Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Duzy hipermarket w drodze powrotnej (z PAG)

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
psycho144
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 26.07.2016
Duzy hipermarket w drodze powrotnej (z PAG)

Nieprzeczytany postnapisał(a) psycho144 » 19.08.2016 13:24

Ogladalem juz rozne tematy na forum - ale nigdzie nie moge doszukac sie czegos na wzor naszych duzyh sklepow...
Wiem, ze po drodze jeden mijalem (chyba nie daleko granicy) ktory byl obok autostrady, jednak nie moge sie doszukac, a jak wiadomo, latwo go bedzie pominac na autostradzie.
Moze to smiesznie zabrzmi, ale wraz z znajomymi szukamy czegos w miare duzego, gdzie bedzie mozna zakupic rozne rzeczy, ktorych oczywiscie nie ma u nas :) - a nie widzi nam sie wymiana pieniedzy.
Jakby ktos kojarzyl cos ciekawego - z gory dziekuje ! :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.08.2016 13:43

psycho144 napisał(a):Ogladalem juz rozne tematy na forum - ale nigdzie nie moge doszukac sie czegos na wzor naszych duzyh sklepow...
Wiem, ze po drodze jeden mijalem (chyba nie daleko granicy) ktory byl obok autostrady, jednak nie moge sie doszukac, a jak wiadomo, latwo go bedzie pominac na autostradzie.
Moze to smiesznie zabrzmi, ale wraz z znajomymi szukamy czegos w miare duzego, gdzie bedzie mozna zakupic rozne rzeczy, ktorych oczywiscie nie ma u nas :) - a nie widzi nam sie wymiana pieniedzy.
Jakby ktos kojarzyl cos ciekawego - z gory dziekuje ! :)


Sugerujesz, że po opuszczeniu Polski trudno jest znaleźć hipermarkety 8)
Interesująca teoria, w 100% nieprawdziwa

Nie piszesz, jaka jest wasza trasa powrotna do domu, więc nikt nie jest w stanie podać tobie adresy hipermarketów :!:
Nie piszesz, czy hipermarkety mają być w Chorwacji, czy też także w innych państwach.
Poza tym nie piszesz, co dla was się kryje pod nazwą "różne rzeczy, których oczywiście nie ma u nas".
Nie widzi wam się wymiana pieniędzy, więc chcecie kupować za złotówki :?:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 19.08.2016 14:06

psycho144 napisał(a):Ogladalem juz rozne tematy na forum - ale nigdzie nie moge doszukac sie czegos na wzor naszych duzyh sklepow...

No to masz problem - bo dużych jest więcej niż dużyh


psycho144 napisał(a):Moze to smiesznie zabrzmi, ale wraz z znajomymi szukamy czegos w miare duzego, gdzie bedzie mozna zakupic rozne rzeczy, ktorych oczywiscie nie ma u nas :) - a nie widzi nam sie wymiana pieniedzy.
Jakby ktos kojarzyl cos ciekawego - z gory dziekuje ! :)

W każdym dużym sklepie za granicą zapłacisz kartą, gorzej ze złotówkami, bo piszesz, że nie widzi Wam się wymiana pieniędzy.
crk64
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 01.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) crk64 » 31.08.2017 09:31

Czas mojego urlopu dobiega konca, a ze kolega nic sie nie dowiedzial i watek bez potrzeby zajmuje miejsce na forum, to moze warto by docierajac do niego po slowie klucz znalazl ktos cos uzytecznego.

Startuje z Murter kierujac sie na Jez. Plitwickie i w zaleznosci od traffick-ow na Zagrzeb, Graz... Szukam duzego marketu o ciekawych produktach w dobrej cenie, o ktore ciezej u nas (piwa regionalne, franck ziarnisty, lokalne miesiwo etc.)... Moim optymalnym targetem staje sie zatem ktorys z marketow w Zadarze: Kaufland, Interspar, Metro. Napiszcie prosze kilka slow o cenach i asortymencie, by dac obraz, gdzie sie czego spodziewac?
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 31.08.2017 11:22

W Zadarze jest zagłębie marketów, przy głównych arteriach stoją jeden obok drugiego, więc jest w czym wybierać. InterSpar, Kaufland, Tommy, Plodine, conajmniej dwa spore Lidle czynne do 23 oraz Konzum hipermarket w Mercator Centar na wprost InterSpara. Po wina wybrałbym się do Kauflanda, tam jest spory wybór, kilka regałów. Piw regionalnych, albo nie widziałem, albo nie zwracałem uwagi, poza Karlovacko, Ozujsko i innymi globalnymi markami. Wiadomo już od dawna, że wszystko raczej drożej niż w PL, najlepiej ściągnij sobie jakieś gazetki promocyjne ze stron tychże marketów i będziesz miał wszystko jak na dłoni :)
crk64
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 01.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) crk64 » 06.09.2017 17:30

Dzięki za info, trochę z pospiechu nie sprawdziłem spożywki w Metro, ale przez porównanie cen piwka, czy kawy w Kauflandzie i Metro wychodzi podobnie, choć widocznie taniej niż w Konzum/Tommy nad Adriatykiem np. cena 1kg ziarnistej kawy Franck to koszt 170 nie 200 kun.

Co do wina nie jestem jeszcze oblatany po dobrych winiarzach w Cro, więc wziąłem ich niewiele z Kaufland, ale znalazłem dobre w Lidl np. Plavac Barrique z winnicy Skaramuca za 40 kun... Bardziej wyskokowe alko tym roku sobie odpuściłem.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Duzy hipermarket w drodze powrotnej (z PAG)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone