Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacja po raz pierwszy

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 21.07.2014 17:34

Vjetar napisał(a):
olczik napisał(a):
Vjetar napisał(a):
poti napisał(a):A mi nie działa :(


Widocznie adres źle wpisujesz.



Vjetar możesz wkleić tu bezpośredni link? ;) będę wdzięczna :) Dla mnie ranga jeszcze za wysoka haha :D


Proszę bardzo :arrow: http://chorwacjaporazpierwszy.tumblr.com/
:mrgreen:


Dziękuję :-)
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 21.07.2014 17:42

olczik napisał(a):Dzięki Vjetar ! :D


Całkiem fajne te fotografie, ale Makarska to faktycznie nie moja bajka. Czułbym się trochę klaustrofobicznie.
Gratuluję fajnego wypoczynku.
Dobrze, że przejechaliście się jadranką z Szybenika na południe, to jeden z najładniejszych fragmentów wybrzeża.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.07.2014 17:59

justa5 napisał(a):Napiszę coś czego nie wyczytałam we wszystkich zachwytach Chorwacją (nie ma tak, żeby były same plusy). Ludzie piszą: można pojechać tu i tam. Super. Ale nikt nie wspomniał jak drogie jest parkowanie! No i trudno znaleźć miejsce do parkowanie. Najbardziej druzgocąca była opłata za parking w Dubrovniku - 2 h (zaledwie!) 70 kun. W Makarskiej też nas chłopaczek podliczył niemało :( Tylko w Splicie nie zapłaciliśmy aż tak dużo. Poza tym w Splicie bardzo nam się podobało :)

W Dubrovniku wystarczy zaparkować w podziemnym.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 21.07.2014 18:10

Świetne fotki :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.07.2014 18:23

Bocian napisał(a):
justa5 napisał(a):Napiszę coś czego nie wyczytałam we wszystkich zachwytach Chorwacją (nie ma tak, żeby były same plusy). Ludzie piszą: można pojechać tu i tam. Super. Ale nikt nie wspomniał jak drogie jest parkowanie! No i trudno znaleźć miejsce do parkowanie. Najbardziej druzgocąca była opłata za parking w Dubrovniku - 2 h (zaledwie!) 70 kun. W Makarskiej też nas chłopaczek podliczył niemało :( Tylko w Splicie nie zapłaciliśmy aż tak dużo. Poza tym w Splicie bardzo nam się podobało :)

W Dubrovniku wystarczy zaparkować w podziemnym.

I nawet cały osobny długi wątek o tym jest. Tylko ze tam w tym roku już ponoć tez drożej bo 25 kun na godzinę.
RobSoft
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobSoft » 21.07.2014 18:34

Aktualnie wrocilismy z Trogiru do apartamentu. Za parking na tyłach Twierdzy zaplacilem 40 kun za 2 godziny.
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 21.07.2014 18:47

Cześć. Miło sie sie oglada znajome widoki. Udanych wakacji i wklejaj zdjecia.
kasiak1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiak1 » 21.07.2014 19:05

Hej,
czytam z zaciekawieniem. Bardzo fajnie piszesz, zdjęcia super.
W piątek ok 18 też wyjeżdżam z rodzinką pierwszy raz do Chorwacji, do Rogoźnicy.
Trochę obawiamy się drogi, z 3- latkiem, ale trzeba spróbować. Twoje opinie bardzo mi pomagają pozytywnie nastawić się do wyjazdu, i tylu godzin w aucie!!!
Będę codziennie czytać co nowego...
:D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.07.2014 22:01

Vjetar napisał(a):
olczik napisał(a):
Vjetar napisał(a):
poti napisał(a):A mi nie działa :(


Widocznie adres źle wpisujesz.



Vjetar możesz wkleić tu bezpośredni link? ;) będę wdzięczna :) Dla mnie ranga jeszcze za wysoka haha :D


Proszę bardzo :arrow: http://chorwacjaporazpierwszy.tumblr.com/
:mrgreen:


Tak jak się spodziewałem na makarskiel plaży...urwanie d..... :wink: :lol:
(reporterskie fotki fajne :smo: )
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 21.07.2014 22:06

kasiak1 napisał(a):Hej,
czytam z zaciekawieniem. Bardzo fajnie piszesz, zdjęcia super.
W piątek ok 18 też wyjeżdżam z rodzinką pierwszy raz do Chorwacji, do Rogoźnicy.
Trochę obawiamy się drogi, z 3- latkiem, ale trzeba spróbować. Twoje opinie bardzo mi pomagają pozytywnie nastawić się do wyjazdu, i tylu godzin w aucie!!!
Będę codziennie czytać co nowego...
:D


Nie ma się czego obawiać ;) Chociaż wszystko zależy od tego jak 3 latek znosi podróż. Nasza niespełna 3 latka zniosła ją dużo lepiej niż my ;) Spała, rysowała, oglądała bajki na tablecie, na stacjach biegała itp. Także, nie ma się co pesymistycznie nastawiać. Będzie dobrze ;)
olczik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 12.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) olczik » 21.07.2014 22:27

Dzień 3
21.07.2014


Relacja z pierwszej części dnia jest w wątku troszkę wcześniej, a teraz popołudnie i wieczór ;)

Po zakupach w Konzumie wróciliśmy do mieszkanka i trochę odpoczęliśmy. Straciłam poczucie czasu... ale siedzieliśmy tak z 2 godzinki:) Potem ruszyliśmy na plażę. Słońca nie ma ale jak czytam teraz wątek o aktualnej pogodzie w Cro i ktoś pisze żeby nie przyjeżdżać bo nie ma słońca to normalnie niech kogoś drzwi ścisną: my z młodym kąpaliśmy się dziś w morzu 2 razy, a to nawet miła odskocznia od upału. Na plaży w Makarskiej, na której zwykle nie ma gdzie postawić nogi dzisiaj było jak po jakimś zbombardowaniu - totalne pustki, była tylko garstka ludzi ;) Bardzo milutko.
Niby Makarska to nie plaża nudystów... a jednak wyjątki się zdarzają :P
Co mnie pozytywnie zaskoczyło w Makarskiej? Plaża z podnośnikiem wprost do wody dla niepełnosprawnych. Pierwszy raz widziałam takie coś, aż się ciepło na serduchu robi, że ludzie nie zapominają o tych bardziej potrzebujących :wink:
Szczerze mówiąc nie chciałam jechać do Makarskiej (to znaczy gdy tylko w czerwcy zdecydowaliśmy się na Cro, moim pierwszym wyborem była Makarska, ale później się rozmyśliłam bo niby zbyt tłoczno) ale cieszę się że jesteśmy właśnie tu. Jechaliśmy dziś przez Tucepi, Podgorę, Igrane, nie wyglądały atrakcyjnie (ale jak najbardziej pięknie!) i chyba takie dziury to nie dla mnie :)


Jak już wspomniałam, zdjęcia są ma moim tumblrze.
www . chorwacja po raz pierwszy . tumblr . com (bez spacji)
troszkę pomieszane.. no ale :D
Przed chwilą dodałam kolejną porcje zdjęć, z dzisiaj, więc kto nie widział to zapraszam:)

Kojarzy ktoś tą plaże? (zdjęcie) 8) Nie wiem jaka to miejscowość xD to moje zdjęcie, dziś tam byliśmy :) przy drodze na murku był napis "the best beach on riviera" , totalnie mnie zauroczył :D Jest tam również mały kościółek i plac zabaw dla dzieci. Na pewno jeszcze w tym tygodniu tam wrócimy :D


Jeszcze jedna sprawa! Czy ktoś z tu obecnych był w Czarnogórze? Planujemy ostatnie dni spędzić właśnie tam. Jak z dojazdem, noclegami? No i... warto? :d bo zdjęcia w google kuszą :D

Jest 22:21, ja idę się kąpać, jestem cała w soli!:<
papa :)
Załączniki:
e10.JPG
justa5
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) justa5 » 21.07.2014 23:13

"W Dubrovniku wystarczy zaparkować w podziemnym." - właśnie zaparkowaliśmy w podziemnym na -3. W jakim dziale jest o tym wątek?
justa5
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 21.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) justa5 » 21.07.2014 23:15

Olcik - koniecznie opłukuj się pod prysznicem po wyjściu z morza! :lol: Nie będziesz miała tyle soli na sobie :)
p007
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) p007 » 21.07.2014 23:49

zdjęcia mówią że byłaś dzisiaj w Zivogosce , w okolicach hotelu Nimfa
Sroqraf
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sroqraf » 22.07.2014 10:28

Obserwuję relację niemal od początku - wyjeżdżaliście w dniu naszego powrotu. Przejrzałem Twoje zdjęcia i przyznam, że widoki bardzo podobne do Pagu. Ludzie sporo piszą o cenach. My znaleźliśmy w Novalji nocleg za 30 EUR dla 2 osób. Co prawda widoków nie mieliśmy (parter), ale do morza 200-300m (kuchnia i łazienka, pełne wyposażenie). Minimalistycznie, ale lepsze to niż chore ceny kwater nad polskim morzem. Tutaj link do naszej wyprawy: http://motoskwer.blogspot.com/2014/07/wyprawa-na-ksiezycowa-wyspe-pag-2014.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Chorwacja po raz pierwszy - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone