Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 26.09.2011 19:04

GRZECH 1 napisał(a):GRzech1, dziękuję za miłe słowa :)
Pag jest naprawdę niesamowity, na pewno się spodoba :) !
POzdrawiam Serdecznie :)


Wróciłem z Pagu kilka tygodni temu i muszę przyznać Ci rację ta wyspa coś w sobie ma ! Na pewno jest super fotogeniczna zdjęcia można robić bez końca ! Poza tym krajobraz jest naprawdę unikalny i robi duże wrażenie - kamienna słona pustynia. Może uda się zrobić jakąś fotorelację jeśli znajdę troszkę czasu. Pozdrowionka ! :lol:[/quote]

Super, że wyspa Pag ci się podobała :) POmyśl nad napisaniem relacji, chętnie zobaczę Twój Pag.... :twisted:
sztanga
Odkrywca
Posty: 93
Dołączył(a): 18.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sztanga » 28.09.2011 08:31

czy ja również mogę prosić jakieś namiary na Brać, w tym roku byliśmy na Pagu m. Metajna rewelacja ! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, pozdrawiam
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 29.09.2011 12:19

witam a może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka :P zastanawiam się już nad urlopem 2012.proszę o rady.konkretnie chodzi mi o plaże żeby nie była zbyt skalista z atrakcjami dla dzieci :P
gego
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1114
Dołączył(a): 13.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gego » 29.09.2011 14:38

anubis2423 napisał(a):witam a może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka



Trpanii

Zaraz obok masz plażę z hotelu "Faraon"

Pzdr.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 29.09.2011 21:50

Anubis , zrób synkowi niespodziankę i uderz w serce Peljesca ... a Trpanj zostaw sobie na popołudniową wycieczkę :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 29.09.2011 22:52

anubis2423 napisał(a):witam a może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka :P zastanawiam się już nad urlopem 2012.proszę o rady.konkretnie chodzi mi o plaże żeby nie była zbyt skalista z atrakcjami dla dzieci :P


jaki miesiąc chcecie wybrać :)) ???
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 30.09.2011 09:09

Hej Inez, plaże nie zmieniają się ze zmianami pór roku:-)

Mogę jedną zapodać: jest na Korćuli w Lumbardzie. Piasek jest drobniutki i schodzi dość łagodnie do wody, co jest rzadkością. Połączenia z Orebića od przystani przy hotelach lub własnym autem do Dominće, choć to nie jest tanie. Na plaży są parasole i leżaki i mały imbis. Małym minusem jest kolor - szary a co za tym idzie dość mocno się nagrzewa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 01.10.2011 19:36

MWN napisał(a):Hej Inez, plaże nie zmieniają się ze zmianami pór roku:-)


Chyba IneS :twisted:
Żart nie wyszedł :) 8O :twisted:
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 02.10.2011 10:45

sorry (za Ines)...
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 02.10.2011 22:18

anubis2423 napisał(a):... może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka


...początkowo pomyślałam o Żuljanie, jednak bardziej klimatyczny na pewno jest Trstenik :D
...skoro jednak ma być Peljesac i wybierasz się z maluszkiem, to może Sreser, kilka lat temu bardzo cicha, spokojna miejscowość z dosyć szeroką plażą, dobrą dla dzieci. O ile pamiętam była tam również ślizgawka :wink:

http://www.apartmani-klj.com/poljski/peljesac.aspx
http://www.e-chorwacja.com.pl/photogall ... lbum_id=28

...ewentualnie Podobuce :D

http://www.podobuce-apartmani.com/morehr.html
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.10.2011 22:55

Podobuce ... Podobuce ... po trzykroć Podobuce :D
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 03.10.2011 08:54

no to teraz mam trudny orzech do zgryzienia :P tyle propozycji,będę miał co analizować w zimowe wieczory :P a miesiąc w którym pojadę to wrzesień.Chciałbym jeszcze dodać że oprócz plaży ważną rzeczą jest też cała infrastruktura,czyli sklepy restauracje,jakiś plac zabaw :P dzięki za pomoc widzę że na Cromaniaków zawsze można liczyć :P Aha jeżeli macie jeszcze inne propozycje do dawajcie :P im więcej tym lepiej :P :P :P pozdro
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.10.2011 09:14

anubis2423 napisał(a):no to teraz mam trudny orzech do zgryzienia :P tyle propozycji,będę miał co analizować w zimowe wieczory :P Aha jeżeli macie jeszcze inne propozycje do dawajcie :P im więcej tym lepiej :P :P :P pozdro


Czyli chcesz mieć jak największy orzech :wink: (kokosowy)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.10.2011 18:00

anubis2423 napisał(a):witam a może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka :P zastanawiam się już nad urlopem 2012.proszę o rady.konkretnie chodzi mi o plaże żeby nie była zbyt skalista z atrakcjami dla dzieci :P


hej :)
Kiedy zamierzacie jechać???
należy pamiętać, że w czerwcu i we wrześniu nawet większe mieściny są idealne do odpoczynku :)
z dzieckiem bardzo przyjazna jest Zuljana i Trstenik...
Podobuce dość malutkie jak dla mnie...
Orebic we wrześniu idealny...no i ta bliskość Korculi...
Seser tylko przejeżdżałam więc się nie wypowiem.
W mojej relacji masz zdjęcia tych mieścin, obejrzyj...
tu podobne pytanie:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=300 ... &start=195
cały Peljesac piękny...także gdziekolwiek spędzisz wakacje na pewno będzie tam cudownie
:D
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 03.10.2011 21:28

majeczka napisał(a):
anubis2423 napisał(a):... może mi ktoś polecić jakąś miejscowość na peljasacu która będzie przyjazna dla 2 letniego smyka


...początkowo pomyślałam o Żuljanie, jednak bardziej klimatyczny na pewno jest Trstenik :D
...skoro jednak ma być Peljesac i wybierasz się z maluszkiem, to może Sreser, kilka lat temu bardzo cicha, spokojna miejscowość z dosyć szeroką plażą, dobrą dla dzieci. O ile pamiętam była tam również ślizgawka :wink:

http://www.apartmani-klj.com/poljski/peljesac.aspx
http://www.e-chorwacja.com.pl/photogall ... lbum_id=28

...ewentualnie Podobuce :D

http://www.podobuce-apartmani.com/morehr.html


Po prostu moje dylematy :wink: z tą różnicą, że zamiast września ma być czerwiec a latorośl będzie o rok starsza (3) i w genach ma też pociąg do kamienistych plaż :lol:
Jak na razie pod uwagę brałem Trstenik, jako dogodniejszy punkt do zwiedzania półwyspu, zwłaszcza przed sezonem, choć tak naprawdę się waham, czy swej przygody z Peljesacem od razu nie rozpocząć od Podobuce lub któregoś z Dingaców. :D
Pozdrawiam
K
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone