Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 03.10.2011 20:47

Krombocher , tutaj nie ma się co zastanawiać ... trzeba pojechać za tunel , a potem w lewo lub w prawo ... ale to już nie ma wiekszego znaczenia :wink:
Pozdrav .
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.10.2011 07:22

mkm napisał(a):Krombocher , tutaj nie ma się co zastanawiać ... trzeba pojechać za tunel , a potem w lewo lub w prawo ... ale to już nie ma wiekszego znaczenia :wink:
Pozdrav .

Dingac jest tylko jeden :) A za tunelem w prawo to raczej rowerem :)
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 04.10.2011 20:53

Rozumiem, że u źródła zostało wyjaśnione, że mamy Dingac, Borak i Potocine :wink:
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 07:19

Dingač to region a Borak to miejscowość.
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 05.10.2011 09:06

Dzięki za informację. Patrząc na stronę słynnej Villi Anadingac byłem przekonany, że Dingac to także "a small village on the Pelješac peninsula".
Pozdrawiam
K
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 11:28

krombocher napisał(a):Dzięki za informację. Patrząc na stronę słynnej Villi Anadingac byłem przekonany, że Dingac to także "a small village on the Pelješac peninsula".
Pozdrawiam
K

A z czego ta willa jest taka słynna? :lol:
Kiedyś Bobo określił mi dość dokładnie granice regionu Dingač, ale , że było to poparte spożywaniem owoców owego regionu to niedokładnie pamiętam :) Chyba od Podobuće do Trstenica.
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 19:40

Bocian napisał(a):
krombocher napisał(a):Dzięki za informację. Patrząc na stronę słynnej Villi Anadingac byłem przekonany, że Dingac to także "a small village on the Pelješac peninsula".
Pozdrawiam
K

A z czego ta willa jest taka słynna? :lol:
Kiedyś Bobo określił mi dość dokładnie granice regionu Dingač, ale , że było to poparte spożywaniem owoców owego regionu to niedokładnie pamiętam :) Chyba od Podobuće do Trstenica.

Bobo się nie myli . To są granice uprawy słynnego Dingaca :)
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 19:44

Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):Krombocher , tutaj nie ma się co zastanawiać ... trzeba pojechać za tunel , a potem w lewo lub w prawo ... ale to już nie ma wiekszego znaczenia :wink:
Pozdrav .

... jeszcze nigdy nie widziałem w prawo roweru :?
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 19:52

mkm napisał(a):
Bocian napisał(a):
Pozdrav .

Dojechałeś samochodem do Podobuce? Jadąc w prawo za tunelem?
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 05.10.2011 19:54

Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):
Bocian napisał(a):
Pozdrav .

Dojechałeś samochodem do Podobuce? Jadąc w prawo za tunelem?

...co prawda w prawo, droga do komfortowych nie należy, jednak istnieje jeszcze inna opcja, od strony Orebica :D
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 20:05

Bocianie ... w lewo pisze Borak , a w prawo Potocine ... no chyba , że ostatnio zmienili na Podobuce :wink:
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 21:09

mkm napisał(a):Bocianie ... w lewo pisze Borak , a w prawo Potocine ... no chyba , że ostatnio zmienili na Podobuce :wink:

A, jeśli mówimy co jest napisane na tablicy, to jest zgoda :) Wcześniej była mowa o Podobuce, to tak się zasugerowałem :)
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 21:49

Bocian napisał(a):
mkm napisał(a):Bocianie ... w lewo pisze Borak , a w prawo Potocine ... no chyba , że ostatnio zmienili na Podobuce :wink:

A, jeśli mówimy co jest napisane na tablicy, to jest zgoda :) Wcześniej była mowa o Podobuce, to tak się zasugerowałem :)

Zapamiętałem też , że senior Ivo obchodzi swoje urodziny 22 lipca ... warto tam wtedy być :D
Pozdrav ...
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 05.10.2011 21:57

Mnie się zdaje, że 25go ale mogę się mylić.
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 05.10.2011 22:03

Bocian napisał(a):Mnie się zdaje, że 25go ale mogę się mylić.

Całkiem możliwe ... imprezę zrobił przed urodzinami :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019