko...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone