Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo - Mastrinka ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zmasz
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 05.07.2007
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmasz » 21.02.2013 20:39

Mam mieszane odczucia po pobycie w tej miejscowości.
Plaże takie sobie, woda w skali 1 do 10, może 6.
Najbardziej dokuczały problemy komunikacyjne, sławny most w Trogirze.
Wyprawa gdziekolwiek wiązała się z staniem w korkach.
Apartamenty w 3,4,5 rzędzie od morza to wyprawa na plażę ze stromej górki, a powrót to dopiero nie lada wyczyn.

Jeżeli masz konkretne pytania to z chęcią odpowiem. :D :papa: :hut:
bozena41
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.02.2013
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozena41 » 21.02.2013 21:48

Mam ten komfort że dopiero po konsultacjach z Wami wybiorę miejscowosc na Ciovo( bo co do tej wyspy decyzja zapadła) w gre wchodzi więc jeszcze Okrug Gornyj , i Slatine.Wię prosze o rady i sugestie.Za wszelkie uwagi i rady z gOry Ci dziękuje.
bozena41
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.02.2013
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozena41 » 22.02.2013 16:26

a może Okrug Górnyj? doradzcie
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.02.2013 19:38

Mastrinka mi również nie przypadła do gustu
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 22.02.2013 20:31

bozena41 napisał(a):a może Okrug Górnyj? doradzcie

Wygoogluj Ap. Cornelia w Okrug Gornji, byliśmy tam w 2008 roku.
Blisko do plaży, czyściutko, po lewej stronie pomarańczowy dom w drugim rzędzie http://goo.gl/maps/C1wOd

Obrazek Obrazek Obrazek
bozena41
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.02.2013
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozena41 » 22.02.2013 21:40

Piękne dzięki. znalazłam na =reklama= kilka ciekawych domków. Chyba odpuszczę sobie tę Mastrinkę.Macie może jakieś doświadczenia związane z tym biurem/?
bozena41
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.02.2013
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozena41 » 24.02.2013 14:16

a był ktoś moze w Seged Vranjica?
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008
Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 24.02.2013 15:03

Jak MASTRINKA to do Leona > http://www.uleona.com/

Jak lubisz betonowe półki Okrug Gornji to może villa Zdenka. Nowy dom przy samej wodzie.
Zjazd pod dom
izydar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.02.2013
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) izydar » 24.02.2013 20:22

Wyspa Ciovo = hmm. Ładne miejsce. I tyle.
Ja pojechałem nieświadom pewnych niedogodności.
Jeżeli nastawia się ktoś na zwiedzanie (a trudno wysiedzieć w tym 1 miejscu np.10 dni) to ODRADZAM.
Wjazd i wyjazd z wyspy (1 mostem) zajmuje 1-1,5h w 1 stronę w korku, na tak wąskich drogach, że lusterka mijają sie o cm.
Jeżeli chcesz spędzić cały pobyt na plaży bez specjalnego zwiedzania to ok. Ale odradzam Okrug - woda nie najczystsza. Byliśmy w Slatine na plaży - zdecydowanie lepiej.
bozena41
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.02.2013
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozena41 » 27.02.2013 08:33

no to juz wiem ze ciovo tylko jako ciekawostkę obejrzymy. zaloguję sie jednak w seget vranjicy. co wy na to? termin ;17-27.06.2013
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 27.02.2013 09:22

Czy w czerwcu też natrafimy na korki na moście Ciovo-Trogir ?
bozena41
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.02.2013
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozena41 » 11.03.2013 15:08

jakie temperatury są tam w drugiej polowie czerwca?
Michał1994
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał1994 » 05.07.2014 16:33

Jestem obecnie w miejscowości Mastrinka. Przeszedłem się tak na spacer tutaj po okolicy i w stronę Trogiru ( doszedłem do samego centrum miasta ). Myślałem, że ta miejscowość będzie jakaś lepsza, ładniejsza. Pomieszczenie mieszkalne jest w miarę ładne i czyste. Zastanawia mnie też jedno, a mianowicie: Kiedy zaparkowałem samochód na poboczu, aby iść się dowiedzieć, gdzie jest mój apartament ( chodziło o wskazanie, która to ulica ) Chorwaci nie wiedzieli. Według mnie to trochę dziwne, skoro podchodzę do niego z kartą ( voucher ) i zadaję pytanie: " Where is street..?" - Wskazując na adres.
Jeśli macie jakieś informacje dotyczące jakichś plaży w pobliżu, to bardzo bym prosił :-)
Pozdrawiam.
weget
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) weget » 09.07.2014 10:45

nie musisz sie dziwić, to że spotkałeś chorwata,nie znaczy wcale,że był to miejscowy ;)
Na Ciovo przybywa tylu turystów,że ciężko znalezć miejscowych.
Właśnie wróciłem z Okrug Gornji.
Co do plaży to mam dla Ciebie nie najlepszą wiadomość. Parokrotnie płynąłem statkiem do Splitu wzdłuż Ciovo i nie widziałem na brzegi "innej" plaży. Ogólnie wszystkie plaże na Ciovo tak wyglądają. Lepszą plaże znajdziesz W Okrug Gornji - sławna Copacabana. Plaża jest wąska, ale na niej sa drobniutkie kamyki, ktore chociaz trochę zrehabilitują Ci brak piasku. Polecam wycieczke do Splitu. Cena biletu w jedną stronę statkiem to ok 25Kun z trogiru lub 20 z Sletine. Spokojnie, spodoba Ci się chorwacja :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ciovo - Mastrinka ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone