Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament z łódką???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomyy29
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2011
Apartament z łódką???

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomyy29 » 11.02.2011 21:06

Witam.

Czy ktoś z Was wypoczywał w apartamencie w którym właściciel miał łódkę (nawet taką zwykłą z wiosłami) i można było z niej korzystać?? :D
Jeśli tak to proszę o namiary.

Pozdrawiam.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.02.2011 21:38

W każdej mieścinie wiekszej, niz jeden dom, wypożyczysz bez laski gospodarza...
Z takich zależności nic fajnego nie wynika. Skroi Cię, jak każdy inny.
dawidek10
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.12.2014
Apartament,obiekt,kwatera z łódką-poszukuję

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawidek10 » 27.12.2014 22:50

Hej
Potrzebuję namiaru na apartament najlepiej Dalmacja w którym jest do dyspozycji łódka lub motorówka (za opłatą lub nie bez znaczenia).Interesują mnie również apartamenty w których gospodarz wypływa na ryby i może zabrac ze sobą.Było by super gdyby obiekt był przy samym morzu.Dzięki.Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kste10
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.02.2015
KWATERA Z ŁÓDKĄ

Nieprzeczytany postnapisał(a) kste10 » 27.05.2016 14:21

Witam
Szukam kwatery w Chorwacji ,z możliwoscią wynajmu łoódki,(motorówki)dodam mam patent sternika motorowodnego
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016
Re: KWATERA Z ŁÓDKĄ

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 27.05.2016 15:18

Apartamenty Julia w Okrug Gornji koło Trogiru
Leszek_77
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek_77 » 23.02.2019 20:16

Też marzyłam o takim połączeniu ale w Chorwacji to totalnie niepopularne... wreszcie znalazłam łódkę (z żaglem odpinanym) którą można ze sobą wozić wygodnie w bagażniku (i boxie) i pływać gdzie się chce...
geralt
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.05.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) geralt » 24.05.2020 20:29

Leszek_77 napisał(a):Też marzyłam o takim połączeniu ale w Chorwacji to totalnie niepopularne... wreszcie znalazłam łódkę (z żaglem odpinanym) którą można ze sobą wozić wygodnie w bagażniku (i boxie) i pływać gdzie się chce...



z ciekawości: co to za cudo?
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 24.05.2020 20:47

geralt napisał(a):
Leszek_77 napisał(a):Też marzyłam o takim połączeniu ale w Chorwacji to totalnie niepopularne... wreszcie znalazłam łódkę (z żaglem odpinanym) którą można ze sobą wozić wygodnie w bagażniku (i boxie) i pływać gdzie się chce...



z ciekawości: co to za cudo?

W lutym rok temu ostatni raz Leszek_77 był zalogowany na forum.
geralt
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.05.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) geralt » 24.05.2020 21:05

czyli się nie podzieli... ;)
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 24.05.2020 21:08

geralt napisał(a):czyli się nie podzieli... ;)


Naciskaj, kto wie... :mrgreen:
Leszek_77
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek_77 » 18.02.2022 11:52

Witajcie, sporo czasu minęło ale różne perturbacje życiowo / zawodowo odcięły mnie od forum. Pływam nadal na katamaranie żaglowym - Minicat o którym wcześniej pisałem. Super sprawa. Jak ktoś lubi bardziej podróżniczo i dziko to można zapakować namiot i robić rejsy po wysepkach. Tak widziałem, że Niemcy pływają albo Austriacy. W zeszłym roku byliśmy na KrK - fajne bezpieczne akweny do takiej żeglugi.

Pozdrawiam,
Leszek

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament z łódką???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone