Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz pierwszy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 31.07.2014 19:19

no i zapomniała
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 01.08.2014 18:38

Przeczytałem jednym tchem :-))
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 01.08.2014 19:13

Kilka dni w Cro...

Pogoda zmienna, jak w gorach. Deszcz wtorek-sroda przez pol dnia, pozniej 1-2h i sunce. ;) Plazowac mozna wszedzie...
Lody super, pivo "troche" drozsze, anizeli w Poland. Palivo najdrozsze w Austrii, lepiej juz tankowac w CZ i SLO.
Woda slona jak cholera, ale ciepla i przejrzysta jak w basenie. :)

Roslinnnosc fajna, pizza b.dobra, zarowno w SLO jak i CRO. "Mulle" i inne specjaly takie sobie. Chyba nie jedli schaboszczaka i dorsza... ;)

Zakochac sie na pierwszej randce...???

Mozliwe... :)

pozdro z Kvarner!
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.08.2014 14:27

Sympatyczna, ciekawa relacja napisana przez miłą dziewczynę.
grzegorz_ka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 12.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzegorz_ka » 04.08.2014 11:15

a ode mnie pozdrów ojca bo też doskonale wiem co znaczy prowadzenie takiej działalności gospodarczej. To burza, to klient zamulił windowsa i wydzwania że net mu słabo chodzi, to kondensatory od gorąca popuchły. Mam nadzieje, że ojciec miał czas oderwać się od winboxa :) . Ja staram się raz w roku zapomnieć o tym całym szaleństwie i cieszyć się urlopem pełną gębą, mam na szczęście ogarniętego chłopaczynę który w razie co montaże i prosty serwis ogarnia
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 04.08.2014 12:36

Ola do Dębicy dojechała i o Cromaniakach zapomniała !!! :( Pozdrawiam po sąsiedzku :wink:
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 04.08.2014 14:07

Nie zapomniała... Może troszkę! Ciągle brakowało czasu, wakacje intensywne! :D Co wróciłam do domu to było za późno i spać się chciało, to nie było jak napisać postu... a jak miałam czas to o tym nie pamiętałam : C

ale jestem!

Podsumowując
Chorwacja jest przepiękna, kto tam nie był ani razu to nawet niech sobie nie próbuje wyobrazić bo się nie da :P Jeśli za rok rodzice będą chętni (mam złe przeczucia że będą chcieli odpocząć od naszych Chorwackich przygód na jakiś czas.. XD) to nawet się nie będę zastanawiać! Jeśli nie, pakuje się i jadę na obóz w jakiekolwiek upalne miejsce byle by POZA POLSKĄ :D
No a jeśli Cro to Istria albo Cres :)

Resztę obecnych wakacji spędzę jeżdżąc rowerem, biegając, robiąc dużo zdjęć, czytając książki, tańcząc, pluskając się w basenie i opalając tyłek! Na żaden konkretny wyjazd się już nie zapowiada, chyba że w bieszczady:)

No i na koniec chciałabym podziękować wszystkim Cromaniakom za obecność w tym wątku i szybką pomoc w każdej sytuacji. Dzięki temu forum baaardzo milutko zapamiętam te wakacje i pierwszy wyjazd do Cro! No i kolejny +, będę mogła tu w każdej chwili zaglądnąć i wszystko sobie przypomnieć... :D

Zdjęcia ciągle są tu
< chorwacja po raz pierwszy . tumblr . com >

A jeśli ktoś jest ciekawy mojej fotograficznej pasji w nieco innej odsłonie, zapraszam na fanpage :D
< www . facebook . com / ola zima photography >
Jest tam też link do mojego bloga, gdzie umieszczę relacje, choć nie wiem czy dla Was będzie to ciekawe- tu wszystko było live a tam odgrzewany kotlet! :)

jeszcze raz dzięki za wszystko, i do następnych wakacji! :D
fajnie by było gdyby cała ta relacja nie umarła śmiercią naturalną, więc może co jakiś czas ktoś tu zaglądnie? :D
I będę wdzięczna gdy ktoś "podlinkuje linki", bo mnie jeszcze nie kopnął ten zaszczyt! :c
DZIĘKI!
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 11.08.2014 19:10

Ja tu kukam :) Świetna relacja. Nie zapominaj o Cro-maniakach, bo sama już nim jesteś ;) Pozdrowionka.
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 28.08.2014 12:11

przeczytałam :) fajnie czyta się taką relację "na bieżąco" :) ja dopiero w najbliższą sobotę jadę do Cro.,:)
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 13.02.2015 22:42

heeeej! Pamięta mnie ktoś jeszcze?:)

Tak się zastanawiam, czy ktoś w ogóle zobaczy ten post.. XD

Wakacje 2015 w fazie planowania. Chorwacja samochodem vs. Londyn samolotem... :D :D Zdania są podzielone. Dlatego proszę o pomoc, a raczej o tajne info ^^

Jaki kierunek (w Cro) polecicie? Jak widać, południe zaliczone, także teraz celujemy w coś bliżej (może Istria?). Co polecacie? W tym roku priorytetem by były jakieś spokojne miejscówki, gdzie nikt nikogo nie depcze na plaży :D

p.s. jeśli wybierzemy Cro - relacja live NA PEWNO w tym roku również się pojawi :D
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 14.02.2015 00:21

Ja pamiętam.
Polecam wyspy, Brać lub Hvar, tylko, że one nie są bliżej.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 14.02.2015 12:59

...jak bliżej ... to polecam wyspę... KRK a zwłaszcza Vrbnik :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.02.2015 13:40

Polecam Dalmację południową - ma swój urok.
juwicz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 07.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) juwicz » 15.02.2015 00:32

To może wyspa Lošinj? Kwatera gdzieś w okolicy Mali Lošinj, jak ma być całkiem spokojnie to np. w Artatore.
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 15.02.2015 00:43

hmm, no może przesadziłam z tym "spokojnie" :D
Ale przeanalizowałam nasz "styl" wczasów i doszłam do wniosku, że i tak dużo nie zwiedzamy, więc głównym kryterium będzie fajna plaża (no i choć trochę atrakcyjna mieścina, coby się jednak nie zanudzić:) )

Ale jest jeszcze jedna sprawa. Chcę namówić rodzinkę na 2 tygodnie: część w Cro i część w Czarnogórze. Nie wiem jeszcze czy mi się to uda, ale będę walczyć! :D
Jeśli się uda, to do wyboru w Cro będzie wszystko oprócz okolicy Makarskiej (z wiadomych przyczyn :D :D ) a jeśli jednak tylko Cro, to w tym roku chyba poszukamy czegoś bliżej.

Co do Cro to interesuje nas:
-wyspa Pag
-wyspa Krk
-Korcula
-a jak Istria - to co polecacie? (w tamtym roku Młody męczył o Pulę - no bo koloseum:))

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe propozycję. Każdą wezmiemy pod uwagę:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja po raz pierwszy - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone