Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie tylko Cromaniacki wielopak... ;)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 29.07.2015 21:06

Anai napisał(a):
Heh...
Zdjęć z samego campingu trochę mam i owszem... :mrgreen:

Jeśli natomiast chodzi o basen, to prawda jest taka, że ja dopiero niedawno dowiedziałam się, że on tam w ogóle jest :oczko_usmiech:

Nie mam pojęcia jak to możliwe, bo wydawało mi się, że wlazłam na tym campie w każdą dziurę ale na basen nie trafiłam... :roll: :lool:

Ahas no właśnie na fotkach nie wygląda on na przyjazny dla dzieci, ale miejmy nadzieję, że Jadran im wystarczy :D
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 29.07.2015 22:21

kroj napisał(a):To widok z Mostu Piaskowego na fragment murów miejskich z ok 1300 r...
Dzięki... :mrgreen:
kroj napisał(a):Wrocław jest piękny i magiczny :lol: ale co z tą Hrvatską??
Przyjdzie pora i na Cro :oczko_usmiech:

agata26061 napisał(a):Ahas no właśnie na fotkach nie wygląda on na przyjazny dla dzieci, ale miejmy nadzieję, że Jadran im wystarczy :D
Nie chciałabym Cię bynajmniej stresować, ale wzdłuż campingu są może 2 niewielkie (naprawdę niewielkie) zatoczki z kamykami i stosunkowo łagodnym zejściem do wody.
Poza tym campingowa plaża to skała/beton + drabinki do wody, bo od razu dość głęboko...
Plażę bardziej przyjazną dzieciom znajdziesz albo przy porcie w samym Segecie Vranjicy (camp jest na obrzeżu), albo za campingiem idąc w stronęTrogiru - ale tak czy siak trzeba się kawałek przejść...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 31.07.2015 09:38

Anai napisał(a):Nie chciałabym Cię bynajmniej stresować, ale wzdłuż campingu są może 2 niewielkie (naprawdę niewielkie) zatoczki z kamykami i stosunkowo łagodnym zejściem do wody.
Poza tym campingowa plaża to skała/beton + drabinki do wody, bo od razu dość głęboko...
Plażę bardziej przyjazną dzieciom znajdziesz albo przy porcie w samym Segecie Vranjicy (camp jest na obrzeżu), albo za campingiem idąc w stronęTrogiru - ale tak czy siak trzeba się kawałek przejść...


Obczajke zdjęc plaży też już poczyniłam i właśnie tak średnio zachęcająco to dla dzieciaków wygląda. Miałam nadzieję, że ten basen będzie dla nich ok, ale zobaczymy na miejscu, o ile się zdecydujemy na ten camp, bo inni też będą swoje racje na ten temat wypowiadac :D
Takie campy to dla mnie chyba najlepsza opcja w Chorwacji. Dwukrotnie byliśmy na campach i raz w apartmanie i póki co campy wygrywają :D Poszperam jeszcze ale w Dalmacji ten camping najbardziej obiecująco wygląda w sumie. Na Solarisie już byliśmy a na Zatonie ceny z kosmosu za noclegi w domkach, a o reszcie nie mam pojęcia (o ile jeszcze jakieś większe z domkami są)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 31.07.2015 11:38

agata26061 napisał(a):Obczajke zdjęc plaży też już poczyniłam i właśnie tak średnio zachęcająco to dla dzieciaków wygląda. Miałam nadzieję, że ten basen będzie dla nich ok, ale zobaczymy na miejscu, o ile się zdecydujemy na ten camp, bo inni też będą swoje racje na ten temat wypowiadac :D

Basen nie wygląda na bardzo głęboki a i w płytkim trzeba na dzieciarnię czasem spojrzeć ale w końcu obczaiłam gdzie konkretnie on jest - w związku z tym polecam knajpę przy której się znajduje. Ceny tam mają wprawdzie bardziej pod Niemców chyba ale żarcie? Mniaaam...

seget.jpg


agata26061 napisał(a):Takie campy to dla mnie chyba najlepsza opcja w Chorwacji. Dwukrotnie byliśmy na campach i raz w apartmanie i póki co campy wygrywają :D Poszperam jeszcze ale w Dalmacji ten camping najbardziej obiecująco wygląda w sumie. Na Solarisie już byliśmy a na Zatonie ceny z kosmosu za noclegi w domkach, a o reszcie nie mam pojęcia (o ile jeszcze jakieś większe z domkami są)

... ale chodzi Ci o domki - domki (drewniane w sęsie) czy o namioty willowe?
My w czerwcu (br) byliśmy na Polari w Rovinju - w Selectcampie wszystkie namioty zajęte a obok u konkurencji (Vacansoleil) zupełne pustki :oczko_usmiech:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 31.07.2015 12:08

491. ...
Obrazek

492. ...
Obrazek

493. ...
Obrazek

494. Jak widać ;P
Obrazek

495. Idę dalej...
Obrazek

496. Pod Arkadami...
Obrazek

497. ...
Obrazek

498. ...
Obrazek

499. No i doszłam... :P
Obrazek

W tym miejscu mój spacer po Wrocławiu się kończy...
Miałam wprawdzie ambitny plan coby wjechać na punkt widokowy w Sky Tower, ale kazali mi czekać ponad 2 godziny - to nie wjechałam :P

Jakby ktoś miał ochotę przejrzeć resztę wrocławskich zdjęć, których tu nie ma, to znajdzie je ---> TU
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.07.2015 15:04

Cześć. :)
Kłódeczki bardzo ładne, dwie wieże też, no i wogle całość, ale gdzie są krasnale?... :roll: :wink:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 31.07.2015 15:12

Mikromir napisał(a):Cześć. :)
Kłódeczki bardzo ładne, dwie wieże też, no i wogle całość, ale gdzie są krasnale?... :roll: :wink:
Heh...
Jakoś nie rzuciły mi się w oczy, ale...
Wrocław blisko - nadrobi się :oczko_usmiech:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 31.07.2015 19:28

Po majowym Wrocławiu było długo, długo nic... :?
... i dopiero w sierpniu udało się wyskoczyć na weekend, na camping do Pogorzelicy nad naszym ojczystym morzem.
Z pogodą nam się w zasadzie udało, tylko pierwszego dnia postraszyło groźnymi, burzowymi chmurami i ciut pokropiło.
Następne dni pogoda super, tylko jak zwykle drugiego dnia (już któryś raz z kolei w tej miejscówce :roll: ) trafiła nam się plaga meduz w morzu.
Poza tym Pogorzelica jest the best, ma szerokie plaże z białym piaseczkiem, a jak się odejdzie kawałeczek to nawet całkiem puste i dużo płycizn i innych łach - mielizn w sęsie, w morzu :)

Deszcz (porządny) złapał nas dopiero w dniu wyjazdu...
Ooo... jak my szybko zwiewaliśmy z punktu widokowego przed Międzyzdrojami :mrgreen:

500. Takie straszne chmurzyska przegoniły nas z plaży pierwszego dnia...
Obrazek

501. ... ale opad, że się tak wyrażę, był z nich stosunkowo niewielki :mrgreen:
Obrazek

502. ...
Obrazek

503. Tę traffkę już co niektórzy widzieli...
Obrazek

504. ...
Obrazek

505. Beach...
Obrazek
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2015 15:21

506. Prawie jak Jadran ;)
Obrazek

507. ...
Obrazek

508. ...
Obrazek

509. ...
Obrazek


Parę sunsetów...
(w zasadzie to jeden... :D)

510. ...
Obrazek

511. ...
Obrazek

512. ...
Obrazek

513. ...
Obrazek


514. ...
Obrazek

515. ...
Obrazek
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.08.2015 15:42

W tej relacji żadne zwierzę nie ucierpiało...
:twisted:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2015 15:53

FUX napisał(a):W tej relacji żadne zwierzę nie ucierpiało...
:twisted:
... a ucierpiało w jakiejś? :roll: :mrgreen:

Dumeza po zapozowaniu do zdjęcia (he, he, he..) wróciła do morza :oczko_usmiech:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.08.2015 19:36

Anai napisał(a):
FUX napisał(a):W tej relacji żadne zwierzę nie ucierpiało...
:twisted:
... a ucierpiało w jakiejś? :roll: :mrgreen:

Dumeza po zapozowaniu do zdjęcia (he, he, he..) wróciła do morza :oczko_usmiech:

w Twojej kuchni przeca :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a to parasolowe to takie jakby znajome ;)

Bałtyk do focenia jest super .... :)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2015 20:39

Bea.ta napisał(a):
Anai napisał(a):
FUX napisał(a):W tej relacji żadne zwierzę nie ucierpiało...
:twisted:
... a ucierpiało w jakiejś? :roll: :mrgreen:
w Twojej kuchni przeca :roll:

No jeśli w ten sposób do tego podchodzić to w tej relacji ucierpiało niejedno zwierzę... :roll: :mrgreen:
Choćby tu:
Anai napisał(a):299. Nasz obiadek się grilluje :lol:
Obrazek


Bea.ta napisał(a): a to parasolowe to takie jakby znajome ;)
No jak nie, jak tak :oczko_usmiech:

Bea.ta napisał(a):Bałtyk do focenia jest super .... :)
Szkoda, że głównie do focenia :?
W sobotę wróciłam z kolejnego krótkiego wypadu do jednego z nadbałtyckich kurortów - pierwszego dnia nawet ja, co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło, nie dałam rady się zanurzyć w Bałtyku.
Woda nie była zimna - była lodowata... Brrr 8O :evil:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 11.08.2015 20:42

Anai napisał(a): Szkoda, że głównie do focenia :?
W sobotę wróciłam z kolejnego krótkiego wypadu do jednego z nadbałtyckich kurortów - pierwszego dnia nawet ja, co mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło, nie dałam rady się zanurzyć w Bałtyku.
Woda nie była zimna - była lodowata... Brrr 8O :evil:

Ja tam 600 - 700km ... zależy gdzie bym jechała a do najbliższego punktu krioterapii mam 3km ... więc ;)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2015 20:57

Bea.ta napisał(a):... a do najbliższego punktu krioterapii mam 3km ... więc ;)
To zrób tam takie pienkne zdjęcia :P :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie tylko Cromaniacki wielopak... ;) - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone