Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo - apartament Pero i Ivan

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 06.09.2005 11:03

A powiedz dla cego trudny... Naprawde nie rozumie... Moim zdaniem wszedzie blisko..

platon napisał(a):
Vedran Lekic napisał(a):


CIOVO - TROGIR od 2,5 - 6 km
CIOVO - SPLIT - 30 km
CIOVO - SIBENIK - 50 km...



[

no sam widzisz Vedranie patrząc na te odległości,że to ,,trudny'' rejon. :D
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 06.09.2005 11:14

Vedran Lekic napisał(a):A powiedz dla cego trudny... Naprawde nie rozumie... Moim zdaniem wszedzie blisko..

platon napisał(a):
Vedran Lekic napisał(a):


CIOVO - TROGIR od 2,5 - 6 km
CIOVO - SPLIT - 30 km
CIOVO - SIBENIK - 50 km...



[

no sam widzisz Vedranie patrząc na te odległości,że to ,,trudny'' rejon. :D

z odpowiedzią na Twoje pytanie jest jak z życzeniem rybaka z tego kawału

Upecao ribar morskog psa. Počeo morski pas moliti ribara da ga pusti i da će mu zato ispuniti želju, a on će na to:
- Ja hoću tri želje!
- Ali ja sam samo morski pas, nisam zlatna ribica. Ja mogu ispuniti samo jednu želju.
- Dobro onda. 'Oću da mi kurac bude do poda.
- Nema problema, - reče morski pas i odgrize mu obje noge.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.09.2005 11:29

Vedran Lekic napisał(a):Witaj Plumek !
Duzo ludzie patrze tylko ze jednego kata... Jest dom ANTONELA www.=reklama=/pl/antonela CALO lato dom byl pelni...byla opcja brac apartament z cena jak jest i z klima ale 5 eur drozsze.... okolo 10 dni u nas byla temperatura powietrza 42 stopna.... Wlasciciele domu ANTONELA maja 2 apartamenty i na calo lato zabrali 20 EUR od korzystania klimy... Nie sa PLUMEK wszysci ludzie bogaci...


Znaczy sami Polacy do tej willi przyjechali? Ciekawe gdzie więc jest cała reszta nacji, które odwiedzają Chorwację...
Teoretycznie dla właścicielki z klimą czy bez to wszystko jedno - bo nie miała kosztów:) A po co ludziom klima, jak siedzą w morzu cały dzień i się chłodzą za darmo? ;)

Plumek
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 06.09.2005 12:38

Witaj Plumek !

Tylko Polaci... moze 8-9 rodzin... A poco ludzmy SUPER luxusowy apartament 3 m od morza z cena 80 EUR na dobe za 4 osoby... jak moga miec ladny apartament 200 m od morza a cena 45 EUR za dobe...i tak sa caly dzien na plazy...

Ja tylko mowie...ze ludzie sa inni przez internet...a na miejscu sa inni...Naprawde nie sam jak sie pokazuja przez internet...


Plumek napisał(a):
Vedran Lekic napisał(a):Witaj Plumek !
Duzo ludzie patrze tylko ze jednego kata... Jest dom ANTONELA www.=reklama=/pl/antonela CALO lato dom byl pelni...byla opcja brac apartament z cena jak jest i z klima ale 5 eur drozsze.... okolo 10 dni u nas byla temperatura powietrza 42 stopna.... Wlasciciele domu ANTONELA maja 2 apartamenty i na calo lato zabrali 20 EUR od korzystania klimy... Nie sa PLUMEK wszysci ludzie bogaci...


Znaczy sami Polacy do tej willi przyjechali? Ciekawe gdzie więc jest cała reszta nacji, które odwiedzają Chorwację...
Teoretycznie dla właścicielki z klimą czy bez to wszystko jedno - bo nie miała kosztów:) A po co ludziom klima, jak siedzą w morzu cały dzień i się chłodzą za darmo? ;)

Plumek
rega2
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 06.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rega2 » 06.09.2005 13:10

Ludzie są tacy sami a ty Vedran czasem ich wprowasziłeś w błąd.
Przy zamówieniu i w korespondencji z tobą to mieli mieć apartament z papierem taletowym na początek, pościelą zmienioną raz na tydzień , końcowym sprzątaniem, widokiem na morze, wszystko zgodnie z ofertą :!:
A ty jesteś zdziwiony ich odmienną reakcją po przyjeździe :oops: :oops:
Piszesz że ty jesteś OK a winni są ci co przyjechali i sami właściciele apartamentów ! Nie wprowadzaj w błąd nie przebarwiaj oferty a będzie wszystko OK :D
Vedran Lekic
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vedran Lekic » 06.09.2005 13:34

Witaj Rega2

W kadzym apartamencie na poczatek powinna byc najmniej 1 rola papiera toaletowego... Jak nie bylo to powinno od razu zapytac a nie narzekac po powrocie...Jak ludzie by na poczatku pytali a nie wlasciciele nie chcialy podac to inna sprawa.. Kto to od " moich gosci" zaplacil koncowe sprzatanie...to co ja wiem NIKT...posciel tez tygodniowa zmienia..ale rowniez trzeba poproszyc...Ja oferty nie przebarwiam... Tylko malo ludzie ktory korzystaly moje uslugy pisza co nie bylo ok..a bardziej pisza ci filozofi ktory nigdy nie byly na Civo przez mnie... Prosze ciebie REGA przeczytaj opinie moihc gosci www.chorwacja-noclegi.pl/guest to sa ludzie - moji klienci ...a nic nie zaplaczylem do ich ze tak pisza...


rega2 napisał(a):Ludzie są tacy sami a ty Vedran czasem ich wprowasziłeś w błąd.
Przy zamówieniu i w korespondencji z tobą to mieli mieć apartament z papierem taletowym na początek, pościelą zmienioną raz na tydzień , końcowym sprzątaniem, widokiem na morze, wszystko zgodnie z ofertą :!:
A ty jesteś zdziwiony ich odmienną reakcją po przyjeździe :oops: :oops:
Piszesz że ty jesteś OK a winni są ci co przyjechali i sami właściciele apartamentów ! Nie wprowadzaj w błąd nie przebarwiaj oferty a będzie wszystko OK :D
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 06.09.2005 13:51

Trochę się wachałem, czy mogę zabrać głos w waszej dyskusji - tym bardziej że nie dane mi było ani poznać Vedrana, ani zamieszkać w jednej z proponowanych przez niego kwater. Ale to co mi się nasuwa od razu to pewien banał: jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Nie mam zamiaru stawać po czyjejkolwiek stronie. Papier toaletowy? Fakt, że tam gdzie byłem w tym roku papier był na wjazd, potem sobie kupiliśmy. Szczerze mówiąc nie przywiązywaliśmy aż takiej wagi do tego, czy powinniśmy mieć zapewniony papier czy nie. Mieliśmy to nomen omen w d....... . Jedno jest pewne - podstawa to mówić co komu leży na wątrobie, a nie wywlekać to potem - bądź co bądź na poły anonimowo. Bez urazy.
PZDR
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.09.2005 15:01

Vedran Lekic napisał(a):Witaj Rega2
W kadzym apartamencie na poczatek powinna byc najmniej 1 rola papiera toaletowego... Jak nie bylo to powinno od razu zapytac a nie narzekac po powrocie...Jak ludzie by na poczatku pytali a nie wlasciciele nie chcialy podac to inna sprawa.. Kto to od " moich gosci" zaplacil koncowe sprzatanie...to co ja wiem NIKT...posciel tez tygodniowa zmienia..ale rowniez trzeba poproszyc...Ja oferty nie przebarwiam... Tylko malo ludzie ktory korzystaly moje uslugy pisza co nie bylo ok..a bardziej pisza ci filozofi ktory nigdy nie byly na Civo przez mnie...


Wiesz Vedran? Ja Cię nie znam, nie korzystałam z Twoich usług, ale za to pracuję w tzw. "branży". I wydaje mi się, że trochę się pogubiłeś. przecież pod każdym cennikiem masz napisane: "Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę pobytu
opłata za wrzesień i czerwiec za osobę dorosłą wynosi = 0.6 EUR dziennie
opłata za lipiec i sierpień za osobę dorosłą wynosi = 0.8 EUR dziennie
Dzieci do dwunastego roku życia nie płacą opłaty klimatycznej, a dzieci od 12-18 roku płacą 50 % od pełnej ceny.
W cenę wliczona jest: pościel, woda, gas, prąd, tygodniowa wymiana pościeli, i końcowe sprzątanie. Dojazd w lipcu i sierpniu jest tylko sobotą, po godzinie 12:00, a wyjazd również sobotą do godziny 9:00. W czerwcu i wrześniu dojazdy i odjazdy według umowy z gospodarzami. " Więc dlaczego piszesz, że o nikt z Polaków Ci nie zapłacił? Ponadto - dlaczego wiecznie trzeba się upominać? Napisana jest zmiana pościeli w cenie? Klient powinien usłyszeć stukanie do drzwi i dostać świeży komplet. Upominać to się można o rzeczy nadprogramowe, np. o żarówkę, która spaliła się w trakcie pobytu, o sprzedaż rakiji i takie tam...
to jedna kwestia. Czytam tę stronę, do której link uparcie w każdym poście cytujesz i co widzę?
"Regulamin obowiązujący w apartamentach
1. Przy odbiorze zastają Państwo apartament wysprzątany i bardzo prosimy byście Państwo go w takim samym stanie poz ostawili wyjeżdżając. W przypadku gdy ten punkt regulaminu zostanie naruszony pobieramy od Państwa opłatę w wysokości 30 Euro. Za zniszczony inwentarz należy zapłacić." To znaczy, ile razy za to sprzątanie trzeba płacić? I czy sprzątając samemu unika się opłaty za sprzątanie końcowe zawarte w cenie, o której piszesz pod cennikami? Co to znaczy zniszczony inwentarz? Chyba trzeba to jakoś skonkretyzować... bo normalne użytkowanie to tzw. amortyzacja, która de facto kończy się zniszczeniem inwentarza.
Na stronie głównej piszesz:
"Drodzy przyjaciele z Polski...
Witamy na naszych stronach, na których prezentujemy czesc chorwackiej oferty turystycznej .
Wszystkie informacje i oferty, umieszczone na naszych stronach sa podawane bezposredni o przez wlascicieli domów, apartamentów itd. Niektóre z domów przedstawionych w ofercie, odwiedzilismy osobiscie i mozemy za gwarantowac, ze podane dane o apartamentach sa prawdziwe, inne oferty umiescilismy na podstawie informacji podanych przez wlascicieli i nie mozemy gwarantowac, ze zawarte w nich dane sa na 100% prawdziwe. Chorwacja-noclegi.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za informacje podane przez wlascicieli domów.
Chorwacja-noclegi.pl nie ponosi odpowiedzialnosci w przypadku nieporozumien miedzy wlascicielem, a gosciem. Mamy nadzieje, ze wlasnie na naszych stronach znajdziecie Panstwo miejsce do spedzenia swojego urlopu w Chorwacji, urlopu, który pozostanie w Waszych wspomnieniach na cale zycie!"

Skoro podajesz bezpośrednie namiary na właścicieli domów, po co wplątałeś w to swoją osobę i swoją agencję? W dodatku za nic nie ponosisz odpowiedzialności? Więc o co tyle krzyku na forum? Trzeba było umieścić na stronie apartament, wziąć pieniądze od właścicieli za umieszczenie na stronie i... sza! Zauważyłam, że niektóre apartamenty mają jednak podany telefon i fax do Twojego biura - zatem jesteś pośrednikiem. A skoro tak, to czy tego chcesz czy nie: bierzesz częściową odpowiedzialnośc za informacje podane na stronie i za rzeczywistośc. Rezerwując przez Twoje biuro klienci oczekują, że właśnie nie będą musieli interweniować u właścicieli. Oczywiście, że najlepiej, żeby zgłaszali wszystko na miejscu, bo wtedy da się wszystko naprawić. ale jeśli coś stoi w cenniku, ludzie uiścili opłatę, to nie muszą się upominać!!! Myślenie właścicieli jest takie: a nóż się nie upomni, zaoszczędzę 2 euro na proszku do prania, bo czysta pościel będzie dla następnych gości. A klientów takie: zaplaciłem, było w cenie, a teraz mnie oszukują...
Więc dla Twojego własnego dobra - miej kontrolę nad tym, co ludzie dostają... masz bardzo dużo kwater w swojej ofercie i już nie możesz tego ogarnąć i każdego pilnować. Klienci oczywiście też są różni.

Plumek
Ostatnio edytowano 06.09.2005 15:06 przez Plumek, łącznie edytowano 1 raz
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 06.09.2005 15:05

faziolot napisał:
Trochę się wachałem, czy mogę zabrać głos w waszej dyskusji - tym bardziej że nie dane mi było ani poznać Vedrana, ani zamieszkać w jednej z proponowanych przez niego kwater. Ale to co mi się nasuwa od razu to pewien banał: jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Nie mam zamiaru stawać po czyjejkolwiek stronie. Papier toaletowy? Fakt, że tam gdzie byłem w tym roku papier był na wjazd, potem sobie kupiliśmy. Szczerze mówiąc nie przywiązywaliśmy aż takiej wagi do tego, czy powinniśmy mieć zapewniony papier czy nie. Mieliśmy to nomen omen w d....... . Jedno jest pewne - podstawa to mówić co komu leży na wątrobie, a nie wywlekać to potem - bądź co bądź na poły anonimowo. Bez urazy.
PZDR

Nic dodać nic ująć, a wypowiedź faziolota powinna stanowić puentę całej dyskusji w tym wątku.
ezop123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.07.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) ezop123 » 24.01.2014 22:03

Vedran Lekic napisał(a):Witam Pani Rega !

W moja oferta willa ROZA nie istnieje. Dzieki na komplementamy...
A jak pani zaplaczyla apartament z klimatyzacja , 50 m do morza,w sercu sezony.. to niech pan udzieli namiary do forumcow... Ludzie nie korzystajcie moje usluge.. ja jestem cwaniakem... Pan Rega znajdzie za was super oferty... Chyba juz ma cennik na rok 2006... Przez pani Rega cena 3,5 EUR od osoby w lipcu i sierpniu... a 1,5 EUR w Czerwcu i Wrzesniu...I jeszcze Pani Rega zorganizuje ze w cena jest wliczone transport do chorwacji - samolotem..... Niech pani poda strona internetowa gdzie ten dom za 30 EUR z klima, 50 m od morza. moze i ja bede korzytac ta okazja...Pozdrawiam formucow..i wyloguje sie



Rega napisał(a):Poprostu nie wytrzymuje tego co tu jest napisane !
Bylam z rodziną w Chorwacji i jestem zauroczona a przez takich Panów jak np. Vedran wielu Polaków zrezygnowalo z wyjazdów na rzecz Tunezji, Egiptu i innych atrakcji świata.
Miałam przyjemność korespondować z tym Panem i probowałam cokolwiek dowiedzieć się o standarcie oferty wybranej z jego zbioru ofert :oops: Cytaty z tej korespondencji niejednego powalily z nóg.
Powiem krótko wyczułam pazerność i cwaniactwo, a po przeczytaniu kilku jego obecnych wypowiedzi na tym forum stwierdzam że to typowy człowiek interesu i jaki naj naj dalej od niego i tego typu ludzi.
Panie Vedran bylam na CIOVO w te wakacje i opatrzność mnie uratowala przed Panem. W pelni sezonu przy plaży 50 metrow od morza zarezerwowalam dla mojej rodziny apartament normalny apartament !!! z papierem toaletowym, czysty, ba elegancki z szafą i klimatyzacją, telewizją, kuchnią, tarasem z widokiem na morze, parkingiem, nie willa Roza czy coś co Pan mi obraźliwego odpisał (jeżeli Pan sobie przypomni moją osobę nie wentylator z doplatą - niech Pan myśli które to maile, jeszcze jedno PANA STWIERDZENIE NA PROŚBĘ O KONKRETNY APARTAMENT Z WYBRANEGO DOMU cytat. "PANI PRZYJEDZIE CO BEDZIE WOLNE TO PANI DOSTANIE 8O )
Panie Vedran o czystość, papier toaletowy czy ręcznki w naszym kraju nie pytam i w cywilozowanch krajach też nie - choć rodzina mnie ostrzegała że wybieram się do kraju trzeciego świata ?
Podsumuje bylam za 30Euro za apartament 3osobowy takie M-3 nie w ruderze w pełni sezonu, zwiedzilam dużo, kraj przepiękny tylko ludzie różni. Ja trafiłam na wspanialych dzięki nim zobaczylam Split, Krka, Plitwice, Trogir, Primosten a morze jeszcze wspanialsze.
Nadmieniam,że stać mnie na droższe oferty i w wielu miejscach na świecie byłam, nie jestem pazerna ale też wymagam a moja rodzina za caly pobyt po rozliczeniu zostawila dla Waszego kraju kilka ładnych tysięcy niech się Pan domyśli jakiej waluty !
A tak na marginesie w apartamencie na powitanie były foldery z atrakcjami, wycieczkami, butelka miodowej rakiji, kwiaty.
Niech Pan pomyśli co na koniec pobytu dokupiliśmy u gospodarza - kilka butelek rakiji 0,7litra po 10Euro za sztukę (gospodarz dobrze wiedział że zostawiając butelkę na początek do dyspozycji gości zarobi dodatkowo, jeszcze jedno to nie typowe butelki po sztoku, koniaku tylko specjalne dlugie z korkiem na końcu).

Witaj Vedran... Znalaz bys cos od 28.06.14, dla 5 rodzin?(2+2) :hut:
ezop123
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ezop123 » 24.01.2014 22:30

Prosze wyslij swoja propozycje na moj email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl..DZIEKI. POZDRAV!
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Ciovo - apartament Pero i Ivan - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone