Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cro - second starcie, czyli pierścionkowa misja...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.03.2014 17:46

kamienie z Paškiego trokuta to ja w kolanach miałem powbijane od klęczenia.... :mrgreen:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 03.03.2014 17:59

sviva napisał(a):kamienie z Paškiego trokuta to ja w kolanach miałem powbijane od klęczenia.... :mrgreen:

to może nie Obcy :roll: go zrobili, tylko klęczący pierścionkowcy?? :)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.03.2014 18:14

Bea.ta napisał(a):
sviva napisał(a):kamienie z Paškiego trokuta to ja w kolanach miałem powbijane od klęczenia.... :mrgreen:

to może nie Obcy :roll: go zrobili, tylko klęczący pierścionkowcy?? :)


Zachodzi takie prawdopodobieństwo... :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.03.2014 18:31

sviva napisał(a):kamienie z Paškiego trokuta to ja w kolanach miałem powbijane od klęczenia.... :mrgreen:


E tam, takie dolegliwości......najlepsze przed Tobą :mrgreen:


:oczko_usmiech:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 03.03.2014 19:24

Dopiero dziś namierzyłem twoją relację, ale po kilku pierwszych postach już wiem, że mi się spodoba. Zasiadam zatem do czytania. Postaram się jeszcze dziś nadrobić zaległości. :D :D

7 stron później....

No i już nadrobiłem! Kapitalnie się to czyta! Tak trzymaj! Dodaję do ulubionych i czekam na cd.

Co do pierścionka, to jako małżonek z 15-letnim stażem, waham się, czy Ci gratulować, czy współczuć.

Wybierz sobie :mrgreen: :mrgreen:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.03.2014 23:11

CROberto napisał(a):
sviva napisał(a):kamienie z Paškiego trokuta to ja w kolanach miałem powbijane od klęczenia.... :mrgreen:


E tam, takie dolegliwości......najlepsze przed Tobą :mrgreen:


:oczko_usmiech:


Choinka... gejem być bolesne ;P żonę mieć jeszcze bardziej bolesne... chyba sobie chomika kupię..;) p.s. witam ;)

Raul73 napisał(a):Dopiero dziś namierzyłem twoją relację, ale po kilku pierwszych postach już wiem, że mi się spodoba. Zasiadam zatem do czytania. Postaram się jeszcze dziś nadrobić zaległości. :D :D

7 stron później....

No i już nadrobiłem! Kapitalnie się to czyta! Tak trzymaj! Dodaję do ulubionych i czekam na cd.

Co do pierścionka, to jako małżonek z 15-letnim stażem, waham się, czy Ci gratulować, czy współczuć.

Wybierz sobie :mrgreen: :mrgreen:


wybieram bramkę nr 3 ;) witam ;)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.03.2014 23:19

No to jadę dalej z moją epopeją. Następny dzień po mojej misji pierścionkowej mieliśmy udać się na Plitvickie Jeziora. Wszystko ustalone, kto kieruje, kiedy wyjazd... i co? kierowca tak się nawalił, że przez tydzień bym mu auta nie dał... Wiadro wódki wypił i jeszcze powiedział, że to nasza wina bo mu okazję stworzyliśmy to opijał ;) Jako, że Plitvice w tym dniu mogłem co najwyżej w google maps obejrzeć postanowiliśmy, że znowu pojeździmy trochę tymi małymi piździkami po wyspie. Tym razem pojechaliśmy w stronę Metajny, Paškiego Trokuta i jakiejś fajnej konoby.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 03.03.2014 23:35

Polecam taką formę zwiedzania. Po tych krętych chorwackich uliczkach rozpędzić to ustrojstwo do 45 km/h to istne szaleństwo. Powyżej 100 kg masy bez dobrej pary lećków też nie radzę się w to pchać bo nie będzie czym się pod górę odpychać. Pozwalają jednak być mobilnym i w ciągu dnia dojechać do tylu miejsc - patrz stacje benzynowe bo palą niemiłosiernie - do których piechotą ni choinki by się nie doszło...
Toteż tak sobie jeździliśmy od plaży do plaży, od kamycka do kamycka, od konoby do konoby, że nas ta podróż tak zmęczyła jak nic wcześniej ;)
Zacumowaliśmy do naszego domku i poszliśmy spać...
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 03.03.2014 23:41

sviva napisał(a):
CROberto napisał(a):
sviva napisał(a):kamienie z Paškiego trokuta to ja w kolanach miałem powbijane od klęczenia.... :mrgreen:


E tam, takie dolegliwości......najlepsze przed Tobą :mrgreen:


:oczko_usmiech:


Choinka... gejem być bolesne ;P żonę mieć jeszcze bardziej bolesne... chyba sobie chomika kupię..;) p.s. witam ;)


Rosfaliłeśmnie..... :lool:

Btw.
Chomik tani w utrzymaniu ,ale nie bierz bo krótko żyją i wiesz.......zaraz łzy......i też ból... :mrgreen:

Z przyjemnością zaglądam 8)
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 04.03.2014 10:02

Ludzie, do wesela 3,5 miesiąca a Wam się teraz na straszenie zebrało??:D Trzeba było nas w szkołach uczyć jak żyć :D Powiem tak - gotować zbytnio nie umiem - prasowanie też tajemna sztuka - oglądać ckm-y całe życie to też nie to - jestem gotów zaryzykować i się ożenić...
Najwyżej później będę takie dobre rady udzielał innym jak wy...
P.S. Wasze żony maja konto na cropli?? :hut:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 04.03.2014 18:56

sviva napisał(a):Ludzie, do wesela 3,5 miesiąca a Wam się teraz na straszenie zebrało??:D Trzeba było nas w szkołach uczyć jak żyć :D Powiem tak - gotować zbytnio nie umiem - prasowanie też tajemna sztuka - oglądać ckm-y całe życie to też nie to - jestem gotów zaryzykować i się ożenić...
Najwyżej później będę takie dobre rady udzielał innym jak wy...
P.S. Wasze żony maja konto na cropli?? :hut:


Ja zaryzykowałem i nie żałuję 8)

Powodzenia :mrgreen:

Moja żona ma konto no cro.pl i kiedyś zaczytywała się w relacjach.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 04.03.2014 19:25

sviva napisał(a):P.S. Wasze żony maja konto na cropli?? :hut:



Moja nie ma - i wcale jej nie namawiam :D :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 04.03.2014 19:48

sviva napisał(a):Ludzie, do wesela 3,5 miesiąca a Wam się teraz na straszenie zebrało??:D


Dobra :!: masz rację trzeba wychamować, bo w koszta poszedłeś :mrgreen:
Na samą" misję w ciemno "trochę poszło :mrgreen: o niepowtarzalnych "paskich brylantach" nie wspomnę..... 8O

Btw
Kiedyś Daniec się chwalił że on w domu wszystko może - pozmywać.....odkurzyć.....śmieci wynieść.....
już wszystkiego nie pamiętam, ale o wiele więcej mógł ....... :oczko_usmiech:
tak to czasem bywa... :oczko_usmiech:

To już na poważnie :
Wszystkiego dobrego
Obrazek 8)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.03.2014 20:21

Piter_M napisał(a):
sviva napisał(a):...
P.S. Wasze żony maja konto na cropli?? :hut:


Ja zaryzykowałem i nie żałuję 8)

Powodzenia :mrgreen:

Moja żona ma konto no cro.pl i kiedyś zaczytywała się w relacjach.

To wszystko wyjaśnia ;-)

sviva napisał(a):Ludzie, do wesela 3,5 miesiąca a Wam się teraz na straszenie zebrało???


Czyżby 14czerwca???
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.03.2014 20:34

sviva napisał(a):Ludzie, do wesela 3,5 miesiąca a Wam się teraz na straszenie zebrało??:D


To, że tak powiem.....de last bell :roll: :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Cro - second starcie, czyli pierścionkowa misja... - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone