Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ceny w Dubrowniku??

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wezyr
Globtroter
Ceny w Dubrowniku??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 12:27

Witam wszystkich Cromaniaków mam pytanie jakich cen moge sie spodziewac kolo 14.08 za "apartament" dwa pokoje + lazienka bez klimy nie koniecznie nad samym morzem slyszalem ze 8E od osoby troche dalej od morza.A jeszcze moze ktos zna w przyblizeniu kwote jaka wyjdzie za przejazd z Krakowa do Dubrownika przez Slowacje,Wegryi BH. Wielkie dzieki
miro
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 12:33

Witam ziomka. Nie napisales w ile osob jedziesz i jakim autkiem(benzyna,gaz czy diesel). Wrzuc wiecej szczegolow...
Wezyr
Globtroter
re

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 12:39

No siemka:) Jade Laguna kombi z gazikem w 3 osoby (z Zona+znajoma) dlatego 2 pokoje musza byc. Auto nie duzo pali na trasie w granicach 8L -9L przy b.spokojnej jezdzie 100-120
miro
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 12:54

Apartament powinienes znalezc po 10 e od lebka,tylko w tym terminie nastaw sie na dluzsze szukanie jesli jedziesz w ciemno. Co do kosztow paliwka to jesli pojedziesz przez Wieden i dalej Zagreb,Split,Dubrownik to zrobisz okolo 1400 km. Teraz zalezy jaki masz duzy zbiornik i ile na nim przejedziesz. Do kosztow dolicz tez ceny autostrad,w czechach winietka na 15 dni 200 koron,Austria 10 dni 7.60 euro i autostrady w Chorwacji ok 130 zl. Gaz w Czechach ok 14 koron,w Austrii 0.6 euro,Slowenia 130 tolarow a w Cro okolo 4 kun. Jesli bys pojechal przez Bosnie to wyjdzie Ci 200 km mniej. Decyzja nalezy do Ciebie. Ja nie jechalem przez Bosnie wiec niewiele wiem na ten temat. Pozdrawiam :papa: . W koncu mamy ladna pogode :D .
Wezyr
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 13:03

Ostatnio pytalem wlasnie forumowiczow bo mialem zamiar jechac do Czarnogóry ale odradzili mi wiec padlo na Dubrownik i chce jechac jakas "dziwną"trasa Sarajewo :) Czyli musze sie liczyc z 280E za 14 dni + podróż zakladam ok 600zł wte i nazad :D i dotego Zycie hmmm mysle ze na 2osoby 3000zl powinno starczyc?
Trebor
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 20.05.2005 13:09

Ja też jadę w lipcu pod Dubrovnik przez Bośnię, z Krakowa. Jedź tamtędy - Sarajevo warto zobaczyć, a widoki w Bośni po drodze są podobno jedyne. Moim zdaniem na 3 osoby przy sierpniowych cenach (najwyższych) i wyżywieniu na miejscu (nie krajowym) 3000 zł to może być mało. Wziąłbym więcej. Pamiętaj, ze benzynę warto tankować właśnie w Bośni.
miro
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 13:13

Wezyr napisał(a):hmmm mysle ze na 2osoby 3000zl powinno starczyc?
Mysle ze tak. Ja jade z zona i dzieckiem na 12 dni i tez mam w zamiarze wydac nie wiecej niz 700 euro czyli ok 3000 zl. Podobno trasa przez Bosnie jest b.ladna widokowo. Do tego odpada Ci koszt autostrad w CZ,A i HR a to juz duza oszczednosc szczegolnie na aytostradach w HR ktore sa b.drogie(130 zl w jedna strone).
Wezyr
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 13:16

Jade w Sierpniu bo jade ze znajomą wiec podroz rozlozy sie na 3 a we wrzesniu musial bym jechac tylko z Żoną wiec koszta ponosze sam czyli na to samo wychodzi jedynie jedzenie bedzie troche droższe a zakładam 3000zł bo tyle mam :D i biore na 2osoby
miro
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 13:17

Trebor napisał(a): Moim zdaniem na 3 osoby przy sierpniowych cenach (najwyższych) i wyżywieniu na miejscu (nie krajowym) 3000 zł to może być mało. Wziąłbym więcej.
No w zasadzie to ile wydajemy zalezy tylko od nas i od tego kto jakie ma wymagania i potrzeby. Jednemu wystarczy 3000 zl a drugiemu i 10 000 moze byc malo. Oczywiscie ten 1000 zl na nieprzewidziane wydatki trzeba miec.
Wezyr
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 13:28

A miałem spytac czy mozna w razie czego placic kartą płatniczą Maestro bo to by rozwiązalo sprawe i na nie przewidziane wydatki nie musial bym brac dodatkowej kasy
miro
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 13:37

Wezyr napisał(a): czy mozna w razie czego placic kartą płatniczą Maestro
Ja zawsze biore gotowke. Mysle ze na stacjach benz,w wiekszych sklepach i knajpach mozna. Jednak zebys nie byl zdziwiony wez lepiej gotowke. W koncu jedziesz na wakacje i nie ma sie co potem stresowac ze gdzies tam ci nie chca przyjac zaplaty karta,a tobie brakuje kasy.
Wezyr
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 13:59

Trebor napisał(a):Pamiętaj, ze benzynę warto tankować właśnie w Bośni.

A co z gazem gdzie najlepiej tankowac mam zbiornik 42 litry i tyle tez sie miesci :D i sa problemy ze znalezieniem stacji z gazem :?:
miro
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 20.05.2005 14:46

Wezyr napisał(a):
Trebor napisał(a):Pamiętaj, ze benzynę warto tankować właśnie w Bośni.

A co z gazem
Co do gazu to nie mam pojecia czy jest dostepny w Bosni. Jezdzilem benzynka,a teraz dieslem. Poszukaj moze na forum postow na ten temat lub jakichs informacji w necie :wink: .
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 20.05.2005 14:51

Planuję wyjazd w czerwcu zaraz "za" Dubrownik, trasa przez BiH więc przypnę się do Twojego postu i zapytam jak najszybciej tam dojechać z noclegiem po drodze (tylko gdzie?) tak aby mieć czas na szukanie Apatramentów np. w Cavtacie. Zwiedzanie BiH zostawię sobie na później (droga powrotna) bo ostatni tydzień może będę na Peljasac.
Wezyr ja mam benzynę więc nic o gazie nie wiem. Ceny w Dubrowniku podam Ci jak wrócę z końcem czerwca tylko się przypomnij.

Pozdrawiam
Wezyr
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wezyr » 20.05.2005 14:57

krakuscity napisał(a): trasa przez BiH więc przypnę się do Twojego postu i zapytam jak najszybciej tam dojechać

Juz kiedys mi to ktos pisal poszukam i postaram sie wkleic tu
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019