Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 05.10.2011 23:32

za tunelem pięknie...najlepsze winogrona jakie jadłam zerwałam właśnie tam :)
ale dla mnie za spokojnie :twisted: tym bardziej jeśli jedziesz w czerwcu :)
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 06.10.2011 22:06

ines napisał(a):za tunelem pięknie...najlepsze winogrona jakie jadłam zerwałam właśnie tam :)

Koleżanka płaciła za winogrona czy tak cichaczem zerwała:roll:
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 06.10.2011 22:23

ines napisał(a):za tunelem pięknie...najlepsze winogrona jakie jadłam zerwałam właśnie tam :)

No właśnie, właśnie a do tego w czerwcu winogron jeszcze nie będzie :wink:
Ale tak na poważnie, to z moich tegorocznych doświadczeń wynika, że z roku na rok "najazd" na Chorwację zaczyna się coraz wcześniej i kończy się coraz później, co najlepiej było widać po czerwcowych korkach w Macelj w tym roku.
Tak więc pytanie do bywalców tego regionu, jak sprawy mają się w czerwcu, czy Dalmatynska Kuca już działa i czy należy już teraz stresować się rezerwacją w tym terminie, czy też na spokojnie można jeszcze poczekać.
K
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2011 10:09

Anadingač na lipiec i sierpień, już praktycznie pełna. Oba domy.
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.10.2011 17:49

Krombocher , spokojnie , poljako ... damy radę :D :wink:
Anadingac , wcale nie jest takim ideałem jak go niektórzy malują .
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2011 18:08

mkm napisał(a):Krombocher , spokojnie , poljako ... damy radę :D :wink:

A kto twierdzi, że Anadingač jest ideałem? Po prostu pasuje wielu ludziom, znam tylko jedną osobę która była zawiedziona a wysłałem tam lub zabrałem ze sobą kilkadziesiąt. Siła tego miejsca są gospodarze, bo miejsc takich jak to są setki...
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 07.10.2011 18:23

Bocian napisał(a):

A kto twierdzi, że Anadingač jest ideałem? Po prostu pasuje wielu ludziom, znam tylko jedną osobę która była zawiedziona a wysłałem tam lub zabrałem ze sobą kilkadziesiąt. Siła tego miejsca są gospodarze, bo miejsc takich jak to są setki...

Muszę się pochwalić , że wysłałem tam też sporo ludzi ... wszystkim się podobało ... a jeden , to nawet poszedł w Twoje ślady i zaraził się na amen :wink:
asikx&rafikx
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx&rafikx » 07.10.2011 18:39

Bocian napisał(a):Anadingač na lipiec i sierpień, już praktycznie pełna. Oba domy.

Mnie się wydawało, że jak w lipcu powiem, że chcę rezerwować na następny sierpień - to mnie Bobo zabije śmiechem. Otóż nie. Nie byłam pierwsza 8O
I teraz wniosek, że całe szczęście mnie tknęło na miejscu - bo by była klapa jakbym się za rezerwowanie wzięła w listopadzie :D

Pzdr,
Aśka
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2011 18:41

asikx&rafikx napisał(a):
Bocian napisał(a):Anadingač na lipiec i sierpień, już praktycznie pełna. Oba domy.

Mnie się wydawało, że jak w lipcu powiem, że chcę rezerwować na następny sierpień - to mnie Bobo zabije śmiechem. Otóż nie. Nie byłam pierwsza 8O
I teraz wniosek, że całe szczęście mnie tknęło na miejscu - bo by była klapa jakbym się za rezerwowanie wzięła w listopadzie :D

Pzdr,
Aśka

Widziałem tajemniczy zeszyt Bobo :) Ma rezerwacje na 2013 :):) W przyszłym roku chyba bierzecie duży apartman zaraz po moim kumplu, emerycie ode mnie.
Pozdrav.
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.10.2011 18:44

mkm napisał(a):
Bocian napisał(a):

Muszę się pochwalić , że wysłałem tam też sporo ludzi ... wszystkim się podobało ... a jeden , to nawet poszedł w Twoje ślady i zaraził się na amen :wink:

Od jakiegoś czasu, dziele wakacje w Cro na dwie części, zwiedzam inne miejsca niż Pelješac i później jadę do Bobo. Po co mam szukać czegoś innego jak tam traktują mnie jak swojaka... :)
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.10.2011 21:05

Bocian napisał(a):...zwiedzam inne miejsca niż Pelješac i później jadę do Bobo. Po co mam szukać czegoś innego jak tam traktują mnie jak swojaka... :)

...doskonale znam to z autopsji, ale w moim przypadku byłby to czwarty raz na Korculę lub szósty, czy siódmy na Hvar :D

...do tej pory wzajemnie bardzo często dzwonimy do siebie, dzieląc się wspólnie radościami i smutkami, jednych i drugich bardzo polubiliśmy :D
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 08.10.2011 21:27

Ok - horvato, horvato, jak napomniał mnie pewien chorwat, gdy zbyt szybko zbiegałem do Pupnatskiej Luki:D
Kilka apartmanów już mi chodzi po głowie, tak więc jestem pewny, że damy radę
:wink:
Pozdrawiam
K
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 08.10.2011 22:23

majeczka napisał(a):
Bocian napisał(a):
...doskonale znam to z autopsji, ale w moim przypadku byłby to czwarty raz na Korculę lub szósty, czy siódmy na Hvar :D
:D

Czyli następnym razem Brac :?: :wink:
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.10.2011 20:43

krombocher napisał(a):
Czyli następnym razem Brac :?: :wink:

...kto wie? właśnie intensywnie nad tym myślę :D
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.10.2011 19:47

darek1 napisał(a):

Koleżanka płaciła za winogrona czy tak cichaczem zerwała:roll:

A jak Ci się Dareczku wydaje ?:) :twisted:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019