Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny w Dubrowniku??

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wezyr
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.03.2004
Ceny w Dubrowniku??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 11:27

Witam wszystkich Cromaniaków mam pytanie jakich cen moge sie spodziewac kolo 14.08 za "apartament" dwa pokoje + lazienka bez klimy nie koniecznie nad samym morzem slyszalem ze 8E od osoby troche dalej od morza.A jeszcze moze ktos zna w przyblizeniu kwote jaka wyjdzie za przejazd z Krakowa do Dubrownika przez Slowacje,Wegryi BH. Wielkie dzieki
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 11:33

Witam ziomka. Nie napisales w ile osob jedziesz i jakim autkiem(benzyna,gaz czy diesel). Wrzuc wiecej szczegolow...
Wezyr
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.03.2004
re

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 11:39

No siemka:) Jade Laguna kombi z gazikem w 3 osoby (z Zona+znajoma) dlatego 2 pokoje musza byc. Auto nie duzo pali na trasie w granicach 8L -9L przy b.spokojnej jezdzie 100-120
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 11:54

Apartament powinienes znalezc po 10 e od lebka,tylko w tym terminie nastaw sie na dluzsze szukanie jesli jedziesz w ciemno. Co do kosztow paliwka to jesli pojedziesz przez Wieden i dalej Zagreb,Split,Dubrownik to zrobisz okolo 1400 km. Teraz zalezy jaki masz duzy zbiornik i ile na nim przejedziesz. Do kosztow dolicz tez ceny autostrad,w czechach winietka na 15 dni 200 koron,Austria 10 dni 7.60 euro i autostrady w Chorwacji ok 130 zl. Gaz w Czechach ok 14 koron,w Austrii 0.6 euro,Slowenia 130 tolarow a w Cro okolo 4 kun. Jesli bys pojechal przez Bosnie to wyjdzie Ci 200 km mniej. Decyzja nalezy do Ciebie. Ja nie jechalem przez Bosnie wiec niewiele wiem na ten temat. Pozdrawiam :papa: . W koncu mamy ladna pogode :D .
Wezyr
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 12:03

Ostatnio pytalem wlasnie forumowiczow bo mialem zamiar jechac do Czarnogóry ale odradzili mi wiec padlo na Dubrownik i chce jechac jakas "dziwną"trasa Sarajewo :) Czyli musze sie liczyc z 280E za 14 dni + podróż zakladam ok 600zł wte i nazad :D i dotego Zycie hmmm mysle ze na 2osoby 3000zl powinno starczyc?
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 20.05.2005 12:09

Ja też jadę w lipcu pod Dubrovnik przez Bośnię, z Krakowa. Jedź tamtędy - Sarajevo warto zobaczyć, a widoki w Bośni po drodze są podobno jedyne. Moim zdaniem na 3 osoby przy sierpniowych cenach (najwyższych) i wyżywieniu na miejscu (nie krajowym) 3000 zł to może być mało. Wziąłbym więcej. Pamiętaj, ze benzynę warto tankować właśnie w Bośni.
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 12:13

Wezyr napisał(a):hmmm mysle ze na 2osoby 3000zl powinno starczyc?
Mysle ze tak. Ja jade z zona i dzieckiem na 12 dni i tez mam w zamiarze wydac nie wiecej niz 700 euro czyli ok 3000 zl. Podobno trasa przez Bosnie jest b.ladna widokowo. Do tego odpada Ci koszt autostrad w CZ,A i HR a to juz duza oszczednosc szczegolnie na aytostradach w HR ktore sa b.drogie(130 zl w jedna strone).
Wezyr
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 12:16

Jade w Sierpniu bo jade ze znajomą wiec podroz rozlozy sie na 3 a we wrzesniu musial bym jechac tylko z Żoną wiec koszta ponosze sam czyli na to samo wychodzi jedynie jedzenie bedzie troche droższe a zakładam 3000zł bo tyle mam :D i biore na 2osoby
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 12:17

Trebor napisał(a): Moim zdaniem na 3 osoby przy sierpniowych cenach (najwyższych) i wyżywieniu na miejscu (nie krajowym) 3000 zł to może być mało. Wziąłbym więcej.
No w zasadzie to ile wydajemy zalezy tylko od nas i od tego kto jakie ma wymagania i potrzeby. Jednemu wystarczy 3000 zl a drugiemu i 10 000 moze byc malo. Oczywiscie ten 1000 zl na nieprzewidziane wydatki trzeba miec.
Wezyr
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 12:28

A miałem spytac czy mozna w razie czego placic kartą płatniczą Maestro bo to by rozwiązalo sprawe i na nie przewidziane wydatki nie musial bym brac dodatkowej kasy
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 12:37

Wezyr napisał(a): czy mozna w razie czego placic kartą płatniczą Maestro
Ja zawsze biore gotowke. Mysle ze na stacjach benz,w wiekszych sklepach i knajpach mozna. Jednak zebys nie byl zdziwiony wez lepiej gotowke. W koncu jedziesz na wakacje i nie ma sie co potem stresowac ze gdzies tam ci nie chca przyjac zaplaty karta,a tobie brakuje kasy.
Wezyr
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 12:59

Trebor napisał(a):Pamiętaj, ze benzynę warto tankować właśnie w Bośni.


A co z gazem gdzie najlepiej tankowac mam zbiornik 42 litry i tyle tez sie miesci :D i sa problemy ze znalezieniem stacji z gazem :?:
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 13:46

Wezyr napisał(a):
Trebor napisał(a):Pamiętaj, ze benzynę warto tankować właśnie w Bośni.


A co z gazem
Co do gazu to nie mam pojecia czy jest dostepny w Bosni. Jezdzilem benzynka,a teraz dieslem. Poszukaj moze na forum postow na ten temat lub jakichs informacji w necie :wink: .
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 20.05.2005 13:51

Planuję wyjazd w czerwcu zaraz "za" Dubrownik, trasa przez BiH więc przypnę się do Twojego postu i zapytam jak najszybciej tam dojechać z noclegiem po drodze (tylko gdzie?) tak aby mieć czas na szukanie Apatramentów np. w Cavtacie. Zwiedzanie BiH zostawię sobie na później (droga powrotna) bo ostatni tydzień może będę na Peljasac.
Wezyr ja mam benzynę więc nic o gazie nie wiem. Ceny w Dubrowniku podam Ci jak wrócę z końcem czerwca tylko się przypomnij.

Pozdrawiam
Wezyr
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 13:57

krakuscity napisał(a): trasa przez BiH więc przypnę się do Twojego postu i zapytam jak najszybciej tam dojechać


Juz kiedys mi to ktos pisal poszukam i postaram sie wkleic tu
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone