Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo - Mastrinka ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009
Ciovo - Mastrinka ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 10.04.2010 12:19

Witam !

Rok temu we wrzesniu (od 13.09) byliśmy na wyspie KRK (Malinska). Znaleźliśmy nie daleko ładną plaże (żwirowa ?) . Spokój , cisza , plaża naprawdę interesująca.
Niestety pogoda nie była już rewelacyjna i potrafiło być brzydziej ...

Nie było to dla mnie dużym problemem , bo mialem spore plany dotyczące zwiedzania (Wenecja , Jeziora Plivickie). Udało sie jeszcze zobaczyć wązów Vintgar i miasto KRK.
Na resztę planów nie starczyło czasu ...

W tym roku też myślę o Chorwacji , ale chciałem zobaczyć jeszcze Split , Dubrownik i Trogir.

Tym razem wyjazd byłby na początku sierpnia. Kwaterę znalazłem w naprawdę uważam rozsądnej cenie w Mastrince.

Na Chorwację wybieramy się ponownie z maluchami. Rok temu byliśmy w 8 osób , w tym roku pojedziemy sami (4 osoby - 2 osoby dorosle + 2 małych 3,5 letnich dzieci).

Do plaży mamy okolo 200m.

Wyczytałem jednak że plaże w Mastrince to porażka , że są kamieniste , wąskie a do tego znajdują się od razu za główną drogą :(

Czy to prawda ?


Nie mamy zamiaru jeździć na plażę samochodem ...

Wiadomo jak małych dzieci plaża nie może byc kamienista ani betonowa ...

W Malinska znaleźliśmy odpowiednią plażę , ale musieliśmy do niej iść z 1-2 km ???

Dodatkowe pytanie.

W Chorwacji bylem w połowie września. Wtedy było spokojnie i można było spokojnie wypoczywać. Korków - zero , ruch na drogach - niski.

Jak to wygląda w sierpniu ? Czytałem że są straszne korki , a ludzi na plażach baaaardzo dużo ...

Niestety urlop mogę mieć w sierpniu (2 pierwsze tygodnie) albo dopiero w drugim tygodniu września ...
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 11.04.2010 13:47

Naprawdę nikt nie wie ??

Wyczytałem że w okresie jakim byśmy jechali 6-17.08.2010 jest niesamowity ruch i gigantyczne korki i niesamowita ilość turystów :(

Zapewne tak jak w popularnych miejscowościach nad morzem w Polsce :(

Chyba jednak zdecyduję się nad PL morze.
Dzieciaki będą miały chociaż piaszczystą plaże , a tłumy będą zapewne takie same jak w Chorwacji :(
Tylko korki mniejsze ...

Rok temu się trochę pokąpały , ale nie mogły sobie pobawić się w piasku (nic sobie pobudować) i trochę były niezadowolone , tym bardziej że dwa lata temu w Tunezji bawiły się w piasku ;)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.04.2010 16:30

kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 11.04.2010 16:41

Widziałem te zdjęcia , tyle że nie są to chyba plaże na Mastrince tylko z miejsc fakt znajdujących sie na wyspie Ciovo , ale dużo dalej niż Mastrinka ...

A niestety nie wyobrażam sobie z dwójką maluchów jeździć samochodem na plaże , tym bardziej nie wiadomo czy znalazł bym później jakieś miejsce parkingowe :(
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 11.04.2010 17:09

Byłem w Mastrince w ubiegłym roku(na samym początku od Trogiru), na początku czerwca gdybyś chciał się więcej dowiedzieć to pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 12.04.2010 19:41

No cóż jednak stwierdziłem że w tym roku do Chorwacji się nie wybierzemy. Niestety bardzo boję się tłumów w sierpniu i gigantycznych korków. Jeśli mam stać w gigantycznych korkach , szukać miejsca na "plaży" to dam sobie spokój :(

W maju jadę z żoną do Tunezji ;) a w sierpniu wybierzemy się razem z dzieciakami do Karwi :)

Do Chorwacji może za rok , ale chyba wtedy w czerwcu lub wrześniu , a na pewno nie w sezonie bo nie lubię tłumów i ... korków :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.04.2010 20:44

kaszpir napisał(a):W maju jadę z żoną do Tunezji ;)


W Tunezji już byłeś.miała być Turcja :wink:
kaszpir
Croentuzjasta
Posty: 166
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszpir » 13.04.2010 18:21

Janusz Bajcer napisał(a):
kaszpir napisał(a):W maju jadę z żoną do Tunezji ;)


W Tunezji już byłeś.miała być Turcja :wink:


Pod koniec maja lecę do Tunezji tylko z żoną , dzieciaki zostają u teściów.
Po prostu taki "prezent" z okazji rocznicy :)

Czemu Tunezja ? Ciężko to powiedzieć , ale wywarła na mnie spore wrażenie ...

Zaproponowano nam ciekawą ofertę ponownie w Tunezji (8dni , samolot , hotel 3*** z ALL INC za 2550zł (cena końcowa ze wszystkim) więc postanowiliśmy skorzystać ;)

Teraz będziemy w innym mieście w którym jeszcze nie byłem (Hammamet) ;)

Niestety na wczasy "samolotowe" z całą rodziną po prostu mnie nie stać :(
Liczyłem i wychodziły mi takie wczasy "rodzinne" około 7-10tys zł ...

A z Chorwacją ?

W tamtym roku miałem pecha bo pojechałem na zbyt krótki czas , do tego pogoda lekko nie dopisała, tego co chciałem obejrzeć i zobaczyć mnóstwo i stąd te zdenerowanie i rozgoryczenie ...

Czas leciał i stwierdziłem że ... ponownie bym się wybrał ...

Chciałem gdzieś obok Splitu , Trogiru i Dubrownika aby zobaczyć te miasta + wodospady KRK ...

Znalazłem w dobrej cenie kwaterę w Mastrince , ale okazało się że dość niska cena nie bierze się z niczego :(
Plaże są delikatnie mówiąc słabe i wąskie ...

Dodatkowo przestraszyłem się gigantycznych korków i gigantycznej ilości osób ...
I dlatego zrezygnowałem ...
Miałbym do przejechania 1600km (w jedną stronę) , więc gdyby były jakies nawet najmniejsze korki to nie wyobrażam sobie ...

Kwatery zarezerwowałem już w Polsce (Karwia)

Sądzę że za rok pojedziemy do Chorwacji , ale w czerwcu ....

Wrzesień tego roku odpadł bo dzieciaki idą do przedszkola i potrzebna będzie "aklimatyzacja" ...

A w sierpniu po prostu się boję natłoku i korków ...
Z małymi dziećmi korki i stanie to istny koszmar ...
kristofer55
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 24.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristofer55 » 19.04.2010 10:32

A ja wybieram się w tym roku do Mastrinki w 12 osób ok. 8 sierpnia, no ciekaw jestem jak to wyjdzie :)

Mam nadzieje ze korków nie będzie?, jeżeli tak to może nocą lepiej przejechać przez chorwacje ?
sasza37
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 21.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sasza37 » 19.04.2010 11:42

Ja też byłam w Mastrince w tamtym roku od 9 sierpnia i korków nie było wcale.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 19.04.2010 18:12

sasza37 napisał(a):Ja też byłam w Mastrince w tamtym roku od 9 sierpnia i korków nie było wcale.


Potwierdzam, tez byłem w tym terminie.
ryba123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryba123 » 27.05.2010 23:30

Idziol napisał(a):
sasza37 napisał(a):Ja też byłam w Mastrince w tamtym roku od 9 sierpnia i korków nie było wcale.


Potwierdzam, tez byłem w tym terminie.

to jak jest z tymi plażami aż takie zle??
my wybieramy sie 12 sierpnia nie jest to sobota wiec mysle ze nie bedzie strasznie z korkami...
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 28.05.2010 00:38

Zdecydowanie Chorwacja wygrywa z Tunezją, ja w tych "hotelowych" krainach nie za bardzo się odnajduję :) Miłego wypoczynku, a druga połowa września w Cro, mogłaby być naprawdę urocza :)
bozena41
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 20.02.2013
Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) bozena41 » 20.02.2013 20:45

wybieram sie pierwszy raz do Cro... doclowo na Ciovo ,a dokładniej Mastrinka.. ktoś był? Proszę o info.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10882
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Mastrinka-opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 21.02.2013 19:57

bozena41 napisał(a):wybieram sie pierwszy raz do Cro... doclowo na Ciovo ,a dokładniej Mastrinka.. ktoś był? Proszę o info.


trochę osób było (wg wyszukiwarki, m.in. ARTUR_KOLNICA, może się odezwie):
search.php?keywords=mastrinka&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

może ktoś wypowie opinię , ja tylko przejeżdżałem; a byłaś tu:
http://www.mastrinka.info/en
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone