Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 03.10.2011 21:47

Krombocher , tutaj nie ma się co zastanawiać ... trzeba pojechać za tunel , a potem w lewo lub w prawo ... ale to już nie ma wiekszego znaczenia :wink:
Pozdrav .
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.10.2011 08:22

mkm napisał(a):Krombocher , tutaj nie ma się co zastanawiać ... trzeba pojechać za tunel , a potem w lewo lub w prawo ... ale to już nie ma wiekszego znaczenia :wink:
Pozdrav .

Dingac jest tylko jeden :) A za tunelem w prawo to raczej rowerem :)
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 04.10.2011 21:53

Rozumiem, że u źródła zostało wyjaśnione, że mamy Dingac, Borak i Potocine :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 08:19

Dingač to region a Borak to miejscowość.
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 05.10.2011 10:06

Dzięki za informację. Patrząc na stronę słynnej Villi Anadingac byłem przekonany, że Dingac to także "a small village on the Pelješac peninsula".
Pozdrawiam
K
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 12:28

krombocher napisał(a):Dzięki za informację. Patrząc na stronę słynnej Villi Anadingac byłem przekonany, że Dingac to także "a small village on the Pelješac peninsula".
Pozdrawiam
K

A z czego ta willa jest taka słynna? :lol:
Kiedyś Bobo określił mi dość dokładnie granice regionu Dingač, ale , że było to poparte spożywaniem owoców owego regionu to niedokładnie pamiętam :) Chyba od Podobuće do Trstenica.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 20:40

Bocian napisał(a):
krombocher napisał(a):Dzięki za informację. Patrząc na stronę słynnej Villi Anadingac byłem przekonany, że Dingac to także "a small village on the Pelješac peninsula".
Pozdrawiam
K

A z czego ta willa jest taka słynna? :lol:
Kiedyś Bobo określił mi dość dokładnie granice regionu Dingač, ale , że było to poparte spożywaniem owoców owego regionu to niedokładnie pamiętam :) Chyba od Podobuće do Trstenica.


Bobo się nie myli . To są granice uprawy słynnego Dingaca :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 20:44

Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):Krombocher , tutaj nie ma się co zastanawiać ... trzeba pojechać za tunel , a potem w lewo lub w prawo ... ale to już nie ma wiekszego znaczenia :wink:
Pozdrav .

Dingac jest tylko jeden :) A za tunelem w prawo to raczej rowerem :)


... jeszcze nigdy nie widziałem w prawo roweru :?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 20:52

mkm napisał(a):
Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):Krombocher , tutaj nie ma się co zastanawiać ... trzeba pojechać za tunel , a potem w lewo lub w prawo ... ale to już nie ma wiekszego znaczenia :wink:
Pozdrav .

Dingac jest tylko jeden :) A za tunelem w prawo to raczej rowerem :)


... jeszcze nigdy nie widziałem w prawo roweru :?

Dojechałeś samochodem do Podobuce? Jadąc w prawo za tunelem?
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 05.10.2011 20:54

Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):
Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):Krombocher , tutaj nie ma się co zastanawiać ... trzeba pojechać za tunel , a potem w lewo lub w prawo ... ale to już nie ma wiekszego znaczenia :wink:
Pozdrav .

Dingac jest tylko jeden :) A za tunelem w prawo to raczej rowerem :)


... jeszcze nigdy nie widziałem w prawo roweru :?

Dojechałeś samochodem do Podobuce? Jadąc w prawo za tunelem?

...co prawda w prawo, droga do komfortowych nie należy, jednak istnieje jeszcze inna opcja, od strony Orebica :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 21:05

Bocianie ... w lewo pisze Borak , a w prawo Potocine ... no chyba , że ostatnio zmienili na Podobuce :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 22:09

mkm napisał(a):Bocianie ... w lewo pisze Borak , a w prawo Potocine ... no chyba , że ostatnio zmienili na Podobuce :wink:

A, jeśli mówimy co jest napisane na tablicy, to jest zgoda :) Wcześniej była mowa o Podobuce, to tak się zasugerowałem :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 22:49

Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):Bocianie ... w lewo pisze Borak , a w prawo Potocine ... no chyba , że ostatnio zmienili na Podobuce :wink:

A, jeśli mówimy co jest napisane na tablicy, to jest zgoda :) Wcześniej była mowa o Podobuce, to tak się zasugerowałem :)


Zapamiętałem też , że senior Ivo obchodzi swoje urodziny 22 lipca ... warto tam wtedy być :D
Pozdrav ...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 22:57

Mnie się zdaje, że 25go ale mogę się mylić.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 23:03

Bocian napisał(a):Mnie się zdaje, że 25go ale mogę się mylić.

Całkiem możliwe ... imprezę zrobił przed urodzinami :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone