Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 08.10.2009 09:09

Ines zdjęcia przepiękne, relacja jak zwykle super ! :)
czekam na więcej..Korcula na Twoich zdjęciach bomba :twisted:

ps. Ciekawe gdzie Darek1 się ukrył, bo w innych relacjach szaleje a tu się nie pokazuje...hmmm, czyżbym stracił konkurenta ? :) ? 8O
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.10.2009 14:10

Bardzo ładne zdjęcia Korčuli :)
Masz rację, Ines, z roku na rok przybywa ludzi w tym pięknym mieście. Mamy porównanie z 2006 i 2008 rokiem. Teraz były prawdziwe tłumy; bardzo dużo Polaków, pewnie przypłynęli z Orebića. (Jestem ciekawa, czy we wrześniu w Orebiću też tylu Rodaków (?) Jak zatrzymaliśmy się w tamtejszym Konzumie, wszyscy dookoła mówili po polsku 8O)

Na szczęście po 22:00 Korčula się wyludnia, ale dopiero o tak późnej porze... Wtedy rozstawialiśmy statyw (jak wiele innych osób; śmieszny widok - ludzie ze statywami snujący się po starówce w nocy :D) i fociliśmy, fociliśmy...

Teraz czekam na Orebić :)
tadzikmal
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 17.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadzikmal » 08.10.2009 16:25

Kurcze, dopiero tu trafiłem.
Relacja super !!!
Tylko co wybrać na przyszły rok?
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.10.2009 19:58

We wrześniu 2008 w Korćuli tłok był znośny :)
Qrczę , inaczej tego określić nie mogę , bo sam byłem jego elementem :lol:
Jeżeli jednak ilość odwiedzających rośnie z każdym rokiem , to 8O :wink:
Pozdrawiam
lolek80
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 26.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolek80 » 09.10.2009 11:42

Ines pięknie, czekamy na więcej :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.10.2009 15:54

lolek80 napisał(a):Ines pięknie, czekamy na więcej :)


Nie bądż taki hej do przodu kolego Lolek. Żona wie, że kolega tak na forum mizdrzy się do koleżanek ???
miejski
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miejski » 09.10.2009 18:10

darek1 napisał(a):
lolek80 napisał(a):Ines pięknie, czekamy na więcej :)


Nie bądż taki hej do przodu kolego Lolek. Żona wie, że kolega tak na forum mizdrzy się do koleżanek ???


Ej, Darek, przecież wszyscy wiedzą, że gdzie Ines tam i Ty, to i Lolkowi też trochę wolno :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.10.2009 20:39

Trzeba jednak powiedzieć, że koleżanka Ines ma dar do pisania relacji i robienia uroczych zdjęc. Widać jak bardzo jest zaangażowana w relacjonowaniu swoich przygód. U niej nie ma prawa być dziennikarskiej fuszerki. Pozdrawiam

A tak apropo to koleżanka występowała w tym roku w Chorwacji w tej samej co w ubiegłym roku zielonej bluzce i czarnych spodenkach. W tym roku widzę, że częsciej chodzi w takiej bluzce brązowej z haftem. Do twarzy, do twarzy oczywiście. Pozdrawiam koleżankę mocno i gorąco.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 09.10.2009 20:42

miejski napisał(a):
darek1 napisał(a):
lolek80 napisał(a):Ines pięknie, czekamy na więcej :)


Nie bądż taki hej do przodu kolego Lolek. Żona wie, że kolega tak na forum mizdrzy się do koleżanek ???


Ej, Darek, przecież wszyscy wiedzą, że gdzie Ines tam i Ty, to i Lolkowi też trochę wolno :wink:



No bo mizdrzy się bez przerwy do dziewczyn rozprasza moją uwagę i denerwuje mnie ten ....... Lolek Bolek. Casanowa od siedmiu boleści.
miejski
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) miejski » 09.10.2009 21:10

darek1 napisał(a):A tak apropo to koleżanka występowała w tym roku w Chorwacji w tej samej co w ubiegłym roku zielonej bluzce i czarnych spodenkach. W tym roku widzę, że częsciej chodzi w takiej bluzce brązowej z haftem. Do twarzy, do twarzy oczywiście. Pozdrawiam koleżankę mocno i gorąco.


No widzisz, Lolek tego nawet nie zauważył. Rzeczywiście "Casanova od siedmiu boleści" :wink:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.10.2009 22:59

Danusiu, Agnieszko troszkę żałuje, że nie spędziliśmy wieczoru w Korculi, może rzeczywiscie poczułabym klimat tego miasteczka :) choć co wieczór widzieliśmy te urokliwe światełka z naszego tarasu :) jednak ceny w miasteczku Korcula w tym roku mnie powalały.. 8O

Mkm, dziękuję, że jesteś ze mną... :)

Anusiak75, my jechaliśmy w takim razie po was...co do komarów, hmm bylismy w tym samym czasie w tym samym miejscu i u nas żadnego raczej nie widziałam..także dziwne..u nas na pewno ich nie było, za to w tym roku w Cro dużo os..to mi najbardziej przeszkadzało :(

Interseal, heheh ja pitole :) co do Dubrovnika rzeczywiście 2lata temu już były tłumy ( zresztą tam to w sezonie to norma), co dopiero w tym roku....widocznie Cro z roku na rok staje się coraz bardziej pożądana :evil:

Lolek witaj, dziękuję za miłe słowa i zapraszam na dalszą cześć... :)

Tadzikmal dzięki za miłe słowa :) oj wybór jest ogromny....masz sporo czasu na myślenie..każdy wybór będzie dobry :D

Piotr , właśnie to...raczej nie za fajnie :evil: Serdecznie Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.10.2009 23:02

miejski napisał(a):
darek1 napisał(a):
lolek80 napisał(a):Ines pięknie, czekamy na więcej :)


Nie bądż taki hej do przodu kolego Lolek. Żona wie, że kolega tak na forum mizdrzy się do koleżanek ???


Ej, Darek, przecież wszyscy wiedzą, że gdzie Ines tam i Ty, to i Lolkowi też trochę wolno :wink:


heheh, Miejski witaj w mojej relacji :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.10.2009 23:03

darek1 napisał(a):Trzeba jednak powiedzieć, że koleżanka Ines ma dar do pisania relacji i robienia uroczych zdjęc. Widać jak bardzo jest zaangażowana w relacjonowaniu swoich przygód. U niej nie ma prawa być dziennikarskiej fuszerki. Pozdrawiam

A tak apropo to koleżanka występowała w tym roku w Chorwacji w tej samej co w ubiegłym roku zielonej bluzce i czarnych spodenkach. W tym roku widzę, że częściej chodzi w takiej bluzce brązowej z haftem. Do twarzy, do twarzy oczywiście. Pozdrawiam koleżankę mocno i gorąco.


Witaj Darku, ostatnio jesteś tu gościem...jednakże mi miło, że zaszczyciłeś swoją osoba moja skromną relacją :twisted:
Co do ubrań, no, no znasz się na rzeczy, heheh :) :twisted:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 10.10.2009 23:46

8 września 2009r.


Ranek wita nas cudownym słońcem, zresztą jak codziennie :) Widok w Orebic z naszego tarasu należy do najpiękniejszych w Cro... Cudne palmy, w dali Korcula i pobliskie wysepki..bomba..duży taras, śniadanko obowiązkowo przy tych wspaniałych widokach :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzisiejszy dzień spędzamy na plaży leniuchując :) około południa na naszej małej plaży mały ruch, ale po południu tyle ludków, że robi się ciasno..o nie musimy się ewakuować w inne miejsce..bierzemy nasze zabawki i przenosimy się ok. 400m dalej w stronę skałek, gdzie jest mini plażyczka i tam już do końca dnia się pluskamy :) Po opalaniu krótki spacer promenadą..


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wieczorkiem spacerek po Orebic i znów szok..tłumy..2 lata temu były pustki a teraz na promenadzie para za para, mnóstwo Polaków, w konobach ledwo miejsce można znaleźć :) spodziewałam się ciszy i spokoju, a tu istny kurort :) no może przesadzam, ale zagęszczenie bardzo duże... :( Jednak ok. 22 już robi się pusto i można podelektowac się spokojem :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wczoraj gdy wróciliśmy z Korculi nasi kochani gospodarze wręczyli nam 2litry czerwonego winka..pychotka..trzeba będzie je dziś spróbować. Także wieczór kończymy na tarasie, popijając czerwone pyszne winko.
Ostatnio edytowano 05.06.2011 01:59 przez ines, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.10.2009 00:00

Ah ten Orebić... :) .
Te dwa zdjecia plaży zrobione pod kątem 45 stopni z dwu stron na to samo miejsce (przy hotelu Indian z leżakami) to nasza plaża dokładnie -wręcz co do dnia - sprzed roku :).

Sv. Ilija też na swoim miejscu i deptak, który ciągnie się niemal do następnej wioski... i obala... i widok na Korcule... Wino lejące się strumieniami...Ahhh! :wink:

Poniosło mnie ze wspomnieniami :wink:
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dziki Pelješac, Zielona Korčula i Księżycowy Pag-6raz w Cro! - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone