Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo - apartament Pero i Ivan

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 01.09.2005 08:41

Witaj Mag !

Masz racje ! Moze ty nie wiesze ale w kazdym domu i apartamentu jest papier... ludzie zostawiaja 1 role..na przyjadz..Reszta ludzie kupuja jako chleb, mleko..... Powiedz szczerze czy wlaciciele powinni sa codziennie kupowac papier toaletowy do gosci... a potem moze i piwko, mleko..I na koncu moze wlasciciel odda zaplacone kase do gosca...

Pozdrawiam cie cieplo !




mab napisał(a):Mam wrazenie ,ze w tym miejscu lamie sie regulamin ... "Artykuly sponsorowane"...???..."reklama????przeciez to wszystko jest szyte tak grubymi nicmi ,ze Admin powinien zareagowac.
Nie wiem jak jest w apartamentach ktore "zalatwia" p.Verdan, byc moze sie go krzywdzi lub nie....ale mysle.ze w tym miejscu powinna byc niczym nie skrepowana relacja kazdego kazdego z forumowiczow. Tak patrze ,ze post dopiero co powstal i natychmiast po krytyce p. Verdan sie znalazl i za "srebrniki" probuje kaperowac portalowcow do wyrazania jedynie slusznych jego zdaniem sadow...az wstyd ,ze nikt na to nie reaguje .
Wracajac do oslawionego apartamentu...kazdy z nas jedzie aby wypoczac i przebywac w pieknym Kraju i miejscu, poznac zwyczaje,kulture i ludzi tak aby zachowac mile wspomnienia i miec ochote jeszcze raz przyjechac. Oslawiony papier kosztuje 1E za 8 rolek i chyba nic by sie nie stalo aby wlasciciel wyposazyl apartament w niego...zwlaszcza ,ze szereg apartamentow miesci sie daleko od sklepow i szukanie papieru itp. srodkow czystosci powoduje stres ... Przyjezdza sie do apartamentow jak do mieszkania wiec wyposarzenie powinno byc kompletne.
Co do otoczenia apartamentow niestety w wielu miejscach nie dba sie zbytnio o to po czesci winne sa tu pozostalosci po budowie a dosc czesto poprostu zbyt wiele fatygi jak mysle aby to zrobic...To napewno nie nastraja milo do wypoczynku ... ale mysle,ze kazdy z wlascicieli to zrozumie.
Sam wybieralem apartamenty patrzac nie tylko na samo wnetrze ale i otoczenie w koncu mialem tam spedzic milo czas i jak dotad udawalo mi sie spotkac milych gospodarzy ktorzy zrozumieli ,ze przyjmujac ludzi pod swoj dach reklamuja nie tylko siebie ale takze swoj kraj...

Dlatego mysle, ze nie powinno byc takich swierdzen jak to:

ze to taki interes...ty mnie chwalisz..a ja cie place za to

to podwaza rzetelnosc porlalu
mab
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 443
Dołączył(a): 27.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mab » 01.09.2005 08:58

Verdan mysle ,ze czas odroznic wyposarzenie apartamentu od jedzenia...
widze,ze masz z tym problem...notabene chcialbym aby czesciej trafialy sie apartamenty gdzie mozna by bylo kupic posilki , wtedy i ten klopot by odpadl naszym dziewczynom w koncu one tez chca miec wakacje a sie siedziec przy "garach"
p.Verdan nie wiem czy ogladales polski film "Potop" ... jak nie to polecam... tam jest taka kwestia:
"Koncz Wasc i wstydu oszczedz"....
Wez wydaj to 1E i nakup pan tych rolek papieru niewiele panu ubedzie a skonczy sie ta zenujaca sponsorowana dysputa,gdzie KASA przeslania wszystko nawet dobry ton
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 01.09.2005 09:42

Mrcold napisał:
Dlaczego tak twierdzisz ? To, że nie jestem w pelni zadowolony chyba do tego mam prawo .Forum jest otwarte dla wszystkich ( nawet dla tych co sa zadowoleni ,albo nie z Leona badz Vedrana)

Oczywiście masz prawo do swojej opinii - ale ja nie ukrywam swojej skoro nie miałeś papieru toaletowego można było o niego poprosić bez robienia potem afery na forum, nie rozumiem również jakiej oczekiwałeś pomocy przy rozpaleniu grilla - czy wogóle taka pomoc jest potrzebna? - mnie nie.
Ja podczas pobytu w na Ciovo nie zostałem poczęstowany przez właścicieli piwem czy winem - jest to miły akcent ale nie można zakładać, że właściciele mają taki obowiązek. Natomiast właścicielka apartamentu była do naszej dyspozycji - w budynku mieszkała cała nasza grupa 9 osób.
Co do sprzątania - my i tak zawsze opuszczając apartamenty sprzątamy po sobie oczywiście nie jest to robienie gruntownych porzadków, ale jeszcze od zamiecenia podłogi korona nam z głowy nie spadła - warto zawsze sprawdzić czy końcowe czy też w trakcie pobytu sprzątanie jest wliczone w cenę - ty chyba takich ustaleń nie robiłeś.

Vedran napisał:
Pozdrawiam cie i zapraszamy na rok 2006.. Oczywyscie o ceny sie dogadamy...(niech bedzie jak Marcold uwaza - ze to taki interes...ty mnie chwalisz..a ja cie place za to...

Vedran - stawiasz mnie trochę w niezręcznej sytuacji, biorąc pod uwagę temat wątku - pisząc, że dogadamy się o ceny. Mój wpis w tym poście nia miał na celu reklamowania Vedrana. Przedstawiłem jedynie swoją opinię na temat świadczonych przez niego usług - szzcególnie, że w pierwszym poście pojawiła się opinia "odsądzająca go od czci i wiary". Każdy kto korzystał z jego usług ma na ten temat wyrobione zdanie - ja akurat pozytywne i widzę, że podobne zdanie ma kilka osób które tu się wpisały. Dla osób posądzających mnie o "niecne" kontakty z Vedranem mam informację, że w roku bieżącym nie korzystałem z jego usług - chociaż stosowne zaproszenie otrzymałem (gdzie byłem można sprawdzić na mojej stronie internetowej - kilka razy podawałem jej namiary na forum), a w przyszłym (sorry Vedran) wybieram, się (jeśli się uda) na Peljesac i w okolicę Primosten.

mab napisał:
Mam wrazenie ,ze w tym miejscu lamie sie regulamin ... "Artykuly sponsorowane"...???..."reklama????przeciez to wszystko jest szyte tak grubymi nicmi ,ze Admin powinien zareagowac. ...
Dlatego mysle, ze nie powinno byc takich swierdzen jak to:
ze to taki interes...ty mnie chwalisz..a ja cie place za to
to podwaza rzetelnosc porlalu

Ja przedstawiłem tylko swoją opinię na temat Vedrana, a co do szczegółów patrz powyżej.
Marcold
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 10.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcold » 01.09.2005 11:37

[quote="Vedran Lekic"]Witaj Mag !

Masz racje ! Moze ty nie wiesze ale w kazdym domu i apartamentu jest papier... ludzie zostawiaja 1 role..na przyjadz..Reszta ludzie kupuja jako chleb, mleko..... Powiedz szczerze czy wlaciciele powinni sa codziennie kupowac papier toaletowy do gosci... a potem moze i piwko, mleko..I na koncu moze wlasciciel odda zaplacone kase do gosca...

Pozdrawiam cie cieplo !



Vedran widze ,ze wizja robienia pieniedzy na polakach przeslonila Ci normalny tok myslenia.Koncz odwracac kota do gory nogami ,o czym innym na poczatku pisalem .Jeszcze raz powtarzam sa pewne sprawy ktore sa moze banalne ,ale potrzeba do zycia.Nikt nie chce piwa od Ciebie czy od wlascicieli pensjonatow. Chce zeby ci co przyjada mieli lepiej niz np ja.Klient placi i cos w zamian zada,ale wedlug Ciebie nalezy siedziec cicho bo sie malo zaplacilo i jest sie do tego w Chorwacji .Jestem czlowiekiem ktory powiedzial ,ze jest cos nie tak wiec jest zly ?
Jeszcze raz powtarzam NIE dla tych co chca zarobic nic nie dajac z siebie!!!!!!
pozdrawiam
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) DJ Bobo » 01.09.2005 11:49

Ponieważ w Chorwacji można spotkać apartamenty z papierem toaletowym,wymianą ręczników,wymianą pościeli,codziennym sprzataniem
więc może na swoich stronach dokładnie byś Vedranie określił co wchodzi w cenę.
We Włoszech są apartamenty co trzeba brać nawet pościel,a za sprzątanie końcowe dodatkowo się płaci.
Nie wiem czy w Chorwacji jest jakaś kategoryzacja apartamentów,ale myślę ,że określenie gwiazdek i co za tym idzie by się przydało.
Określone są w niektórych krajach w jakiej strefie od morza jest połozony apartament np.I strefa do 100 metrow od morza,druga do 300 itd.Nie ma wtedy też ściemniania.
Np gwiazdki. :wink:
Jedna gwiazdka - nic nima.
Dwie gwiazdki - jest papir.
Trzy gwiazdki -jest papir ,klima i sprzątanie.
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 01.09.2005 12:44

Witaj DJ BOBO !

Jak znow wrocisz do stronie internetowa i pod wazna rubrika "ceny" jasne pisze:
W cenę wliczona jest: pościel, woda, gas, prąd, tygodniowa wymiana pościeli, i końcowe sprzątanie. Dojazd w lipcu i sierpniu jest tylko sobotą, po godzinie 12:00, a wyjazd również sobotą do godziny 9:00. W czerwcu i wrześniu dojazdy i odjazdy według umowy z gospodarzami.
DJ Bobo napisał(a):Ponieważ w Chorwacji można spotkać apartamenty z papierem toaletowym,wymianą ręczników,wymianą pościeli,codziennym sprzataniem

No oczywyscie czlowiek ucze sie do konca zycza... Teraz wiem ze do gosci treba napisac kadzy detal, bo chetnie korzystaja co nie jest napisane..a wedlug ich powinno byc..




więc może na swoich stronach dokładnie byś Vedranie określił co wchodzi w cenę.
We Włoszech są apartamenty co trzeba brać nawet pościel,a za sprzątanie końcowe dodatkowo się płaci.
Nie wiem czy w Chorwacji jest jakaś kategoryzacja apartamentów,ale myślę ,że określenie gwiazdek i co za tym idzie by się przydało.
Określone są w niektórych krajach w jakiej strefie od morza jest połozony apartament np.I strefa do 100 metrow od morza,druga do 300 itd.Nie ma wtedy też ściemniania.
Np gwiazdki. :wink:
Jedna gwiazdka - nic nima.
Dwie gwiazdki - jest papir.
Trzy gwiazdki -jest papir ,klima i sprzątanie.
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) DJ Bobo » 01.09.2005 13:56

[quote="Vedran Lekic"]Witaj DJ BOBO !

Jak znow wrocisz do stronie internetowa i pod wazna rubrika "ceny" jasne pisze:
W cenę wliczona jest: pościel, woda, gas, prąd, tygodniowa wymiana pościeli, i końcowe sprzątanie. Dojazd w lipcu i sierpniu jest tylko sobotą, po godzinie 12:00, a wyjazd również sobotą do godziny 9:00. W czerwcu i wrześniu dojazdy i odjazdy według umowy z gospodarzami.

no to rozumiem ,że jest też w cenie papier toaletowy i wymiana ręczników
mimo ,że tego nie pisze,bo to jest oczywiste
Marcold
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 10.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcold » 01.09.2005 14:22

Vedran odpowiedz rzetelnie na postawione na poczatku uwagi i zakoncz temat .Bo narazie nic konkretnego nie wyjasniles. Tylko caly czas przyjmujesz poze czlowieka nie omylnego, robiacego wszystko najlepiej.
DJ Bobo twoj pomysl jest super ( gwiazdki ) mysle ,ze to pomogloby wielu ludziom.Zreszta gradacja uzywana jest na innych portalach zajmujacych sie wynajmem.
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 01.09.2005 14:42

Ludzie kochany !

Sa rozny domy, rozne oferty, rozne ceny... kazdy wlasciciele oferuje co oferuje i to generalnie nie pisze... Jest normalnie ze bedzie rola papiera toaletowego na przyjadz... Ale prosze rzeczewystwosci - nie jest normalnie ze gosc 2 raz dziennie pyta worki za smiecie, papier toaletowy..

Tez jest normalnie ze sie przed rezerwacja zapyta czy jest to i to... bo sa rozne situacje... Mogby ksiega napisca co ludzie w apartamentach robia.. o korzystaniu lodowke jako KLIMATYZACJE... o kradziezy.. zaczewszy od recznykow...do warzywa z ogordy... W przyslim roku bedzie na kazda stronie i na kazda potwierdzeniu rezerwacji pisac text:

cenę wynajmu jest wliczone:

- woda, prąd, gaz.
- posciel, koncowe sprzatanie
- garnki, talerze,łyżki,noże i widelce, szklanki

W cena wynajmu NIE JEST WLICZONE:

czajnik,papier toaletowy, płyn do myca naczyń,worki na odpady,leżaki plażowe,ręczniki

UWAGA NA KORZYSTANIE KLIMATYZACJI: Nie wolno wlaczac klimatyzacji i otwierac okna lub drzwi. Gosciom ktorzy nie przestrzegają naszych uwag mozemy zabrac pilota do KLIMATYZACJI bez mozliwosci powrotu pieniadzy.

UWAGA NA KORZYSTANIE Z Pralki: Nie wolno korzystac z pralki Kiedy się wkłada tylko jeden recznik. Gosciom ktorzy nie przestrzegają naszych uwag możemy zrobic zakaz korzystania z pralki.

GOSCIE ktory zniszczą inwentarz apartamentu powinni sa pokryc koszty naprawy lub zakupow nowych czesci.


bo najlepiej jest byc madry.. i uczekac w trzecej w noci...zostawic cos zniszczone i polamane... Kazdy NIEMEC w CHORWACJI zaplaci koncowe przatanie...a czy ktory moj gosc zaplacil...prosze barzo... z mojej stronie to konec rozmowy na ten temat...

Marcold napisał(a):Vedran odpowiedz rzetelnie na postawione na poczatku uwagi i zakoncz temat .Bo narazie nic konkretnego nie wyjasniles. Tylko caly czas przyjmujesz poze czlowieka nie omylnego, robiacego wszystko najlepiej.
DJ Bobo twoj pomysl jest super ( gwiazdki ) mysle ,ze to pomogloby wielu ludziom.Zreszta gradacja uzywana jest na innych portalach zajmujacych sie wynajmem.
DJ Bobo
Croentuzjasta
Posty: 208
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) DJ Bobo » 01.09.2005 14:57

Pisz raczej tak ;
W cena wynajmu JEST WLICZONE:
czajnik,papier toaletowy,worki na odpady,ręczniki.
To niewiele kosztuje,a dla większości ludzi jest to oczywiste w Chorwacji,że to jest w apartamencie.


P.S.
Super pomysł z ta klimą za pomocą lodówki. :D :D :D
Marcold
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 10.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcold » 01.09.2005 15:43

Vedran Lekic napisał(a):Ludzie kochany !

Sa rozny domy, rozne oferty, rozne ceny... kazdy wlasciciele oferuje co oferuje i to generalnie nie pisze... Jest normalnie ze bedzie rola papiera toaletowego na przyjadz... Ale prosze rzeczewystwosci - nie jest normalnie ze gosc 2 raz dziennie pyta worki za smiecie, papier toaletowy..

Tez jest normalnie ze sie przed rezerwacja zapyta czy jest to i to... bo sa rozne situacje... Mogby ksiega napisca co ludzie w apartamentach robia.. o korzystaniu lodowke jako KLIMATYZACJE... o kradziezy.. zaczewszy od recznykow...do warzywa z ogordy... W przyslim roku bedzie na kazda stronie i na kazda potwierdzeniu rezerwacji pisac text:

cenę wynajmu jest wliczone:

- woda, prąd, gaz.
- posciel, koncowe sprzatanie
- garnki, talerze,łyżki,noże i widelce, szklanki

W cena wynajmu NIE JEST WLICZONE:

czajnik,papier toaletowy, płyn do myca naczyń,worki na odpady,leżaki plażowe,ręczniki

UWAGA NA KORZYSTANIE KLIMATYZACJI: Nie wolno wlaczac klimatyzacji i otwierac okna lub drzwi. Gosciom ktorzy nie przestrzegają naszych uwag mozemy zabrac pilota do KLIMATYZACJI bez mozliwosci powrotu pieniadzy.

UWAGA NA KORZYSTANIE Z Pralki: Nie wolno korzystac z pralki Kiedy się wkłada tylko jeden recznik. Gosciom ktorzy nie przestrzegają naszych uwag możemy zrobic zakaz korzystania z pralki.

GOSCIE ktory zniszczą inwentarz apartamentu powinni sa pokryc koszty naprawy lub zakupow nowych czesci.


bo najlepiej jest byc madry.. i uczekac w trzecej w noci...zostawic cos zniszczone i polamane... Kazdy NIEMEC w CHORWACJI zaplaci koncowe przatanie...a czy ktory moj gosc zaplacil...prosze barzo... z mojej stronie to konec rozmowy na ten temat...

Marcold napisał(a):Vedran odpowiedz rzetelnie na postawione na poczatku uwagi i zakoncz temat .Bo narazie nic konkretnego nie wyjasniles. Tylko caly czas przyjmujesz poze czlowieka nie omylnego, robiacego wszystko najlepiej.
DJ Bobo twoj pomysl jest super ( gwiazdki ) mysle ,ze to pomogloby wielu ludziom.Zreszta gradacja uzywana jest na innych portalach zajmujacych sie wynajmem.




A jeszcze przed chwila wydawalo mi sie ,ze lubisz Polakow .Z twojej ostatniej wypowiedzi jednak wynika ,ze jednak wolisz Niemcow bo dadza cos napiwku na sprzatanie.To dlaczego nie prowadzis interesu z Niemcami ? Dla mnie odpowiedz nasuwa sie prosta - dla Niemcow musialbys zapewnic wiekszy "komfort" ( rzeczy podstawowe ).
Jakie Twoja agencja daje gwarancje ,ze kazdy musi byc zadowolony?
Czym to gwarantujesz Twoim slowem ? zdjeciami ?wpisami do ksiegi?
O czym my tu mowimy, jak nawet workow na smiecie nie ma i nie bedzie, a smiecie musialem wynosic 200 m do smietnika ktory byl pelny, i do tego rezydent ktory jest nie uprzejmy.
Mysle ,ze wystarczy tej Twojej pyskowki na Forum jak masz cos jeszcze do mnie to bardzo prosze na skypie pod nickiem myyrreek
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 01.09.2005 16:31

To ja miałam w takim razie duuuużo szczęścia, bo w naszym apartamencie (mimo, że opis tego nie zawierał) mieliśmy dostęp do worków na śmieci, papieru toaletowego, mydeł, proszku do prania, żelazka, zapasowych żarówek i bezpieczników, środków czystości typu domestos&cif, spinaczy do prania i szurka, świeczek, soli i przypraw, ręczników, ściereczek i ścierek do naczyń, kompletnie wyposażonej kuchni (nawet w nadmiarze).
Miło nas zaskoczyło takie pełne wyposażenie. Okazało się, że przywieźliśmy zbędną cześć bagażu.
Ale rzeczywiście, jeśli uszczegółowi się opisy to nikt nie będzie mógł psioczyć na to czy tamto.
W poprzednich latach korzystałam z Eurocampów i tam też wszystko było. Nie tylko na powitanie. Tak więc trudno się dziwić, że ludzie powoli zaczynają to uznawać za standard.
A
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 01.09.2005 16:34

Vedran ma już za dużo tych apartamentów na swojej głowie i nie jest w stanie ogranąć każdego jednego! Ponadto dziwię się, że skoro to taka duża firma (pośrednicząca), to nie umieści na swojej stronie "Warunków korzystania z apartamentów" czy czegoś w tym rodzaju - zwłaszcza, kiedy wystawia voucher (oczywiste dla mnie jest, że tam powinien być zapis o tym, że jeśli ktoś zniszczy coś w apartamencie, to pokrywa koszty naprawy i te też powinny być jakoś określone). O wiele przyjemniej potem jest, jak człowiek wie, co zastaje na miejscu (np. papier toaletowy w ilości takiej a takiej oraz np. płyn do mycia naczyń) i w jakim stanie później ma ten apartament zostawić. Niektórzy niestety twierdzą, że skoro w cenie zapewnione jest końcowe sprzątanie, to potrafią po sobie zostawić niezły bałagan tudzież np. urwany kran :( I wyjechać o 4 rano...

Plumek
Rega
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rega » 02.09.2005 11:49

Poprostu nie wytrzymuje tego co tu jest napisane !
Bylam z rodziną w Chorwacji i jestem zauroczona a przez takich Panów jak np. Vedran wielu Polaków zrezygnowalo z wyjazdów na rzecz Tunezji, Egiptu i innych atrakcji świata.
Miałam przyjemność korespondować z tym Panem i probowałam cokolwiek dowiedzieć się o standarcie oferty wybranej z jego zbioru ofert :oops: Cytaty z tej korespondencji niejednego powalily z nóg.
Powiem krótko wyczułam pazerność i cwaniactwo, a po przeczytaniu kilku jego obecnych wypowiedzi na tym forum stwierdzam że to typowy człowiek interesu i jaki naj naj dalej od niego i tego typu ludzi.
Panie Vedran bylam na CIOVO w te wakacje i opatrzność mnie uratowala przed Panem. W pelni sezonu przy plaży 50 metrow od morza zarezerwowalam dla mojej rodziny apartament normalny apartament !!! z papierem toaletowym, czysty, ba elegancki z szafą i klimatyzacją, telewizją, kuchnią, tarasem z widokiem na morze, parkingiem, nie willa Roza czy coś co Pan mi obraźliwego odpisał (jeżeli Pan sobie przypomni moją osobę nie wentylator z doplatą - niech Pan myśli które to maile, jeszcze jedno PANA STWIERDZENIE NA PROŚBĘ O KONKRETNY APARTAMENT Z WYBRANEGO DOMU cytat. "PANI PRZYJEDZIE CO BEDZIE WOLNE TO PANI DOSTANIE 8O )
Panie Vedran o czystość, papier toaletowy czy ręcznki w naszym kraju nie pytam i w cywilozowanch krajach też nie - choć rodzina mnie ostrzegała że wybieram się do kraju trzeciego świata ?
Podsumuje bylam za 30Euro za apartament 3osobowy takie M-3 nie w ruderze w pełni sezonu, zwiedzilam dużo, kraj przepiękny tylko ludzie różni. Ja trafiłam na wspanialych dzięki nim zobaczylam Split, Krka, Plitwice, Trogir, Primosten a morze jeszcze wspanialsze.
Nadmieniam,że stać mnie na droższe oferty i w wielu miejscach na świecie byłam, nie jestem pazerna ale też wymagam a moja rodzina za caly pobyt po rozliczeniu zostawila dla Waszego kraju kilka ładnych tysięcy niech się Pan domyśli jakiej waluty !
A tak na marginesie w apartamencie na powitanie były foldery z atrakcjami, wycieczkami, butelka miodowej rakiji, kwiaty.
Niech Pan pomyśli co na koniec pobytu dokupiliśmy u gospodarza - kilka butelek rakiji 0,7litra po 10Euro za sztukę (gospodarz dobrze wiedział że zostawiając butelkę na początek do dyspozycji gości zarobi dodatkowo, jeszcze jedno to nie typowe butelki po sztoku, koniaku tylko specjalne dlugie z korkiem na końcu).
Marcold
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 10.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcold » 02.09.2005 12:35

Rega napisał(a):Poprostu nie wytrzymuje tego co tu jest napisane !
Bylam z rodziną w Chorwacji i jestem zauroczona a przez takich Panów jak np. Vedran wielu Polaków zrezygnowalo z wyjazdów na rzecz Tunezji, Egiptu i innych atrakcji świata.
Miałam przyjemność korespondować z tym Panem i probowałam cokolwiek dowiedzieć się o standarcie oferty wybranej z jego zbioru ofert :oops: Cytaty z tej korespondencji niejednego powalily z nóg.
Powiem krótko wyczułam pazerność i cwaniactwo, a po przeczytaniu kilku jego obecnych wypowiedzi na tym forum stwierdzam że to typowy człowiek interesu i jaki naj naj dalej od niego i tego typu ludzi.
Panie Vedran bylam na CIOVO w te wakacje i opatrzność mnie uratowala przed Panem. W pelni sezonu przy plaży 50 metrow od morza zarezerwowalam dla mojej rodziny apartament normalny apartament !!! z papierem toaletowym, czysty, ba elegancki z szafą i klimatyzacją, telewizją, kuchnią, tarasem z widokiem na morze, parkingiem, nie willa Roza czy coś co Pan mi obraźliwego odpisał (jeżeli Pan sobie przypomni moją osobę nie wentylator z doplatą - niech Pan myśli które to maile, jeszcze jedno PANA STWIERDZENIE NA PROŚBĘ O KONKRETNY APARTAMENT Z WYBRANEGO DOMU cytat. "PANI PRZYJEDZIE CO BEDZIE WOLNE TO PANI DOSTANIE 8O )
Panie Vedran o czystość, papier toaletowy czy ręcznki w naszym kraju nie pytam i w cywilozowanch krajach też nie - choć rodzina mnie ostrzegała że wybieram się do kraju trzeciego świata ?
Podsumuje bylam za 30Euro za apartament 3osobowy takie M-3 nie w ruderze w pełni sezonu, zwiedzilam dużo, kraj przepiękny tylko ludzie różni. Ja trafiłam na wspanialych dzięki nim zobaczylam Split, Krka, Plitwice, Trogir, Primosten a morze jeszcze wspanialsze.
Nadmieniam,że stać mnie na droższe oferty i w wielu miejscach na świecie byłam, nie jestem pazerna ale też wymagam a moja rodzina za caly pobyt po rozliczeniu zostawila dla Waszego kraju kilka ładnych tysięcy niech się Pan domyśli jakiej waluty !
A tak na marginesie w apartamencie na powitanie były foldery z atrakcjami, wycieczkami, butelka miodowej rakiji, kwiaty.
Niech Pan pomyśli co na koniec pobytu dokupiliśmy u gospodarza - kilka butelek rakiji 0,7litra po 10Euro za sztukę (gospodarz dobrze wiedział że zostawiając butelkę na początek do dyspozycji gości zarobi dodatkowo, jeszcze jedno to nie typowe butelki po sztoku, koniaku tylko specjalne dlugie z korkiem na końcu).




Witam
To co opisujesz Rega jest chyba z innej bajki,wlasnie czegos takiego szukalem i myslalem, ze pan Vedran jest tego gwarantem. Mylilem sie i to bardzo.Tak ja pisalem w ostatnim poscie mialem zamiar zakonczyc ta dyskusje na lamach forum wiec podalem swojego nicka na skypie dla ew dalszej rozmowie bezposrednio z panem Vedranem.W pierwszej wczorajszej rozmowie z Vedranem wyjasnilismy sie sobie o co chodzi .Obiecal sprawdzic u zrodla czyli u wlascicieli Pero i Ivana i napisac przeprosiny na lamach forum.Dzisiaj natomiast w drugiej rozmowie co sie okazuje ,ze nie mam racji bo papier byl i to nawet dwie rolki, grilla mielismy rozpalonego !!!!!!!!(skad oni wiedzieli kiedy bedziemy cos grilowac ,jak podobno ich o nic nie prosilismy?) .I co najlepsze zostawilismy zepsute okno!!!!!!!! Tak wiec postanowilem to raz jeszcze opisac na forum ,bo moze sie okazac ,ze dom chcielismy rozburzyc albo zone wlasciciela uwiesc :lol:
Co do Vedrana sytuacja typowa zamiast stanac po stronie klienta stanal po stronie swoich ziomali.
Reasumujac moim zdaniem nalezy sie wystrzegac Domu PERO I IVAN.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ciovo - apartament Pero i Ivan - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone