Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacka przygoda po raz drugi...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 02.02.2008 12:20

wojtek. napisał(a):Bardzo fajne fotki jeziorek... już niedługo tam będziemy :-)


zazdroszczę wam....
my w tym roku tylko pooglądamy zdjęcia i poczytamy relacje innych :cry:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 05.02.2008 15:19

Madzia!!! Fotki plitvickie mnie powaliły!!! Przepiekne!

I proszę mi tu nie smutkować, bo czekasz na taki cud, którego się z żadną Chorwacją i żadnym innym rajem nawet porównać nie da :D

Uściski!!! Co zwlecze, to nie uciecze.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2008 15:46

A ten oczekiwany cud pojedzie kiedyś do Chorwacji i będzie miał jak w raju :lol: :papa:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.02.2008 14:45

shtriga napisał(a):Madzia!!! Fotki plitvickie mnie powaliły!!! Przepiekne!


dziekuję Ula :roll:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.02.2008 14:46

Janusz Bajcer napisał(a):A ten oczekiwany cud pojedzie kiedyś do Chorwacji i będzie miał jak w raju :lol: :papa:


ma to jak w banku - już teraz mu o tym opowiadamy :wink:
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 14.02.2008 16:30

Witki, czytałem sobie po troszku i w końcu dotarłem do końca. Super opowiedziane i fajne zdjęcia Plitvic na koniec, ładnie ujęte szczegóły wodospadów, no i wszystkie zwierzaki z niepozorną jaszczurką włącznie :D

Kto jaką trasą chodził to już się dawno pogubiłem :lol: My byliśmy w 2001, mam jeszcze w głowie tylko widoki a rozkładu ścieżek dawno zapomniałem...

witki napisał(a):Najlepszą miejscówkę podczas drogi miała Fidżi, bo swoje legowisko miała na desce na bagażniku i nikt jej tam nie przeszkadzał.

To zupełnie jak Paco mojej lepszej połówki :D Tyle że on niestety nie lubi takich długich tras.

Pozdrówka dla całej Waszej już teraz czwórki :D
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.02.2008 19:16

zawodowiec napisał(a):Witki, czytałem sobie po troszku i w końcu dotarłem do końca. Super opowiedziane i fajne zdjęcia Plitvic na koniec, ładnie ujęte szczegóły wodospadów, no i wszystkie zwierzaki z niepozorną jaszczurką włącznie :D

Kto jaką trasą chodził to już się dawno pogubiłem :lol: My byliśmy w 2001, mam jeszcze w głowie tylko widoki a rozkładu ścieżek dawno zapomniałem...

witki napisał(a):Najlepszą miejscówkę podczas drogi miała Fidżi, bo swoje legowisko miała na desce na bagażniku i nikt jej tam nie przeszkadzał.

To zupełnie jak Paco mojej lepszej połówki :D Tyle że on niestety nie lubi takich długich tras.

Pozdrówka dla całej Waszej już teraz czwórki :D


dzięki zawodowiec :wink:
jaszczurka wydaje mi się podobna do "salamandry" ale mogę się mylić
jeszcze pod sam koniec widzieliśmy dłuuugiego węża biało-czarnego, ale szybko nam zwiał (i dobrze)
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 13.03.2008 20:45

witki, przeczytałem do końca i bardzo ciekawie to napisane, ja mam tylko pytanko, czy woda na tyle ciepła w morzu by bajtel 15miesięczny mógł się kąpać i jaka szansa jest na fajną pogodę w okresie 7.05 - 16.05... Chcieliśmy się wybrać bo potem czasu nie ma, ale zwiedzać z maluchem wiele nie będziemy więc czy pogrzejemy się na up[ragnionym słonku choć trochę...??
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 13.03.2008 21:05

Marku - na kąpiele to sie nie nastawiaj, bo woda nie bedzie po zimie aż tak ciepła jak w sezonie, ale pewnie zbliżona do temperatury Bałtyku :wink:
Jeżeli traficie na ładną pogodę to przy brzegu może być cieplejsza woda, oby tylko dużo słońca było :wink:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 14.03.2017 00:30

U-la napisał(a):Madzia!!! Fotki plitvickie mnie powaliły!!! Przepiekne!

I proszę mi tu nie smutkować, bo czekasz na taki cud, którego się z żadną Chorwacją i żadnym innym rajem nawet porównać nie da :D

Uściski!!! Co zwlecze, to nie uciecze.


U-la... zobacz ile czasu to trwało... dopiero w tym roku jedziemy do Cro... 10 lat czekania... ale warto było czekać...
no ale co zwlecze to nie uciecze....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.03.2017 00:36

Nie wiem czy U-la odpowie :roll:

Loguje się na forum - ale postów nie pisze :roll:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacka przygoda po raz drugi... - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone