Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie Diabeł nie może...to do Vodic pośle:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 11.10.2012 01:40

DZIEŃ 5. – Kto gra w karty, ten ma łeb obdarty

Pobudka i… deszcz. Leje cholera. Każdy chodzi przudżumiony. Jakoś tak… Piwko się otworzyło… Ktoś rzucił „Remik?”… No i się zaczęło. Siedem osób usiadło do okrągłego stołu. Siedem, bo jedna osoba usiadła przy stoliku obok, celem pracowania. Osz… bywa… nic nie poradzisz.
Dwie talie, jokery na bok i jedziemy. Piwko, karty, kupa śmiechu, deszcz za oknem. Tak Nam zeszło do wieczora:). Taki dzień też jest czasem potrzebny:). Wieczorem tylko przygotowaliśmy kolacyjkę częściowo składającą się z rybek, które jeden z kolegów nabył z samego rana od rybaków.

Obrazek

Rozpogodziło się troszkę, więc ustawiliśmy stoły na dworze. Jak tylko zasiedliśmy – deszcz wrócił… więc i My wróciliśmy do…piwko, karty, kupa śmiechu, deszcz za oknem:).
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 13.10.2012 15:19

Z Twojego zestawu zastępczego to tylko ostatni punkt u mnie się zgadza . . . " deszcz za oknem " :?
:wink:


Pozdrawiam
Piotr
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 13.10.2012 16:11

piotrf napisał(a):Z Twojego zestawu zastępczego to tylko ostatni punkt u mnie się zgadza . . . " deszcz za oknem " :?
:wink:


Pozdrawiam
Piotr



Chcesz powiedzieć, że nie pijesz piwka, nie grasz w karty i się nie śmiejesz??:)
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 14.10.2012 16:11

MRK napisał(a):
Planowany wyjazd z Katowic 31.VIII ok. 19.00

szkoda że jechaliście z poślizgiem ;)
my w tym terminie i dokładnie o tym czasie..........wystartowaliśmy :D



Fajna relacja ,super się czyta i ogląda
Pozdrawiam
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 15.11.2012 01:36

DZIEŃ 6. – Kra Kra Krka…

Nie leje… Jest dobrze… Znowu do samochodu… Kierunek Lozovac. Najpierw jednak musimy stanąć przy moście, którym to już przejeżdżaliśmy, ale zawsze mówiliśmy, że foty będziemy strzelać później… więc właśnie było „później”:).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dojeżdżamy do dużego parkingu, zostawiamy bolidy i ruszamy po zakup biletów. Moja żona już zwiedzała Krka i coś Jej cholera nie pasuje. Nie tak to wszystko wyglądało. Idziemy do kas… cena biletu mało ciekawa… ale… urlop przeca!! Ale zaraz… żona mówi, że płynęła statkiem i było to w cenie biletu! A tutaj należy zapłacić jeszcze raz tyle za rejs statkiem. Poza tym, aby wejść na teren parku, musimy najpierw wsiąść w autokar, który Nas zwiezie niżej… eeee…. To już w ogóle Jej nic nie pasuje. Wspominam, że przed zjazdem w to miejsce, był też drogowskaz na Skradin i przy nim też stało, że tam jest Krka:)… Wracamy do samochodów, zobaczymy co tam „dają”. Jedziemy!

Obrazek

„No tak, tutaj byłam” – tako rzecze Żonotustra! Reszcie też tu jakoś lepiej się oddycha. Wozy na parking i ruszamy do portu.

Obrazek

Dochodząc, dowiadujemy się, że statek właśnie odpływa, więc szybki bieg i już jesteśmy na miejscu. Płyniemy, chłodząc się zimnym piwkiem…

Obrazek

Obrazek

Żeberka…

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 15.11.2012 01:38

Wysiadamy, kupujemy bilety, dostajemy mapy i… co tu pisać, jak wszystko zostało powiedziane/napisane już… ruszamy do parku i focimy…

Obrazek

Naleśnika??? Niektórzy się skusili...

Obrazek

I standardzik... Skradinski Buk

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

"O, a tam płynęliśmy..."

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 15.11.2012 01:39

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I wracamy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A wieczorkiem… zaczęło się od kart i piwka, a skończyło… co tu dużo pisać… dla niektórych ten dzień skończył się o godz. 06.00 dnia następnego… dnia, w którym mieliśmy obrać kierunek Plitvice…
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 15.11.2012 02:41

DZIEŃ 7. – Ostatnia wieczerza

Pobudka dla niektórych, dla większości była straszna… Dzisiaj jest dzień, kiedy to mamy udać się do Plitvic, celem łażenia, znalezienia noclegu, po to, aby jutro wsiąść w samochody i wrócić z tego krótkiego wypadu. Żar z nieba się leje konkretny! Wody się chce jak diabli… pod każdą postacią… do gardła i na głowę:). Pytanie „co robimy?” nasuwa pierwszą odpowiedź „Jadran jak najszybciej”… gdzieś z tyłu głowy błąka się myśl o Plitvicach… Dopiero pytanie dokładnie sprecyzowane „co robimy z Plitvicami?” wywołuje te „tylne” myśli… z odpowiedzią „Eeeeee… olać”. Olaliśmy bez żalu. Następną razą:). Kierunek plaża i „nicierobienie”. Poniżej plaża, o której pisałem wcześniej. Przeważnie tutaj właśnie urzędowaliśmy. Część osób wybrała dzisiaj wycieczkę w stronę Tribunj, część jednak pozostała na tej właśnie plaży.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ale ile można leżec…

Obrazek

I tak zleciał ten dzień. Wieczorem jeszcze udaliśmy na ostatnie już lignije. Jedni wybrali takie…

Obrazek

…inni takie…

Obrazek

W drodze powrotnej do apartamentu, jeszcze kilka fotek, min. takich i tak kończy się ostatni pełny dzień w Vodicach. Jutro droga powrotna… która nie upłynęła bezproblemowo.

Obrazek
ziutt
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 791
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziutt » 15.11.2012 21:23

Mój pierwszy pobyt na Chorwacji to Pirovac,czyli bardzo niedaleko Vodic.Z sentymentem oglądam znajome tereny.
Za każdym razem kiedy oglądam zdjęcia z Chorwacji zaczynam nucić sobie to :)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 19.11.2012 01:26

Takie leniuchowanie też jest potrzebne :)

Pozdrawiam
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 21.11.2012 09:59

EithelAmarth napisał(a):Takie leniuchowanie też jest potrzebne :)

Pozdrawiam


Niby tak, ale ja lepiej odpoczywam robiąc jednak więcej rzeczy... a w szczególności zwiedzając jak najwięcej:).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.11.2013 14:18

jessssuuu ... jak można tak uciąć ... czy Tobie tak rzadko udaje się "zakończyć" ? Zrób coś z tym !

Ps. wprawdzie nakazałeś mi czytać ten wątek od środka, ale co tam ... zajrzałam i na początek. A tam ... 8O 8O 8O 8O 8O 8O ODESSA
No ludzie! Ja nie mogę ! To jakieś fatum!

Marek + łysy + MB + e-fajka + Odessa (w planach) ... echhh, te moje skojarzenia :lol:

PS. Ale coś jeszcze miało być o świętokrzyskim a linka brak. :?: Zapodaj, bo mi się nie chce szukać :lol:
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3854
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) MRK » 02.11.2013 02:51

Kenik napisał(a):
Marek + łysy + MB + e-fajka + Odessa (w planach) ... echhh, te moje skojarzenia :lol:




Wybacz, duże ilości meksykańskiej wody ognistej...możesz rozwinąć? Poprosze o te skojarzenia. I o rozwinięcie MB, bo teraz to już mi się burdel w głowie zrobił.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.11.2013 17:34

Poszło na priva.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.11.2013 22:09

MRK napisał(a):
Wybacz, duże ilości meksykańskiej wody ognistej..., bo teraz to już mi się burdel w głowie zrobił.


Donoszą mi, że jakoweś brednie wypisujesz w przyczółkach ... nie dziwota jak ktoś ma burdel w głowie ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Gdzie Diabeł nie może...to do Vodic pośle:) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone