Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament z łódką???

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomyy29
Podróżnik
Apartament z łódką???

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomyy29 » 11.02.2011 20:06

Witam.

Czy ktoś z Was wypoczywał w apartamencie w którym właściciel miał łódkę (nawet taką zwykłą z wiosłami) i można było z niej korzystać?? :D
Jeśli tak to proszę o namiary.

Pozdrawiam.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.02.2011 20:38

W każdej mieścinie wiekszej, niz jeden dom, wypożyczysz bez laski gospodarza...
Z takich zależności nic fajnego nie wynika. Skroi Cię, jak każdy inny.
dawidek10
Autostopowicz
Apartament,obiekt,kwatera z łódką-poszukuję

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawidek10 » 27.12.2014 21:50

Hej
Potrzebuję namiaru na apartament najlepiej Dalmacja w którym jest do dyspozycji łódka lub motorówka (za opłatą lub nie bez znaczenia).Interesują mnie również apartamenty w których gospodarz wypływa na ryby i może zabrac ze sobą.Było by super gdyby obiekt był przy samym morzu.Dzięki.Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kste10
Autostopowicz
KWATERA Z ŁÓDKĄ

Nieprzeczytany postnapisał(a) kste10 » 27.05.2016 13:21

Witam
Szukam kwatery w Chorwacji ,z możliwoscią wynajmu łoódki,(motorówki)dodam mam patent sternika motorowodnego
anka581
Croentuzjasta
Re: KWATERA Z ŁÓDKĄ

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 27.05.2016 14:18

Apartamenty Julia w Okrug Gornji koło Trogiru
Leszek_77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek_77 » 23.02.2019 19:16

Też marzyłam o takim połączeniu ale w Chorwacji to totalnie niepopularne... wreszcie znalazłam łódkę (z żaglem odpinanym) którą można ze sobą wozić wygodnie w bagażniku (i boxie) i pływać gdzie się chce...

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Apartament z łódką???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019