Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.09.2011 18:04

GRZECH 1 napisał(a):GRzech1, dziękuję za miłe słowa :)
Pag jest naprawdę niesamowity, na pewno się spodoba :) !
POzdrawiam Serdecznie :)

Wróciłem z Pagu kilka tygodni temu i muszę przyznać Ci rację ta wyspa coś w sobie ma ! Na pewno jest super fotogeniczna zdjęcia można robić bez końca ! Poza tym krajobraz jest naprawdę unikalny i robi duże wrażenie - kamienna słona pustynia. Może uda się zrobić jakąś fotorelację jeśli znajdę troszkę czasu. Pozdrowionka ! :lol:[/quote]

Super, że wyspa Pag ci się podobała :) POmyśl nad napisaniem relacji, chętnie zobaczę Twój Pag.... :twisted:
sztanga
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) sztanga » 28.09.2011 07:31

czy ja również mogę prosić jakieś namiary na Brać, w tym roku byliśmy na Pagu m. Metajna rewelacja ! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, pozdrawiam
anubis2423
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 29.09.2011 11:19

witam a może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka :P zastanawiam się już nad urlopem 2012.proszę o rady.konkretnie chodzi mi o plaże żeby nie była zbyt skalista z atrakcjami dla dzieci :P
gego
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 29.09.2011 13:38

anubis2423 napisał(a):witam a może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka

Trpanii

Zaraz obok masz plażę z hotelu "Faraon"

Pzdr.
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 29.09.2011 20:50

Anubis , zrób synkowi niespodziankę i uderz w serce Peljesca ... a Trpanj zostaw sobie na popołudniową wycieczkę :D
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 29.09.2011 21:52

anubis2423 napisał(a):witam a może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka :P zastanawiam się już nad urlopem 2012.proszę o rady.konkretnie chodzi mi o plaże żeby nie była zbyt skalista z atrakcjami dla dzieci :P

jaki miesiąc chcecie wybrać :)) ???
MWN
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 30.09.2011 08:09

Hej Inez, plaże nie zmieniają się ze zmianami pór roku:-)

Mogę jedną zapodać: jest na Korćuli w Lumbardzie. Piasek jest drobniutki i schodzi dość łagodnie do wody, co jest rzadkością. Połączenia z Orebića od przystani przy hotelach lub własnym autem do Dominće, choć to nie jest tanie. Na plaży są parasole i leżaki i mały imbis. Małym minusem jest kolor - szary a co za tym idzie dość mocno się nagrzewa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 01.10.2011 18:36

MWN napisał(a):Hej Inez, plaże nie zmieniają się ze zmianami pór roku:-)

Chyba IneS :twisted:
Żart nie wyszedł :) 8O :twisted:
MWN
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 02.10.2011 09:45

sorry (za Ines)...
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 02.10.2011 21:18

anubis2423 napisał(a):... może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka

...początkowo pomyślałam o Żuljanie, jednak bardziej klimatyczny na pewno jest Trstenik :D
...skoro jednak ma być Peljesac i wybierasz się z maluszkiem, to może Sreser, kilka lat temu bardzo cicha, spokojna miejscowość z dosyć szeroką plażą, dobrą dla dzieci. O ile pamiętam była tam również ślizgawka :wink:

http://www.apartmani-klj.com/poljski/peljesac.aspx
http://www.e-chorwacja.com.pl/photogall ... lbum_id=28

...ewentualnie Podobuce :D

http://www.podobuce-apartmani.com/morehr.html
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.10.2011 21:55

Podobuce ... Podobuce ... po trzykroć Podobuce :D
anubis2423
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 03.10.2011 07:54

no to teraz mam trudny orzech do zgryzienia :P tyle propozycji,będę miał co analizować w zimowe wieczory :P a miesiąc w którym pojadę to wrzesień.Chciałbym jeszcze dodać że oprócz plaży ważną rzeczą jest też cała infrastruktura,czyli sklepy restauracje,jakiś plac zabaw :P dzięki za pomoc widzę że na Cromaniaków zawsze można liczyć :P Aha jeżeli macie jeszcze inne propozycje do dawajcie :P im więcej tym lepiej :P :P :P pozdro
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.10.2011 08:14

anubis2423 napisał(a):no to teraz mam trudny orzech do zgryzienia :P tyle propozycji,będę miał co analizować w zimowe wieczory :P Aha jeżeli macie jeszcze inne propozycje do dawajcie :P im więcej tym lepiej :P :P :P pozdro

Czyli chcesz mieć jak największy orzech :wink: (kokosowy)
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2011 17:00

anubis2423 napisał(a):witam a może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka :P zastanawiam się już nad urlopem 2012.proszę o rady.konkretnie chodzi mi o plaże żeby nie była zbyt skalista z atrakcjami dla dzieci :P

hej :)
Kiedy zamierzacie jechać???
należy pamiętać, że w czerwcu i we wrześniu nawet większe mieściny są idealne do odpoczynku :)
z dzieckiem bardzo przyjazna jest Zuljana i Trstenik...
Podobuce dość malutkie jak dla mnie...
Orebic we wrześniu idealny...no i ta bliskość Korculi...
Seser tylko przejeżdżałam więc się nie wypowiem.
W mojej relacji masz zdjęcia tych mieścin, obejrzyj...
tu podobne pytanie:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=300 ... &start=195
cały Peljesac piękny...także gdziekolwiek spędzisz wakacje na pewno będzie tam cudownie
:D
krombocher
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 03.10.2011 20:28

majeczka napisał(a):
anubis2423 napisał(a):... może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka

...początkowo pomyślałam o Żuljanie, jednak bardziej klimatyczny na pewno jest Trstenik :D
...skoro jednak ma być Peljesac i wybierasz się z maluszkiem, to może Sreser, kilka lat temu bardzo cicha, spokojna miejscowość z dosyć szeroką plażą, dobrą dla dzieci. O ile pamiętam była tam również ślizgawka :wink:

http://www.apartmani-klj.com/poljski/peljesac.aspx
http://www.e-chorwacja.com.pl/photogall ... lbum_id=28

...ewentualnie Podobuce :D

http://www.podobuce-apartmani.com/morehr.html

Po prostu moje dylematy :wink: z tą różnicą, że zamiast września ma być czerwiec a latorośl będzie o rok starsza (3) i w genach ma też pociąg do kamienistych plaż :lol:
Jak na razie pod uwagę brałem Trstenik, jako dogodniejszy punkt do zwiedzania półwyspu, zwłaszcza przed sezonem, choć tak naprawdę się waham, czy swej przygody z Peljesacem od razu nie rozpocząć od Podobuce lub któregoś z Dingaców. :D
Pozdrawiam
K
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019