Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo - apartament Pero i Ivan

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 02.09.2005 12:57

Witam Pani Rega !

W moja oferta willa ROZA nie istnieje. Dzieki na komplementamy...
A jak pani zaplaczyla apartament z klimatyzacja , 50 m do morza,w sercu sezony.. to niech pan udzieli namiary do forumcow... Ludzie nie korzystajcie moje usluge.. ja jestem cwaniakem... Pan Rega znajdzie za was super oferty... Chyba juz ma cennik na rok 2006... Przez pani Rega cena 3,5 EUR od osoby w lipcu i sierpniu... a 1,5 EUR w Czerwcu i Wrzesniu...I jeszcze Pani Rega zorganizuje ze w cena jest wliczone transport do chorwacji - samolotem..... Niech pani poda strona internetowa gdzie ten dom za 30 EUR z klima, 50 m od morza. moze i ja bede korzytac ta okazja...Pozdrawiam formucow..i wyloguje sie



Rega napisał(a):Poprostu nie wytrzymuje tego co tu jest napisane !
Bylam z rodziną w Chorwacji i jestem zauroczona a przez takich Panów jak np. Vedran wielu Polaków zrezygnowalo z wyjazdów na rzecz Tunezji, Egiptu i innych atrakcji świata.
Miałam przyjemność korespondować z tym Panem i probowałam cokolwiek dowiedzieć się o standarcie oferty wybranej z jego zbioru ofert :oops: Cytaty z tej korespondencji niejednego powalily z nóg.
Powiem krótko wyczułam pazerność i cwaniactwo, a po przeczytaniu kilku jego obecnych wypowiedzi na tym forum stwierdzam że to typowy człowiek interesu i jaki naj naj dalej od niego i tego typu ludzi.
Panie Vedran bylam na CIOVO w te wakacje i opatrzność mnie uratowala przed Panem. W pelni sezonu przy plaży 50 metrow od morza zarezerwowalam dla mojej rodziny apartament normalny apartament !!! z papierem toaletowym, czysty, ba elegancki z szafą i klimatyzacją, telewizją, kuchnią, tarasem z widokiem na morze, parkingiem, nie willa Roza czy coś co Pan mi obraźliwego odpisał (jeżeli Pan sobie przypomni moją osobę nie wentylator z doplatą - niech Pan myśli które to maile, jeszcze jedno PANA STWIERDZENIE NA PROŚBĘ O KONKRETNY APARTAMENT Z WYBRANEGO DOMU cytat. "PANI PRZYJEDZIE CO BEDZIE WOLNE TO PANI DOSTANIE 8O )
Panie Vedran o czystość, papier toaletowy czy ręcznki w naszym kraju nie pytam i w cywilozowanch krajach też nie - choć rodzina mnie ostrzegała że wybieram się do kraju trzeciego świata ?
Podsumuje bylam za 30Euro za apartament 3osobowy takie M-3 nie w ruderze w pełni sezonu, zwiedzilam dużo, kraj przepiękny tylko ludzie różni. Ja trafiłam na wspanialych dzięki nim zobaczylam Split, Krka, Plitwice, Trogir, Primosten a morze jeszcze wspanialsze.
Nadmieniam,że stać mnie na droższe oferty i w wielu miejscach na świecie byłam, nie jestem pazerna ale też wymagam a moja rodzina za caly pobyt po rozliczeniu zostawila dla Waszego kraju kilka ładnych tysięcy niech się Pan domyśli jakiej waluty !
A tak na marginesie w apartamencie na powitanie były foldery z atrakcjami, wycieczkami, butelka miodowej rakiji, kwiaty.
Niech Pan pomyśli co na koniec pobytu dokupiliśmy u gospodarza - kilka butelek rakiji 0,7litra po 10Euro za sztukę (gospodarz dobrze wiedział że zostawiając butelkę na początek do dyspozycji gości zarobi dodatkowo, jeszcze jedno to nie typowe butelki po sztoku, koniaku tylko specjalne dlugie z korkiem na końcu).
Rega
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rega » 02.09.2005 13:05

Myślę, że ten wątek Vedrana na przyszlość czegoś nauczy, a przyszlych chętnych korzystania z apartamentów zastanowi.
Ja trafilam na normalną ofertę i myślę, że nie przynioslam strat wlaścicielom, a sprzątanie też bylo w cenie 30Euro to nie bajka tak było.
A krytykę też trzeba umiec przyjąć i spojrzeć na to co można poprawić w ofercie bo jeżeli Pan Vedran uważa, że jego oferty są najlepsze w stosunku cena-jakość to ja do tego niepasuje i gratuluje dobrego samopoczucia ?
Willa Roza to nie Pana oferta zgadza się i myślę, że Pan zorientowal się o kogo chodzi i które to maile byly, a tą ofertę to Pan przytoczył Panusi która niewie czego chce.
Rega
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rega » 02.09.2005 13:19

Nie podam tego adresu ze względu na siebie, właścicieli i biuro posredniczące dlatego, że widzę jakim jest Pan czlowiekiem a chcę tam wrócić za rok. Oferta jest dostępna w internecie, trochę wysilku drodzy forumowicze - mają nawet wlasną stronę po polsku.
A ten transport lotniczy to Panie Vedran przesada, bylam samochodem.
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 02.09.2005 13:24

Pani Rega !

Pani nie jest korzystala moje uslugy...A jak mowie,,,duzo jest domow, oferty, warunkow. cen... Mozesz kupic full wyposazenie jako u samochodzie..a mozes i bez...Kto co lubi i ile kase ma... W tym roku zalatwilem kwatery na oko ?00 rodzin z Polski... a jak sa 2-3 niezadowolone..co sie mam przyjmowac...nie moga wszysci byc zadowolony.... Jak w przyslem roku bede miec mniej rodzin ...bede sie martwic i na forum przyznac ze nie robie dobrze...ale mam nadzieje ze interes bedzie lepszy... Pani Rega mam gosca ktory w tym roku byl 4-raz na Ciovo zakwaterowny przez mnie.... Czy pani mysle ze ten gosc przyjechalby 4 razi...ze jest jak pani pisze... Jest okolo 60-70 rodzin ktore przyjedziaja drugy raz przez mnie na Ciovo.... Okolo 70% gosci ktore mam przyjedziaja przez polecenie znajomych, rodzin... A gosc ktory jest niezadowolony nie polecalby do brata, siostre, przyjaciola... taka osoba (cwaniakem jako ja) ! Ale jak mowie...Liczba gosci ktory wracaja..polecaja...liczba Polakow ktory sa moji przyjaciole.. Ile ludzie - turystwow kupylo jest BILET na rejs statkem z cena 15-20 nizsza ni igdzie...dla tego co tych byletow grosza nie zarobilem..ale to dzieki Pani ktora nawet moje uslugy nie jest korzystala i podobnyc ja...jest szkolenie dla mnie. ! Teraz widzie ze najlepsze napisac w oferte kazdy detal...po przyjadzu podac kluczyk i podwiedziec przy spotakniu DZIEN DOBRY... Jak sie robi w kadzem NORMALNEM kraju..a nie w trzecem swiatu jaky jest CHORWACJA jak pani REGA twierdzi..





Rega napisał(a):Myślę, że ten wątek Vedrana na przyszlość czegoś nauczy, a przyszlych chętnych korzystania z apartamentów zastanowi.
Ja trafilam na normalną ofertę i myślę, że nie przynioslam strat wlaścicielom, a sprzątanie też bylo w cenie 30Euro to nie bajka tak było.
A krytykę też trzeba umiec przyjąć i spojrzeć na to co można poprawić w ofercie bo jeżeli Pan Vedran uważa, że jego oferty są najlepsze w stosunku cena-jakość to ja do tego niepasuje i gratuluje dobrego samopoczucia ?
Willa Roza to nie Pana oferta zgadza się i myślę, że Pan zorientowal się o kogo chodzi i które to maile byly, a tą ofertę to Pan przytoczył Panusi która niewie czego chce.
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 02.09.2005 13:35

Witam Pani Rega !

Nie trzeba Pani do mnie podac adres.. Niech Pani poda do chetnych !


Rega napisał(a):Nie podam tego adresu ze względu na siebie, właścicieli i biuro posredniczące dlatego, że widzę jakim jest Pan czlowiekiem a chcę tam wrócić za rok. Oferta jest dostępna w internecie, trochę wysilku drodzy forumowicze - mają nawet wlasną stronę po polsku.
A ten transport lotniczy to Panie Vedran przesada, bylam samochodem.
Rega
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rega » 02.09.2005 13:37

Panie Vedran krytykę trzeba umieć przyjąć, trzeba też rozwijać swoją dzialalność i ofertę. Nie twierdzę, że wszystkie osoby są niezadowolone zawsze może zdarzyć się kilka niezadowolonych bo trudno wszystkim dogodzić.
Ja tylko wyraziłam swoje spostrzeżenia bo wcześniej chcialam skorzystać z Pana usług i coś nie zagrało co potwierdziło się u kilku innych osób na tym forum. Zamiast mailować proszę zainteresować się turystami :D
Nie twierdzę, że Chorwacja to kraj trzeciego świata.
Pan nie czyta uważnie.
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 02.09.2005 13:42

niech Pani przeczyta www.chorwacja-noclegi.pl/guest dla mnie to najlepsze polecenie.... moze pani powie ze ja zaplace ludzmi ze pisza ..


Rega napisał(a):Panie Vedran krytykę trzeba umieć przyjąć, trzeba też rozwijać swoją dzialalność i ofertę. Nie twierdzę, że wszystkie osoby są niezadowolone zawsze może zdarzyć się kilka niezadowolonych bo trudno wszystkim dogodzić.
Ja tylko wyraziłam swoje spostrzeżenia bo wcześniej chcialam skorzystać z Pana usług i coś nie zagrało co potwierdziło się u kilku innych osób na tym forum. Zamiast mailować proszę zainteresować się turystami :D
Nie twierdzę, że Chorwacja to kraj trzeciego świata.
Pan nie czyta uważnie.
Zraja
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zraja » 02.09.2005 15:18

Ale młyn!
Szkoda mi czasu na włączanie się w tego rodzaju dyskusje, ale nie mogę się tak biernie przyglądać. Każdy z nas jadąc miał pewne wyobrażenie tego co zastanie. Moje wyobrażenie w zasadzie pokryło się z rzeczywistością i byłam zadowolona. Nie ukrywam, że miło byłoby zjeść jakiś przysmak dalmatyński przygotowany przez gospodarzy, ale to nie znaczy, że teraz będę mieć wyrzuty do Vedrana, że tego nie załatwił. Pod koniec pobytu ojciec gospodarza zaprasił nas na piwko, ale mieliśmy już inne plany i nie skorzystaliśmy. W zasadzie prawie wcale nie widzieliśmy gospodarza, ale mi to nie przeszkadzało, a nawet wprost przeciwnie, nie czułam się skrępowana obecnością. Vedran zajrzał do nas kilka razy, pytał czy wszystko ok. Nie było zmiany pościeli po tygodniu - no i co tego - w domu też nie zmieniam po tygodniu. Sprzątaliśmy też sami(przy dziecku trzeba dość często). Na koniec też sprzątaliśmy po sobie. Ale np. śmieci codziennie znikały z kosza przed drzwiami.
Jestem bardzo zadowolona z pobytu, planuję jechać tam znów za rok, przekazałam namiary znajomym, bo JA BYŁAM ZADOWOLONA. Nie wiem, czy ich oczekiwania bedą spełnione, MOJE BYŁY.

PS. W moim apartamencie (Jagnjic) była jedna rolka w kwiatki i w dodatku pachniała :D

PS. Vedran, jak tu jeszcze zajrzysz (w co wątpię) pozdrawiam serdecznie.
A, no i napisz kiedy wypłacasz te znaczne kwoty za reklamę, bo coś u mnie krucho z kasą
:wink:
kape
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 13.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kape » 02.09.2005 17:51

CZY CHORWACI TO NARÓD KTÓRY ŁATWO SIĘ OBRAŻA I NIE UMIE ZNIEŚĆ KRYTYKI?

Czytając wypowiedzi p.Vedrana uważam że tak. Moim zdaniem w tym wątku zrobił sobie antyreklamę tak więc admin nie musi interweniować :D Sam pracuje w firmie usługowej i czasami mam do czynienia z reklamacjami, to w jaki sposób ją sie przyjmie, podejdzie do tematu, ma wielki wpływ na dalsza współpracę. Jeżeli ktoś zamiast próby zrozumienia, nawet jak zarzuty sa absurdalne, przejdzie od razu do ataku, ma pozamiatane. No ale to trzeba mieć we krwi, bądź przejść odpowiednie szkolenie.
No właśnie jak to jest z ta krwią, czy gorąca chorwacka krew nie pozwala powiedzieć przepraszam, nie umie sobie poradzić z niezadowolonymi klientami? Jakie sa Wasze doświadczenia? Ja byłem 4 razy w CRO i w tym roku nasi sublokatorzy mieli dużo dziwnych pretensji, gospodarze nie umieli z tym sobie poradzić, skończyła się uprzejmość a wzmogła nieufność. Czy dla Chorwatów dobry klient to taki który chwali, najlepiej pije razem z nimi i dla takiego sa bardzo mili i gościnni ale gdy pojawi się zimny, wymagający to zaraz wyskakują z tekstami o hotelach lub Hawajach?
Marcold
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 10.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcold » 02.09.2005 18:06

Zraja napisał(a):Ale młyn!
Szkoda mi czasu na włączanie się w tego rodzaju dyskusje, ale nie mogę się tak biernie przyglądać. Każdy z nas jadąc miał pewne wyobrażenie tego co zastanie. Moje wyobrażenie w zasadzie pokryło się z rzeczywistością i byłam zadowolona. Nie ukrywam, że miło byłoby zjeść jakiś przysmak dalmatyński przygotowany przez gospodarzy, ale to nie znaczy, że teraz będę mieć wyrzuty do Vedrana, że tego nie załatwił. Pod koniec pobytu ojciec gospodarza zaprasił nas na piwko, ale mieliśmy już inne plany i nie skorzystaliśmy. W zasadzie prawie wcale nie widzieliśmy gospodarza, ale mi to nie przeszkadzało, a nawet wprost przeciwnie, nie czułam się skrępowana obecnością. Vedran zajrzał do nas kilka razy, pytał czy wszystko ok. Nie było zmiany pościeli po tygodniu - no i co tego - w domu też nie zmieniam po tygodniu. Sprzątaliśmy też sami(przy dziecku trzeba dość często). Na koniec też sprzątaliśmy po sobie. Ale np. śmieci codziennie znikały z kosza przed drzwiami.
Jestem bardzo zadowolona z pobytu, planuję jechać tam znów za rok, przekazałam namiary znajomym, bo JA BYŁAM ZADOWOLONA. Nie wiem, czy ich oczekiwania bedą spełnione, MOJE BYŁY.

PS. W moim apartamencie (Jagnjic) była jedna rolka w kwiatki i w dodatku pachniała :D

PS. Vedran, jak tu jeszcze zajrzysz (w co wątpię) pozdrawiam serdecznie.
A, no i napisz kiedy wypłacasz te znaczne kwoty za reklamę, bo coś u mnie krucho z kasą
:wink:



Polsce gratulujemy szydercow !!!!!!!
Czyli wyglada na to ,jezeli dobrze rozumuje,ze jestem z konkurencji bo mam czelnosc krytykowac Vedrana.Ludzie troche zrozumienia w tym roku ,rok wczesniej itd wam sie powiodlo ale nie znaczy ,ze moze wam sie udac na nastepne wakacje. Po to jest to forum (choc zaczynam miec watpliwosci) zeby dyskutowac nawet o"srajtasmie".
ewa7770
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa7770 » 02.09.2005 22:42

Nie mialam zamiaru wlaczac sie do tej dyskusji,ale dziwi mnie czemu niektorzy tak nerwowo reaguja na negatywne oceny uslug Vedrana ,a szczegolnie on sam.
Marcold opisal to z czego nie do konca byl zadawolony i ma takie prawo bo kazdy moze miec rozne oczekiwania i wyobrazenia,ale czy to oznacza ze jest malkontentem i upierdliwym marudą? Uwazam ze nie.
Z uslug Vedrana i korzystalam w tym roku po raz pierwszy .Po przeczytaniu kilku postow i po rozmawach z samym Vedranem bylam przekonana ze wszystko bedzie super.
Nie czepiam sie tego o co nie dopytalam bo to moje zmartwienie. Najwazniejsza dla mnie sprawa byl taras od strony morza i o to pytalam go kilka razy i za kazdym razem slyszalam ze oczywiscie jest,a oczywiscie nie byl. Pierwszego dnia Vedran odjechal zanim zajelismy apartament agdy spotkalam go przypadkiem po kilku dniach,powiedzial ze nie chcial mnie oklamac tylko .......nie wiedzial,co jest zalosnym tlumaczeniem
Pomimo mailowych zapewnien o pomocy,sympatii, etc bylo tak jak napisa.
Powiedzial 'DZIEN DOBRY", pilotowal do apartamentu i gdyby nie przypadkowe spotkanie wiecej bym go nie widziala.
Apartament byl ladny ,gospodarze niewidzialni i generalnie urlop bardzo udany
Vedranie troche wiecej samokrytyki mniej obrazania sie bo przeciez nie robisz tego za darmo i chyba zalezy Ci aby zadowolonych bylo jak najwiecej
Marcold bylismy na Ciovo w tym samym czasie i szkoda ze nie doszlo do spotkaniala ktore proponowalam [ap.DELIJA] Ale moze kiedys?
Pozdrawiam
Ewa
dominika
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 06.10.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominika » 03.09.2005 23:51

ufffff jak tu goraco na tym topicu :roll:

Ja powiem jak bylo u mnie. Apartman w Crikvenci nam wynajal znajomy, blisko glownej plazy, klimatyzacja, jeden pokoj i w srodku moglo spac jakies 4 osoby. Powiedzmy 2 doroslych i dwoje dzieci, ale i 4 doroslych by sie zmiescilo. Ten apartman jest w bloku i nowy jest i nikt tam nie mieszka. Placilismy 50 Eura co jest dosyc tanio. A drugi obok wiekszy wynajmowal za 70 Eura. Co mielismy:
- garnki i talerze :lol:
-papier toaletowy - jedno opakowanie, ale poniewaz bylam 2 tygodnie tak dokupilam a co zostalo zostawilam
-klimatyzacja
-tv, ktorego i tak nie ogladalismy
-pralka - zaskoczenie dla mnie i zbawienie :D
-zelazko
-reczniki - co prawda dosyc male ale korzystalam z nich
-suszarka do wlosow
-zapasowa posciel
-odkurzacz
-aparat do kawy

Moim zdaniem przed wynajmowaniem trzeba o wszystko pytac zeby nie byc rozczarowanym. Ja bym mogla mieszkac i w polowych warunkach. No wiem ze z dieckiem nie niesprawdzone miejsca.
beata118
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 08.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata118 » 04.09.2005 12:24

Wróciliśmy 28.08 również z Ciovo. Mieliśmy apartament w Okrug Gornij 50 m od plaży. Płaciliśmy 65 E za 6osób a zmieściła by sie jeszcze jedna. Papier toalaetowy był tylko jeden ale to jest normalne bo poprzedni też tak mieliśmy trudno żeby właścicielka przewidziała ilość rolek na 6 osób na 2 tyg :D . Kuchnia jak zawsze wyposażona jedyny mankament to brak dobrej patelni (była tylko stalowa a ta jak wiadomo nie jest zbyt dobra ale radziłyśmy sobie), ręczniki były, były sznurek do suseznia bielizny i spinacze. Gospodarze b.mili i niewidoczni. Mimo to p. Santa usmażyła dziwczynkom naleśniki z czekoladą potem upiekła ciast i jeszcze zaprosiła nas na rybę z grilla. Można było zasięgnąć każdej informacji. Natomiast na pewno nie skorzystam z usług ludzi wynajmujących kwaterę bo to co czytam o Vedranie i to co przeżyłam na własnej skórze po pobycie na Pagu i kontaktach z p. Beatą z Perły to ja wolę sama. Mimo że dobrych apartamentów trzeba szukać już w lutym to ja w przyszłym roku chyba(jak finanse pozwolą :D ) zrobię tak samo. Pozdrowienia
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 04.09.2005 21:15

Witaj Ewo !

Dzis bylem w pana Delije na grillu... Grill wiesz gdzie jest..pod apartamentem gdzie ty bylasz.... Troche dziwne ze z partera jest widok na morze..a z apartamentu gdzie ty bylasz nie jest... MOZE wrocisz sprawdzic znow... Jak nie jest widok masz 2 tygodnie GRATIS a czy jest tylko zaplac ile apartament kosztuje... Ja w nasza korespodecja pisalem ze widok jest, nie pisalem ze jest od 180 stopni... A i inni moga korzystac ta oferta... Jak ludzie wierzecie do Ewy7700 macie okazje miec apartament 2+1 osoba z klimatyzacja, sat tv... nie jest za duzy... ale w tym razie...znaczy jezeli nie ma widoku na morze 2 TYGODNIE GRATIS... czy to okazja... a czy JEST WYDOK cena tylko 29 EUR na 2 osoby + male dziecko... a potem mozemy sprawdzic kto klamie VEDRAN lub Ewa....

Ja tobie Ewo moge na mail przeslac eMaile ludzie ktory byly w tym apartamencie gdzie ty... i mozesz sprawdzic...moze ty wogole nie bylasz na tarasie...W mailach jest zapewniana pomoc...no czy pytalasz i trzebalasz pomoc... Jak by w reki wziela kalkulator i podzielila lato na liczba moich klientow...zobaczyla by ze ja realne moge odwiedziec okolo 15-20 % gosci... A ty zaplaczylasz sobie kwatery a nie spotaknie ze mna...

Ja ci tak na koncu powiem: Zalatwylasz apartament 2 osoby z KLIMATYZACJA i sat tv za 29 EUR/dobe... taras z widokiem na morze... nikt cie nie oklamal....Nie wiem jaka ty wymagania milasza... A kto chce wierzec tobie..ma okazje teraz 3 tygodnie GRATIS...w domu DELIJA www.=reklama=/pl/delija KORZYSTAJCIE !


ewa7770 napisał(a):Nie mialam zamiaru wlaczac sie do tej dyskusji,ale dziwi mnie czemu niektorzy tak nerwowo reaguja na negatywne oceny uslug Vedrana ,a szczegolnie on sam.
Marcold opisal to z czego nie do konca byl zadawolony i ma takie prawo bo kazdy moze miec rozne oczekiwania i wyobrazenia,ale czy to oznacza ze jest malkontentem i upierdliwym marudą? Uwazam ze nie.
Z uslug Vedrana i korzystalam w tym roku po raz pierwszy .Po przeczytaniu kilku postow i po rozmawach z samym Vedranem bylam przekonana ze wszystko bedzie super.
Nie czepiam sie tego o co nie dopytalam bo to moje zmartwienie. Najwazniejsza dla mnie sprawa byl taras od strony morza i o to pytalam go kilka razy i za kazdym razem slyszalam ze oczywiscie jest,a oczywiscie nie byl. Pierwszego dnia Vedran odjechal zanim zajelismy apartament agdy spotkalam go przypadkiem po kilku dniach,powiedzial ze nie chcial mnie oklamac tylko .......nie wiedzial,co jest zalosnym tlumaczeniem
Pomimo mailowych zapewnien o pomocy,sympatii, etc bylo tak jak napisa.
Powiedzial 'DZIEN DOBRY", pilotowal do apartamentu i gdyby nie przypadkowe spotkanie wiecej bym go nie widziala.
Apartament byl ladny ,gospodarze niewidzialni i generalnie urlop bardzo udany
Vedranie troche wiecej samokrytyki mniej obrazania sie bo przeciez nie robisz tego za darmo i chyba zalezy Ci aby zadowolonych bylo jak najwiecej
Marcold bylismy na Ciovo w tym samym czasie i szkoda ze nie doszlo do spotkaniala ktore proponowalam [ap.DELIJA] Ale moze kiedys?
Pozdrawiam
Ewa
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 04.09.2005 21:42

Witaj Beato118 !

podam link do innych chetnych (dom SANTA gdzie ty bylasz) http://www.adriatic-pearls.com/trogir/c ... _santa.htm ja ty zauwazasz ze to extra oferta.... Ja widzisz jak kto zarezerwuje do 01.10 kwatery w domu IVAN www.naadriatyku.pl/willa-ivan daje cena 50 EUR/apartament/DZIEN.. w lipcu i sierpniu..lub 35 EUR we czerwcu i wrzesniu... OCZYWYSCIE cena jest za 7 osob... Do chetnych sle OPINIE OSOB ktore sa w tym roku byle w tym domu ..z ich mailamy(mysle ze nie beda sie gnewac)... A takych oferty jest wiecej.. Widzisz ze 65 EUR nie jest taka extra cena...

a co myslisz 10 osob w apartamencie z 4 pokoja, 4 lazienki...4 tarasa... za 85 EUR.. Pozdrawiam...moze kiedy jest warto poslychac i druga strona..a potem dac sad...


beata118 napisał(a):Wróciliśmy 28.08 również z Ciovo. Mieliśmy apartament w Okrug Gornij 50 m od plaży. Płaciliśmy 65 E za 6osób a zmieściła by sie jeszcze jedna. Papier toalaetowy był tylko jeden ale to jest normalne bo poprzedni też tak mieliśmy trudno żeby właścicielka przewidziała ilość rolek na 6 osób na 2 tyg :D . Kuchnia jak zawsze wyposażona jedyny mankament to brak dobrej patelni (była tylko stalowa a ta jak wiadomo nie jest zbyt dobra ale radziłyśmy sobie), ręczniki były, były sznurek do suseznia bielizny i spinacze. Gospodarze b.mili i niewidoczni. Mimo to p. Santa usmażyła dziwczynkom naleśniki z czekoladą potem upiekła ciast i jeszcze zaprosiła nas na rybę z grilla. Można było zasięgnąć każdej informacji. Natomiast na pewno nie skorzystam z usług ludzi wynajmujących kwaterę bo to co czytam o Vedranie i to co przeżyłam na własnej skórze po pobycie na Pagu i kontaktach z p. Beatą z Perły to ja wolę sama. Mimo że dobrych apartamentów trzeba szukać już w lutym to ja w przyszłym roku chyba(jak finanse pozwolą :D ) zrobię tak samo. Pozdrowienia
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ciovo - apartament Pero i Ivan - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone