Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 25.09.2009 15:00

e-lka napisał(a):
asikx napisał(a):
Relacje skąd..?


Heheheh
skądkolwiek :lol:



Może być z Placu Bankowego albo stacji metra Ratusz. Na nic więcej proszę nie liczyć :twisted:

Pozdrawiam
Rafał
tomag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 401
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomag » 25.09.2009 15:15

asikx napisał(a):
e-lka napisał(a):
asikx napisał(a):
Relacje skąd..?


Heheheh
skądkolwiek :lol:



Może być z Placu Bankowego albo stacji metra Ratusz. Na nic więcej proszę nie liczyć :twisted:

Pozdrawiam
Rafał



Dobre cokolwiek, tylko prosimy o ciekawe foty.
pozdrawiam Tomek
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 25.09.2009 16:50

asikx napisał(a):Może być z Placu Bankowego albo stacji metra Ratusz.

Dobre :lol:
Myślę, że od tego możesz zacząć :twisted:

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że teraz to my zaśmiecamy relację Ines :(.
Czas zakończyć tą polemikę.
I czekamy na Twą relację Rafałku.
Ostatnio edytowano 25.09.2009 17:11 przez e-lka, łącznie edytowano 1 raz
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 25.09.2009 17:01

e-lka napisał(a):Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że teraz to my zaśmiecamy relację Ines


Hm... My?

e-lka napisał(a):I czekamy na Twą relację Rafałku



Niedoczekanie...


EOT
RAfał
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 25.09.2009 17:41

asikx w takim razie w oczekiwaniu na moją relację, zacznij swoja chętnie poczytam :twisted:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.09.2009 23:08

No, pisz, pisz moja imienniczko. Na dworze zimno, jesień za pasem, a dzięki Tobie sercem powracamy do CRO i do lata.
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 26.09.2009 00:19

ines napisał(a):w oczekiwaniu na moją relację, zacznij swoja chętnie poczytam :twisted:

moją powoli klecę, trochę już wisi.
przyłączam się do cytelników bo widzę, że zwiedzaliśmy podobne okolice.
zobaczymy czy wrażenia będą podobne ;)
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 26.09.2009 16:11

Ines, nie żebym Cię poganiała... ale... pisz już dalej, coooo? :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.09.2009 17:28

martita napisał(a):Ines, nie żebym Cię poganiała... ale... pisz już dalej, coooo? :lol:


Spokojnie jeszcze 6 stron próśb o pisanie i będzie szło.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 26.09.2009 17:45

ines zawsze zachwalałaś Tucepi i co...posłuchałam Cię i pojechałam :D było super :!: :!: :!: wiec poczytam o Twojej tegorocznej podróży i kto wie.... :?: może pojadę :D
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 26.09.2009 22:50

Czekam na ciąg dalszy Pag to jeden z moich typów na wakacje 2010, także wszelkie informacje są cenne :lol:
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 26.09.2009 22:54

Ines a może jakieś namiary na apartament :?: :?: :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.09.2009 23:00

magdach7 napisał(a):Ines a może jakieś namiary na apartament :?: :?: :?:


Namiar jest na stronie nr 3 :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.09.2009 07:12

Rok temu Ines ruszyła z kopyta

W tym kompletna zmiana strategii...ale spokojnie,przed nami cala jesień,zima,wiosna,lato ...do września,by jej śladami ruszyć-kupa czasu ;)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 27.09.2009 11:42

3 września 2009r.

Obrazek

Rano pobudka i widok z tarasu mnie powala..przepiękny Jadran na wyciągniecie reki..cudnie, aż chce się żyć :)
Dziś postanawiamy pobyczyć się na plaży do godz. 14 i potem ruszamy na podbój wyspy :) Na plaży niewiele osób, jest dość przyjemnie...w wodzie sporo rybek, krabów i muszelek.Wreszcie leniuchowanie i odpoczynek :) Wieje lekki wiatr, piękne słonce, ah te widoki..bajka ! :)
Po 14 zbieramy się z plaży i kierunek w głąb wyspy Pag.
Dziś mamy ambitny plan, zobaczyć Mandre, Simiuni, Pag, Novalije i Lun.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Najpierw jedziemy na sam koniec wyspy do Lun, oczywiście nie możemy odmówić sobie fotek na sławnym punkcie widokowym na miasteczko Pag. Co prawda Velebit jest przykryty chmurami, ale widoki i tak są boskie...jestem zachwycona wyspą Pag :)

Obrazek

Obrazek

Pierwszy ogląd Pada na miasteczko Simuni i Mandre. Simuni, cicha spokojna mieścina, plaża kawałek dalej przy kempingu...jednak dość przyjemnie. Mandre-bardzo nam się podoba, jedyny minus to praktycznie brak porządnych plaż, choć nie jest aż tak źle... :) miasteczko jest bardzo ładne, cichutkie, ma swój klimacik..na pewno bardziej podoba mi się od Povljany, tyle, że tamta bije plażami na głowę Mandre :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

no nic spacerujemy promenada, focimy i zbieramy się dalej na Novalije i Lun... :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiście jedziemy sławetną droga przez Kolan...

Obrazek

Helen wspominała o niej w swojej relacji, oczywiście w Kolan zatrzymujemy się aby kupić ser :)

Obrazek

Obrazek

Wchodzimy do sklepu z serami, próbujemy i wwwwoww - ten ser jest niesamowity, bierzemy kawałek na skonsumowanie go w kwaterze :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po drodze widzimy tabliczkę na plaże Sv.Duh, wjeżdzamy, fajny zjazd, ile zakrętasów :) Rzeczywiście widok z plaży bardzo piękny...znów białe skały skąpane w Jadranie, eh..ślicznie..focimy i jedziemy dalej :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mijamy Novalije ( z góry wygląda dość przyjemnie, wyobrażałam sobie to miasteczko o wiele gorzej. Kierujemy się na Lun.
Droga dość dobra , wszędzie krzaki i zjazdy do małych mieścinek, co jakiś czas mijają nam owce, chodzą między sałakami i wyjadają źdźbła pewnie czegokolwiek :) między kamieniami i wysuszonymi krzakami, dużo tego nie jest :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wreszcie dojeżdżamy do sławnych drzew oliwnych, jak tu urokliwie, jedziemy wśród sosen, dźwięku cykad i dumnych drzew oliwnych należy to do bardzo przyjemnych chwil... jest tak pięknie, że postanawiam otworzyć nasz dach w autku i jadę sobie oglądając widoki przez gorę :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wreszcie dojeżdżamy do Lun. Miasteczko na końcu świata :) takie sprawia na mnie pierwsze wrażenie, ale jest dość przyjemnie...wysiadamy z auta, focimy, włóczymy się po wybrzeżu..życie jakby tu wymarło..choć nie, na mini plażach turystów trochę jest, sporo rejestracji polskich... można sie tu na pewno wyciszyć :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

hmmm...no nic wracamy, zahaczamy o centrum Novaliji i dalej w kierunku miasteczka Pag :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Słonce zachodzi powoli, także postanawiamy podjechać na plaże Zrće (tak z ciekawości obejrzeć klubowe klimaty :). Na plaży pusto, słuchać fajna muzykę klubową...plaża fajna-widoki znów boskie :) parasolki wyglądają bardzo malowniczo na tle Velebitu, także postanawiam zrobić tu sobie mini sesję zdjęciową :) Zaczyna bardzo mocno wiać, tak zresztą już będzie co wieczór do końca naszego pobytu na wyspie :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


15min nam wystarczy, wyjeżdżamy z plaży nie płacąc, kierujemy się na miasteczko Pag ...

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone