Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Chorwacka przygoda po raz drugi...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
witki
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 02.02.2008 12:20

wojtek. napisał(a):Bardzo fajne fotki jeziorek... już niedługo tam będziemy :-)

zazdroszczę wam....
my w tym roku tylko pooglądamy zdjęcia i poczytamy relacje innych :cry:
U-la
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 05.02.2008 15:19

Madzia!!! Fotki plitvickie mnie powaliły!!! Przepiekne!

I proszę mi tu nie smutkować, bo czekasz na taki cud, którego się z żadną Chorwacją i żadnym innym rajem nawet porównać nie da :D

Uściski!!! Co zwlecze, to nie uciecze.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2008 15:46

A ten oczekiwany cud pojedzie kiedyś do Chorwacji i będzie miał jak w raju :lol: :papa:
witki
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.02.2008 14:45

shtriga napisał(a):Madzia!!! Fotki plitvickie mnie powaliły!!! Przepiekne!

dziekuję Ula :roll:
witki
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.02.2008 14:46

Janusz Bajcer napisał(a):A ten oczekiwany cud pojedzie kiedyś do Chorwacji i będzie miał jak w raju :lol: :papa:

ma to jak w banku - już teraz mu o tym opowiadamy :wink:
zawodowiec
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 14.02.2008 16:30

Witki, czytałem sobie po troszku i w końcu dotarłem do końca. Super opowiedziane i fajne zdjęcia Plitvic na koniec, ładnie ujęte szczegóły wodospadów, no i wszystkie zwierzaki z niepozorną jaszczurką włącznie :D

Kto jaką trasą chodził to już się dawno pogubiłem :lol: My byliśmy w 2001, mam jeszcze w głowie tylko widoki a rozkładu ścieżek dawno zapomniałem...

witki napisał(a):Najlepszą miejscówkę podczas drogi miała Fidżi, bo swoje legowisko miała na desce na bagażniku i nikt jej tam nie przeszkadzał.

To zupełnie jak Paco mojej lepszej połówki :D Tyle że on niestety nie lubi takich długich tras.

Pozdrówka dla całej Waszej już teraz czwórki :D
witki
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.02.2008 19:16

zawodowiec napisał(a):Witki, czytałem sobie po troszku i w końcu dotarłem do końca. Super opowiedziane i fajne zdjęcia Plitvic na koniec, ładnie ujęte szczegóły wodospadów, no i wszystkie zwierzaki z niepozorną jaszczurką włącznie :D

Kto jaką trasą chodził to już się dawno pogubiłem :lol: My byliśmy w 2001, mam jeszcze w głowie tylko widoki a rozkładu ścieżek dawno zapomniałem...

witki napisał(a):Najlepszą miejscówkę podczas drogi miała Fidżi, bo swoje legowisko miała na desce na bagażniku i nikt jej tam nie przeszkadzał.

To zupełnie jak Paco mojej lepszej połówki :D Tyle że on niestety nie lubi takich długich tras.

Pozdrówka dla całej Waszej już teraz czwórki :D

dzięki zawodowiec :wink:
jaszczurka wydaje mi się podobna do "salamandry" ale mogę się mylić
jeszcze pod sam koniec widzieliśmy dłuuugiego węża biało-czarnego, ale szybko nam zwiał (i dobrze)
Bodzioch Marek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzioch Marek » 13.03.2008 20:45

witki, przeczytałem do końca i bardzo ciekawie to napisane, ja mam tylko pytanko, czy woda na tyle ciepła w morzu by bajtel 15miesięczny mógł się kąpać i jaka szansa jest na fajną pogodę w okresie 7.05 - 16.05... Chcieliśmy się wybrać bo potem czasu nie ma, ale zwiedzać z maluchem wiele nie będziemy więc czy pogrzejemy się na up[ragnionym słonku choć trochę...??
witki
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 13.03.2008 21:05

Marku - na kąpiele to sie nie nastawiaj, bo woda nie bedzie po zimie aż tak ciepła jak w sezonie, ale pewnie zbliżona do temperatury Bałtyku :wink:
Jeżeli traficie na ładną pogodę to przy brzegu może być cieplejsza woda, oby tylko dużo słońca było :wink:
witki
Cromaniak
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.03.2017 00:30

U-la napisał(a):Madzia!!! Fotki plitvickie mnie powaliły!!! Przepiekne!

I proszę mi tu nie smutkować, bo czekasz na taki cud, którego się z żadną Chorwacją i żadnym innym rajem nawet porównać nie da :D

Uściski!!! Co zwlecze, to nie uciecze.

U-la... zobacz ile czasu to trwało... dopiero w tym roku jedziemy do Cro... 10 lat czekania... ale warto było czekać...
no ale co zwlecze to nie uciecze....
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.03.2017 00:36

Nie wiem czy U-la odpowie :roll:

Loguje się na forum - ale postów nie pisze :roll:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Chorwacka przygoda po raz drugi... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019