Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cypr czy Teneryfa we wrześniu?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Raphal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 07.08.2002
Cypr czy Teneryfa we wrześniu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphal » 01.09.2009 11:14

Witam. Szukam lasta na wrzesień na przemian na easygo.pl i http://www.odlotowewakacje.com Trafiłem kilka świetnych cen. Ale nie mam pomysłu czy brać Cypr czy Teneryfę? Macie jakieś doświadczenia z tymi krajami we wrześniu?

Pozdrawiam
wielka.woda
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 09.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielka.woda » 01.09.2009 11:24

Bylem pare lat temu na Cyprze, ale w czerwcu.
Raphal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 07.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphal » 01.09.2009 11:35

Aha, zapominiałem dodać, że lecę z trzylatkiem, więc ważne są też temperatury i ilość głośnych Niemców i Angoli:) Im mniej tym lepiej..
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 01.09.2009 15:44

wielka.woda :D a czy Ty już wróciłeś z Cro :?: jeśli tak to jakie wrażenia :?: gdzie wkońcu"zakotwiczyliście " :?: :D
Pozdrawiam.
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1613
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 01.09.2009 16:11

Cypr (bo na Teneryfie byłam a lubię zmiany :wink: ).

A tak na serio nie wiem jak Twój 3-latek odnosi się do kwestii plażowania i taplania się w wodzie. Moim zdaniem na Teneryfie woda jest jednak dość chłodna w porównaniu do Morza Śródziemnego (Teneryfa to jednak ocean) - to moje subiektywne odczucie ale ja lubię jak woda w morzu jest ciepła jeśli mam się w niej taplać (choć wcale nie muszę tego robić). Dlatego jeśli taplanie się w morzu jest istotną częśćią urlopu chyba wybrałabym Cypr.

Druga kwestia, na którą zwróciłabym uwagę to czas podróży. Pewnie dla takiego dzieciaka im krócej tym lepiej.
exit
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) exit » 03.09.2009 21:34

Raphal napisał(a):Witam. Szukam lasta na wrzesień na przemian na easygo.pl i http://www.odlotowewakacje.com Trafiłem kilka świetnych cen. Ale nie mam pomysłu czy brać Cypr czy Teneryfę? Macie jakieś doświadczenia z tymi krajami we wrześniu?

Pozdrawiam


Zdecydowanie Teneryfa ,fakt ze ocean nie jest zbyt ciepły ale jesli plywasz na desce to rewelacyjne warunki.
Moc zwiedzania i atrakcji - dzieciak nie bedzie się nudził( aquaparki,safari,etc).
Wiek dziecka nieistotny - ja pierwszy raz lecialem kiedy syn miał 1,5 roku ( najwazniejszy wozek ,,parasolka,,) i tak latamy w kazde ferie zimowe ale ja to zakochany tak wogole w Hiszpanii i hiszpanach...-)))
Raphal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 07.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphal » 07.10.2009 09:50

Cześć wszystkim. Była Teneryfa :-) A gdzie wybieracie się na Sylwestra? Może coś podsuniecie? Ja się zastanawiam. Był ktoś może w Egipcie? Chociaż Sylwek bez mrozu i śniegu może być małym szokiem :-) Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2009 10:23

Raphal napisał(a):...... Był ktoś może w Egipcie? ...

Był ktoś ;-)
W dziale z relacjami z podrózy masz spis treści a tam m.in. to:
www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21633
Raphal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 07.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphal » 07.10.2009 10:37

Dzięki, już zerkam.

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Cypr czy Teneryfa we wrześniu?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone